مهارت های ارتباطیدانستنی هاروانشناسی و خانوادهزندگی و موفقیتزوج و خانواده

انواع بغل کردن و معنی آن ها + فواید بغل یا در آغوش گرفتن

انواع بغل کردن و نشانه های آن چیست؟ ارتباط غیرکلامی و لمسی از اوایل دوران نوزادی در انسان آغاز می‌شود. نوزادی که به هر دلیل می‌گرید اگر قبل از برآورده‌شدن نیازش با بغل گرفتن آرام نشود، ممکن است پاسخ شما را پس بزند. از آن زمان به بعد نیاز انسان به بغل‌کردن درتمامی مراحل زندگی نمود پیدا می‌کند که یکی از بهترین و حتی حیاتی‌ترین نیازهای بشر است.

در برخی تحقیقات مرگ نوزادانی که آغوش و توجه را در سال‌های اولیه زندگی دریافت نکرده‌اند گزارش شده است و این موضوع نشانه اهمیت بالای در آغوش گرفتن در انسان است که برای انتقال احساسات غیرکلامی و درصد بالایی از عواطف و هیجانات استفاده می‌شود. در این مقاله از فارسی‌رو به بررسی فواید بغل کردن، انواع بغل و معنی آن‌ها خواهیم پرداخت.

آنچه در ادامه می‌خوانید

آغوش یا بغل چیست؟

آغوش چیست؟ آغوش جایی از بدن شما است که در هنگام برقراری رابطه نزدیک و دلگرم‌کننده همراه با عشق و دوستی به فرد مقابل چسبانده و برای چند ثانیه آن را به او می‌سپارید. معمولا آغوش شامل اندام‌های بالاتنه مثل بازوها، قفسه سینه، دست‌ها ،سر و صورت شما است. وقتی شما آغوش خود را به فردی می‌سپارد بسته به نوع آغوش و احساسات شما در آن لحظه انواع بغل گرفتن را تجربه می‌کنید و به نوعی برای برقراری ارتباط دو طرفه و بدون کلام از آن استفاده می‌کنید.

هیجانات ما در هنگام روابط با افراد دیگر متفاوت است و هرکدام از آن‌ها نحوه خاصی از بغل کردن را می‌طلبد. مادری که فرزندش را در هنگام گریه‌کردن بغل می‌کند به او احساس امنیت و عشق داده و این کار او را آرا می‌کند. یکی از فواید بغل گرفتن این است که می‌توانید به عزیزترین افراد زندگی خود این اطمینان را بدهید که همیشه و با هر شرایطی آغوشتان را برای آن‌ها باز نگه خواهید داشت.

بیشتر بخوانید: گرایش بایسکشوال چیست: نشانه‌ها و نماد دوجنسگرایی (Bisexuality)

در آغوش گرفتن نشانه چیست؟

در آغوش گرفتن یکی از بهترین و قابل‌قبول‌ترین راه‌ها برای نشان‌دادن محبت و عشق است. شما از طریق بغل‌کردن احساساتی را به فرد مقابل منتقل می‌کنید که کلمات قادر به بیان آنها نیستند. در آغوش گرفتن انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ها احساسات متفاوتی را بیان می‌کند. وقتی احساس ضعف، عصبانیت، اضطراب یا غمگینی می‌کنید، برای تسکین خود در مقابل احساسات منفی و بهبود خلقتان تنها چیزی که نیاز دارید این است که دیگران را در آغوش بکشید.

یک آغوش صمیمانه می‌تواند قلب‌های شکسته را التیام بخشد و اختلافات را حل کند. یکی دیگر از کاربردهای بغل‌کردن نوعی احوالپرسی با مردم و نشان‌دادن صمیمیت است. در هر حال هر کدام از انواع بغل معنای خاص خود را دارد. اگر شما اطلاعات کافی در مورد آن‌ها نداشته باشد ممکن است برداشتتان نیز از نوع بغل‌کردن افراد نادرست باشد. برای دانستن انواع مختلف و فواید بغل‌ کردن لطفا با ما همراه باشید.

انواع بغل کردن و معنی آنها

در آغوش گرفتن می تواند چیزهای زیادی را در مورد احساس شما نسبت به شخص دیگر در یک رابطه آشکار کند. معنی انواع بغل کردن  به شرح زیر است:

انواع بغل کردن

1. بغل سفت یا محکم

در آغوش گرفتن تنگ یا بغل سفت نوعی آغوش گرم و قوی است که در آن دست‌های خود را کاملا دور فرد مورد علاقه‌تان حلقه می‌کنید. این نوع در آغوش گرفتن معمولا در موقعیت‌های احساسی اتفاق می‌افتد که برای بین احساسات خود کلمات کافی نمی‌یابید؛ مانند زمانی که بعد از مدت‌ها با کسی ملاقات می‌کنید یا زمانی که خداحافظی می‌کنید. این نوع بغل‌کردن را شما تنها با افرادی تجربه می‌کنید که مدتی است آن‌ها را می‌شناسید.

بیشتر بخوانید: پیدا کردن دوست دختر: 10 راه جدید یافتن و گرفتن دوست دختر

2. آغوش پهلو

در آغوش پهلو که یکی از انواع بغل کردن است نسبتاً صمیمیت کمتری وجود دارد و بیشتر بین دوستان اتفاق می‌افتد؛ آرام‌تر است و اغلب نشان می‌دهد که شما حس و حال خوبی دارید. یک مثال خوب برای این نوع بغل‌کردن افرادی هستند که در محیط کار یا هنگام عکس‌گرفتن به این شکل یکدیگر را در آغوش می‌گیرند. در آغوش گرفتن پهلو ممکن است غیر عادی به نظر برسد؛ اما اغلب واقعی و معنادار است. آشنایان قدیمی در موقعیت‌های خاص یا در مهمانی‌ها برای دادن انرژی مثبت به این شکل همدیگر را در آغوش می‌گیرند.

3. آغوش مودبانه

آغوش مودبانه یک آغوش رسمی است که معمولاً با همکاران یا بستگان دور که برای ایجاد یک پیوند اجتماعی تلاش می‌کنند انجام می‌شود. یک آغوش مودبانه معمولا کوتاه و سریع است. باید به ظرافت‌های چنین آغوشی توجه کنید؛ در غیر این‌صورت ممکن است فرد مقابل احساس ناخوشایندی پیدا کند.

4. آغوش خرسی

یکی از انواع در آغوش گرفتن آغوش خرسی است که احتمالاً واقعی‌ترین و معنادارترین آغوش است؛ یک آغوش واقعی، محکم و بسیار صمیمانه که معمولا در لحظات شادی یا هیجان به اشتراک گذاشته می‌شود. چنین آغوشی با حلقه‌کردن بازوهای خود دور شخص دیگری انجام می‌شود؛ آغوش تنگی که شما را پر از گرما می‌کند و استرس و اضطراب را از شما دور می‌کند. این نوع از انواع بغل کردن اطمینان خاطری است برای فرد مقابل شما درباره این که به رابطه خود اهمیت می‌دهید.

5. آغوش طولانی

در آغوش گرفتن طولانی در روابط قدیمی از انواع بغل کردن است که با دوستان به کار گرفته می‌شود؛ یک آغوش آرامش‌بخش و قوی که شما معمولا در هنگام ضعف آرزوی چنین آغوشی را دارید. از فواید بغل گرفتن طولانی این است که شما فرد را بغل می‌کنید و او را در بغل خود نگه می‌دارید تا این پیام را به او منتقل کنید که در کنار او هستید. این نوع آغوش گرما و حمایت عاطفی ضروری و مورد نیاز شما را برای نشان‌دادن علاقه زیاد شما فراهم می‌کند.

6. بغل از پشت سر

آغوش پشت سر نوعی آغوش غافلگیرکننده است که برای نمایش احساسات عمیق یا در لحظات شاد به کار گرفته می‌شود. معنی بغل از پشت و آغوش پشتی بیانگر ارتباط فیزیکی قوی شما در روابط قابل اعتماد و صمیمی است. چنین آغوشی نشانه علاقه دو فرد به یکدیگر است.

7. آغوش استرادل

در آغوش گرفتن کامل بدن با تماس چشمی عمیق که به آغوش استرادل معروف است اغلب در بین عشاق وجود دارد؛ یک ژست صمیمی که اغلب مضمون جنسی دارد. در آغوش گرفتن ارتباط فیزیکی خوب و اعتماد متقابل بین دو نفر را بیشتر نمایان می‌کند.

همچنین بخوانید: میک لاو چیست: فواید، انواع و مراحل Make love (عشق بازی)

فواید بغل کردن

8. آغوش پل لندن

آغوش پل لندن لمس قسمت بالایی بدن با حفظ فاصله در قسمت پایینی بدن است. این نوع از انواع بغل کردن آغوشی است که در آن دو نفر فاصله مشخصی را از یکدیگر حفظ می‌کنند و بدترین نوع آغوش است. چنین آغوشی اغلب بین دیپلمات‌ها یا سیاستمداران برای ایجاد یک پیوند اجتماعی یا ایجاد یک رابطه غیر شخصی انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید: رابطه لانگ دیستنس چیست: فواید و معایب رابطه از راه دور

9. آغوش چشم در چشم

یکی دیگر از انواع در آغوش گرفتن بغل چشم در چشم برای زوج‌های جدید و افرادی است که احساسات عمیق‌تری نسبت به یکدیگر دارند. چنین آغوشی اغلب بیانگر عشق رمانتیک است و نوعی آغوش شخصی و صمیمی است که نشان‌دهنده پیوند قوی و عمیق بین دو نفر است. رقص آهسته با جفت روحی خود اغلب منجر به این نوع ‌آغوش گرفتن همراه با فشار ملایم می‌شود.

10. آغوش جیب بری

آغوش جیب‌بری نیز نوعی آغوش پرشور از انواع بغل کردن است، اما گاه به گاه انجام می‌شود. دست‌هایتان را روی باسن‌های فرد مقابل و در جیب‌های پشتی‌اش قرار می‌دهید؛ او نیز همین کار را می‌کند. در آغوش گرفتن جیب‌بری نشانه‌ای از احساسات محبت‌آمیز شما نسبت به یکدیگر همراه با امنیت رابطه شماست.

11. بغل‌ گرفتن آرام

در آغوش گرفتن همراه با یک نوازش ملایم برای تقویت روحیه یک فرد غمگین یا افسرده استفاده می‌شود. چنین آغوشی افلاطونی و نشانه‌ای عالی از رفاقت است.

12. آغوش سریع

این نوع بغل‌کردن از اواع در آغوش گرفتن اغلب به اشتباه به‌ عنوان آغوش بی‌محبت یا سرد تعبیر می‌شود؛ اما ممکن است همیشه درست نباشد. یک آغوش سریع به ندرت دارای یک زیرمجموعه عاشقانه است.

13. بادی هاگ یا آغوش رفیق

اگر تا به حال دستی دور دوست خود قرار داده‌اید، بغل رفیق را انجام داده‌اید. بادی هاگ‌ها در روابط عاشقانه با هم متفاوت است. شما می‌توانید خواهر و برادرهایی را ببینید که بادی هاگ کرده‌اند و این کار یک طرفه نیست.

14. آغوشی با سرهای تکیه بر یکدیگر

تکیه‌دادن سر بر روی یکدیگر در حالی که در یک آغوش گرم هستید نوعی از انواع در آغوش گرفتن است. این یک آغوش عاشقانه عمیق و طولانی‌مدت است که به فرد احساس امنیت می‌دهد. اگر سر خود را روی سر شریک زندگی خود بگذارید، دیوانه‌وار عاشق او هستید. این نوع در آغوش گرفتن ژستی همراه با صمیمیت است که نشان‌دهنده اعتماد متقابل و تعهد عمیقی است که نسبت به آن فرد دارید.

همچنین بخوانید: فانتزی جنسی: انواع خیال پردازی و فانتزی های زناشویی

فواید بغل گرفتن

15. آغوشی که شما را به اطراف می‌چرخاند.

در آغوش گرفتن شما در حال چرخش نمونه‌ای از انواع بغل کردن شاد است. در این نوع در آغوش گرفتن شخص قد بلندتر، فرد نسبتاً کوتاه‌تری را بلند می‌کند و با در آغوش گرفتن محکم او را به اطراف می‌چرخاند. وقتی دو نفر بعد از مدت‌ها یکدیگر را ملاقات می‌کنند اغلب چنین آغوش‌هایی را در فرودگاه‌ها می‌بینید.

16. آغوش دور کمر

در آغوش گرفتن دور کمر می‌تواند نشان‌دهنده یک رابطه قوی یا غیر‌معمول باشد. این نوع در آغوش گرفتن می‌تواند بیانگر این باشد که فرد می‌خواهد تا حد امکان زمان بیشتری را با شخص مقابل بگذراند. فردی که قوی‌تر است می‌تواند به یک آغوش گرم و محبت‌آمیز تبدیل شود و نمونه‌ای از یک رابطه پرشور است. مشاهده زبان بدن افراد چیزهای زیادی را در مورد احساس واقعی آن‌ها به ما نشان می‌دهد.

17. آغوش راگدال

آغوش راگدال نوع جالبی از انواع بغل کردن است که نشان‌دهنده رابطه یک طرفه است. در آغوش راگدول ممکن است که طرف مقابل مایل نباشد که برای پیشرفت رابطه مسیر بیشتری را طی کند. این نوع آغوش را می توان سرد و ناخوشایند دانست و امکان اشتباه در برداشت قصد طرف مقابل در ان وجود دارد. ممکن است آن شخص دوست عزیزی باشد که خیلی خجالتی است یا خیلی اهل محبت لمسی نیست.

18. آغوش شلخته

آغوش شلخته بیشتر در مناسبت‌ها یا مهمانی‌های شاد انجام می‌شود؛ جایی که شما برای ایجاد پیوندهای اجتماعی باید صمیمی و دوستانه به نظر برسید. این نوع آغوش ممکن است بیشتر طول بکشد؛ اما در عین حال هیچ معنایی نداشته باشد. در بیشتر موارد شما به دلیل انجام آداب و رسوم این کار را انجام می‌دهید. در آغوش کشیدن شلخته صمیمی نیست و اغلب بین دوستان زن و مرد رایج است.

19. آغوش رقص آهسته

آغوش رقص آهسته یک ژست شیرین و صمیمی از انواع بغل عاشقانه است که احتمالاً در قرار ملاقات با ولنتاین شما یا در مراسم عروسی در هنگام والس دیده می‌شود. این نوع در آغوش گرفتن نشان‌دهنده تمایل مشترک شما برای محبوس‌ماندن در یک آغوش نزدیک است. زمانی که این کار با تماس چشمی عمیق همراه باشد کل دنیا محو می‌شود و نشانه ارتباط باورنکردنی شما است.

همچنین بخوانید: انواع ازدواج ها: 20 نوع از ازدواج های مختلف در جهان

انواع در آغوش گرفتن

20. در آغوش گرفتن شکارچی

این نوع در آغوش گرفتن بین دو نفر زمانی که بهترین دوست یا آشنای خود را بعد از مدت‌ها ملاقات می کنید انجام می‌شود. شما با هیجان به سمت آنها می‌شتابید و یک آغوشی صمیمانه انجام می‌دهید. این آغوش انرژی مثبت زیادی از خود تراوش می‌کند و احساسات واقعی شما را نشان می‌دهد.

21. آغوش عشوه‌گر

در آغوش گرفتن عشوه‌گر نشانه عشقی تازه یا شروع یک رابطه جدید است‌. چنین آغوشی شامل لمس سبک و بیان ظریف توجه فراوان است. این امر معمولا از طرف افراد خارجی است که سعی می‌کنند احساس متقابل شما را بدون پرسش‌کردن کشف کنند. آغوش عشوه‌گر یک حرکت خوب با ظاهری منحصر‌به‌فرد است که احساسات قوی شما را منتقل می‌کند.

22. خود را در آغوش گرفتن

خود آغوشی نوع خاصی از در آغوش گرفتن است. همیشه نمی‌توان برای در آغوش گرفتن و اطمینان عاطفی به دیگران وابسته بود.. حلقه‌کردن محکم بازوهایتان به دور خود احساس شگفت‌انگیزی از محبتی است که به خود دارید.

23. بغل‌کردن همسر

نوازش اساس یک رابطه جدی است. بغل‌کردن همسر روشی زیبا برای نشان‌دادن پیوند قوی شما با شریک عشقی‌تان است و شامل انواع بوسیدن و نوازش‌کردن است. فواید در آغوش گرفتن همسر زیاد است. یکی از فواید بغل کردن همسر این است که وقتی صبح از خواب بیدار می‌شوید یا وقتی روی کاناپه با هم تلویزیون تماشا می‌کنید، احساس راحتی می‌کنید که نشان‌‌دهنده خاصیت محبت‌آمیز و دلسوزانه رابطه شماست. این یکی از انواع بغل های عاشقانه است.

همچنین بخوانید: جای بوسه؛ 30 روش سریع رفع کبودی بوسه بر اثر مکیدن

24. آغوش گروهی

تیم خود را که شامل افراد خاص زندگی شما هستند که در طول سال‌ها با آن‌ها پیوند عمیقی ایجاد کرده‌اید جمع کنید. این آغوش ممکن است دوستانه‌ترین نوع در آغوش‌ گرفتن باشد. هیچ چیز به اندازه محاصره‌شدن با عزیزانتان در یک آغوش گرم آرامش‌بخش نیست.

25. آغوش یک طرفه

در آغوش‌گرفتن یک طرفه احتمالاً بدترین نوع در آغوش گرفتن است. شخص مقابل درگیر آن نیست؛ بنابراین ممکن است احساس سردی کنید زیرا طرف مقابل به سرعت از شما شانه خالی می‌کند. در این نوع بغل کردن سعی کنید از قبل رابطه خود را پیش‌بینی کنید. شما نباید وارد حریم شخصی طرف مقابل شوید.

26. بغل کردن براید استایل

این نوع بغل کردن در بین عروس و دامادها در جشن عرسی یا در هنگام گرفتن عکس انجام می‌شود که در آن داماد به اشکال مختلف عروس را بغل کرده و بلند می‌کند. نمونه‌ای از عکس براید استایل را در زیر مشاهده می‌کنید. در این عکس بغل براید استایل عشق و شادی را در دو طرف می‌توانید کاملا درک کنید.

همچنین بخوانید: مراقبت از عشق چگونه است: ۱۳ راز نگهداری از عشق در رابطه

انواع بغل و معنی آنها

فواید بغل کردن و در آغوش گرفتن دیگران

در آغوش گرفتن و بغل کردن برای بدن شما فوایدی دارد. از فواید بغل عاشقانه و غیر عاشقانه می‌توان موارد زیررا نام برد:

1. در آغوش گرفتن هورمون‌های احساس خوب را ترشح می‌کند.

در آغوش گرفتن چیزی بیش از یک تبریک دوستانه است. یکی از فواید آغوش گرفتن این است که به طرز شگفت‌انگیزی سلامتی شما را تقویت می‌کنند. بر اساس تحقیقات انجام‌شده توسط دانشمندان یکی از فواید بغل کردن ترشح هورمون‌های احساس خوب مانند دوپامین، سروتونین و اکسی توسین در بدن شما است که به کاهش استرس و تقویت سلامت قلب کمک می‌کنند.

مطالعه آن‌ها نشان داد که یک آغوش 10 ثانیه‌ای می‌تواند به کاهش افسردگی بدن کمک کند و یک آغوش 20 ثانیه‌ای استرس ناشی از درگیری و فشار خون را کاهش می‌دهد و سلامتی قلب را تضمین می‌کند. هنگامی که این هورمون‌ها در بدن ما ترشح می‌شوند، احساس شادی، آرامش، بهبود کلی خلق‌و‌خو و علائم کاهش افسردگی را تجربه می‌کنیم.

همچنین بخوانید: تعداد ضربان قلب نرمال در سنین مختلف: عوامل مؤثر و محاسبه آن

2. در آغوش گرفتن روابط ما را تقویت می‌کند.

به گفته ایلین روحوی متخصص مغز و اعصاب، از فواید بغل گرفتن افزایش صمیمیت بین افراد و تقویت رابطه است. ایلین به MDG می‌گوید: «تصور بر این است که تغییرات فیزیولوژیکی که با لمس انسان همراه است با تبادل انرژی به شکل الکترون مرتبط باشد.

عمل در آغوش گرفتن همچنین باعث آزاد‌شدن اکسی توسین ذخیره‌شده در غده هیپوفیز می‌شود که اغلب از آن به عنوان “هورمون عشق” یاد می‌شود.از فواید در آغوش گرفتن نوزاد این است که به ما کمک می‌کند از طریق ترشح این هورمون با نوزادان خود پیوند برقرار کنیم. این احساس عشق و معاشرت به طور غریزی وجود دارد که در نتیجه آن ما بچه‌ها، والدین و دوستانمان را در آغوش می‌گیریم.”

همچنین بخوانید: فرق عشق و هوس: مهمترین تفاوت هوس با عشق و دوست داشتن واقعی چیست؟

3. بهبود سلامت روانی

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که انواع در آغوش گرفتن روحیه شما را پس از یک روز پر استرس بهبود بخشیده است؟ بر اساس یک مطالعه در سال 2015 از فواید بغل گرفتن افرادی که پریشانی را تجربه می‌کنند و عزیزانشان را در آغوش می‌گیرند این است که حمایت بیشتری را احساس می‌کنند. در آغوش گرفتن ممکن است یک محبت ساده باشد؛ اما این قدرت را دارد که نه تنها خلق و خوی ما، بلکه سلامت روانی ما را نیز تقویت کند.

4. آغوش می‌تواند ضربان قلب و فشار خون را کاهش دهد.

مطالعه‌ای در دانشگاه کارولینای شمالی نشان داد که بغل کردن روزانه می‌تواند ضربان قلب و فشار خون را کاهش دهد. در این تحقیق افرادی که همدیگر را در آغوش گرفتند فشار خون و ضربان قلب کمتری داشتند و نویسندگان اصلی بر این باور بودند که اکسی توسین (هورمونی که در پیوند اجتماعی نقش دارد) ممکن است دلیل سلامتی بهتر آنها باشد.

5. در آغوش گرفتن می‌تواند به ما احساس آرامش بدهد.

ثابت شده است که در آغوش گرفتن ما را سالم‌تر، شادتر و آرام‌تر می‌کند. در آغوش گرفتن علاوه بر اینکه سطح اضطراب را کاهش می‌دهد، به دلیل افزایش سطح اکسی توسین و سروتونین (که احساس امنیت و اعتماد را ایجاد می‌کند) احساس آرامش نیز ایجاد می‌کند. اگر روز پر چالشی را سپری کرده اید، چه چیزی بهتر از این است که کسی را در آغوش بگیرید؟

6. در آغوش گرفتن می‌تواند تنهایی را کاهش دهد.

بر اساس یک مطالعه 25 میلیون نفر در بریتانیا گزارش کردند که در طول همه‌گیری کرونا احساس تنهایی کرده‌اند. انسان‌ها از طریق ارتباط فیزیکی پیشرفت می‌کنند و در آغوش گرفتن یکی از قوی‌ترین راه‌ها برای نشان‌دادن حمایت و عشق است. یک بغل‌کردن ساده ممکن است با تقویت دوپامین به تغییر حالات منفی کمک کند و در نهایت احساس تنهایی و اثرات فیزیکی استرس را کاهش دهد.

7. عزت نفس شما را افزایش می‌دهند.

از فواید بغل گرفتن این است که احساس عشق و امنیت به شما می‌دهد‌ و به افزایش عزت نفس شما کمک می‌کند. متخصصان می‌گویند: “تحقیقات نشان داده است که در آغوش گرفتن می‌تواند به کاهش احساسات منفی و حفظ حالت ذهنی مثبت‌تر کمک کند. یک مطالعه نشان داد که شرکت‌کنندگانی که تماس فیزیکی بیشتری از طرف شریک زندگی خود دریافت کرده‌اند، با گذشت زمان خلق و خوی و سلامت روانی بهتری را تجربه می‌کنند.

همچنین بخوانید: 4 فرق عشق و دوست داشتن : دوست داشتن با عشق چه تفاوتی دارد؟

روانشناسي بغل كردن

قوانین بغل کردن 

طبق نظر روانشناسان باید برای بغل کردن برای خودتان خط قرمزها و قوانینی داشته باشید. اولین خط قرمز و قانون این است که به خودتان اجازه ندهید هر کسی را در آغوش بگیرید. برای خود حریم شخصی تعیین کنید و به غیر از کسانی که با آن ها صمیمی هستید هر کسی را در آغوش نگیرید. دومین قانونی که باید برای بغل کردن در نظر بگیرید این است که بعد از بغل کردنِ کسی، زیاد در آغوش او نمانید، مگر اینکه آن شخص یکی از اعضای نزدیک شما که تعلقات عاشقانه به هم دارید و یا از خانواده شما باشد. زمانی که زیاد در آغوش کسی که به شما نزدیک نیست می مانید باعث می شود فرکانس های اشتباهی در مورد فلسفه بغل کردن شما به فرد ارسال شود.

سوالات متداول

اندامی که برای در آغوش گرفتن استفاده میشود، کدام است؟

بازوها، دست‌ها، قفسه سینه، گردن و گاهی سر در هنگام بغل کردن استفاده می‌شود.

ایموجی و استیکر در آغوش گرفتن چیست؟

استیکری که دست‌ها را به نشانه بغل‌کردن از دو طرف صورت به سمت جلو آورده است.

بهترین نوع بغل کردن دوستانه چیست؟

آغوش محکم و بغل ردن آرام هر دو به شما در روابط دوستی قوت قلب می‌دهند.

بهترین نوع بغل کردن عاشقانه چیست؟

بغل کردن راگدال در روابط عاشقانه احساس بسیار خوبی به شما خواهد داد.

جمع‌بندی

در این مقاله درباره انواع بغل نشسته و ایستاده و معنی آن‌ها صحبت کردیم؛ فواید بغل کردن را برای شما عنوان کردیم و گفتیم که یکی از بهترین راه‌های بیان احساسات عمیق در افراد بغل کردن یکدیگر است. خواص بغل کردن و انرژی در آغوش گرفتن بسیار زیاد است. وقتی که شما حالات مختلفی از احساسات را تجربه می‌کنید، با بغل گرفتن عزیزانتان می‌توانید احساسات منفی خود را التیام ببخشید؛ به عنوان مثال در هنگام ازدست‌دادن عزیزانتان با بغل‌کردن دیگران می‌توانید آرامشی را تجربه کنید که به شما احساس حمایت‌شدن و همدلی را می‌دهد. مثال دیگر در مورد عشق و علاقه است که با بغل‌کردن فرد مقابل این احساس را به او منتقل می‌کنید که دوستش دارید.

انواع در آغوش گرفتن برای شما فوایدی از لحظ فیزیکی دارد و باعث ارتباط عیق و دوستانه شما با اطرافیان می‌شود. در هنگام بغل کردن هورمون‌های عشق، شادی و آرام‌بخش در مغز شما ترشح شده و باعث سلامتی روحی و فیزیکی شما می‌گردد. لطفا نظرات خود را درباره مقاله حاضر با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا