چطوردانستنی هاراهنمارشد و توسعه فردیروانشناسی فردیروانشناسی و خانوادهزندگی و موفقیتزوج و خانوادهقبل از ازدواجمهارت های ارتباطی

5 روش دوست پسر گرفتن؛ چگونه دوست پسر پیدا کنیم؟

بعد از بلوغ معمولاً دختران و پسران به دنبال پیدا کردن شخصی برای برقراری روابط عاطفی هستند. دختران معمولاً نگرانی بیشتری دارند و مدام سؤال‌هایی از قبیل چگونه دوست پسر پیدا کنیم؟ آیا دوست پسر  خوب است؟ آیا دوست پسر حرام است؟ آیا دوست پسر داشتن بد است؟ آیا دوست پسر باید خرج کند؟ کجا دوست پسر پیدا کنم؟ علت فاصله گرفتن دوست پسر‌؟ چگونه با دوست پسر خود حرف بزنیم؟ دوست پسر میخوام چیکار کنم و… در ذهن آن‌ها مرور می‌شود. دختران  نباید برای  رابطه و ازدواج خوب منتظر بمانند و منفعلانه برخورد کنند.

برای شناخت مناسب از شخص مقابل  باید توانایی شکل دادن به یک رابطه عاطفی سالم را داشته باشید. به‌طورکلی دو نوع رابطه بین دخترها و دوست‌پسرشان وجود دارد؛ رابطه جدی و به ‌قصد ازدواج و رابطه بی‌هدف. شما باید بتوانید این دو را از هم تشخیص دهید تا آسیب نبینید.

معنی دوست پسر چیست؟

به‌صورت کلی این کلمه (دوست پسر) به معنی داشتن یک دوست از جنس مخالف و مذکر به ‌عنوان یک همراه و همدم است. این نوع دوستی از زندگی زناشویی فاصله زیادی دارد و به ‌نوعی بیشتر برای آشنایی بین دو نفر است.

در همه جوامع چه مسلمانان و چه جوامع غیرمسلمان این مورد وجود دارد و هر کشور و جامعه بنا به شرایط و عقاید آن کشور با این موضوع برخورد می‌کند. اگر یک رابطه سالم شکل نگرفته باشد ممکن است پسرها به‌طورکلی در روابط و احساسات و زندگی فردی خود دچار مشکل شوند.

معمولاً مردها یا همان دوس پسر مسئولیت‌های بیشتری در یک رابطه دارد و  به لحاظ روانی نیز مردان ممکن است در صورت تشکیل یک رابطه ناسالم به افرادی ناسازگار و عصبی تبدیل شوند.

اگر این روابط بر پایه عشق و علاقه، البته به‌ صورت دوطرفه باشد فواید بسیار زیادی بر جسم و روان هر دو طرف دارد که عبارت‌اند از: افزایش امید به زندگی، احساس شادی، کاهش اضطراب و استرس، افزایش مهارت‌های اجتماعی پیش از ازدواج، بهبود سطح اعتمادبه‌نفس افراد در جامعه و ارتباطات، افزایش سلامت روانی و جسمانی و افزایش طول عمر. hlh چگونه دوست پسر پیدا کنیم؟

بیشتر بخوانید: انواع بغل کردن و معنی آن ها + فواید بغل یا در آغوش گرفتن

گرفتن دوست پسر

بهترین زمان برای دوست پسر گرفتن چه زمانی است؟

اولین نکته که در هنگام دوست پسر گرفتن باید به آن توجه کنید این هست که آیا الان زمان مناسبی است؟ چه زمانی بهتر است وارد رابطه عاطفی شد؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت نمی توان سنی دقیق و مشخص برای این موضوع بیان کرد. بلکه همه چیز به پختگی و آمادگی شما بستگی دارد. هر زمان که احساس کردید قادرید یک رابطه خوب و سالم با هدف ازدواج داشته باشید، آن زمان بهترین زمان برای دوست پسر گرفتن برای شما است.

متاسفانه این روزها در بین برخی دختران دوست پسر داشتن افتخار و امتیاز است و برخی دختران کم سن و سال و بی تجربه فقط به خاطر اینکه از دوستانشان عقب نمانند به دنبال دوست پسر گرفتن هستند.

حتما توجه داشته باشید که دوست پسر داشتن به خاطر عقب نماندن از بقیه، برای تفریح و یا بدون هدف تنها به شما آسیب خواهد رساند مخصوصا در سنین نوجوانی. زیرا احساسات دختران مخصوصا در سنین پایین تر خیلی شدید است و حتی اگر شما در ابتدا بدون هدف خاصی وارد یک رابطه شوید، به تدریج ممکن است به پسر وابسته شده و این وابستگی پیامدهایی را برای شما خواهد داشت.

این وابستگی چشم شما را روی بسیاری از واقعیت ها می بندد و ممکن است در مقابل طرف مقابل خود بی دفاع شده و او به راحتی بتواند از شما سواستفاده کند. در این زمان ممکن است از خط قرمزهای خود عبور کنید و اگر بعدا او شما را رها کرد ضربه روحی شدیدی به شما وارد خواهد شد.

نمی گوییم تمام روابط عاشقانه این عواقب را دارد اما می گوییم حتما با یک هدف مشخص وارد رابطه شوید و از روابط بی هدف دوری کنید. به طور کلی اگر می خواهید از آسیب روابط حفظ شوید باید ابتدا آمادگی لازم را برای وارد شدن به یک رابطه عاشقانه را داشته باشید و یک رابطه سالم و متعهدانه با هدف ازدواج را انتخاب کنید. سپس بهترین روش پیدا کردن دوست پسر را یاد بگیرید و در نهایت یک رابطه خوب و سالم ایجاد کنید. در این قسمت روش های گرفتن دوست پسر را برای شما آورده ایم.

بیشتر بخوانید: تابلو آرزوها چیست: آموزش ایده هایی برای ساخت تابلو کائنات

4 روش پیدا کردن دوست پسر

از کجا دوست پسر پیدا کنیم ؟ پیدا کردن دوست پسر به روش صورت می‌پذیرد: حضوری و مجازی

 • پیدا کردن دوست پسر به‌ صورت حضوری: این شیوه از قدیم مورد استفاده بوده است و هنوز هم کاربرد دارد. گرفتن دوست پسر به‌ صورت حضوری این امکان را به شما می‌دهد تا ظاهر، انواع استایل و تیپ، نحوه حرف زدن و…. او را ببینید. این روش در محیط‌های عمومی مثل دانشگاه، پارک، سمینار و… صورت می‌پذیرد‌. حضور در اجتماع باعث دیده شدن شما می‌شود و همچنین شما می‌توانید پسران بیشتری را ببینید. برای گرفتن دوست پسر به‌ صورت حضوری نیاز است برخی ویژگی‌ها را رعایت کنید؛ درواقع با رعایت کردن این نکات است که شما می‌توانید توجه یک پسر را جلب کنید تا او برای دوستی پیش‌قدم شود.

1.    برای پیدا کردن دوست پسر، اعتمادبه‌نفس داشته باشید

برای گرفتن دوست پسر باید بتوانید اعتمادبه‌نفس خودتان را ارتقا دهید. اعتمادبه‌نفس یک مؤلفه شخصیتی بسیار مهم است که هر دختری باید آن را در خود ارتقا بخشد. اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس به شما جسارت می‌دهد و از انجام هرگونه کار بیهوده‌ای شما را بازمی‌دارد.

در برخی مواقع یک پسر به‌جای انتخاب شما دختر دیگری را انتخاب می‌کند؛ اما شما باید اعتمادبه‌نفس خود را آن‌قدر تقویت کرده باشید که اجازه ندهید چنین اتفاقی اعتمادبه‌نفس شما را پایین بیاورد و باعث ایجاد حس و حال بد در شما شود.

همیشه باید قدر خودتان را بدانید و برای خودتان ارزش و احترام قائل شوید و بدانید چه کسی هستید. یک پسر باید برای آنچه هستید به شما احترام بگذارد. اگر عشق، احترام و… هر آن چیزی که می‌خواهید را از طرف او دریافت نکردید به‌ جای اینکه تبدیل به شخصی شوید که او می‌خواهد، بدانید که ماندن نیاز نیست! او را رها کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه سر صحبت را باز کنیم: 10 روش عالی برای شروع حرف

چگونه دوست پسر پیدا کنیم

بیشتر بخوانید: پیدا کردن دوست دختر: 10 راه جدید یافتن و گرفتن دوست دختر

2.    برای گرفتن دوست پسر در اجتماع حضور داشته باشید

برخی افراد می پرسند چطور دوست پسر پیدا کنیم اما حضوری در اجتماع هم ندارند. اینکه در خانه بنشینید و انتظار داشته باشید که دوس پسر مناسب و دلخواه خود را پیدا کنید بسیار اشتباه است. شما باید بیرون بروید و در اجتماع باشید تا بتوانید با افراد جدیدی ملاقات کنید و آشنا شوید. درست است که بلافاصله نمی‌توانید موفق به دوست پسر گرفتن بشوید؛ اما اوقات خوبی سپری می‌کنید و تجربه‌هایی هم کسب خواهید کرد؛ درعین‌حال ارتباطات اجتماعی شما نیز ارتقا پیدا می‌کند.

وقتی خود را دوست بدارید و خود را از اغلب نیازهای مادی و عاطفی غنی کنید و خود را بشناسید، متوجه خواهید شد که از زندگی چه چیزی می‌خواهید. به‌این‌ترتیب وقتی شخص مناسب را ببنید متوجه می‌شوید که آن شخص کسی است که به دنبالش بودید. هر شخصی و هر رابطه‌ای خوب  و مناسب شما نیست. با هر شخصی وارد هر رابطه‌ای نشوید و شخصیت خودتان را پایین نیاورید.

در اجتماع حضور پررنگ‌تری پیدا کنید؛ دانشگاه، سمینار، کارگاه‌ها و…. مکان‌های عمومی امن برای حضور بسیار عالی هستند. کارهای اجتماعی  انجام دهید و در بین گروه‌های اجتماعی قرار بگیرید. حضور در اجتماع در دوست پسر گرفتن تأثیر بسیاری دارد.

3.    برای گرفتن دوست پسر باید بدانید که چه می‌خواهید!

قبل از اینکه از خود بپرسید چطوری دوست پسر پیدا  کنیم یا نحوه گرفتن دوست پسر چگونه است و… یا اینکه این‌ طرف و آن‌ طرف به دنبال پیدا کردن دوست پسر باشید، باید برای خود مشخص کنید که چه چیزی از یک رابطه می‌خواهید. باید بدانید برای رابطه جدی و طولانی‌مدت حاضرید یا صرفاً می‌خواهید وقت تلف کنید و ارتباط برقرار کنید و از تنهایی خلاص شوید.

پیدا کردن دوست پسر برای گذراندن اوقات خود و رها شدن از تنهایی تصمیم خوبی نیست. شما با کسی وقت می‌گذرانید که نسبت به او احساسات عمیقی ندارید و صرفاً چون به او نیاز دارید و می‌خواهید سرگرم شوید. این کار همیشه پاسخ‌گو نیست؛ شما باید دید بهتر و درست‌تری نسبت به این موضوع مهم پیدا نموده و مشخص کنید به چه علتی تمایل به ورود به یک رابطه و دوست پسر گرفتن را دارید. این‌گونه نه انرژی  و وقت خود را می‌دهید و نه ذهن خود را پر از افکار و خیالات پوچ می‌کنید.

بیشتر بخوانید: من میخوام شاد باشم چیکار کنم؟ 5 روش برای خوشحالی همیشگی

پیدا کردن دوست پسر

4.    خودتان باشید و دنیای خودتان را داشته باشید

به عنوان چهارمین روش چجوری دوست پسر پیدا کنیم باید بگوییم، خودتان باشید  و تظاهر به کسی که نیستید نکنید. این کار بسیار در دوست پسر گرفتن تأثیر می‌گذارد.  در ملاقات و دیدار اول با پسر مورد نظرتان خودتان باشید؛ رها باشید و هرگز تظاهر به شخصیتی که نیستید نکنید زیرا این کار باعث بهتر دیده شدن شما نمی‌شود. شما نمی‌توانید آن شخصیت ساختگی را تا ابد برای خود حفظ کنید. یک روز، یکجا بالاخره ماسک ساختگی شما کنار می‌رود و جز رسوایی برای شما و دل‌زدگی از سمت دوست‌پسرتان چیزی نمی‌ماند.برای پیشگیری از هرگونه اتفاق ناخوشایندی بهترین کار این است که از همان ابتدا خودتان باشید.

یک جمله معروف که شاید شما هم شنیده باشید وجود دارد: بهتر است از شما  به خاطر چیزی که هستید متنفر باشند تا اینکه به خاطر چیزی که نیستید دوستتان داشته باشند. قسمت جذاب دوست داشته شدن به این است که شخص مقابل شما، شما را برای خودتان  دوست داشته باشد و این بسیار باارزش است.

یکی از روش‌های یافتن دوست پسر این است که زندگی شاد و بی‌نقص خود را داشته باشید. وقتی پسری بداند که شما در زندگی خود از لحاظ عاطفی، مالی، شغلی، دوستان و آشنایان و… غنی هستید متوجه خواهد شد که شما برای تکمیل بودن به حضور پسری در کنار خود نیاز ندارید؛ بنابراین او هر کاری می‌کند  که بتواند مناسب شما باشد و موفق به حضور در کنار شما بشود‌.

بیشتر بخوانید: نکاتی که قبل از ازدواج با مرد مطلقه باید به آن ها توجه کنید

دوست پسر گرفتن در فضای مجازی

امروزه دنیا مملو از رسانه‌های ارتباط‌جمعی است. با حضور گوشی و افزایش سطح تکنولوژی، زندگی انسان‌ها نیز دست‌خوش تغییرات شده است. همان‌طور که گفته شد، پیدا کردن دوست پسر به روش حضوری متداول‌تر است؛ اما امروزه با وجود گوشی همراه و نرم‌افزارهایی مثل واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و… دوست پسر گرفتن به روش مجازی نیز رواج زیادی پیداکرده است. اخیراً به‌ طور معمول دختران و پسران در فضای مجازی باهم آشنا می‌شوند و ارتباط برقرار می‌کنند.

حتماً برای شما سؤالاتی از این قبیل: چگونه در فضای مجازی دوست پسر پیدا کنیم؟ چگونه در واتساپ دوست پسر پیدا کنیم، چگونه در اینستاگرام دوست پسر پیدا کنیم؟ و…  پیش می‌آید. برای دوست پسر گرفتن در فضای مجازی همچون روش یافتن دوست پسر به‌صورت حضوری، ویژگی‌هایی نیاز است. ویژگی‌های شخصیتی همانند روش حضوری است؛ اما برای فعالیت در فضای مجازی و تسلط بر چگونگی گرفتن دوست پسر در فضای مجازی، نیاز است کارهایی را انجام دهید.

دوست پسر گرفتن

در واتساپ چگونه دوست پسر پیدا کنیم؟

برای پاسخ به سوال چگونه در واتساپ دوست پسر پیدا کنیم باید بگوییم برای دوست پسر گرفتن در واتساپ باید شماره‌ای از او داشته باشید و یا در گروه‌های واتساپی عضو باشید و اقدام به پیدا کردن دوست پسر کنید. به طور معمول دوست پسر پیدا کردن از دوست دختر پیدا کردن بسیار راحت‌تر است؛ زیرا می‌توان  با مقداری گفتمان با یک پسر وارد رابطه شد. به ‌صورت عامیانه زودتر و راحت‌تر می‌توان مخ پسرها را نسبت به دختران زد.

یکی از فواید و خوبی‌های  دوست پسر پیدا کردن در واتساپ این است که همانند دیگر اپلیکیشن‌ها شماره افراد مخفی نیست و کار شما راحت‌تر است. وقتی عضو یک گروه باشید شماره اعضا در اختیار شماست و می‌توانید شماره شخص موردنظر خود را به دست بیاورید. می‌توانید به پی وی او بروید و با او صحبت کنید. در واتساپ شما می‌توانید پروفایل او که به‌احتمال‌زیاد عکس خود او است و بیوگرافی او را ببینید و اندکی نسبت به او شناخت پیدا کنید و همچنین می‌توانید ظاهر او را ببینید.

چگونه در اینستاگرام دوست پسر پیدا کنیم؟

اینستاگرام در بین دیگر اپلیکیشن‌ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است. این روزها کاربران زمان زیادی را در این نرم‌افزار سپری می‌کنند. صفحه‌های شخصی ایجاد شده در اینستاگرام شبیه به یک برگه معرفی‌نامه شما است.  شما قبل از اینکه به سراغ ارسال پیام به دایرکت یک پسر بروید، بهتر است صفحه شخصی خود را سروسامان دهید.

 • اولین چیزی که به آن توجه می‌شود آیدی اینستاگرام شما است‌. از گذاشتن اسم‌های عجیب‌وغریب و حروف مخفف و…خودداری کنید. بهتر است برای صفحه شخصی‌تان از نام و نام خانوادگی خود استفاده کنید.
 • دومین چیزی که موردتوجه قرار می‌گیرد عکس پروفایل شماست. عکسی از خودتان انتخاب کنید؛ نه عکس گل و گیاه و…! یک عکس مناسب و آراسته و باکیفیت برای پروفایل پیج خود بگذارید.
 • از نوشتن هرگونه متن‌ها و عبارات سخیف و غیرقابل فهم خودداری کنید. اعلام اینکه رل هستید یا سینگل کار شایسته‌ای نیست. به‌جای این موارد می‌توانید شغل، علایق، رشته تحصیلی و…. خود را در بیوگرافی پیج خود بنویسید تا شخص موردنظر بتواند اطلاعات کلی نسبت به شما به دست آورد.
 • بهتر است پست‌های پیج نیز عکس‌هایی باکیفیت بالا از شما باشد.

همچنین بخوانید: آموزش ساخت استیکر اینستاگرام: ساختن ایموجی چهره برای اینستا

نحوه گرفتن دوست پسر

چگونه با دوست پسر خود رفتار کنیم؟

چند مورد وجود دارد که باید آن‌ها را در برخورد با دوست پسر خود رعایت کنید‌ تا رابطه بهتری داشته باشید:

 1. هرگز با تحكم و قدرت با پسرها گفتگو نكنيد.
 2. هرگز از دخترهاي ديگر جلوی دوست‌پسرتان بد نگوييد.
 3. قبل از اينكه حرف ازدواج بينتان باشد، درباره ازدواج کلمه‌ای نگوييد و خودتان را خیلی مشتاق نشان ندهید. وقتی شما دائماً ازدواج صحبت کنید این تصور ایجاد می‌شود که شما آدمی بی‌برنامه و بی‌هدف هستید و تنها آرزو و هدفتان ازدواج با اوست.
 4. هرگز به پسري که شایسته شما نیست، پيشنهاد دوستي ندهيد.
 5. هرگز در رابطه جدیدی كه با يك پسر داريد هدیه‌های گران‌قیمت ندهيد. صبر کنید تا شناخت کافی از او حاصل شود، سپس اقدام به خرید هدیه نمایید.
 6. هرگز با پسرهاي سن پايين دوست نشويد. وقتی پسری خیلی از شما کوچک‌تر باشد قطعاً به مشکلات اساسی در عقاید و نظرات خود برخورد خواهید کرد؛ البته استثناهایی هم وجود دارند که با وجود سن پایین، درک بسیار بالایی دارند.

عوارض نداشتن دوست پسر

عوارض نداشتن دوست پسر چیست؟ دختر و پسر برای تکمیل شدن و برای رفع برخی از نیازهای خود به یکدیگر نیاز دارند. پیدا کردن دوست پسر یک دغدغه بزرگ بعد از بلوغ است که در هر دختری وجود دارد. برای داشتن یک رابطه بلندمدت و حتی ازدواج باید بتوانید با یک پسر به‌خوبی ارتباط برقرار کنید. با گرفتن دوست پسر به‌مرورزمان می‌آموزید که چگونه رفتار کنید، چگونه حرف بزنید، چگونه ارتباط برقرار کنید و…. اما درصورتی‌که موفق به گرفتن دوست پسر نشوید این تجربیات را به دست نمی‌آورید.  خلأهای عاطفی که در وجود شما است با یک رابطه احساسی پر می‌شود؛ اما وقتی‌که موفق به گرفتن دوست پسر نشوید این خلأ همچنان در شما باقی خواهد ماند.

از کجا و چطوری دوست پسر پیدا کنیم

بیشتر بخوانید: چگونه سر صحبت را باز کنیم: 10 روش عالی برای شروع حرف

نکاتی مربوط به روش یافتن دوست پسر

حضور پررنگ شما در اجتماع باعث می‌شود با پسران زیادی روبه‌رو شوید و تعامل اجتماعی شما با پسران بالا می‌رود؛ با این ویژگی شما می‌توانید در روابط خود موفق‌تر عمل کنید و با مسائلی که پیش روی شماست آشنا شوید؛ بنابراین بهتر است در سمینارها و رویدادهای مختلف، تئاتر، دانشگاه و… شرکت کنید تا ارتباطات سالمی شکل دهید.

در صورت وجود موقعیت خوب و پسر خوبی که دارای معیارهای شماست، همیشه نباید منتظر ماند! می‌توانید جسارت به خرج دهید و جلو بروید به پسر موردنظر خود نزدیک شوید.  با یک سلام ساده شروع و صحبت کنید. به بهانه‌های قرار تلفن و پیامک بگذارید  و اگر شرایط مهیا بود، برای بیرون رفتن قرار بگذارید.در رابطه با پسر موردنظر خود تحقیق کنید  و بر روی او تمرکز کنید. متناسب با او رفتار کنید. زیاده‌روی نکنید و شأن منزلت خود را حفظ کنید.

سؤالات متداول

آیا دوست پسر داشتن خوب است یا بد؟

به‌طورکلی روابطی که بین دختر و پسر صورت می‌گیرد مزایایی همچون احساس شادی و آرامش را در پی دارد و در طرف مقابل معایبی مثل اختلال در سلامت روانی، خشم، عصبانیت و افسردگی را می‌تواند به دنبال داشته باشد که معمولاً آسیب‌های روانی زیادی به دختران وارد می‌شود. این پیامدها ممکن است حتی باعث آسیب‌های جبران‌ناپذیری به هر دو طرف شود. البته که باید توجه داشت که یک رابطه سالم هیچ‌کدام از این موارد و مشکلات را ندارد و برعکس به بهبود سلامت روانی شما و پیشرفت شما در تمامی ابعاد زندگی و رسیدن به اهدافتان کمک می‌کند.

آیا دوست پسر داشتن گناه و حرام است؟

ازنظر دین اسلام مرد و زن مکمل یکدیگر هستند و خداوند آن‌ها را برای همدیگر آفریده است. اسلام در مورد رابطه با جنس مخالف به این مورد اشاره‌کرده که این روابط باید در یک چارچوب مشخص صورت گیرد و این روابط به‌صورتی باشد که نه آزادی مطلق و نه محدودیت صورت بگیرد. از دیدگاهی دیگر اگر این روابط به ‌قصد لذت و میل جنسی تشکیل‌شده باشد گناه محسوب می‌شود؛ حتی اگر در این روابط به‌صورت کلامی هم لذتی صورت گیرد، حرام است.

آیا دوست پسر باید خرج کنه؟

اغلب دخترها فکر می‌کنند که پسری عاشق‌تر و بهتر است که برایشان خرج کند؛ اگرچه دست‌ودل‌باز بودن یک ویژگی خوب برای پسرها محسوب می‌شود؛ اما خرج کردن وظیفه یک پسر نیست. بهتر است برای حفظشان خودتان، چندین دفعه هم شما برای یک پسر خرج کنید تا احساس بدی به آن پسر منتقل نشود. هیچ مردی از دختری که فقط به دنبال پول اوست خوشش نمی‌آید؛ توقع خرج کردن از یک پسر نیز چنین طرز فکری را برای او به وجود می‌آورد.

جمع بندی

رابطه با جنس مخالف و نیاز به دوست داشته شدن و موردتوجه قرار گرفتن، یکی از نیازهای اصلی اغلب دختران در سنین جوانی و نوجوانی است. شاید با خود فکر کنید که گرفتن دوست پسر احتیاج به انجام کارهای خاصی دارد و یا پیدا کردن دوست پسر فرمول سری و معجزه‌آسایی دارد؛ اما درواقع تنها موردی که می‌توان به‌عنوان روش یافتن دوست پسر بیان کرد این است که خودتان باشید! طوری لباس بپوشید که خودتان دوست دارید، طوری رفتار کنید که به شما احساس خوبی می‌دهد و به‌طور کل به خودتان اهمیت بدهید. پسرها جذب دختران قدرتمند می‌شوند؛ علاقه داشتن به خودتان نشان‌دهنده قدرت شماست و به پسرها نشان می‌دهد که چه قدر باارزش هستید.

اگر فکر می‌کنید از نکته‌ای در مورد گرفتن دوست پسر غافل شدیم، در قسمت نظرات با ما و دیگر خوانندگان فارسیرو به اشتراک بگذارید. به نظر شما چطوری دوست پسر پیدا کنیم؟

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

 1. حال کردم،پس اینطوری مخ میزنن😂

 2. صلم من دوست پسرن با ی دلیل چرت باهام کات کرده و نیومده بهم رو راست بگه ازت خسته شدم ک از همه جا بلاکم کردع
  خواستم بگم ب همه اعتماد نکنین
  و اینک بل
  اگ کسی خواست با من آشنا بشع فقط بیاد و پاسخ بدع ب پیامم
  ول من اونو واقا دوس داشم
  و بل..
  حالم زیاد خوب نی..
  آیدین اینه
  تو روبیکا
  @shadow_skeleton
  بل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا