افزایش وزنبهترینتناسب اندامدانستنی هاکنترل وزنلیست

داروی چاقی گیاهی؛ بهترین داروی گیاهی چاق کننده سریع صورت و اندام

استفاده از داروی گیاهی چاقی برای افزایش وزن افرادی که کمبود وزن دارند روشی مناسب، امن و مطمئن است. انواع مختلف داروی گیاهی برای چاقی توسط شرکت‌های داروسازی تولید شده است که از طریق افزایش اشتها باعث تقویت بدن افراد لاغر شده و باعث می‌شوند وزن آن‌ها در مدت‌زمان کوتاهی به عدد نرمال برسد. از دیدگاه علمی، بهترین داروی گیاهی چاقی دارویی است که توسط گیاهانی ساخته شوند که اثرات مثبت آن‌ها برای افزایش وزن سریع اثبات شده و در عین حال عوارض کمتری داشته باشند.

نحوه انتخاب داروی گیاهی برای چاق شدن، عوارض داروی گیاهی چاق‌کننده، برخی از گیاهان مورد استفاده در انواع داروی گیاهی چاق کننده مطالبی هستند که در مقاله پیش‌رو از سایت فارسی‌رو به شما ارائه خواهیم کرد.

بهترین داروی گیاهی چاق کننده صورت و اندام سریع

آنچه در ادامه می‌خوانید

بهترین داروی گیاهی برای چاقی صورت و کل بدن بدون عوارض

این روزها بازار داروهای گیاهی برای درمان چاقی، لاغری و حل بسیاری از مشکلات جسمی بسیار داغ است. در هر گوشه و کناری از فضای حقیقی و مجازی افرادی هستند که ترکیبات گیاهی مختلفی را تبلیغ کرده و از عنوان “بهترین داروی گیاهی برای اشتها و چاقی” برای رسیدن به مقاصد مادی خود استفاده می‌کنند. برخی از مردم بدون تحقیق از این افراد پیروی کرده و بدون اندیشیدن و پرس‌وجو کردن، جسم ارزشمند خود را به‌راحتی در اختیار عوارض جبران‌ناپذیر برخی داروهای غیراستاندارد قرار می‌دهند.

باید بدانیم، درست است که تأثیر گیاهان بر روی چاقی بدن، درمان بیماری‌ها و… از نظر علمی ثابت شده است؛ اما هر گیاهی برای تأثیر درست، باید با یک سری مواد دیگر در دوز مشخصی ترکیب شود؛ در ضمن این داروها باید با نظارت سازمان غذا و دارو و ارگان‌های دیگر طی عملیات علمی حساسی ساخته شوند و مجوز لازم را برای استفاده عموم مردم کسب کنند. بنابراین در استفاده از داروی گیاهی برای چاقی یا موارد دیگر دقت لازم را داشته باشید و حتما از داروهایی استفاده کنید که دارای مجوز‌های بهداشتی ضروری باشند.

بهترین داروی گیاهی برای چاقی صورت و کل بدن بدون عوارض

بیشتر بخوانید: 8 حرکت و ورزش فیتنس برای چاقی و افزایش وزن

داروی گیاهی چاقی بدون بازگشت

هرگز نمی‌توان به‌طور قطع از بدون بازگشت بودن داروی گیاهی چاقی سخن گفت. شما در مدت معینی، از دارویی برای افزایش اشتها و افزایش وزن استفاده می‌کنید. پس از گذشت مدت‌زمان مشخص و رسیدن به وزن موردنظر و ایده‌آل خود، استفاده از دارو را قطع می‌کنید. اگر دلیل اصلی لاغری شما برطرف نشده‌باشد، مسلم است که کاهش وزن دوباره اتفاق خواهد افتاد.

در برخی موارد اگر لاغری به‌دلیل مسائل موقت مثل کمبود ویتامین اتفاق بیفتد، با افزایش اشتها و افزایش ویتامین‌های مورد نظر بازگشت به لاغری مجدد کمتر اتفاق می‌افتد. این مورد در کودکان بیشتر به‌چشم می‌خورد. اما در موارد ژنتیکی، مصرف مواد مخدر، بیماری طولانی، افسردگی و مواردی که علت لاغری دائمی است، افزایش وزن تا زمانی که ریشه لاغری از بین نرفته است، موقتی خواهدبود. حین استفاده از دارو، بدن شما تمایل بیشتری به استفاده از غذا دارد و هضم غذا نیز راحت‌تر صورت می‌گیرد.

داروی گیاهی چاقی بدون بازگشت

بیشتر بخوانید: بهترین میوه برای لاغری شکم و صورت + آب میوه های لاغر کننده سریع

استفاده از داروی گیاهی چاقی در کدام کشورها بیشتر است؟

تأثیرات درمانی گیاهان روی انواع بیماری‌های بدن و همچنین چاقی و لاغری از نظر علمی ثابت شده است؛ همچنین استفاده از گیاهان در از بین بردن بیماری‌ها و برطرف کردن چاقی و لاغری از دیرباز در بیشتر کشورها به‌صورت سنتی وجود داشته‌است. این روش‌ها در کشورهای پیشرفته به‌صورتی تصحیح شده که با اصول علمی مطابقت دارد‌؛ اما در برخی از کشورهای درحال‌توسعه، همچنان با همان روش‌هایی که متعلق به چندصدسال قبل هستند ادامه دارد و بسیاری از مردم این کشورها همچنان به دنبال یافتن بهترین داروی چاق‌ کننده گیاهی در عطاری‌ها هستند.

یکی از دلایل آن سوء‌استفاده از جهل مردم و عدم وجود خصیصه‌ای به‌نام “پرسشگری” در مردم عادی است. تبلیغات داروی گیاهی چاقی در کشورهایی چون هند، پاکستان، افغانستان، نپال، ایران، برخی کشورهای عربی و … به‌عنوان بهترین داروی گیاهی چاق کننده به‌وفور دیده می‌شود. درست است که این کشورها پیشینه بسیار قوی در زمینه پزشکی و استفاده از داروهای گیاهی در علم پزشکی دارند؛ اما باید آگاه باشیم که علم در زمان‌های دور گذشته محدودیت‌های خودش را داشته است و اکنون بسیاری از این محدودیت‌ها و مجهولات از بین رفته است.

استفاده از داروی گیاهی چاقی در کدام کشورها بیشتر است؟

بیشتر بخوانید: بهترین انواع دمنوش های لاغری شکم و پهلو و چربی سوز قوی خانگی

عوارض داروی گیاهی چاق کننده

هر دارویی دارای عوارضی است و داروهای گیاهی نیز از این قانون مستثنی نیستند. علت اصلی استفاده از داروها زمانی درست است که اثرات مثبت آن‌ها بیش از اثرات منفی‌شان باشد. بنابراین اگر بدن سالمی دارید در استفاده از داروهای گیاهی چاقی محتاطانه عمل کنید و این روش را به‌عنوان گزینه آخر برای خود در نظر بگیرید. ورزش مقاومتی روتین و منظم برای عضله‌سازی، خواب کافی و منظم، دوری از استرس، تغذیه سالم و سرشار از پروتئین، سبزیجات و کربوهیدرات پیچیده را برای افزایش وزن خود در اولویت قرار دهید.

گاهی در اثر بیماری، تصادف، سوانح روحی و روانی یا مسائل دیگر ممکن است دچار کاهش وزن ناگهانی شده باشید. در این مواقع، با صلاح‌دید پزشک مطمئن بهتر است از داروهای گیاهی برای افزایش وزن سریع و بازیابی سلامتی خود بهره ببرید. علاوه‌بر این‌که هر گیاهی عوارض جانبی خاص خود را دارد، استفاده از داروهای گیاهی افزایش وزن در درازمدت می‌تواند باعث افزایش بیش از حد اشتها و افزایش وزن غیرقابل کنترل در شما گردد.

عوارض اضافه‌وزن و چاقی هم که برای همه واضح و روشن است. بهترین داروی چاقی گیاهی دارویی است که احتمال عارضه افزایش وزن در حین استفاده آن کمترین مقدار ممکن باشد. پس لطفا قبل از استفاده خودسرانه از هر داروی گیاهی برای چاقی حتما با پزشک مشورت کنید.

عوارض داروی گیاهی چاق کننده

بیشتر بخوانید: 6 علت لرزش بدن هنگام ورزش + 5 راه جلوگیری لرزیدن بدن در ورزش

بهترین داروی گیاهی برای چاقی صورت یا اندام‌های دیگر

آیا بهترین داروی گیاهی برای چاقی صورت وجود دارد؟ بهترین داروی گیاهی برای چاقی بدن چطور؟ بهتر است بدانید بهترین داروی گیاهی برای چاقی اندام های خاص بدن تنها عنوانی برای تبلیغ محصولات هستند و در دنیای واقعی وجود خارجی ندارند. بهترین داروی گیاهی برای چاق شدن پاها هم همینطور است. برخی از افراد از عنوان بهترین داروی گیاهی برای چاقی بالاتنه هم استفاده می‌کنند.

بهترین داروی گیاهی چاقی پایین‌تنه و … عناوینی هستند که بارها و بارها در تبلیغات برخی از فروشندگان داروی گیاهی برای افزایش وزن، به‌چشم خود دیده‌ایم. اما آیا واقعا این بهترین‌ها وجود دارند؟ آیا به‌نظر شما داروهایی هستند که تنها مختص چاقی صورت یا اندام خاصی از بدن باشند؟ اگر جوابتان بله است کاملا در اشتباهید. افزایش بدن با افزایش چربی و عضله اتفاق می‌افتد و نقاط تجمع چربی در بدن هر شخص بستگی زیادی به ژنتیک افراد دارد و از فردی به فرد دیگر کاملا متفاوت‌ است.

حتی این موضوع درباره رشد عضلات هم صدق می‌کند و اگر بگوییم ماده‌ای و یا دارویی وجود دارد که در همه افراد به یک شکل عمل می‌کند کاملا اشتباه کرده‌ایم و این فرضیه هیچ‌گونه پشتوانه علمی ندارد. پس اگر فردی یا افرادی از تجربیات خود برای شما گفتند یا مدعی شدند که با خوردن داروی گیاهی چاق کننده صورت، در صورتشان افزایش چربی داشتند، سخن آنان نباید به‌عنوان مرجعی برای تصمیم‌گیری شما باشد؛ چرا که ممکن است افزایش وزن و چربی شما از طریق مصرف داروی موردنظر، روی اندام دیگری از بدن شما تأثیر بیشتری داشته باشد.

بهترین داروی گیاهی برای چاقی صورت یا اندام_های دیگر

بیشتر بخوانید: مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد و نگاه می‌کند + عکس

نام چند داروی گیاهی برای افزایش وزن

چند داروی گیاهی چاقی سریع را در این قسمت نام برده‌ایم:

 • قرص شیکوریدین که در آن از عصاره ریشه کاسنی، دانه شنبلیله و اسانس رازیانه استفاده شده است.
 • قرص مخمر آب جو که بسیاری از افراد بر اساس تجربه آن را بهترین قرص چاقی می‌دانند. اگرچه مهم‌ترین مورد استفاده مخمر آبجو کمک به رشد مو، سلامت پوست و تقویت ناخن است؛ اما به بهبود اشتها و افزایش وزن نیز می‌تواند کمک کند.
 • شربت اشتها آور اپتایت کیم به تقویت معده و دستگاه گوارش کمک کرده و اگر یک ساعت قبل از غذا مصرف شود، اشتها را افزایش خواهد داد. افسنطین، عسل طبیعی و به از موثرین ترکیبات موجود در این شربت هستند.
 • شربت اشتهاآور باریج اسانس اشتها را افزایش می‌دهد و با سوء هاضمه و حالت تهوع مبارزه می‌کند. انار، نعناع و عسل از ترکیبات طبیعی مؤثر موجود در این شربت هستند.

پودر چاقی مسمن، بهترین دارو گیاهی چاقی

شرکت داروسازی نیاک پودر مسمن را براساس توصیه های طب سنتی دکتر کردافشاری برای کمک به افزایش وزن برای افراد در سنین مختلف پیشنهاد می کند. 

این محصول شامل موارد زیر است: 

 • مغز بادام شیرین
 • کتیرا
 • پودر نارگیل
 • پودر آب پنیر
 • نشاسته و شکر 

این محصول هیچگونه مواد شیمیایی ندارد و دارای تاییدیه وزارت بهداشت است. از آنجایی که این محصول دارای آب پنیر است، حاوی 25 درصد پروتئین که توسط بدن قابل جذب است، هست. از این رو برای ورزشکاران نیز مناسب است. این مکمل مواد مغذی مورد نیاز بدن را کامل می کند و به ذخیره انرژی و بهبود عملکرد متابولیسم بدن کمک می کند. 

کربوهیدرات، چربی های مفید و پروتئین کافی در این مکمل همه چیز را برای افزایش وزن فراهم کرده است. پس اگر به دنبال یک محصول گیاهی مطمئن برای چاقی هستید پودر مسمن نیاک یک انتخاب خوب است.

بیشتر بخوانید: خواص مرزنجوش برای سلامتی که نمی دانستید! 

پودر سوپرانرژی دکتر خیراندیش برای چاقی 

یکی دیگر از محصولات کاملا گیاهی می توان به پودر سوپر انرژی دکتر خیراندیش اشاره کرد که توسط موسسه تحقیقات حجامت ایران تولید شده است. این محصول براساس نسخه های دکتر خیر اندیش برای افزایش انرژی، افزایش وزن، کمبود مواد معدنی و کمبود ویتامین ها برای بیماران تجویز شده است. 

این محصول دارای گیاهان اشتها آور و مغزیجات مختلف است که برای افراد در تمامی سنین مناسب است. اکثر افرادی که دچار کمبود وزن هستند کم اشتها بوده و نمی توانند زیاد غذا بخورند. به این افراد توصیه می شود خوراکی های کم حجم با کالری بالا مصرف کنند. این محصول علاوه بر اینکه کالری بالایی دارد به افزایش اشتها نیز کمک می کند. 

مصرف سویق کامل برای چاقی 

سویق ها انواع مختلفی دارند. سویق کامل حاوی غلات و دانه های گیاهی است. از جمله ترکیبات سویق کامل می توان به مغز و سبوس جو، گندم، برنج، نخود، سنجد و خرمای ارگانیک اشاره کرد که برای همه افراد در تمام سنین مناسب است. سویق یک غذای کامل است که نیاز بدن به ویتامین ها و نواد مغذی را رفع می کند. این محصول دارای انرژی و کالری بالایی است که باعث افزایش وزن می شود. از این محصول می توان برای مقاصد مختلف از جمله تقویت سیستم ایمنی، تقویت استخوان ها و تقویت قوای جسمانی استفاده کرد. اگر یک مکمل پرکالری، قوی، انرژی زا و همچنین سالم و گیاهی می خواهید سویق کامل یک انتخاب عالی است. 

شیر بادام برای چاقی

برای تهیه شیر بادام شیر و بادام را باید بجوشانید. سپس انجیر و خرما را به آن اضافه کنید. بعد از آنکه شیربادام را از روی حرارت برداشتید شیر را صاف کنید و اجازه دهید خنک شود. پیشنهاد می کنم به مدت یک ماه هر روز شیر بادام بخورید. بادام، خرما و انجیر بخورید تا از خواص آن ها بهره مند شوید. استفاده از شیر بادام یک روش طبیعی و سالم برای افزایش وزن است. حتما امتحان کنید. 

مصرف لوبیا برای افزایش وزن

لوبیا حاوی فیبر و پروتئین بالایی است از این رو یکی از بهترین حبوبات ها برای افزایش وزن محسوب می شود. لوبیا را می توان به صورت های مختلف مصرف کرد و اضافه کردن آن به رژیم غذایی روزانه آسان است. لوبیا سیاه، لوبیا قرمز، لوبیا چشم بلبلی، و عدس 

حاوی پروتئین مورد نیاز شما هستند همچنین کربوهیدرات نیز دارند که باعث افزایش وزن می شود. 

بیشتر بخوانید: خواص گندم: 22 خاصیت و فواید گندم و ارزش غذایی آن

ریشه های قاصدک

از جمله گیاهان دارویی که به افزایش اشتها کمک می کند می توان به ریشه های قاصدک اشاره کرد. در این گیاه ترکیب فوق العاده ای از مواد مغذی وجود دارد که به افزایش وزن کمک می کند. این گیاه برای درمان بیماری های مختلف از جمله یبوست، سو هاضمه و سنگ صفرا مفید است. برای استفاده از این گیاه باید  20 گرم ریشه خشک گیاه قاصدک را با یک لیتر آب حدود ده دقیقه بجوشانید و بعد آن را از صافی رد کنید. از این جوشانده یک فنجان روزی 3 بار میل کنید. یک ماه این کار را ادامه دهید تا به نتیجه مطلوب برسید. 

چای بابونه برای افزایش وزن

با کمک عصاره بابونه می توانید یک چای درست کنید و به طور منظم از آن استفاده کنید تا وزن بگیرید. لازم به ذکر است که ورزش نیز می تواند به افزایش اشتها کمک کند. 

شیرین بیان برای افزایش وزن

یکی دیگر از گیاهان دارویی برای چاقی می توان به شیرین بیان اشاره کرد. این گیاه به افزایش اشتها و در نهایت افزایش وزن بدن کمک می کند. این گیاه خواص بسیاری دارد و برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از این گیاه کافی ست مقداری از آن(به گفته مخصصان یک پنجم گرم ریشه شیرین بیان خشک) را در آب بجوشانید و جوشانده را روزی سه بار میل کنید. 

جینسینگ برای افزایش وزن

گیاه جنسینگ یکی از گیاهان پرخاصیت است که سال هاست در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه برای کاهش استرس ، درد، خستگی بسیار مناسب است و باعث افزایش سطح انرژی می شود. این گیاه اغلب برای افزایش وزن نیز استفاده می شود. برای استفاده از این گیاه کافی ست در یک لیوان آب ولرم دو قاشق غذاخوری پودر جینسینگ اضافه کنید سپس یک قاشق کره را به آن اضافه کرده و روزی یک بار میل کنید تا نتیجه آن را ببینید. اگر می خواهید برای افزایش وزن و چاقی تاثیر خوبی از این گیاه ببینید پیشنهاد می کنیم، یک لیوان شیر را ولرم کنید و سپس دو قاشق غذاخوری پودر جینسینگ و دو قاشق مرباخوری کره را به شیر اضافه کنید و خوب هم بزنید. این ترکیب را به ندت یک ماه روزی یک بار میل کنید. 

بیشتر بخوانید: بهترین میوه و آب میوه برای گلو درد + میوه مضر برای گلودرد

ترکیبات داروی گیاهی برای چاقی بدن

چند گیاه معروفی که معمولا از آن‌ها در ترکیب داروی گیاهی چاقی استفاده می‌شود عبارتند از:

 • بابونه
 • خارمریم
 • گل سپاسی
 • ریشه قاصدک
 • چن‌پی یا پوست نارنگی خشک‌شده
 • افسنطین
 • زنجبیل
 • شیرین‌بیان
 • گیلاس زمستانی
 • میوه به
 • رازیانه
 • ترخون
 • جوانه گندم
 • مخمر آب‌جو

و چندین گیاه دیگر.

ترکیبات داروی گیاهی برای چاقی بدن

بیشتر بخوانید: زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد و نگاه می کند + عکس

آیا داروی گیاهی چاق کننده برای کودکان مناسب است؟

می‌دانید که دوران کودکی دوران حساسی در پروسه رشد جسمی هر شخصی است که بی‎‌توجهی به این دوران می‌تواند باعث کاهش رشد، کوتاهی قد، سوء تغذیه و عوارض ناشی از آن، ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن و در نتیجه کاهش سرعت بهبود بیماری در آن‌ها و بسیاری از مسائل دیگر می‌گردد. بنابراین باید حواستان به تغذیه کودکان باشد و اگر علائمی از بی‌اشتهایی را در آن‌ها دیدید از کنار آن ساده عبور نکنید و این موضوع را جدی بگیرید.

داروهای اشتهاآور زیادی با ترکیبات گیاهی برای کودکان بدغذا وجوددارد که بی‌خطر و دارای مجوز هستند. در کنار تغذیه سالم و کافی برای کودکان می‌توان از داروی گیاهی چاقی با دوز مناسب و با نظر پزشک استفاده کرد.

آیا داروی گیاهی چاق کننده برای کودکان مناسب است

داروی گیاهی چاقی برای مادران شیرده

مکمل‌های چاقی گیاهی با ترکیبات مختلفی در بازار وجود دارد. انتخاب مکمل مناسب در میان محصولات متنوع تجاری بسیار دشوار است. اگر در دوران شیردهی به‌سر می‌برید باید توجه داشته باشید این دوران حساسیت بالایی دارد و باید در انتخاب محصول دقت کنید و محصولی انتخاب کنید که فاقد عوارض در دوران شیردهی باشد.

ایمن بودن مصرف مکملهای چاقی گیاهی در دوران شیردهی باید حتما بر روی محصول درج شده باش؛ به‌عنوان مثال عصاره گیاه جینسینگ دارای خاصیت تقویت کنندگی قوای عمومی و جنسی بدن، به‌عنوان داروی گیاهی برای چاق شدن استفاده می‌شود؛ اما مصرف مکمل جینسینگ به منظور افزایش وزن در دوران بارداری و شیردهی پیشنهاد نمی‌شود. با اینکه عوارض خاصی از این گیاه در دوران شیردهی گزارش نشده ولی روی میزان ترشح هورمونهای زنانه تاثیرگذار است و به‌هم ریختگی تعادل هورمونی بر روی کیفیت شیر مادر تأثیر منفی خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری گرم کردن بدن یا نرمش قبل از ورزش

بیشترین عوارض داروی گیاهی چاق کننده

اهمیت‌دادن به سلامتی و تناسب اندام بسیار حائز اهمیت است، اما نباید از هر راهی برای دستیابی به این هدف، استفاده کرد. متاسفانه اخیرا موارد متعددی گزارش می‌شود که افراد به‌دلیل مصرف خودسرانه انواع دارو‌ی گیاهی چاقی گرفتار عوارض متعددی می‌شوند و علاوه‌بر این‌که به تناسب اندام مطلوبشان نمی‌رسند؛ هزینه‌های فراوانی را نیز برای درمان عوارض داروی گیاهی چاق کننده متحمل می‌شوند.

به‌طور کلی می‌توان گفت تنها راه کنترل وزن، فعالیت‌های فیزیکی، ورزش و تغذیه مناسب است. قرص‌های افزایش اشتها تنها، محرک‌هایی هستند که به این روند کمک خواهند کرد. در این میان داروهای دیگری هم هستند که حاوی ترکیبات مفیدی نبوده و با ادعای چاقی سریع روانه بازار شده‌اند. این عوارض شامل موارد متعددی مانند عوارض قلبی، گوارشی، عصبی، چشمی، کلیوی، افزایش فشار خون، کاهش ایمنی بدن و ابتلا به بیماری‌های عفونی، افزایش موهای صورت در خانم‌ها، پوکی استخوان، به‌وجودآمدن جوش‌ صورت و ایجاد ترک‌های پوستی می‌باشد.

بنابراین برای چاق‌شدن اصولی و غیرقابل‌برگشت بهترین کار رجوع به یک متخصص تغذیه و پیروی از دستورالعمل‌های او در این زمینه است.

بیشترین عوارض داروی گیاهی چاق کننده

جمع‌بندی

در این مطلب سعی کردیم درباره فواید استفاده از انواع داروی گیاهی چاقی در افراد لاغر توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. هر دارویی درصورت استفاده دارای عوارضی است و داروی گیاهی چاقی هم از این قانون پیروی می‌کند؛ پس بهتر است قبل از مصرف آن‌ها با یک پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید. بابونه، زنجبیل، شیرین‌بیان، میوه به، رازیانه، زنجبیل، جوانه گندم و چندین گیاه دیگر گیاهانی هستند که در تهیه انواع داروی چاقی گیاهی استفاده می‌شوند.

در مورد استفاده کودکان لاغر از داروی گیاهی برای چاق شدن بهتر است نظر پزشک کودکان را جویا شوید؛ همچنین در استفاده از داروی گیاهی برای چاقی سریع در دوران شیردهی از بی‌عارضه بودن آن در این دوران مطمئن شوید. بهترین داروی گیاهی برای چاق شدن صورت و سایر اندام‌ها به‌صورت خاص وجود ندارد. بهترین داروی گیاهی برای چاقی دارویی است که دارای مجوز و کمترین عوارض ممکن باشد.

پیشنهاد ما به شما این است، درصورتی‌که قصد خرید یک داروی خاص را دارید، نام آن را در لیست قرص‌های چاقی مورد تایید وزارت بهداشت جستجو کنید. اگر نظر و یا پیشنهادی دارید، سایت فارسی‌رو آماده شنیدن نظرات ارزشمند شماست.

بیشتر بخوانید: خواص اسفناج که شما را شگفت زده می کند!!

سوالات متداول

چه داروی گیاهی برای چاقی مناسب است؟

بهتر است از داروی گیاهی برای چاقی استفاده کنید که توسط شرکت‌های داروسازی تهیه شده‌اند و طبق فرمول‌های علمی تهیه شده و دارای استانداردهای لازم باشند.

بیشترین عوارض داروی گیاهی چاق کننده چیست؟

استفاده طولانی‌مدت از داروی گیاهی چاق کننده باعث ایجاد افزایش وزن و عوارض ناشی از آن می‌شود.

بهترین داروی عطاری برای چاقی صورت کدام است؟

اگر در عطاری به‌دنبال داروی گیاهی برای چاق‌ شدن سریع خود هستید‌، بهتر است به خرید ادویه‌هایی همچون دارچین، زنجبیل، زیره، پودر جوانه گندم و مواردی از این قبیل در حد استفاده در غذاهای روزانه خود اکتفا کنید. از خرید داروهایی که از ترکیبات آن‌ها آگاه نیستید به‌عنوان بهترین داروی عطاری برای چاقی صورت اجتناب نمایید.

بهترین داروی گیاهی برای چاق شدن کل بدن کدام است؟

برخی افراد به‌دنبال بهترین داروی گیاهی برای چاق شدن کل بدن به یک میزان هستند. چاقی در افراد مختلف، براساس شرایط فردی و ژنتیکی آن‌ها روی اندام‌هایشان تأثیر می‌گذارد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا