تناسب اندامدانستنی هانکات

مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد و نگاه می‌کند + عکس

3.4
(196)

مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد؟ زن‌ها به صورت ذاتی و به دلیل ترشح هورمون‌های زنانه، جذابیت همیشگی برای مردان داشته و دارند؛ بعضی از زنان بیشتر و برخی کمتر. زیبایی زنان انکار ناپذیره؛ اما قسمت‌هایی از بدن زنان برای مردان جاذبه جنسی بیشتری رو ایجاد می‌کنه و توجه مردان رو بیشتر به سمت زنان جلب می‌کند. در این مقاله از فارسی‌رو در این مورد صحبت می‌کنیم که مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد؟ به همراه عکس. 

اگر مرد هستین یا زن که دارید این مقاله را مطالعه می‌کنید، از شما می‌خواهیم لطف کنید و شما هم نظر بدید و بفرمایید که به نظر شما مرد از کدام قسمت زن خوشش میاد؟ جذاب ترین قسمت بدن زنان کدام است؟ ما براساس یک نظر سنجی مطالبی رو اینجا جمع کردیم تا به این موضوع بپردازیم که مردان از کجای زنان خوششان میاد.

چرا مردان به بدن زنان علاقه دارند؟

بدن زنان از نظر خیلی از مردان به  یک تابلوی نقاشی زیبا یا یک اثر هنری جذاب تشبیه شده؛ می‌دانید که علتش چیست؟ طبق فرضیه‌ای علاقه مرد به بدن زن به غریزه مردان برمی‌گردد. طبق این فرضیه مردان نیاز غریزی به تولید مثل دارند و برای این کار باید به نوعی از بدن زنان برای این ‌کار استفاده کنند (و برعکس). از این طریق می‌شود فهمید که مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد. تمامی هورمون‌ها و فیزیک مرد و زن بر این اساس تکامل پیدا نموده و طبیعت به صورت هوشمندانه بدن زن و مرد را برای بقای انسان تنظیم کرده؛ درواقع دلیل وجود شهوت همین میل به بقا و فرزندآوری است.

بیشتر بخوانید : نقاط تحریک پذیر آقایان (راهنمای شناخت نقاط حساس بدن مردان)

مهم‌ترین مسئله مرد در رابطه با زن این است که آیا بدن زن می‌تواند زایمان خوبی داشته باشد یا خیر. زیبایی و جوانی زن مشخصاتی هستند که به شما در داشتن فرزندان بهتر و بیشتر کمک می‌کنند. اگر مرد صورت زیبای زن را دوست دارد، به صورت ناخودآگاه برای این است که زن زیبا ژن‌ خوبی را به فرزندان منتقل می‌کند و مرد از بابت داشتن فرزندانی که ژن مرغوبی دارند اطمینان بیشتری دارد. اگر مرد زنی با اندام شنی را دوست دارد، این موضوع برای توانایی نگه ‌داشتن فرزند در شکم خود به دلیل داشتن لگن بزرگ به او قوت قلب می‌دهد.

خوشرنگی چهره که نمایان‌گر سلامتی زن است و سینه‌های بزرگ و جوان برای توانایی شیردهی و نگه‌داری فرزندان ایده‌آل هستند. همه این‌ها می‌تواند به ما بفهماند که مردان به کجای زنان نگاه میکنند. زنان نیازی به زیبایی مردان به صورت غریزی ندارند؛ اما مردان باید توانایی مالی بالایی داشته باشند که بتوانند از بچه‌ها نگه‌داری کنند.

همچنین بخوانید: زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد و نگاه می کند + عکس

مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد عکس

مرد از کدام قسمت زن خوشش میاد به همراه عکس

بر اساس یک نظرسنجی در کشور آمریکا برای مردان گروه‌های مختلف سنی (18 تا 65 ساله) پرسش‌هایی مطرح شد به این عنوان که مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد؟ از مناطق گوناگون نتیجه جالبی از میزان محبوبیت قسمت‌های مختلف بدن زن به دست آمد. در این قسمت باهم ببینیم نتیجه نظرسنجی چه بوده و مردان به کجای زنان علاقه دارند.

مرد از کدام قسمت زن خوشش میاد

مرد از کدام قسمت زن خوشش میاد؟ صورت زن

در نظرسنجی مورد نظر قسمتی از بدن که بیشترین طرفدار را داشت صورت زن بود. صورت زن 46 درصد از محبوبیت را به خود اختصاص داد. احتمالا یکی از دلایل اهمیت زیاد میکاپ در زنان همین مسئله است. این نظر سنجی به صورتی بود که از تمامی اقشار در آن وجود داشتند و چه از لحاظ وضعیت اقتصادی و چه از لحاظ موقعیت جغرافیایی، بیشتر آن‌ها طرفدار صورت زیبا بودند.

به غیر از افرادی با درآمد متوسط که بیشترین رای را به باسن زنان دادند، بقیه اقشار ثروتمند، فقیر و ساکنین مناطق گوناگون آمریکا به صورت زیبا در زنان رای اول را دادند. جالب است بدانید با افزایش سن افراد، زیبایی چهره زن همچنان محبوبیت خود را حفظ می‌کند و در صدر قرار می‌گیرد. صورت زن اولین و بیشترین پاسخ به این سوال بود که مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد.

همچنین بخوانید: شادابی پوست صورت زنان و مردان | بهترین و سریعترین روش شادابی صورت

مردان از کجای زنان خوششان میاد

مردان از کجای زنان خوششان میاد؟ باسن زن

باسن زن از نظر میزان محبوبیت در این نظرسنجی رتبه دوم را با 18 درصد آرا به دست آورد. این میزان محبوبیت اختلاف زیادی با زیبایی صورت دارد؛ اما درصد کمی هم نیست. این نشان می‌دهد که غرایز به خوبی عمل می‌کنند؛ زیرا یکی از مهم‌ترین اندام‌ها برای تولیدمثل باسن و لگن زن است که نقش مؤثری را در بارداری ایفا می‌کند. البته باسن با اندازه بزرگ به اندازه باسن خوش فرم و متوسط مورد علاقه مردان نیست؛ مهم این است که عضلات خوش‌فرم در کنار کمر منحنی خوش‌ترکیبی را بسازند و نظر مرد مورد علاقه زنان را به خود جلب کنند.

مرد از کجای زن خوشش میاد

مرد از کجای زن خوشش میاد؟ موهای زن

موهای زن در رده سوم محبوبیت در این نظرسنجی قرار گرفت؛ بالاتر از سینه‌ها! موهای زن 11 درصد آرا را به خود اختصاص داد. موی زن یکی از پاسخ‌ها به این سؤال بود که مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد؟ این نشان می‌دهد که تلاش‌های بسیاری از زنان در نشان ‌دادن بیش از حد سینه‌های خود به مردان کاری بیهوده و وقت تلف‌کردن است. مهم نیست مدل موی زن چه باشد؛ صاف، فر، مجعد، کوتاه یا بلند. موی جذاب و زیبا در نظر مردان محبوب است و زیبایی زن را چند برابر می‌کند.

اگر جزء زنانی هستید که در حضور مرد مورد علاقه خود رسیدگی چندانی به موهای خود نمی‌کنید، از همین حالا دست ‌به کار شده و با یک آرایشگر حرفه‌ای متخصص مو تماس بگیرید.

همچنین بخوانید: ماسک مو خانگی | بهترین ماسک خانگی برای تقویت موهای آسیب دیده

مرد از کجای زن بیشتر خوشش میاد

مردها از کجای زن خوشش میاد؟ پاهای زن

شاید عجیب به نظر برسد؛ ولی این مورد هم رده بالاتری نسبت به سینه و سایر اندام‌های جنسی بدن دارد. علت آن هرچه باشد به غرایز مربوط است و این موضوع واقعیتی است که باید آن را پذیرفت. پاهای ظریف و کشیده با موهای تراشیده با هر رنگ پوستی می‌تواند برای مرد مورد علاقه شما بسیار جذاب باشد. شاید هم پارتنر شما ساق‌های عضلانی و قدرتمند را به پاهای ظریف و لاغر ترجیح بدهد. در هرحال اگر فرم پاهای شما مطابق میل پارتنر شما نیست، چندان مهم نیست و بهتر است که به جنبه‌های دیگر بدن خود رسیدگی کنید و از خود بپرسید که مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد؟

مردها از کجای زن خوشش میاد

بیشتر بخوانید: اندام ساعت شنی چیست؟ بهترین لباس برای این نوع اندام کدام است؟

مردان به کجای زنان علاقه دارند؟ سینه‌های زن

این قسمت از اندام زنان در رده پنجم محبوبیت برای مردان با 8 درصد آرا قرار گرفته است. سینه‌ها یکی از اندام‌های بدن زن است که همیشه مورد توجه مردان بوده و هست. مطالعات نشان می‌دهد که زنانی که سینه‌های بزرگتری دارند هورمون استرادیول آن‌ها که در اواسط سیکل قاعدگی ترشح می‌شود بالاتر از بقیه زنان است و این موضوع باعث افزایش قدرت باروری در این زنان می‌شود.

شاید یکی از دلایل علاقه مردان به سینه‌های زنان این باشد. از دلایل دیگر علاقه مردان به سینه زنان این است که در اثر تحریک نوک سینه زنان هورمون اکسی‌توسین که همان هورمون عشق است ترشح می‌شود؛ دقیقا همان اتفاقی که در رابطه مادر با نوزاد می‌افتد. این موضوع باعث می‌شود که توجه زن به مرد معطوف شده و پیوند عاطفی بین آن دو برقرار شود. در پاسخ به سوال مردان کجای زن را می خورند ؟ یک مورد می توان به سینه های زن اشاره کرد.

مردان به کجای زنان علاقه دارند

مردان به کجای زنان نگاه میکنند؟ شکم زن

مورد بعدی در نظرسنجی مردان چه قسمت از بدن زنان را دوست دارند ، شکم زن بود که 4 درصد از طرفداران قسمت‌های مختلف بدن زن را به خود جلب کرد. بهتر است بدانید که مردان از دیدن مقداری چربی روی شکم زنان خود لذت می‌برند. اگر نگران این هستید که چربی شکمتان برای مرد محبوبتان چندان جالب نباشد و مدام در حال رژیم‌گرفتن هستید، باید بگویم که در اشتباهید. برعکس تصور شما مردان از اینکه دستان خود را دور شکم شما در حالی حلقه کنند که چربی شکمتان را لمس کنند، لذت زیادی می‌برند. چربی بدن در زنان باعث ایجاد انحنای اندام او شده و این موضوع باعث جذابیت بیشتر اندامش در نظر مردان می‌شود.

بیشتر بخوانید: 4 روش دوست پسر گرفتن؛ چگونه دوست پسر پیدا کنیم؟

مردان به کجای زنان نگاه میکنند

سایر اندام‌های زن

اندام‌ها و قسمت‌های دیگر بدن زن در این محدوده علاقه‌مندی از نظر مردان قرار می‌گیرد. این قسمت‌ها 4 درصد محبوبیت را در پاسخ به این سؤال که مرد از کدام قسمت زن خوشش میاد شامل می‌شود که بیکینی، دست‌ها و کمر جزئی از آن است. بیکینی زن به هرشکلی باشد جذابیت جنسی زیادی برای مردان دارد؛ اما در میزان محبوبیت با زیبایی صورت زن هرگز نمی‌تواند مقابله کند.

مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد عکس

مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد؟ چشم‌های زن

آخرین رتبه از محبوبیت در لیست مردها از کدام قسمت بدن زنها خوششان می آید ، را چشم‌های زنان دارد که میزان محبوبیت ان از 18 تا 65 ساله تفاوت  محسوسی نداشته و بیشتر مردان درباره آن متفق‌القول هستند. این قسمت از اندام زن یک درصد از محبوبیت را در بین مردان به خود اختصاص داده است.  این که مردها از کجای زن خوشش میاد بستگی به محل زندگی او هم دارد.

همچنین بخوانید: لیست زیباترین زنان جهان: خوشگل ترین زن های دنیا اهل کدام کشورند

مردازکجای زن خوشش میاد

سوالات متداول

مردان از کجای زنان بیشتر خوششان می‌آید؟

صورت زن بیشترین محبوبیت را در بین قسمت‌های مختلف بدن دارد.

زن بیشتر از کجای مرد خوشش میاد ؟

به‌طورکلی می‌توان گفت زنان از مردان ورزیده بیشتر خوششان می‌آید. اعضای مختلف بدن مردان برای زنان جذاب است. بازو ، شانه های پهن، عضلات ورزیده شکم و … در مطلبی از فارسیرو به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم به شما نشان بدهیم که مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد و همچنین پسرا از کجای دخترا خوششون میاد . یکی از فرضیه‌هایی که درباره علت علاقه مردان به بدن زنان وجود دارد این است که مرد برای بقا و تولیدمثل نیاز به رابطه جنسی با زن دارد و به همین دلیل فیزیولوژی بدنش طوری تکامل یافته که به زیبایی قسمت‌های مختلف بدن زن علاقه‌مند است؛ به عنوان مثال علاقه مرد به صورت زیبای زن به دلیل انتقال ژن خوب به فرزندان است. اگر مرد به دنبال جوانی زن است به این دلیل است که زن بتواند تولیدمثل کرده و از فرزندان به خوبی مراقبت کند.

به شکل‌های مختلف برای شما گفتیم که مرد از کدام قسمت زن خوشش میاد. اگر بخواهید بدانید که مردان از کجای زنان خوششان میاد یکی از این قسمت‌ها صورت زیباست که بیشترین محبوبیت را دارد. باسن، مو، پاهای زن، سینه، سایر اندام‌ها و چشم‌ها قسمت‌هایی از بدن زن هستند که توجه مرد را به خود جلب می‌کنند. این که مرد از کجای زن خوشش میاد بستگی زیادی هم به فرهنگ مرد دارد.

به هرحال با خواندن این مطلب شما باید به پاسخ این سؤال برسید که مرد از کجای زن بیشتر خوشش میاد؟ اگر رضایت از خواندن این مطلب دارید لطفا در قمست نظرات دیدگاه خود را نسبت به این مقاله درج بفرمایید. به نظر شما مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد؟

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

میانگین 3.4 / 5. تعداد 196

اولین نفری باش که رای میده!

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. من شخصاازسینه خوشم میادش .اگه بزرگ باشه بهتره.کوچیک جالب نیستش .چون تحریک نمیشه ادم درزناشویی جسارت شخصی نباشه بیشترخانماسایزکوچیکی دارن.نظرشخصی خودموگفتم قصداهانت به هیشگی نداشتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا