دانستنی هاتناسب اندامنکات

زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد و نگاه می کند + عکس

از ابتدای تاریخ بشریت دو جنس زن و مرد به یکدیگر تمایل داشته‌اند. این تمایل به یکدیگر و در نهایت ازدواج آن‌ها باعث بقای نسل می‌شود. اولین چیزی که باعث جذب یک نفر به شخص دیگری می‌شود ظاهر است. ظاهر علاوه بر چهره، تیپ و هیکل را نیز شامل می‌شود. یک سؤال متداول که ذهن مردان را به خود مشغول کرده این است که زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد؟ در اینجا زیبایی روح و قلب مدنظر نیست سؤال این است که زن بیشتر از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد؟ و به پاسخ این سؤال باید رسید. مردان دوست دارند که بدانند زن ها از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد.

برخی از مردان به باشگاه‌های بدن‌سازی می‌روند، ورزش می‌کنند، مکمل‌های مختلف مصرف می‌کنند، آمپول‌های مختلف تزریق می‌کنند و… تا هیکلی زیباتر و جذاب‌تر برای خود بسازند؛ در برخی مواقع نیز این مردها برای زنان از جذابیت بیشتری برخوردارند. مردان نمی‌دانند که زنان به کجای مردان علاقه دارند به همین دلیل برخی از نقاط بدن را مرتب نموده و به برخی دیگر نقاط بدن کم‌توجهی می‌کنند. در این مطلب از فارسی رو قصد داریم تا به ‌صورت کامل به این سؤال جواب بدهیم؛ با ما همراه باشید.

چرا زنان به بدن مردان علاقه دارند؟

زیبایی‌های ظاهری مردان برای زنان بسیار جذاب است؛ اندام ورزیده و خوش‌فرم مردان از مهم‌ترین عوامل ظاهری برای جذب زنان است. حتماً دقت کرده‌اید که زنان به مردانی که به ‌اصطلاح هیکل رو فرم تری دارند بیشتر نگاه می‌کنند. راه رفتن کنار این مردها به زنان حس خوبی می‌دهد و احساس غرور می‌کنند. مردان بسیار دوست دارند که بدانند زنان به کجای مردان توجه می‌کنند. همه این مورد را می‌دانند که توجه اغلب مردها به سینه و باسن خانم‌ها است اما مردان هیچ‌وقت به‌طور دقیق متوجه نشدند که زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد. یکی از دلایل علاقه زنان به مردان ایجاد حس امنیت درونی است.

نیاز بیولوژیک زن‌ها، برای پیدا کردن مردی که قدرتمندتر، بالغ‌تر، جاه‌طلب‌تر و رشد یافته‌تر است و همین مورد سبب می‌شود که فرد عضلانی، بااراده‌تر و جذاب‌تر به نظر آید؛ درواقع می‌توان گفت که دلیل این جذاب دیده شدن مردان، ریشه در ناخودآگاه زنان دارد.

همچنین بخوانید: 4 روش دوست پسر گرفتن؛ چگونه دوست پسر پیدا کنیم؟

زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد

زنان به کجای مردان علاقه دارند و نگاه می‌کنند؟

در پاسخ به این سؤال که زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد؟ به‌طورکلی می‌توان گفت زنان از مردان ورزیده بیشتر خوششان می‌آید. اعضای مختلف بدن مردان برای زنان جذاب است. در ادامه به‌طور کامل و دقیق به معرفی اعضای بدن مرد که برای زنان جذابیت دارد می‌پردازیم:

زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد؟ بازو

اولین قسمت بدن مردان که به چشم می‌آید بازوهای مردان است. بازوهای خوش‌فرم و ورزیده مردان، زیر تی‌شرت چسبیده به بدن بسیار خودنمایی می‌کند. در پاسخ به سؤال زن از کجای مرد بیشتر خوشش میاد؟ باید گفت که اکثر زنان به بازوهای مردان بسیار علاقه دارند.

بیشتر بخوانید : سایز آلت تناسلی آقایان چقدر است ؟

طبق نظرسنجی که از بین 100 دانشجوی دختر که در تمام کشور صورت گرفته است، اکثر آن‌ها از بازو به ‌عنوان اصلی‌ترین عامل جذابیت مردان نام ‌برده‌اند. در نظر زنان بازوهای عضلانی نشان‌دهنده اهمیت مردان به سلامت بدنشان است. خانم‌ها علاقه دارند بازوان مردان درون آستین پیدا باشد.  بازوان ورزیده، نشانه قدرت مرد است و این یعنی او توانایی  محافظت از زن را دارد و این مورد، احساس امنیت را به زن القا می‌کند؛ همچنین بازوی ورزیده یعنی مرد می‌تواند به ‌راحتی زن را در آغوش گرفته و بلند کند که این مورد نیز احساسات و عواطف زنان را درگیر کرده و تأثیر مثبتی بر آن‌ها می‌گذارد.

زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد

شانه‌های پهن

زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد یک سؤال پرتکرار در آقایان است که جواب‌های متعددی دارد. شاید اگر در پاسخ به سؤال زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد بگوییم: شانه‌ها، تعجب کنید؛ اما شانه‌های پهن یا چهارشانه بودن مردان که لباس بر تن آن‌ها جلوه‌گر می‌شود، یکی از عوامل جذابیت مردان از نظر زنان است.

بیشتر بخوانید : زیباترین زن دنیا از نظر اندام چه کسی است؟

مطالعاتی که در دانشگاه آلبانی انجام‌ شده، نشان‌دهنده این است که رضایت جنسی خانم‌ها، با جذابیت و چهارشانگی طرف مقابل رابطهٔ مستقیم دارد. بر اساس کتابی از دیوید پرت شانه‌های پهن و ورزیده، همیشه نشانهٔ قدرت و مردانگی است. افراد چهارشانه معمولاً قدبلندتر دیده می‌شوند. در پاسخ به سؤال زنان به کجای مردان نگاه می‌کنند باید گفت برخی از  زنان در نگاه اول به شانه مردان نگاه می‌کنند و مردانی که شانه‌های پهن‌تری نسبت به دور کمرشان دارند برای زنان جذاب‌ترند.

زن بیشتر از کدام قسمت مرد خوشش میاد

زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد؟ عضلات ورزیده شکم!

اینکه دقیق بگوییم زن از کجای بدن مرد خوشش میاد شاید غیرممکن باشد زیرا این علاقه در زنان مختلف متفاوت است؛ اما شکم عضله‌ای و ورزیده مورد توجه اکثر زنان است. معمولاً اغلب خانم‌ها از شکم شش تکه یا همان سیکس پک بسیار خوششان می‌آید. البته برخی هستند که ابهت مرد را در شکم او می‌دانند و فکر می‌کنند شکم‌هایی که کمی بزرگ هستند باعث جذاب شدن مرد می‌شود؛ البته تعداد این خانم‌ها بسیار کم است.

در تحقیقات انجام‌ شده در دانشگاه ایلی نویز،  عضلات شکم جذاب‌ترین عضلات در بدن مردها از نظر خانم‌ها است. اینکه در پاسخ به سؤال دختر از کجای مرد خوشش میاد بگوییم عضلات شکم، کاملاً قابل‌ درک است؛ زیرا این عضلات جلو و در میانهٔ بدن جای دارند و توجه زیای را به خود جلب می‌کنند. زمانی که لباسی بر تن نداشته باشید، بعد از صورتتان، اولین قسمتی که نگاه دختران خیره می‌شود عضلات ورزیده شکم شما است.

همچنین بخوانید: مرد از کدام قسمت بدن زن خوشش میاد و نگاه می‌کند + عکس

زن از کجای مرد خوشش میاد

زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد؟ آیا دست تأثیری در جذب دختران دارد؟

در پاسخ به زن‌ها به کجای مردان نگاه می‌کنند یکی از پاسخ‌ها دست است! دستان ورزیده و دارای رگ یکی از جذاب‌ترین اعضا از نظر زنان است. دست‌های قوی و قدرتمند نشانه اقتدار مرد بوده و گرفتن دست این مردان، در زنان حس بسیار خوبی ایجاد می‌کند.

شاید از نظر شما ناخن‌ها خیلی مهم نباشد، اما خانم‌ها دقت زیادی به جزئیات دارند. ناخن‌های مرتب انگشتان دست‌ و پا نشانه اهمیت دادن به نظافت شخصی شما است. ناخن‌های مرتب و تمیز به زیبایی دستان نیز می‌افزاید. با مرتب و تمیز کردن ناخن‌ها درواقع با یک تیر دو نشان می‌زنید: به دختران نشان می‌دهید که چه قدر مرتب و تمیز هستید و درعین‌حال به زیبایی دست خود می‌افزایید.

بیشتر بخوانید: آیا زنان بدن مردان بدون مو را ترجیح می دهند؟

زن از کجای مرد بیشتر خوشش میاد

زنان به کجای مردان نگاه می‌کنند؟ آیا پای پسران مورد توجه دختران است؟

از هرکسی بپرسید زن از کجای مرد خوشش میاد، کاملاً سلیقه‌ای جواب شما را می‌دهد. برخی زنان از پاهای خوش‌فرم مردان خوششان می‌آید. اکثر مردان به فکر ساختن عضلات بالاتنه خود هستند و به پاهای خود اهمیت زیادی نمی‌دهند. اغلب مردانی را می‌بینید که بالاتنه فوق‌العاده‌ای دارند اما پاهای آن‌ها لاغر است و فرم زیبایی ندارد؛ اما باید بدانید که در نظر برخی از خانم‌ها پاهای زیبا جذابیت مردان را افزایش می‌دهد.

زن بیشتر از کدام قسمت مرد خوشش میاد؟ ته‌ریش و لبخند پسر، چقدر برای دختران مهم است؟

در جواب این سوال که زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد؟ باید گفت که ریش و ته‌ریش در مردان جادو می‌کند. یک مثال ساده: همان‌گونه که  آرایش خانم‌ها را زیباتر می‌کند در اکثر مردان ریش و ته‌ریش زیبایی چهره آن‌ها را چند برابر می‌کند! برخی از مردان بدون ریش جذاب هستند، برخی با ریش و برخی با ته‌ریش؛ اما از نظر اغلب دخترها، ته‌ریش جذابیت مرد را چند برابر می‌کند. بازی کردن با ریش و ته‌ریش برای خانم‌ها لذت‌بخش است. صورت نامرتب و ریش‌های نامرتب از جذابیت چهره مردان می‌کاهد.

همیشه پسران زیرک و شرور با لبخندهای مرموزانه مورد توجه دختران بیشتری قرار می‌گیرند. بر اساس مطالعات انجام‌ شده، زن‌ها مجذوب مردانی که ظاهر مغرور، قدرتمند و اندکی اخمو دارند می‌شوند. این ظاهر با لبخندهای مرموزانه و زیرکانه می‌تواند باعث شود یک زن به یک مرد متمایل شود.

زن بیشتر از کجای مرد خوشش میاد

زن بیشتر از کجای مرد خوشش میاد؟ آیا باسن مرد توجه زن را جلب می‌کند؟

باسن از قسمت‌های مورد علاقه مردان در بدن زنان است که توجه فراوانی به آن دارند. زنان نیز از این قاعده علاقه‌مندی خارج نیستند. وقتی پشتتان به خانمی است، او علاوه بر شانه‌ها، کمر و عضلات پا به باسن شما نیز توجه می‌کند. طبق  نظرسنجی انجام ‌شده در یک سایت، خانم‌ها هم به ‌اندازهٔ آقایان از باسن خوششان می‌آید. بر اساس  مطالعه انجام‌ شده بر روی 100 زن، اکثر آن‌ها گفته‌اند کون عضلانی را دوست دارند.

زن از کجای بدن مرد خوشش میاد

زنان به کجای مردان توجه میکنند؟ آیا موهای سینه دختران را آزار می‌دهد؟

پاسخ به این سوال که زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد برای بسیازی راحت است. از نظر برخی از زنان موهای سینه مردان جذابیت آن‌ها را چند برابر می‌کند. وقتی پیراهنی بر تن می‌کنند و دو دکمه بالای پیراهن را باز می‌گذارند، قفسه سینه آن‌ها خودنمایی می‌کند و موهای این قسمت به آن زیبایی دوچندانی می‌بخشد. جذابیت سینه به محکم بودن آن است.

بیشتر بخوانید : نقاط تحریک پذیر آقایان (راهنمای شناخت نقاط حساس بدن مردان)

برخی از مردان گمان می‌کنند هرقدر بزرگ‌تر و عضله‌ای‌تر باشد برای دختران جذاب‌تر است؛ اما در این میان نباید از اهمیت موها غافل شد. برای یک‌بار هم که شده موهای سینه خود را اصلاح نکنید و واکنش او را ببینید؛ سپس می‌توانید راحت‌تر تصمیم بگیرید.

ایا زن از موی بدن مرد خوشش میاد

زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد؟ آیا کمر تأثیری در جذابیت یک مرد دارد؟

کمر بسیار باریک و کمر بسیار بزرگ و پر جذابیتی ندارد؛ زیرا فرم زیبایی ندارد. کمر خوش‌فرم و هماهنگ با دیگر اعضای بدن جلوه فوق‌العاده‌ای دارد. کمر یک مرد شهوت ‌انگیزترین عضو بدن او است. یادتان باشد که کمر باریک در دختران جذاب است اما به این معنی نیست که در پسران هم جذاب است. در مقاله‌ای که در سال 2014  منتشر شد،  79 درصد خانم‌ها به  پهنای پشت آقایان، یعنی  نسبت پهنای شانه به دور کمر توجه می‌کنند. اندام هفتی از جذابیت بسیاری برای خانم‌ها برخوردار است. بنابراین کمر یکی دیگر از قسمت هایی است که در جواب این سوال که زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد، رسیدیم.

زنان به کجای مردان علاقه دارند

زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد؟ موها و ابرو!

موهای سر نیز یکی از عوامل مورد توجه خانم‌ها است. کمتر کسی وجود دارد که از افراد کم مو و افرادی که موهای نامرتب دارند خوشش بیاید. آرایش موهای شما بر زیبایی شما بسیار تأثیر دارد؛ باید به مدل انتخابی برای کوتاهی موی خود دقت کنید. حتماً می‌دانید که خانم‌ها بازی کردن با موی مردان را دوست دارند؛ پس به موهای خود توجه کنید.

شاید اگر از کسی بپرسیم زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد؟ کمتر کسی در پاسخ بگوید ابرو! اما این به معنی بی‌اهمیت بودن آن نیست. قرار نیست ابروهای شما شبیه به ابروی خانم‌ها تمیز و مرتب و باریک باشد؛ اما نباید ابروهای پرپشت و بهم ‌ریخته‌ای هم داشته باشید. پس می‌توانید به این نکته نیز توجه کنید.

دختر از کجای مرد خوشش میاد

زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد؟ آیا پوست سالم به نظر دختران زیباست؟

شادابی پوست مردان و پوست صاف و نرم، ازجمله عوامل مورد توجه خانم‌ها است و پاسخ این سوال است که زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد. خانم‌ها لمس پوست لطیف را بسیار دوست دارند. برای این کار می‌توانید از آبرسان، ضد آفتاب، مرطوب‌کننده و … استفاده کنید. توجه کنید که پوست نرم فقط مربوط به‌ صورت نیست؛ پوست دست یا سینه شما هم باید نرم باشد؛ برای این منظور می‌توانید از لوسیون‌های بدن استفاده کنید.

زنان به کجای مردان علاقه دارند

سؤالات متداول

ایا زن از موی بدن مرد خوشش میاد؟

نمی‌توان در پاسخ به این سؤال جوابی قطعی دارد؛ به ‌طور مثال برخی خانم‌ها دوست دارند که با موی سینه مردان بازی کنند و جذب آن می‌شوند؛ در مقابل برخی خانم‌ها فکر می‌کنند که اصلاح کردن موهای زائد بدن، نشان از تمیزی مرد است و باعث می‌شود پوست آن‌ها لطافت بیشتری داشته باشد. اغلب خانم‌ها بازی کردن با موی سینه آقایان را دوست دارند.

نتیجه‌گیری

زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد بزرگ‌ترین سؤالی است که از دیرباز ذهن اغلب مردان را درگیر خود کرده است و پاسخ آن متناسب با سلیقه خانم‌ها متفاوت است. برخی از خانم‌ها از مردان عضله‌ای خوششان می‌آید؛ برخی دیگر نیز از مردانی با هیکل رو فرم و طبیعی خوششان می‌آید. در این میان هستند افراد کمی که از مردان دارای شکم خوششان می‌آید. بعضی از خانم‌ها جذب بازوان مردان می‌شوند؛ عده‌ای جذب شانه‌های پهن و قدرتمند مردان می‌شوند.

برخی جذب عضلات پا و کون مردان می‌شوند و این چرخه دائم در حال تغییر است. نکات ریز و دقیقی وجود دارد که مردان نسبت به آن‌هایی توجهی می‌کنند؛ مرتب بودن ناخن‌ها، ابروها، ریش‌ها، موها از عواملی هستند که اغلب دختران به آن اهمیت می‌دهند. اغلب مرد ها فکر می‌کنند عضلات آن‌ها به ‌تنهایی برای جذب خانم‌ها کافی است؛ اما به‌طور دقیق نمی‌دانند که زن بیشتر از کدام قسمت مرد خوشش میاد. اگر خانم هستید، به نظر شما زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد؟ به نظر شما کدام قسمت بدن مرد جذاب‌تر است؟ با ما به اشتراک بگذارید. اگر آقا هستید نیز با ما به اشتراک بگذارید که فکر می‌کنید زن از کدام قسمت مرد خوشش میاد.

نوشته های مشابه

‫11 دیدگاه ها

  1. من آلت تناسلی ،سینه ی پر مو و عضلات بازوی مرد و باسن عضلانی را خیلی دوست دارم

  2. من عاشق *** مردان و همینطور سینه ووباسن وبدن بی مو مردان هستم اصلن عضلات وشانه واینجورچیزابرام مهم نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا