اینفلوئنسرهابهتریندانستنی هالیستمد و فشنمدلینگهنرمندان و بازیگران

معروف‌ ترین و بهترین مدل‌ های مرد ایرانی و خارجی زیبا و جذاب + عکس

0
(0)

جذابیت‌ دنیای مادلینگ باعث شده تا بسیاری از افراد جذب این حرفه شوند. بهترین مدل مرد و زن شدن در دنیای مادلینگ و سراسر جهان کار بسیار سختی است. معیارهای خاصی برای انتخاب مدل‌های زن و مرد وجود دارد. استانداردهای لازم بدنی مانند قد و سایر ویژگی‌ها برای حرفه مادلینگ  و بهترین مدل های مرد دنیا بسیار ضروری است.  مربیان و موسساتی برای تربیت مدل‌ها به صورت حرفه‌ای کار می‌کنند. 

شرکت در دوره‌های این موسسات و عملی‌کردن کلیه آموزش‌های مربیان، برای حرفه‌ای شدن بسیار مهم است. در ادامه مطلب فارسیرو با معروف‌ ترین مدل های مرد جهان و بهترین مدل های مرد ایرانی و زیباترین مدل مرد معروف آشنا می‌شوید.

 بهترین مدل مرد

بهترین، زیباترین و معروف‌ ترین مدل های مرد جهان

در ادامه با چند مدل مرد جذاب خارجی آشنا می شویم.

عکس مدل مرد جذاب
 • دیوید گندی

موفقیت و محبوبیت این مانکن و معروف در سراسر جهان پیچیده است. چشم‌های آبی، موهای قهوه‌ای، هیکل عضلانی و تراشیده بهترین مدل مرد در نگاه اول چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند. دیوید گندی در حال حاضر 42 سال سن دارد. ویژگی‌های ظاهری معروف ترین مدل های مرد جهان بریتانیایی شامل قد 191 سانتی‌متر و دور کمر 84 سانتی‌متر است. برنده‌شدن در مسابقات مدلینگ سال 2001، نقطه عطف زندگی دیوید گندی است. زمینه‌های علاقه بهترین مدل مرد، نویسندگی درباره موضوعات گوناگون، شیوه زندگی، لباس پوشیدن، کمک به خیریه‌ها و راه‌اندازی برند لباس خویش است. در زیر شاهد عکس مدل مرد، دیوید گندی هستیم.

بهترین، و معروف ترین مدل های مرد جهان

 • لاکی بلو اسمیت

دومین مانکن معروف و بهترین مدل مرد جهان لاکی بلو اسمیت است. این مانکن معروف نه تنها در زمینه مدلینگ، بلکه در زمینه موسیقی و بازیگری نیز فعالیت می‌کند. ویژگی‌های ظاهری مانند موهای بلوند پلاتینیومی و چشم‌های آبی نقش بسزایی در رشد و پیشرفت این مانکن معروف در عرصه مدلینگ دارد. قد وی 191 سانتی‌متر و شروع فعالیت او از سال 2009 است.  ملیت اسپانیایی و خانواده هنرمند نقش بسزایی در رشد این مدل مرد اسپانیایی در صنعت مدلینگ دارد.

شان اپرای

 • شان اپرای

رویت عکس‌های بهترین مدل مرد جهان توسط طراح مد مشهور  نل مارین نقطه عطف زندگی این مانکن بود. حضور در دنیای مد و برتری نسبت به رقبا او را به یکی از موفق‌ترین مانکن‌های دنیا تبدیل کرد. این مانکن متولد 1989 است.

دیوید بکهام

 • دیوید بکهام

قطعا یکی از بهترین مدل مرد خارجی دیوید بکهام است. هیکل خوش استایل و چهره جذاب دیوید بکهام به عنوان یک فوتبالیست، باعث ورود او به دنیای مد شد. این بازیگر دارای قد 80/1 و 47 سال سن است.

تایسون بکفورد

 • تایسون بکفورد

تایسون بکفورد نه تنها مدل مرد جذاب ، بلکه مجری و هنرپیشه بسیار خوبی نیز است. این مانکن سیاهپوست با داشتن استایل جذاب، حتی در سن 50 سالگی برای بسیاری از برندهای معروف کار می‌کند. قد او 83/1 و ملیت او آمریکایی است.

چنینگ تیتوم

 • چنینگ تیتوم

این مدل مرد خارجی   معروف علیرغم رشد در یک خانواده فقیر، توانست به خوبی پیشرفت نماید. چنینگ تیتوم در عرصه  بازیگری و مدلینگ نیز فعالیت دارد. قد این مدل مرد زیبا85/1 است و بدون شک می‌تواند در لیست زیباترین مدل مرد جهان قرار بگیرد. عکس مدل مرد چنینگ تیتوم را در زیر مشاهده می کنید.

 

زیباترین، معروف ترین و بهترین مدل مرد ایرانی

سام اصغری
 • سام اصغری

عشق و علاقه سام اصغری به ورزش بدنسازی او را به زیباترین و معروف ترین مدل مرد ایرانی تبدیل کرد. این مدل دهه هفتادی با قدی حدود 188 سانتیمتر در دنیای بازیگری نیز فعالیت می‌کند. سام اصغری با وجود اصالت ایرانی مقیم کشور آمریکا است. این مدل ایرانی از سال 2015 با خواننده معروف آمریکایی بریتنی اسپرز ارتباط  دارد.

حمید فدایی

 • حمید فدایی

زیباترین مدل مرد ایرانی حمید فدایی، متولد دهه شصت و علاقه‌مند به حرفه مدلینگ و عکاسی است. قد 185 سانتی‌متر و چهره و استایل جذاب او را به یکی از محبوب‌ترین مدل‌های ایرانی تبدیل کرده است. نقطه عطف زندگی کاری حمید فدایی از انجام تست مدلینگ در یک آژانس معروف بود. حمید فدایی با مدل معروف الناز گلرخ در ارتباط است.

فرید صعودی

 • فرید صعودی

فرید صعودی با تحصیل در رشته تربیت بدنی و ساختن هیکل و استایل مناسب به سرعت به دنیای مدلینگ راه یافت. تاسیس باشگاه بدنسازی، ساخت تیزرهای تبلیغاتی و… از مهمترین فعالیت‌های این بهترین مدل مرد ایرانی  معروف است.

امیر زبده

 • امیر زبده

این مدل مشهور نه تنها در زمینه مدلینگ داخلی، بلکه بین‌المللی نیز فعالیت دارد. افتتاح مدرسه‌ای در زمینه مد و لباس از سایر فعالیت‌های ایشان  است. امیر زبده متولد سال 1357 و پدر مدلینگ ایران است.

فرزان اطهری

 • فرزان اطهری

فرزان اطهری متولد 1363 و دارای چهره‌ای بسیار جذاب است. چهره جذاب این مانکن به همراه هیکل ورزیده به ورود او به دنیای مدلینگ کمک زیادی کرد. او در کشورهای سوئد ، ایتالیا و آفریقای جنوبی فعالیت‌هایی در زمینه مد داشته است.

امیر علی دانایی

 • امیر علی دانایی

امیرعلی دانایی متولد اواخر دهه 50 و دارای تحصیلات آکادمیک در زمینه مهندسی صنایع است. چهره ایتالیایی و استایل خاص امیرعلی دانایی باعث ورود سریع او به عرصه مادلینگ در زمینه بهترین مدل مرد شد. بازیگری و شرکت در ساخت بیلبوردهای تبلیغاتی از دیگر فعالیت‌های این مانکن حرفه‌ای است. همکاری با برندهای معروفی مانند ایکات و رویال تاثیر زیادی بر رشد سریع این مانکن خوش استایل گذاشت.

ارمیا قاسمی

 • ارمیا قاسمی

انتشار عکس‌های بهترین مدل مرد در فیسبوک و لایک فراوان به مشهور شدن این مدل پسر ایرانی انجامید. ارمیا قاسمی علاوه‌بر حرفه مانکنی به شغل بازیگری نیز مشغول است. باشگاه تکنیک برتر متعلق به این مدل و بازیگر جذاب است. عکس مدل مرد ایرانی ارمیا قاسمی را در زیر مشاهده می‌کنید.

سوالات متداول

چگونه یک مدل مرد شویم؟

قبل از هر چیز باید برای تبدیل‌شدن به یک مدل مرد، آموزش‌های لازم را زیرنظر یک مجموعه با مربیان حرفه‌ای ببینید. مربیان حرفه‌ای نکات لازم مانند نحوه تغذیه، انواع ورزش، شیوه راه‌رفتن، تنظیم ساعت خواب و نوع استایل را به شما عزیزان آموزش می‌دهند. قبل از انتخاب حرفه مدلینگ، حتماً باید استاندارهای لازم مانند قد، وزن و بسیاری از ویژگی‌ها را داشته باشید.

جمع بندی

جذابیت‌های دنیای مادلینگ باعث جذب بسیاری از افراد به آن شده است. بسیاری از افراد مشهور دنیا از طریق همین حرفه مادلینگ،  ثروت زیادی کسب کرده‌اند. قبل از ورود به دنیای مادلینگ و مدل‌شدن باید حتماً ویژگی‌های فیزیکی و ظاهری خود را با استانداردهای جهانی بررسی نمائید. فردی با قد کوتاه نمی‌تواند یک مدل جذاب باشد! زندگی به سبک مدل‌ها و ماندگاری در دنیای مادلینگ به تلاش زیادی نیاز دارد. داشتن چهره، فیزیک و استایل مناسب از مهمترین ویژگی‌های بهترین مدل مرد جهان و ایران است.

بسیاری از مدل‌های اروپایی و آمریکایی به طور ژنتیکی ویژگی‌هایی مانند اندام جذاب، زاویه صورت، مدل مو و استایل مخصوص به خود را دارند. این روزها دوره‌های زیادی زیر اساتید مجرب مد و استایل برای تربیت مدل‌های زیبا برگزار می‌شود. شما عزیزان بعد از داشتن استانداردهای لازم، می‌توانید با شرکت در این دوره‌ها، تجربیات لازم را برای حضور در دنیای مادلینگ  پیدا کنید. بهترین مدل های مرد جهان به تغذیه، خواب، پوست، مو و ورزش خود اهمیت خاصی می‌دهند.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

میانگین 0 / 5. تعداد 0

اولین نفری باش که رای میده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا