دانستنی هازنان تأثیر گذارلیستمد و فشنمدلینگ

لیست زیباترین زنان جهان: خوشگل ترین زن های دنیا اهل کدام کشورند

4.1
(20)

زیبایی مقوله‌ای جذاب و موردپسند در میان تمام مردم جهان هم زنان وهم مردان است که این زیبایی را می‌توان در تمام وجوه زندگی مشاهده کرد. هرساله تعداد زیادی از زنان به‌عنوان زیباترین زنان جهان انتخاب می‌شوند؛ اما این به معنای آن نیست که زیبایی آن‌ها موردپسند تک‌تک افراد باشند. انتخاب خوشگل ترین زنان جهان به فاکتورهای گوناگونی ازجمله ظاهر زیبا، طبیعی بودن چهره و حتی شخصیت فرد بستگی دارد.

این زنان معمولا از میان خانم‌های سراسر کشورها از آسیا و آفریقا گرفته تا اروپا و آمریکا انتخاب می‌شوند. اگر شناخت زیباترین زن های دنیا برای شما جذاب است، با سایت فارسی رو همراه باشید؛ زیرا ما در ادامه به این مساله خواهیم پرداخت و عکس خوشگل ترین زن دنیا را نیز با شما به اشتراک می گذاریم. 

لیست زیباترین زنان جهان

بیشتر بخوانید: 14 تا از بهترین کشور جهان برای زنان 2023

زیباترین زنان دنیا

از میان زیباترین زنان جهان معمولا هرساله حدود صد نفر انتخاب می‌شوند که چهره‌ی آن‌ها بدون کوچک‌ترین عمل و تغییری زیبا و جذاب است. برای شناخت زیباترین زن های جهان در سال 2022 تا انتهای مقاله همراه ما باشید؛ زیرا ما زیباترین زنان دنیا را همراه با عکس و مشخصات به شما معرفی خواهیم کرد.

 • خوشگل ترین زن دنیا، ییل شلبیا

بازیگر و مدل لباس حرفه‌ای، اهل کشور اسرائیل است که در لیست زیباترین زنان دنیا در سال 2022 رتبه نخست را کسب کرد.

عکس خوشگل ترین زن دنیا

بیشتر بخوانید: استایل وینتیج: 8 راه برای داشتن سبک وینتیج در لباس

 • خوشگل ترین زن دنیا، کندال جنر:

وی یک مدل پردرآمد و شخصیتی رسانه‌ای است که علاوه بر آن به راه‌اندازی محصولات زیبایی و مجموعه‌های جواهراتی نیز مشغول بوده که بسیار پرطرفدار هستند. کندال در میان زیباترین زن های جهان رتبه‌ی دوم را دارد.

زیباترین زن های جهان

 

 • خوشگل ترین زن دنیا، هانده ارچل:

وی بازیگر زیبا و جذاب اهل ترکیه است که در تمام دنیا طرفدار دارد و در ابتدا مدل بوده است اما پس از مدتی وارد دنیای بازیگری می‌شود. هانده در میان زیباترین زنان دنیا توانست رتبه سوم را کسب کند.

زیباترین زنان دنیا

 

 • خوشگل ترین زن دنیا، داکوتا جانسون:

او را می‌توان زیباترین زن هالیوود دانست. داکوتا، مدل و بازیگر حرفه‌ای اهل ایالات‌متحده آمریکا است و صفحه‌ی او در اینستاگرام طرفداران زیادی دارد. وی در سال 2022 در میان خوشگل ترین زنان دنیا رتبه چهارم را به خود اختصاص داد.

زیباترین زن دنیا

بیشتر بخوانید: 30 تا از خوشگل ترین دختر دنیا

 • خوشگل ترین زن دنیا، سوفی ترنر:

بازیگر معروف فیلم بازی تاج‌و‌تخت است که در میان عکس زیباترین زنان جهان می‌توان عکس او را با رتبه‌ی پنجم مشاهده کرد. او بازیگر هالیوودی و اهل بریتانیا است.

عکس زیباترین زن جهان

 

 • خوشگل ترین زن دنیا، لیزا:

رپر و رقاصه حرفه‌ای اهل کره است که با گروه کی پاپ کار می‌کند و یکی از بیست زن مورد تحسین در دنیا است. ظاهر زیبا و مهارت او در رقاصی بر جذابیت و طرفداران او افزوده است. او که هرساله در لیست زیباترین زنان جهان قرار می‌گیرد، در سال 2022 رتبه ششم را به خود اختصاص داد.

خوشگل ترین زنان دنیا

 

 • خوشگل ترین زن دنیا، دیلتا لئوتا:

دیلتا، مجری تلویزیون و مدل جذاب اهل ایتالیا است که در حوزه‌ی ورزشی مجری‌گری می‌کند. وی با داشتن رژیم غذایی مناسب و مصرف مقدار کافی آب زیبایی خود را حفظ کرده است و عکس او را نیز می‌توان میان عکس زیباترین زنان دنیا مشاهده کرد.

لیست زیباترین دخترهای دنیا

 

 • خوشگل ترین زن دنیا، پرلا هلو:

ملکه‌ی زیبای لبنانی است که توانست در میان زیباترین زنان جهان رتبه هشتم را به خود اختصاص دهد. همچنین او را می‌توان یکی از ده زن برتر و زیبای لبنانی دانست.

زیباترین زنان دنیا اهل کدام کشور هستند؟

بیشتر بخوانید: مدل‌ها و طرح‌های پرطرفدار در جواهرات امروزی

 • خوشگل ترین زن جهان ، داویکا هورن:

بازیگر و مدل حرفه‌ای اهل تایلند است که در میان زیباترین زنان دنیا رتبه‌ی نهم را کسب کرده است. او را می‌توان پردرآمدترین بازیگر نقش اول در تایلند دانست.

عکس خوشگل ترین زن دنیا

 

 • خوشگل ترین زن جهان ، هارنا ساندهو:

مدل معروف از کشور هندوستان است که در صنعت مدلینگ فعالیت دارد و از زیباترین زنان هندوستان شناخته می‌شود. او در سال 2022 در میان زیباترین زنان جهان رتبه دهم را کسب کرد.

زیباتری زن دنیا

 

علاوه بر ده زن برتری که نام‌برده شد، چند تن از خانم‌های ایرانی نیز بارها در لیست خوشگل‌ترین زنان جهان قرارگرفته‌اند که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

همچنین بخوانید: استایل چیست + انواع استایل در دنیای مد و سبک لباس پوشیدن

زیباترین زنان ایرانی معروف

 • خوشگل ترین زن جهان ، گلشیفته فراهانی:

گلشیفته بازیگر معروف ایرانی و جهانی است که ازجمله زیباترین زن های جهان شناخته می‌شود. نام او تاکنون نه بار در میان زیباترین زنان جهان قرارگرفته است. بالاترین رتبه او را می‌توان رتبه چهارم در سال 2016 دانست.

زیباترین زن ایران

 

 • کیمیا حسینی:

او را می‌توان یک مدل و بلاگر اینستاگرام دانست که نامش برای اولین بار در لیست زیباترین زنان دنیا قرارگرفته است. او یک برند مانتو به نام کیمیا کالکشن دارد و در آن به تولید مانتوهایی با طراحی خودش می‌پردازد.

خوشگل ترین زن دنیا و ایران

 

 • ترلان پروانه:

بازیگر مشهور ایرانی است که یک بار به‌عنوان نامزد در میان خوشگل ترین زنان جهان قرار گرفت و در سال 2020 نیز توانست رتبه هشتاد و هشتم را به خود اختصاص داد.

خوشگل‌ترین زن ها ایران

بیشتر بخوانید: ۲۰ سلبریتی های بایسکشوال که نمی دانستید!!

زیباترین زنان جهان اهل کدام کشورند؟

زیبایی خصوصیتی جذاب و گیرا است که در میان تمام مردم جهان طرفدار دارد. شاید بسیاری از زنان دنیا علاقه‌مند به این موضوع باشند که به‌عنوان زیباترین زنان جهان شناخته شوند و برای بسیاری نیز این مساله مطرح باشد که زیباترین زنان جهان اهل کدام کشورند؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که نمی‌توان در این رابطه کشور خاصی را نام برد؛ زیرا هرسال در لیست منتشرشده از زیباترین زن های جهان اسم کشورهای زیادی از قاره آسیا و آفریقا گرفته تا اروپا و آمریکا دیده می‌شود.

در میان کشورهای مختلفی که شاید اسم هرکدام حداقل یک بار در این لیست وجود داشته است، ده کشور را می‌توان به‌عنوان برترین‌ها معرفی کرد. برای شناخت این کشورها با ما همراه باشید.

 • خوشگل ترین زن جهان، ترکیه:

در میان زیباترین زنان جهان ترکیه معمولا رتبه اول را دارد. زنان ترکیه را می‌توان از زیباترین و خوش‌چهره‌ترین زنان با چهره‌های طبیعی دانست که طرفداران زیادی دارند.

 • خوشگل ترین زن جهان، برزیل:

برزیل نیز به دلیل ویژگی‌های جغرافیایی، طبیعت زیبا و آب‌وهوای خوب، همواره خواستگاه زنان زیبا، اصیل و خوش‌چهره بوده است. زنان برزیلی را می‌توان بسیار باهوش، جذاب و با آگاهی اجتماعی بالا دانست.

 • خوشگل ترین زن جهان، فرانسه:

از دیگر کشورهای معروف در این زمینه فرانسه است که خانم‌ها در آن بسیار فعال، زیبا و در صنعت مدل پیشرو هستند.

 • خوشگل ترین زن جهان ، روسیه:

زنان زیبای کشور روسیه در تمام جهان شهرت دارند و همین امر سبب شده خانم‌های چشم آبی روسی همیشه در میان زیباترین زنان دنیا قرار گیرند.

 • خوشگل ترین زن جهان، ایتالیا:

ایتالیا از دیگر کشورهای جذاب و زیبا در جهان است که آن را می‌توان با فاکتورهای گوناگونی شناخت. در میان زیبایی‌های این کشور، زنان زیبا و جذاب از ویژگی‌های معروف این کشور محسوب می‌شوند. زنان ایتالیایی بسیار جذاب هستند و درک آن‌ها از مد کاملا درست و منطقی است.

 • خوشگل ترین زن جهان، هندوستان:

زنان هندی با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود همچون پوست تیره، موهای بلند و مشکی، چشم‌های زیبا و زاویه صورت خود همیشه در قرارگرفته‌اند. همچنین سبک لباس پوشیدن ویژه آن‌ها بر زیبایی خانم‌های هندی افزوده است.

 • خوشگل ترین زن جهان، اوکراین:

خانم‌های اوکراینی دارای چهره‌ای زیبا و موردپسند هستند که در کنار این جذابیت باید جسور بودن چهره‌ی آن‌ها را نیز موردتوجه قرارداد. این زنان هرساله در میان خوشگل ترین زنان جهان قرار می‌گیرند.

 • خوشگل ترین زن جهان، ونزوئلا:

ویژگی بارز این کشور را می‌توان زنان زیبا و خوش‌چهره آن دانست. این ویژگی کشور ونزوئلا در تمام دنیا مشهور است.

 • خوشگل ترین زن جهان، انگلستان:

ترکیب چهره‌ی زنان انگلستانی متنوع، جذاب با رنگ‌های گوناگون است. تحصیلات، شغل و فعالیت زنان انگلیسی بر جذابیت و معروفیت آن‌ها افزوده است.

 • خوشگل ترین زن جهان ، کانادا و آمریکا:

این دو کشور باهم رتبه‌ی دهم را کسب کرده‌اند. زنان آمریکایی و کانادایی جذاب، جسور و با موقعیت اجتماعی بالا هستند که این مساله بر زیبایی و جذابیت آن‌ها افزوده است.

همچنین بخوانید: معروف‌ ترین و بهترین مدل‌ های مرد ایرانی و خارجی زیبا و جذاب + عکس

زیباترین زنان دنیا از نظر علمی

برای شناخت زیباترین زنان جهان ازنظر علمی، فاکتورهای مختلفی ارائه می‌شود که طبق آن فاکتور و فرمول می‌توان زیبایی چهره خود را اندازه‌گیری کرد. طبق این فرمول‌ها شما با اندازه‌گیری طول و عرض صورت، میزان فاصله‌ی میان اجزای صورت و برخی موارد دیگر به عددی خواهید رسید که میزان زیبایی چهره را ازنظر علمی نمایان می‌کند. در ادامه با روش‌های اندازه‌گیری استاندارد چهره آشنا خواهید شد.

ابتدا طول و عرض چهره خود را پیداکرده، مورد اول را به مورد دوم تقسیم کنید و اگر درنتیجه عدد 1.62 به‌دست آمد صورت شما استاندارد است. علاوه بر این شما باید فاصله بین نقطه پایین چانه را با نوک بینی خود اندازه بگیرید و پس‌ازآن به سراغ اندازه میان نوک بینی با نقطه میان چشم‌ها بروید؛ در انتها نیز فاصله نقطه بین چشم‌ها را با خط موی پیشانی اندازه بگیرید. اگر عدد این سه مورد برابر شد، شما چهره‌ای کامل و زیبا دارید.

برای آنکه از جزئیات زیبایی چهره‌ی خود آگاه شوید، می‌توانید فرمول‌های دیگری را نیز اضافه کنید. این فرمول‌ها عبارت‌اند از تقسیم عرض لب‌ها به طول آن‌ها، تقسیم طول بینی به عرض بینی، برابری طول گوش با طول بینی و همچنین برابری عرض چشم بافاصله‌ی میان چشم‌ها. در صورت رسیدن به عدد مناسب چهره‌ی شما از زیباترین چهره‌ها شناخته خواهد شد.

زیباترین زنان دنیا از نظر علمی

بیشتر بخوانید: معرفی زیباترین فرم لب ها و افراد مشهور با زیباترین مدل لب

سوالات متداول

چگونه یک مدل زن شویم؟

برای تبدیل‌شدن به یک مدل زن، باید فاکتورهای گوناگونی را رعایت کنید. یکی از این فاکتورها داشتن چهره‌ی جذاب و قابل‌قبول و دیگری داشتن قد و اندام متعادل و متناسب است. در کنار موارد گفته‌شده، باید علم مدل شدن و نحوه‌ استفاده از اندام و چهره‌ خود را بلد باشید که این کار نیازمند حضور در موسسات صنعت مدلینگ است.

سخن پایانی

زیبایی از مهم‌ترین فاکتورهای زندگی هر فرد است که سعی دارد آن را در تمام بخش‌های زندگی خود، از خانه گرفته تا ماشین، محل زندگی، محل کار، چهره و… رعایت کند. در میان مسائل مربوط به زیبایی، زیبایی زنان ازجمله موارد جذاب و موردتوجه در تمام دنیا است. خانم‌ها بیش از سایر افراد سعی دارند زیبایی خود را حفظ کرده و بر آن بیفزایند و همین امر سبب شده هرساله توجه‌ها به سمت زیباترین زنان جهان جلب شود. زیباترین زن های جهان از فاکتورهای مختلف زیبایی برخوردار هستند و همین فاکتورها سبب می‌شود نام آن‌ها در لیست زیباترین زنان جهان قرار گیرد.

این زنان معمولا از کشورها و قاره‌های مختلف انتخاب می‌شوند و طبیعی بودن چهره آن‌ها یکی از ملاک‌های اساسی است. همچنین چهره آن‌ها طبق فاکتورهای علمی اندازه‌گیری می‌گردد و درنهایت اسم آن‌ها اعلام می‌شود. ما در این مقاله به زیباترین زنان جهان، کشورهای معروف در این زمینه و فاکتورهای علمی زیبایی چهره پرداختیم و عکس خوشگل ترین زن دنیا را نیز به اشتراک گذاشتیم. اگر شما هم در این زمینه نظر یا سوالی دارید لطفا آن ‌را با ما در میان بگذارید.

توجه به زیبایی و گرایش نسبت به زیبایی در میان انسان‌ها سبب شده که همیشه به دنبال راه‌هایی برای زیباتر شدن و زیباتر دیده ‌شدن باشند. این مسئله سوالات گوناگونی را در زمینه زیبایی و مدل شدن در ذهن افراد به ‌وجود می‌آورد که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها پاسخ ‌خواهیم داد.

به این مطلب چه امتیازی میدی؟

میانگین 4.1 / 5. تعداد 20

اولین نفری باش که رای میده!

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا