دانستنی هااختلالات شخصیتاختلالات و مشکلات جنسیچه کسیروانشناسی فردیمد و فشنهنرمندان و بازیگران

۲۰ سلبریتی های بایسکشوال که نمی دانستید!!

سلبریتی های بایسکشوال چه کسانی هستند؟  در حالی که طی سال‌ها شاهد گام‌هایی در راستای حقوق برابر بوده‌ایم، هنوز نیاز به پیشرفت‌هایی، حتی در خود جامعه LGBTQ+ وجود دارد. شاید سال 2023 باشد، اما دوجنسه ها همچنان حقوق برابری در جامعه ندارند. برای برخی، دوجنسیتی به معنای مجذوب شدن به سوی مردان و زنان است. اما تمایلات جنسی یک طیف است،
به این معنی که همه چیز همیشه سیاه و سفید نیست. دوجنس گرایی همچنین می تواند به این معنی باشد که شما جذب بیش از یک جنسیت هستید. در این مطلب از فارسیرو برخی از سلبریتی هایی که در طول سال ها به عنوان دوجنسه ظاهر شده اند، آورده ایم. پس اگر می خواهید بدانید سلبریتی های بایسکشوال چه کسانی هستند تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

معرفی سلبریتی های بایسکشوال

در حالی که افراد دوجنسه ممکن است بخش بزرگی از جامعه LGBTQ+ را به خود اختصاص دهند، هنوز آنطور که باید در رسانه ها و سرگرمی ها دیده نمی شوند. برای مثال نماد LGBTQ+ لیدی گاگا را در نظر بگیرید. خواننده بایسکشوال همیشه درباره دوجنسیتی خود صحبت کرده است، اما مردم دائماً آن را رد می کنند.

سلبریتی بایسکشوال، داو کامرون

این خواننده و هنرپیشه 27 ساله سرود LGBTQ+ خود به نام «دوست پسر» را در سال 2022 منتشر کرد، اما او می گوید که همیشه می دانست که عجیب و غریب است.
او توضیح داد: «هیچ وقت از اینکه مردم بدانند چه کسی را دوست دارم ترسی نداشتم! بیشتر از این، من از دسترسی مردم به بخش‌های انسانی من در صنعتی که می‌تواند بسیار ضد انسانی باشد می‌ترسیدم. من از نظر روحی الان خیلی بهترم.”
سلبریتی های بایسکشوال

سلبریتی های بایسکشوال، فرانک اوشن

در سال 2012، فرانک نامه‌ای در تامبلر نوشت که به جنسیت او می‌پردازد و نشان می‌دهد که اولین عشق او یک مرد است. موسیقی او با ارجاعات عاشقانه به مردان و زنان پوشیده شده است، اما او به صراحت اظهار نکرده است که دوجنسه است.
در مصاحبه ای با GQ، از او در مورد تمایلات جنسی اش پرسیده شد، که او پاسخ داد: “با احترام می گویم زندگی پویا است و با تجربیات پویا همراه است، و همان احساسی که من نسبت به ژانرهای موسیقی دارم، نسبت به تعداد زیادی برچسب و جعبه دارم.”

سلبریتی بایسکشوال، رنه رپ

خواننده “خیلی خوب” در سال 2023 در مصاحبه ای با الکس کوپر از Call Her Daddy درباره دوجنسیتی خود صحبت کرد.
من دائماً در وحشت بودم. اما از این ایده که تمایلات جنسی من محدود نیست یا مردم به من می خندند، یا من به خودم می خندیدم، آنقدر ترسیده بودم که از سال اول متنفر بودم. این خواننده همچنین آهنگ هایی مانند “چه می توانم انجام دهم” را در مورد عاشق شدن یک دوست زن نوشته است.

سلبریتی های بایسکشوال، کیت کانر

ستاره Heartstopper در اکتبر 2022 پس از متهم شدن به طعمه گذاری، عجیب ظاهر شد. کیت تقریباً دو ماه پس از حذف اولیه برنامه در توییتر نوشت: “برای یک دقیقه برگشتم. به خاطر اینکه یک نوجوان 18 ساله را مجبور کردید خودش را ترک کند، تبریک می گویم. فکر می کنم برخی از شما هدف برنامه را از دست داده اید. خداحافظ.” .
سلبریتی های بایسکشوال

سلبریتی های بایسکشوال، مگان فاکس

مگان در مصاحبه ای با GQ در سال 2008 گفت که می تواند “خود را در رابطه با یک دختر ببیند.” به زودی به سال 2021 می رسیم، زمانی که او با یک پست اینستاگرامی دوجنسیتی خود را تایید کرد. او زیر عکس سلفی خود نوشت: «قرار دادن B در #LGBTQIA برای بیش از دو دهه.

سلبریتی بایسکشول، اولیویا پونتون

اولیویا شروع 2021 را با صحبت در مورد تمایلات جنسی خود جشن گرفت. ستاره TikTok در مصاحبه ای با Teen Vogue گفت: “می خواهم اعلام کنم که من دوجنسه هستم و اکنون افتخار می کنم که بخشی از جامعه LGBTQ+ هستم.”
اولیویا می‌گوید که تا همین اواخر حتی به دوجنس‌گرایی به‌عنوان گزینه‌ای برای خود فکر نمی‌کرد. او می‌گوید: «احساس می‌کنم تا قبل از نقل مکان به اینجا [به لس‌آنجلس] حتی به ذهنم خطور نکرده بود که دوجنس‌گرا بودن حتی در مغز من امکان‌پذیر است.
اولیویا همچنین تصمیم جوجو سیوا را برای الهام بخشیدن به او برای انجام همین کار اعتبار می داند. اولیویا گفت: “من این را دیدم و فکر کردم “وای، این واقعا برای کودکان خردسال اکنون شگفت انگیز است، زیرا او الگوی بزرگی است.”
و او واقعاً برای من به یک الگو تبدیل شده است که می‌توانم به آن نگاه کنم.» حالا، اولیویا می‌خواهد به دیگران نیز الهام بخشد. من می خواهم به دختران جوان بفهمانم که اشکالی ندارد که حتی تا زمانی که بزرگتر نشده اید، تمایلات جنسی خود را ندانید.

سلبریتی های بایسکشوال، کیینان لونزدیل

ستاره Love, Simon در سال 2017 در اینستاگرام منتشر کرد. “من دوست دارم موهایم را عوض کنم، دوست دارم با نحوه لباس پوشیدنم ریسک کنم، دخترها را دوست دارم و پسرها را دوست دارم (بله)، رشد کردن را دوست دارم، دوست دارم یاد بگیرم، من کسی را که هستم دوست دارم و واقعاً دوست دارم کسی که هستم.”
سلبریتی های بایسکشوال

سلبریتی های بایسکشوال، لیدی گاگا

لیدی گاگا نماد فرهنگ پاپ از ابتدای کار خود در مورد دوجنسه بودن و حمایت از جامعه LGBTQ+ صحبت می کرد. در سال 2009، او به مجری تلویزیونی بریتانیایی جاناتان راس گفت که مگاهیت «صورت پوکر» از او الهام گرفته شده است که اغلب «در مورد زنان فکر می‌کند» در حالی که «با دوست پسرش رابطه جنسی برقرار می‌کند».
با این حال، در سال 2019، این ستاره در طول بازدید از بار تاریخی Stonewall در شهر نیویورک، به طرد دوجنسه اشاره کرد. او گفت: “از نظر برخی افراد، ممکن است من را جزئی از این جامعه تلقی نکنند، حتی اگر گاهی اوقات دختران را دوست دارم. من هرگز جنگی که شما تحمل کرده اید را تحقیر نمی کنم.”

بایسکشوال های معروف، لورن ژورگی

در نامه سرگشاده‌ای که در بیلبورد منتشر شد، عضو سابق و ستاره موسیقی پنجم هارمونی فاش کرد که در هنگام سخنرانی ترامپ و حامیانش دوجنسه بوده است. او نوشت: “من یک زن کوبایی-آمریکایی دوجنسه هستم و به این موضوع افتخار می کنم.” “من افتخار می کنم که بخشی از جامعه ای هستم که فقط عشق و آموزش و حمایت از یکدیگر را طرح می کند.”

سلبریتی های بایسکشوال، هالسی

هالسی از قبل از اینکه آنها به یک ستاره برجسته در صحنه موسیقی تبدیل شوند، در مورد دوجنسیتی خود بسیار علنی صحبت کرده است. آنها به مبارزه برای نمایندگی دوجنسه در موسیقی ادامه می دهند و حتی چندین آهنگ در مورد دوجنسه بودن در آلبوم های خود منتشر کردند، از جمله “غریبه ها”.
سلبریتی های بایسکشوال

سلبریتی های دوجنسگرا، کالی اوچیس

خواننده “مهتاب” طی مصاحبه ای در مورد دوجنسیتی خود برای The Day صحبت کرد. او گفت: “من در تمام عمرم دوجنسه بودم. … مردم دائماً در تلاش هستند تا چیزی بیابند که باطل کنند.”
من می‌خواهم افراد بیشتری در جامعه لاتین احساس کنند که می‌توانند آزادانه خودشان را بیان کنند و مجبور نباشند خودشان را محدود کنند.». موزیک ویدیوی او برای “La Luz (Fin)” همچنین یک رابطه زن-زنان عاشق (WLW) را به نمایش می گذارد.

سلبریتی های بایسکشوال، لیلی راینهارت

لیلی در مصاحبه‌ای با مجله Flaunt گفت که نمی‌خواست برای جلب توجه به دوجنسه بودنش متهم شود، اما سال‌هاست که می‌داند دوجنسه است. لیلی به این مجله گفت: «به خوبی می دانستم که از سنین پایین جذب زنان شده ام.
“احساس می‌کردم که از آنجایی که منحصراً در روابط غیرقانونی بوده‌ام، برای هر بیگانه‌ای، به‌ویژه رسانه‌ها، بسیار آسان است که مرا سرزنش کنند و مرا به جعل کردن آن برای جلب توجه متهم کنند. این چیزی نیست که من بخواهم با آن مقابله کنم. اما برای دوستان نزدیکم و کسانی که در زندگی من هستند، دوجنسیتی من مخفی نبوده است.”

سلبریتی های بایسکشوال تایلر بلکبرن

در مصاحبه ای با The Advocate در سال 2019، تایلر بلکبرن، محقق Pretty Little Liars فاش کرد که او دوجنسه است. او گفت: «من عجیب و غریب هستم. “من فقط می خواهم در پوست خودم، ذهن خودم و در قلب خودم احساس قدرت کنم.
سلبریتی های بایسکشوال

سلبریتی های بایسکشوال، کاردی بی

این خواننده رپ برنده جایزه گرمی پس از اینکه توسط رولینگ استون متهم به طعمه گذاری عجیب و غریب شد، در توییتر به مسائل جنسی خود پرداخت. “من با مردی ازدواج کرده‌ام، اما در مورد دوجنسیتی‌ام و تجربیاتم با دختران بسیار صحبت کرده‌ام. او نیز یک بایسکشوال دوجنسگرا شناخته شده است.

بایسکشوال های معروف، آنیتا

هیت ساز «Envolver» ابتدا در مستندهای 2018 خود در نتفلیکس ظاهر شد اما بعداً در مورد تمایلات جنسی خود با LA Times صحبت کرد. من فقط بعد از اینکه پسری را بوسیدم به مادرم گفتم چون … نمی دانستم چه احساسی داشته باشم. فکر می کردم مشکلی در من وجود دارد که می خواهم یک پسر و یک دختر را ببوسم. آنیتا نیز یکی دیگر از بایسکشوال های معروف شناخته شده است.

بایسکشوال های معروف، اولی کراوالیو

ستاره Moana and Crush وقتی یکی از طرفداران از او پرسید که آیا دختران را در توییتر دوست دارد یا خیر بهترین پاسخ را داشت. این بازیگر و خواننده با پیوند دادن طرفداران به یک ویدیوی TikTok که در آن متن ترانه را تقلید می کند، پاسخ داد: “نه، من B هستم.”
سلبریتی های بایسکشوال

سلبریتی های بایسکشوال، اوری کوروش

اوری سایرس در سال 2019، ستاره TikTok ویدیویی با عنوان، “از آنجایی که هر بار که لایو میگذارم، حدود یک میلیارد بار با این سوال مواجه می‌شوم، بله، من B 🤪 هستم، منتشر کرد.”

سلبریتی های بایسکشوال، ویکتوریا مونه

خواننده و ترانه سرای برنده جایزه گرمی که آهنگ های موفقی را برای آریانا گرانده، فیفث هارمونی و ژانل مونا نوشته است در سال 2018 در توییتر منتشر شد. او به گی تایمز گفت: “من به معنای واقعی کلمه عاشق یک دختر شدم و در آن زمان دوست پسر داشتم.
و بعد از هم جدا شدیم… چیزهای زیادی وجود داشت که من شخصاً در حال تجربه آنها بودم و در مورد آنها صحبت نکردم. و من به این نتیجه رسیدم که واقعاً از این موضوع ناراحت هستم و از نظر احساسی چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ام، بنابراین تصمیم گرفتم آن را توییت کنم.”

بایسکشوال های معروف، درو بریمور

طبق گزارشی در سال 2003 توسط کنتاکت موزیک، نماد هالیوود آشکارا خود را دوجنسگرا می داند. درو گفت: “آیا زنان را از نظر جنسی دوست دارم؟ “من عاشق بدن یک زن هستم. فکر می کنم یک زن و یک زن با هم زیبا هستند، همانطور که یک زن و مرد با هم زیبا هستند. بودن با یک زن مانند کشف بدن خود است اما از طریق شخص دیگری.”
سلبریتی های بایسکشوال

بایسکشوال های معروف، استفانی بئاتریز

ستاره Brooklyn Nine-Nine و Encanto درباره دوجنسیتی خود آشکارا صحبت کرده است و حتی با نویسندگان B99 همکاری کرده است تا به او کمک کند تا داستان آینده شخصیت خود رزا را تعریف کند.
“[دن گور] با من تماس گرفت و گفت،
“فقط می‌خواهم در مورد این موضوع بسیار حساس باشم و واقعاً می‌خواهم پاسخ صادقانه شما را بشنوم. آیا می‌خواهید داستانی را بررسی کنیم که در آن رزا به عنوان دوجنس‌گرا ظاهر می‌شود؟” او به Vulture گفت: “کاملاً. بله. من خیلی هیجان زده هستم! بله! بله! بله!”

کلام پایانی

امروزه تعداد دوجنسگراها و یا بایسکشوال ها بسیار زیاد شده است. در این مطلب سلبریتی های بایسکشوال را معرفی کردم امیدواریم به خوبی با سلبریتی های بایسکشوال آشنا شده باشید. ممنون که تا پایان همراه ما بودید.
منبع: seventeen

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا