دانستنی هابهترینچه کسیلیست

زیباترین بازیگر زن ترکیه ای کیست؟|معرفی 10 تا از خوشگل ترین زنان بازیگر ترکیه ای

زیبایی یک مفهوم نسبی است و هر کس نظر خود را در مورد آن دارد. با این حال، برخی از بازیگران زن ترکیه ای هستند که به دلیل زیبایی خیره کننده خود، در سراسر جهان شناخته شده اند. در این مقاله ار فارسیرو 10 مورد از زیباترین بازیگران زن ترکیه ای در سال 2023 آورده شده است.

لیست زیباترین بازیگر زن ترکیه ای

این لیست فقط زیباترین و خوشگل ترین بازیگر های ترکیه ای را بررسی کرده است و ممکن است در ترکیه زنان زیبای دیگری هم وجود داشته باشد که بازیگر نیستند.

 بیشتر بخوانید:   10 تا از زیباترین بازیگران زن هالیوود| معرفی خوشگل ترین بازیگران زن هالیوود2023

Fahriye Evcen

  • فخریه اوجن

فخریه اوجن یکی از زیباترین بازیگران زن ترکیه ای است. او متولد سال 1986 در آلمان است و از پدری ترک و مادری آلمانی متولد شده است. فخریه اوجن در سال 2004 در مسابقه زیبایی ترکیه شرکت کرد و به عنوان دومین زن زیبا انتخاب شد. او پس از آن وارد عرصه بازیگری شد و در سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متعددی بازی کرده است. از جمله سریال های تلویزیونی معروف او می توان به “عشق ممنوع” و “چادر قرمز” اشاره کرد.

بیشتر بخوانید : زیباترین زن ایرانی کیست؟| لیست 10 نفره خوشگل ترین زنان ایران

طوبا بویوک‌اوستون

  • طوبا بویوک‌اوستون

طوبا بویوک‌اوستون بازیگر دیگری است که به دلیل زیبایی خود شهرت دارد. او متولد سال 1982 در استانبول است و در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان در رشته طراحی صحنه تحصیل کرده است. طوبا بویوک‌اوستون در سریال های تلویزیونی متعددی بازی کرده است که از جمله آنها می توان به سریال “عشق ممنوع” و “سیب ممنوعه” اشاره کرد.

سرنای ساریکایا

  • سرنای ساریکایا

سرنای ساریکایا بازیگر دیگری است که به دلیل زیبایی و جذابیت خود، در صدر فهرست زیباترین بازیگران زن ترکیه ای قرار دارد. او متولد سال 1991 در استانبول است و در دانشگاه بیلگی استانبول در رشته اقتصاد تحصیل کرده است. سرنای ساریکایا در سریال های تلویزیونی متعددی بازی کرده است که از جمله آنها می توان به سریال “مدرن خانواده” و “بهترین سال های زندگی ما” اشاره کرد.

Elçin Sango

  • الچین سانگو

الچین سانگو بازیگر دیگری است که به دلیل زیبایی و استعداد خود، یکی از محبوب ترین بازیگران زن ترکیه ای است. او متولد سال 1985 در ازمیر است و در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان در رشته تئاتر تحصیل کرده است. الچین سانگو در سریال های تلویزیونی متعددی بازی کرده است که از جمله آنها می توان به سریال “عشق اجاره ای” و “ترکانه” اشاره کرد.

Burjo Birijic

  • بورجو بیریجیک

بورجو بیریجیک بازیگر دیگری است که به دلیل زیبایی و جذابیت خود، مورد توجه قرار گرفته است. او متولد سال 1989 در استانبول است و در دانشگاه استانبول در رشته اقتصاد تحصیل کرده است. بورجو بیریجیک در سریال های تلویزیونی متعددی بازی کرده است که از جمله آنها می توان به سریال “عروس استانبول” و “عروس فراری” اشاره کرد.

Ayça Ayşin Turan

  • آیچا آیشین توران

آیچا آیشین توران بازیگر دیگری است که به دلیل زیبایی و استعداد خود، مورد توجه قرار گرفته است. او متولد سال 1992 در استانبول است و در دانشگاه استانبول در رشته بازیگری تحصیل کرده است. آیچا آیشین توران در سریال های تلویزیونی متعددی بازی کرده است که از جمله آنها می توان به سریال “مروارید سیاه” و “قرمز” اشاره کرد.

ادا اجه

  • ادا اجه

ادا اجه بازیگر دیگری است که به دلیل زیبایی و جوانی خود، مورد توجه قرار گرفته است. او متولد سال 1997 در استانبول است و در دانشگاه استانبول در رشته بازیگری تحصیل کرده است. ادا اجه در سریال های تلویزیونی متعددی بازی کرده است که از جمله آنها می توان به سریال “تو در منی” و “خانه ای که در آن رویا می بینیم” اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: لیست زیباترین زنان جهان|خوشگل ترین زن های دنیا اهل کدام کشورند؟

جمره بایسل

  • جمره بایسل

جمره بایسل بازیگر جوان و جذاب ترکیه ای است که به دلیل زیبایی و استعداد خود، در سال های اخیر به یکی از محبوب ترین بازیگران زن ترکیه ای تبدیل شده است. او متولد سال 1999 در ازمیر است و در دانشگاه Ege در رشته مهندسی عمران تحصیل کرده است. جمره بایسل در سریال های تلویزیونی متعددی بازی کرده است که از جمله آنها می توان به سریال “بازی بخت” و “تو در منی” اشاره کرد.

جمره بایسل با چهره ای جذاب و معصوم، چشمانی درشت و گیرا، و موهایی بلند و مشکی، یکی از زیباترین بازیگران زن ترکیه ای محسوب می شود. او همچنین به دلیل بازی های خوب و طبیعی خود، مورد تحسین منتقدان و مخاطبان قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:زیباترین و بهترین مدل های زن ایرانی و خارجی معروف و جذاب + عکس

هانده ارچل

  • هانده ارچل

  • شوال سام

شوال سام بازیگر دیگری است که به دلیل زیبایی و تجربه خود، یکی از محبوب ترین بازیگران زن ترکیه ای است. او متولد سال 1971 در ازمیر است و در دانشگاه استانبول در رشته تئاتر تحصیل کرده است. شوال سام در سریال های تلویزیونی متعددی بازی کرده است که از جمله آنها می توان به سریال “مریم” و “عروس استانبول” اشاره کرد.

در نهایت، انتخاب زیباترین بازیگر زن ترکیه ای، یک امر سلیقه ای است. با این حال، بازیگرانی که در این مقاله به آنها اشاره شد، از جمله زیباترین بازیگران زن ترکیه ای هستند که در سراسر جهان شناخته شده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا