لیستدانستنی ها

زیباترین زن ایرانی کیست؟| لیست 10 نفره خوشگل ترین زنان ایران

خوشگل ترین زن ایران کیست؟زیبایی یک امر سلیقه‌ای است و هرکس تعریف متفاوتی از زیبایی دارد. با این حال، برخی از زنان ایرانی هستند که به دلیل ویژگی‌های ظاهری خاص خود، همواره در فهرست زیباترین زنان ایران قرار می‌گیرند. در ادامه با 10 نفر از خوشگل ترین زنان ایران آشنا می‌شویم.

لیست زیباترین زنان و دختران ایرانی

اکثر لیست زیباترین زنان ایران را بازیگران تشکیل می دهند؛شاید به این دلیل که مردم هنرمندان را بیشتر می شناسند داخل این لیست قرار گرفته اند.

نیکی کریمی

  • نیکی کریمی

نیکی کریمی یکی از محبوب‌ترین و پرافتخارترین بازیگران زن سینمای ایران است. او در سال 1350 در تهران متولد شد و از سال 1368 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. کریمی تاکنون در بیش از 60 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های کارگردانی، فیلم‌نامه‌نویسی و تهیه‌کنندگی نیز فعالیت دارد.

نیکی کریمی از نظر بسیاری از مردم، زیباترین زن ایران است. او چهره‌ای جذاب، چشمانی گیرا و اندامی متناسب دارد. کریمی همچنین فردی تحصیل‌کرده و باکلاس است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.

بیشتر بخوانید:زیباترین و بهترین مدل های زن ایرانی و خارجی معروف و جذاب + عکس

لیلا حاتمی

  • لیلا حاتمی

لیلا حاتمی یکی دیگر از بازیگران سرشناس و پرطرفدار سینمای ایران است. او در سال 1351 در تهران متولد شد و از سال 1370 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. حاتمی تاکنون در بیش از 40 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های مدلینگ و عکاسی نیز فعالیت دارد.

لیلا حاتمی از نظر بسیاری از مردم، یکی از زیباترین زنان ایران است. او چهره‌ای بی‌نظیر، چشمانی درشت و لبخندی دلفریب دارد. حاتمی همچنین فردی بااستعداد و باهوش است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.

بیشتر بخوانید: زیباترین مردان جهان جذاب ترین و خوشتیپ ترین مردان و پسران دنیا

ترانه علی دوستی

  • ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی یکی از بازیگران جوان و موفق سینمای ایران است. او در سال 1362 در تهران متولد شد و از سال 1380 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. علیدوستی تاکنون در بیش از 20 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های خوانندگی، نویسندگی و عکاسی نیز فعالیت دارد.

ترانه علیدوستی از نظر بسیاری از مردم، یکی از زیباترین زنان ایران به شمار می آید. او چهره‌ای جذاب، چشمانی گیرا و اندامی متناسب دارد. علیدوستی همچنین فردی تحصیل‌کرده و بااستعداد است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.

الناز شاکردوست

  • الناز شاکردوست

الناز شاکردوست یکی از بازیگران پرکار و محبوب سینمای ایران است. او در سال 1363 در تهران متولد شد و از سال 1382 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. شاکردوست تاکنون در بیش از 50 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های مدلینگ و خوانندگی نیز فعالیت دارد.

الناز شاکردوست از نظر بسیاری از مردم، یکی از زیباترین زنان ایران است. هم چنین او لقب خوشگل ترین دختر ایرانی هم داراست. او چهره‌ای جذاب، چشمانی درشت و لبخندی دلفریب دارد. شاکردوست همچنین فردی بااستعداد و خوش‌ذوق است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.

بیشتر بخوانید:زیباترین و بهترین مدل های زن ایرانی و خارجی معروف و جذاب + عکس

مهتاب کرامتی

  • مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی یکی از بازیگران سرشناس و محبوب سینمای ایران است. او در سال 1349 در تهران متولد شد و از سال 1376 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. کرامتی تاکنون در بیش از 30 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های مدلینگ و عکاسی نیز فعالیت دارد.

مهتاب کرامتی از نظر بسیاری از مردم، یکی از زیباترین زنان ایران است. او چهره‌ای خاص و دلنشین، چشمانی زیبا و لبخندی جذاب دارد. کرامتی همچنین فردی بااستعداد و توانمند است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.

پریناز ایزدیار

  • پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار یکی از بازیگران جوان و موفق سینمای ایران است. او در سال 1366 در ساری متولد شد و از سال 1390 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. ایزدیار تاکنون در بیش از 20 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های مدلینگ و تبلیغات نیز فعالیت دارد.

پریناز ایزدیار از نظر بسیاری از مردم، یکی از زیباترین زنان ایران است. او چهره‌ای جذاب، چشمانی گیرا و اندامی متناسب دارد. ایزدیار همچنین فردی بااستعداد و خوش‌ذوق است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.بعد از الناز شاکردوست از او به عنوان زیبا‌ترین دختر ایرانی یاد می کنند.

سارا بهرامی

  • سارا بهرامی

سارا بهرامی یکی از بازیگران جوان و موفق سینمای ایران است. او در سال 1362 در اصفهان متولد شد و از سال 1387 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. بهرامی تاکنون در بیش از 10 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های تئاتر و اجرا نیز فعالیت دارد.

سارا بهرامی از نظر بسیاری از مردم، یکی از زیباترین زنان ایران است. او چهره‌ای خاص و جذاب، چشمانی زیبا و لبخندی دلفریب دارد. بهرامی همچنین فردی بااستعداد و توانمند است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.

سحر دولتشاهی

  • سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی یکی از بازیگران سرشناس و محبوب سینمای ایران است. او در سال 1358 در تهران متولد شد و از سال 1379 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. دولتشاهی تاکنون در بیش از 30 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های موسیقی و اجرا نیز فعالیت دارد.

سحر دولتشاهی از نظر بسیاری از مردم، یکی از زیباترین زنان ایران است. او چهره‌ای خاص و جذاب، چشمانی زیبا و لبخندی دلفریب دارد. دولتشاهی همچنین فردی بااستعداد و توانمند است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.

 بیشتر بخوانید : 10 تا از زیباترین بازیگران زن هالیوود| معرفی خوشگل ترین بازیگران زن هالیوود2023

بهنوش بختیاری

  • بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری یکی از بازیگران سرشناس و محبوب سینمای ایران است. او در سال 1354 در تهران متولد شد و از سال 1375 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. بختیاری تاکنون در بیش از 30 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های اجرا، مجری‌گری و خوانندگی نیز فعالیت دارد.

بهنوش بختیاری از نظر بسیاری از مردم، یکی از زیباترین زنان ایران است. او چهره‌ای جذاب، چشمانی گیرا و اندامی متناسب دارد. بختیاری همچنین فردی بااستعداد و خوش‌ذوق است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.

بیشتر بخوانید: لیست زیباترین زنان جهان|خوشگل ترین زن های دنیا اهل کدام کشورند؟

آزاده صمدی

  • آزاده صمدی

آزاده صمدی یکی از بازیگران جوان و موفق سینمای ایران است. او در سال 1357 در تهران متولد شد و از سال 1387 فعالیت هنری خود را آغاز کرد. صمدی تاکنون در بیش از 20 فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده است. او علاوه بر بازیگری، در زمینه‌های کارگردانی و نویسندگی نیز فعالیت دارد.

آزاده صمدی از نظر بسیاری از مردم، یکی از زیباترین زنان ایران است.صمدی تا سال ها به عنوان زیباترین دختر ایرانی شناخته می شد. او چهره‌ای خاص و جذاب، چشمانی زیبا و لبخندی دلفریب دارد. صمدی همچنین فردی بااستعداد و توانمند است که این ویژگی‌ها نیز به جذابیت او می‌افزاید.

البته این لیست تنها 10 نفر از زنان زیبای ایران است. در ایران زنان زیبا و جذاب بسیاری وجود دارند که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا