زوج و خانوادهتعهد و خیانتخانوادهروابط زناشویی و جنسی

چرا مردا از عقب خوششون میاد؟ (دلایل علاقه به رابطه مقعدی در مردان)

اگر از ضررها و آسیب های رابطه مقعدی بگذریم این سوال پیش می آید که چرا مردا از عقب خوششون میاد؟ گریه زنان در رابطه مقعدی همه چیزی است که مردان پورنو اینترنتی تماشا می کنند و طی شش سال گذشته، PornHub افزایش 78 درصدی در تعداد جستجوهای کلیپ های مقعدی را گزارش کرده است.

اما اگر پورن و فشار همسالان فقط نیمی از انگیزه هستند، بقیه چیست؟ در این مطلب از فارسیرو بررسی می کنیم که چرا مردا از عقب خوششون میاد؟ اگر برای شما هم سوال است که چرا مردان رابطه مقعدی را دوست دارند پس تا انتهای این بخش از فارسیرو همراه ما باشید.

چرا مردا از عقب خوششون میاد؟

در ابتدایی ترین حالت، مردان بیشتر از زنان میل به تازگی و تنوع دارند. «اگر زنی چیزی را پیدا کند که از نظر جنسی دوستش دارد، معمولاً می‌خواهد دوباره و دوباره آن را تکرار کند. در حالی که به نظر می رسد مردان برای درگیر ماندن به محرک های متفاوتی نیاز دارند. رابطه مقعدی تابوتر از رابطه جنسی واژینال است و به عنوان “کثیف” درک می شود.

رابطه جنسی مقعدی از صمیمیت جلوگیری می کند. «متداول ترین حالت در رابطه مقعدی این است که زن خم شده باشد، مرد در بالای او باشد و به پشت او نگاه کند. برای مردان این پوزیشن، احساس قدرت و سلطه را به آن ها می دهد. همچنین هیچ ارتباط واقعی وجود ندارد: هیچ تعامل چهره به چهره، هیچ تماس چشمی وجود ندارد، از صمیمیت جلوگیری می کند و به عنوان یک “تجربه رابطه” دیده نمی شود.

بیشتر بخوانید: انواع پوزیشن خوابیدن مرد و زن، پوزیشن های مختلف با همسر خود

ایده رابطه جنسی مقعدی می تواند گیج کننده و ترسناک باشد. پس چرا مردها سکس مقعدی (سکس از عقب) یا ایده آن را دوست دارند؟

دختران و پسران به یک اندازه در مورد رابطه مقعدی کنجکاو هستند. اما دختر ممکن است رابطه مقعدی را با ترس و درد در نظر بگیرد، اکثر پسرها از این فکر هیجان زده می شوند. چرا اینطور است؟ چرا مردا از عقب خوششون میاد؟ آیا به این دلیل است که برای یک مرد راحت تر است زیرا او معمولاً کسی نیست که باید نفوذ را تجربه کند؟

سکس مقعدی چیزی بود که چند دهه پیش افراد زیادی از آن صحبت نمی کردند. با این حال، با هر نسل، آداب جنسی کمی بیشتر از بین می رود و افراد سطح راحتی خود را افزایش می دهند.

چرا مردا از عقب خوششون میاد

وارد اینترنت شوید: مردان و زنان مجاز به کشف هر موقعیت یا خیالی هستند که می توانند رویاپردازی کنند. رابطه جنسی مقعدی چیزی بود که بیشتر در قلمرو “شیطان” بود، و چیزی بود که فقط زنان واقعاً بی بند و بار درگیر آن بودند. اکنون در فیلم ها، در سراسر اینترنت و حتی در مکالمات دبیرستانی درباره آن صحبت می شود. بنابراین اگر پارتنر شما رابطه مقعدی را دوست دارد، این نیز طبیعی است. با این حال، این بدان معنا نیست که همه با این ایده راحت هستند.

چرا پسرها مجذوب رابطه جنسی مقعدی می شوند؟

شواهدی وجود دارد که نشان می دهد رابطه جنسی مقعدی پدیده جدیدی نیست. این در طول قرن ها و برای قرون وسطی، توسط زوج های همجنس گرا و دگرجنس گرا انجام شده است. استدلال ها این است که مردان برای جلوگیری از بارداری از آن استفاده می کردند. اما این فقط به این سوال پاسخ نمی دهد که چرا در حال حاضر، با تمام ابزارهای کنترل بارداری در دسترس، آنها همچنان می خواهند به رابطه جنسی مقعدی بپردازند.

تحقیقاتی وجود دارد که نشان می دهد یک مرد در مورد داشتن رابطه مقعدی با یک زن خیال پردازی می کند زیرا می داند که آن زن مطلقاً قصد ندارد از او برای باردار شدن استفاده کند. مرد با دانستن اینکه این موضوع در مورد لقاح یا تولید مثل نیست، آن را یک عمل “خام” تر از فعالیت جنسی می بیند.

بیشتر بخوانید : اندازه نرمال آلت تناسلی مردان چقدر است

همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می دهد مردان دوست دارند احساس کنند که زنان به اندازه کافی به آنها اعتماد دارند و مایلند خود را کاملاً به آنها بسپارند و به جاهایی بروند که هیچ کس دیگری نرفته است. با سپردن بدن زن به مرد، مرد کنترل نهایی را بر او دارد.

به طور کلی، زنی که مایل است آن را امتحان کند، در مورد تجربیات جنسی ذهن بازتری دارد و ممکن است با هویت جنسی خود راحت‌تر باشد. او که مایل به گرفتن شانس است، کسی است که ممکن است ماجراجوتر، ارگاسم تر باشد و ممکن است دقیقاً بداند که چگونه یک پسر را تحریک کند.

چه کسی از رابطه مقعدی لذت میبرد؟

مردان تمایل دارند از رابطه مقعدی بیشتر از زنان لذت ببرند یا حداقل در مورد آن خیال پردازی می کنند. در مطالعه ای که چند سال پیش انجام شد، بیش از 38 درصد از مردان بین 20 تا 39 سال و بیش از 32 درصد از زنان هجده تا چهل و چهار ساله با یک شریک جنسی دگرجنس گرا رابطه مقعدی داشتند. این رقم از سال 1992 بیش از ده درصد افزایش یافته است.

رابطه جنسی مقعدی برای مردان همجنس‌گرا متداول بود. یک جایگزین از روی ناچاری، اگر مردی همین چند دهه پیش اعلام می کرد که به رابطه مقعدی علاقه دارد، ممکن بود شایعاتی در مورد اینکه آیا او همجنس گرا است یا نه به وجود می آمد.

حالا اوضاع تغییر کرده است. اکثر مردان به رابطه مقعدی علاقه دارند؟ اما دلیلش چیست؟

برای بسیاری، رابطه مقعدی هیچ ارتباطی با رابطه جنسی همجنسگرا یا دگرجنسگرا ندارد. این در مورد انجام کاری خلاقانه و مخفیانه با شخصی است که می خواهید با او صمیمی شوید. داشتن رابطه جنسی مقعدی خطرناک ترین رابطه است. چرا وقتی ما واژن داریم که کار می کند، مردان از رابطه مقعدی خوششان می آید!

این یک مفهوم بسیار گیج کننده برای یک زن است. اگر واژن دارید که از آن لذت ببرید، چرا این کافی نیست؟ زنان ممکن است تعجب کنند که چرا برای هیجان زده کردن مردانشان سوراخ دیگری لازم است. بسیاری از زنان، احساس می‌کنند آنچه دارند به اندازه کافی خوب نیست و یا مردشان از انجام کارهایی که آزاردهنده است لذت می‌برد.

بیایید صادق باشیم: مردان ممکن است ایده سکس مقعدی را دوست داشته باشند، اما اگر آن را درست انجام ندهید، رابطه جنسی مقعدی دردناک است. ناراحت کننده است، و اگر مراقب نباشید، می توانید به شدت آسیب ببینید.

بیشتر بخوانید: گرایش آسکشوال Asexual چیست؟ دلایل و 10 علائم بی جنسگرایی

آیا سکس مقعدی واقعاً دردناک است؟

اکثر زنان این تصور را دارند که رابطه جنسی مقعدی بسیار دردناک و ناراحت کننده است. البته، اگر زمانی که احساس گره خوردن می‌کنید، سعی کنید انگشتتان را بالا ببرید و فوراً احساس مدفوع کنید.

اولین باری که این کار را می کنید ممکن است واقعا احساس ناراحتی و ضعف کنید. اما بسیاری از دوستداران باتجربه سکس مقعدی به شما می گویند که این یک حس کاملاً جدید است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از ناهنجاری عبور کنید و خود را برای یک فعالیت جنسی لذت بخش جدید آماده کنید! اگر در مورد آن فکر کنید، احتمالاً چند بار اول رابطه جنسی واژینال نیز به همان اندازه عجیب بود، درست است؟

چرا زنان از رابطه جنسی مقعدی می ترسند؟

از هر مرد دگرجنس‌گرا بپرسید که آیا از گرفتن دیلدو و گذاشتن آن در مقعد خود لذت می‌برد؟ به احتمال زیاد، فکر نمی‌کند این ایده خوبی است. به نظر می رسد معیار دوگانه ای وجود دارد: برای شما اشکالی ندارد، اما برای من نه. تمایل به دادن، اما نگرفتن، باعث ترس زنان می شود که این یک اقدام خودخواهانه از طرف شریک زندگی آنهاست.

سردرگمی در مورد این که چرا مردان رابطه جنسی مقعدی را دوست دارند، تنها با تصاویر مستهجن پخش شده در سراسر اینترنت تشدید می شود. رابطه جنسی مقعدی چیزی صمیمی بین دو نفر نیست، بلکه با دنیا به اشتراک گذاشته می شود و اغلب به گونه ای انجام می شود که برای زنان تحقیرآمیز به نظر می رسد. تماشای زنانی که خود را در مقابل دوربین تحقیر می کنند، بسیاری از زنان را گیج می کند و فکر می کنند که یک مرد فقط می خواهد بر او تسلط داشته باشد و او را به شیوه ای خشونت آمیز و آزاردهنده مورد تجاوز قرار دهد.

بیشتر بخوانید: گرایش استریت چیست: همه چیز درباره هتروسکشوال یا دگرجنسگرایی

آیا رابطه جنسی مقعدی برای شما مناسب است؟

سکس می تواند یک چیز بسیار دوست داشتنی برای یک رابطه باشد و یا بسیار مخرب. هیچ کس نمی تواند پاسخ دهد که آیا باید سکس مقعدی را امتحان کنید یا خیر. این واقعیت که شما در حال تحقیق در مورد اینکه چرا مردان رابطه جنسی مقعدی را دوست دارند، ممکن است نشان دهنده این باشد که شما در مورد آن بی باک هستید. دلیل خوبی برای ترسیدن وجود دارد زیرا این مانند چیزی نیست که قبلاً تجربه کرده اید، و چیزی است که اگر آماده نباشید، تجربه خوشایندی نخواهد بود. نکته کلیدی برای دانستن اینکه آیا باید تسلیم شوید و آن را امتحان کنید این است که دقیقاً بفهمید چرا باید تسلیم شوید.

چرا مردا از عقب خوششون میاد

چه زمانی ممکن است ایده بدی باشد

برای داشتن رابطه مقعدی به هیچ وجه نباید تحت فشار باشید. زمانی این ایده آزاردهنده است که شما تحت فشار و بدون علاقه شخصی تن به این کار دهید. اگر فکر می کنید که اگر این کار را فقط برای پارتنر خود انجام دهید زیرا پارتنر شما رابطه مقعدی را دوست دارد و او را خوشحال می کند، دوباره فکر کنید. کارهایی که برای دیگران انجام می دهیم نباید به ضرر خودمان باشد.

همچنین، اگر آن را امتحان کنید، و او متوجه شد که واقعاً آن را دوست دارد، و شما از آن متنفر باشید، خود را در یک باتلاق واقعی خواهید دید. مثل این است که یک دارو را معرفی کنید، سپس آن را بردارید. همیشه این سوال برای شما ایجاد می شود که آیا او در طول رابطه واژینال فرد به چیزی که میخواد رسیده است یا خیر؟

نکته کلیدی سطح راحتی شماست. شما باید احساس کنید که در حال انجام یک انتخاب آگاهانه هستید یا اصلاً انتخابی دارید؟ اگر مردی شما را تحت فشار قرار می دهد تا کاری را انجام دهید که با آن راحت نیستید، اتفاق بسیار بدی است. وقتی کسی احساس می کند مورد استفاده قرار گرفته، تحقیر شده یا از آن سوء استفاده شده است، می تواند حتی بهترین روابط را از بین ببرد. این موضوع باعث سرد شدن رابطه می شود.

آیا شما مدیون رابطه جنسی مقعدی پارتنر خود هستید؟

برخی از زنان احساس می کنند که مدیون مرد خود هستند که رابطه مقعدی را امتحان کند. حقیقت این است که وادار کردن کسی به کاری که برای آن آماده نیست یا مخالف آن است، عشق نیست. هیچ چیز دوست داشتنی در مورد مجبور کردن کسی و به خطر انداختن اصول او وجود ندارد. پس شما اگر این کار دا دوست ندارید اصلا لازم به انجام آن نیست و هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارید.

چند پوزیشن مناسب برای رابطه مقعدی

برای رابطه مقعدی پوزیشن های مختلفی وجود دارد که ما در ادامه چند مورد از این پوزیشن های رابطه از پشت یا همان مقعدی را برای شما قرار خواهیم داد.

پوزیشن های مناسب رابطه مقعدی

بیشتر بخوانید: بهترین زمان استفاده از بی بی چک چه زمانی است؟

منبغ: lovepanky

کلام پایانی

در این مطلب بیان کردیم که چرا مردا از عقب خوششون میاد. اگر هنوز پاسخ سوال خود را نگرفته اید و نمی‌دانید چرا مردان رابطه مقعدی را دوست دارند، وقت بگذارید و با او صحبت کنید و بدانید که چرا می‌خواهد آن را امتحان کند و چرا برایش جذاب است. شاید اگر بتوانید دریابید که چرا او می خواهد رابطه جنسی مقعدی داشته باشد، بتوانید انتخاب کنید که آیا ارزش امتحان کردن را دارد یا خیر. به نظر شما چرا مردا از عقب خوششون میاد ؟ در قسمت ثبت نظر برای ما بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا