دانستنی هاچه چیزیچه کسیروابط زناشویی و جنسیروانشناسی فردیروانشناسی و خانوادهزوج و خانوادهکجا

زن بیشترازکجاحال میکند؟ نقاط حساس در بدن زن که باید بدانید! 

اگر فکر می کنید در هنر عشق ورزی تسلط دارید و همه نقاط حساس بدن پارتنر خود را می شناسید که با آن نقاط زن بیشتر حال می کند، حتما این مطلب را بخوانید شاید هنوز هم نقاطی هست که شما نمی دانید.  علاوه بر 2-3 نقطه حساس و آشکار، تعداد بیشتری نیز وجود دارد و شما شگفت زده خواهید شد که چگونه آنها باعث می شوند یک زن حال کنند. در اینجا در مطلب از فارسیرو به شما می گوییم زن بیشترازکجاحال میکند؟ نقاطی وجود دارد که اگر لذت بردن پارتنرتان برای شما مهم است، باید آنها را لمس کنید و آنها را تحریک کنید.

بیشتر بخوانید: چرا مردا از عقب خوششون میاد؟

زن بیشترازکجاحال میکند؟

در زیر حساس ترین قسمت های بدن زن، رتبه بندی شده توسط علم را برای شما آورده ایم.  دانشمندان کانادایی حساسیت چندین ناحیه جنسی را در بدن زن، از جمله قسمت‌های ناحیه پرینه (ناحیه بین مقعد و منطقه تناسلی)  و همچنین سینه و نوک سینه را آزمایش کردند. آنها این موارد را با نواحی خنثی بدن مانند گردن، ساعد، شکم مقایسه کردند.

دقیقاً چگونه این کار را انجام دادند؟ محققان از لمس آرام، فشار و ارتعاش برای ارزیابی میزان حساس بودن این اعضای بدن استفاده کردند. آنها 30 زن سالم بین 18 تا 35 ساله داشتند که لباس‌هایشان را درآورده‌اند و روی یک میز دراز کشیده‌اند.

سپس از ابزارهای علمی برای اعمال اشکال مختلف لمس بر روی کلیتوریس، لابیا کوچک، حاشیه واژن، حاشیه مقعد، سینه، آرئول (حلقه کوچک پوست اطراف نوک پستان)، نوک پستان، گردن و ساعد زنان استفاده کردند. محققان تحریک را به مدت 1.5 ثانیه اعمال کردند، سپس به مدت 5 ثانیه منتظر ماندند و از زنان پرسیدند که آیا آن را احساس می کنند یا خیر. نتیجه گزارش به صورت زیر است:

برای لمس آرام، گردن، ساعد و حاشیه واژن حساس ترین نواحی و آرئول کمترین حساسیت را دارند. وقتی صحبت از فشار به میان می آید، کلیتوریس و نوک سینه حساس ترین و پهلو و شکم کمترین حساسیت را دارند. در نهایت، وقتی نوبت به ارتعاش می رسد، کلیتوریس و نوک سینه حساس ترین هستند. کلیتوریس بیشترین حساسیت را نسبت به ارتعاش از تمام اعضای بدن داشت.

به طور کلی، محققان دریافتند که اندام تناسلی در مقایسه با لمس سبک به فشار و ارتعاش حساس‌تر هستند، که به نظر آنها “جالب” است زیرا مردم از اسباب‌بازی‌های جنسی لذت می‌برند.

15 منطقه حساس زنان که باید بدانید

فشار دادن نقاط مناسب در بدن یک زن می تواند لذت را به طور قابل توجهی افزایش دهد. بدن انسان موجودی بسیار جذاب است که مردم در مورد آن اطلاعات کمی دارند. این نقاط پنهان در بدن یک زن قطعا او را تحریک می کند و ارگاسم شدید و در برخی موارد ارگاسم های متعدد را تضمین می کند.

زن بیشترازکجاحال میکند؟

زن بیشترازکجاحال میکند؟ باسن

بسیاری نمی دانند که باسن در زنان چقدر حساس است. باسن ماهیچه و چربی بالایی دارد. اگر او تمام روز به دلیل کارش می نشیند، شما می توانید علاوه بر ضربه زدن، یک ماساژ ملایم را در آنجا امتحان کنید. منطقه بسیار حساسی است و زنان به آن پاسخ می دهند. تمرکز مقداری محبت روی باسن او ایده خوبی است.

با این حال، در حالی که خیلی نزدیک هستید، باید در مقابل میل به سُر خوردن به سمت واژن او مقاومت کنید. بوسیدن و لیسیدن اطراف لگن، مانند ماساژ ران‌های داخلی او، او را بسیار هیجان‌زده می‌کند. با ترک این ناحیه برای مدتی روی قسمت دیگری از بدن تمرکز کنید، احساس را طولانی کنید.

بیشتر بخوانید: انواع پوزیشن خوابیدن مرد و زن، پوزیشن های مختلف با همسر خود

زن بیشترازکجاحال میکند؟ کلیتوریس

طبق گزارشات انجام شده کلیتوریس حساس ترین نقاط لذت در زنان است. یکی از آسان ترین روش ها برای به ارگاسم رساندن زنان تحریک ناحیه کلیتوریس است. فشار دادن و ماساژ این قسمت لدت زیادی برای زنان دارد. تحریک کلیتوریس به همراه نوک سینه تاثیر بسیاری در احساس لذت در زنان دارد.

زن بیشترازکجاحال میکند؟ سینه‌ها

همان طور که گفتیم سینه به ویژه نوک سینه بسیار در تحریک زنان و حتی مردان تاثیر گذار است. با فشار دادن این قسمت، قسمت هایی از مغز فعال می شود که در هنگام فشار کلیتوریس نیز فعال می شود. با تحریک این قسمت می توانید حس لذت را در پارتنر خود ایجاد کنید.

زن بیشترازکجاحال میکند؟ واژن

همه می دانیم که اندام جنسی یکی از حساس ترین قسمت های بدن زنان است که زنان با آن حال می کنند. پس اگر برایتان سوال است که زن با کجاحال میکند باید بگوییم تمرکزتان را روی واژن بگذارید.

زن بیشترازکجاحال میکند؟ لب و دهان

بوسیدن شروع یک تحریک عالی است. تحقیقات نشان داده است که لب ها یکی از نقاط حساس در بدن زنان است که باعث تحریک آن ها می شود. بوسه می تواند مقدمه یک رابطه جنسی عمیق باشد و همچنین باعث تقویت رابطه عاطفی بین زوجین باشد.

نوک انگشتان

نوک انگشت زنانی که پوست نرمی دارند بسیار حساس هستند. نوک انگشتان می توانند هر دما و بافتی را که لمس می کنند را حس کنند. آنها دارای انتهای عصبی هستند که آنها را بسیار حساس می کند. بنابراین، اگر تمام روز تایپ می‌کند یا زیاد از دست‌هایش در محل کار استفاده می‌کند، می‌توانید یک لمس سبک، مقداری ماساژ را امتحان کنید، خوب ما نحوه انجام آن را به تخیل خود می‌سپاریم.

زن بیشترازکجاحال میکند؟ پایین کمر

کمر زنان بسیار حساس است. می توانید آن را ماساژ دهید یا با لمس های سبک او را اذیت کنید. یک قلقلک ملایم نیز گاهی معجزه می کند. به این نقطه حساس اروژنیک به عنوان بخشی از پیش بازی خود توجه کنید زیرا ماساژ کمر برای یک زن بسیار تحریک کننده است. به غیر از برانگیختگی بالا، ماساژ کمر باعث تسکین ماهیچه های لگن می شود و رابطه جنسی را نرم تر می کند.

بیشتر بخوانید: ترفند جذب جنس مخالف که فورا و شدیدا جواب می دهد!

پوست مچ دست

مچ دست ها ناحیه ای اروژنی هستند که افراد زیادی به آن توجه نمی کنند. با این حال، مچ دست با یک لایه نازک از پوست پوشانده شده است که آن را به عنوان یک نقطه لذت طبقه بندی می کند، زیرا وقتی مچ ها بوسیده می شوند، یک زن به شدت تحریک می شود. پوست دور مچ دست بسیار نازک و حساس است. بوسیدن و تحریکات خفیف در اطراف آن ناحیه می تواند در کوتاه ترین زمان زن را تحریک کند.

زن بیشترازکجاحال میکند؟ گوش ها

گوش ها دارای 120 نقطه طب فشاری هستند به همین دلیل باید به نوازش گوش ها توجه کنید. گاز گرفتن، نوازش، لیسیدن و فوت کردن در گوش می تواند زن را به شدت تحریک کند. اگر سخنور خوبی هستید، چیزهای کثیف و سکسی را در گوش او زمزمه کنید تا گسترش انرژی جنسی در بدن او افزایش یابد.

زن بیشترازکجاحال میکند؟ پشت گردن

این نقطه تحریک‌زا مملو از پایانه‌های عصبی است که آن را به نقطه‌ای تبدیل می‌کند که برای حداکثر برانگیختگی باید به آن توجه کرد. بوسیدن و لیسیدن پشت گردن زن برانگیختگی جنسی را در او تشدید می کند. از این رو، این بخشی است که باید در هنگام پیش بازی به آن توجه بیشتری داشته باشید. می توان گفت پشت گردن بهترین مناطق اروژن در زنان است. دلیل اینکه گردن شما به عنوان نقطه داغ عمل می کند این است که بسیار حساس، پر از رگ های خونی است و با آسیب پذیری همراه است.

زن بیشترازکجاحال میکند؟ ران‌های داخلی

ران‌های داخلی به‌طور خطرناکی نزدیک به اندام‌های تناسلی، نقطه‌ی لذت‌بخشی از بدن زنان است که اکثر مردان روی آن تمرکز نمی‌کنند. بوسیدن و لیسیدن قسمت داخلی ران (منطقه اروژن) زن را در کمترین زمان تحریک می کند. در طول پیش بازی، می توانید از قسمت داخلی ران تا کلیتوریس بالا بروید تا او را بیشتر تحریک کنید.

زن بیشترازکجاحال میکند؟ پشت زانوهای او

این ناحیه یکی از مواردی است که اکثر مردان هنگام تلاش برای تحریک یک زن به آن فکر نمی کنند، اما در واقع بسیار حساس است. نوازش آرام پشت زانو زیر دامن او در حالی که شما دو نفر در یک مکان عمومی هستید، او را آماده می کند تا پس از رسیدن به خانه، مشغول شود. فراموش نکنید زمانی که تنها شدید به این نقطه خاص توجه بیشتری کنید.

زن بیشترازکجاحال میکند؟ بازو

زن از کجاحال میکند

از دیگر مناطق اروژن در بدن زنان، بازوی او، درست زیر شانه، و بین آرنج او در قسمت بیرونی بازوی او یک کلیتوریس دیگر است. وقتی نقطه فشار خاصی را پیدا کردید و وقتی مستقیماً روی آن فشار داده شد و 10 ثانیه یا بیشتر نگه داشت، توانایی حرکت به سمت نفس ارگاسمیک را دارد و موجی از لذت در بدنش پر می شود.

پوست سر

اکنون این امر برای مردان و زنان رایج است. اگر سر او را به آرامی با حرکت دست پنجه ماساژ دهید و بین خط مو و مرکز پوست سر متمرکز شوید، او را آرام می کند و حتی او را تحریک می کند. این به این دلیل اتفاق می افتد که پوست سر بین گوش و پشت گردن قرار دارد که هر دو ناحیه حساس جنسی هستند.

بیشتر بخوانید: رابطه لانگ دیستنس چیست: فواید و معایب رابطه از راه دور

زنان از چه سایز آلت تناسلی خوششان میاید ؟

معده

ممکن است تعداد بسیار کمی این یکی را بدانند. معده زن پر از نقاط حساس است. این منطقه ای است که می توان آن را از ناف شروع کرد. ماهیچه های شکم زن به لگن متصل است. بنابراین اگر روی پوست او در آنجا و دو طرف شکمش ماساژ دهید، عکس العمل او باعث می شود منظور ما را در اینجا بفهمید.

کلام پایانی

در حالی که برانگیختگی جنسی یک چیز کاملاً فردی به نظر می رسد، مردم معمولاً در مورد اینکه کدام نقاط موتور آنها را روشن می کند توافق دارند. این به اصطلاح “مناطق اروژن” با احساسات برانگیختگی جنسی مرتبط است. تحریک این نقاط می تواند احساس لذت جنسی را افزایش دهد و رابطه جنسی را رضایت بخش تر کند.

بهترین راه برای یافتن مناطق اروژن این است که شما و شریکتان نیاز به برقراری ارتباط، آزمایش، ارتباط بیشتر و تکرار دارید. در این مطلب به شما گفتیم زن بیشترازکجاحال میکند؟ و نقاط حساس آن ها را برای شما بیان کردیم حتما برای برخورد جنسی بعدی خود به این نقاط را خاطر داشته باشید. با خواندن این مطلب از این به بعد می توانید در رابطه خود بهتر نقش نمایی کنید و خیلی زود پارتنر خود را ارضا کنید.

منبع: lybrate

سوالات متداول

ماساژ کدام قسمت زن بیشترین حس لذت را به او میدهد؟

کلیتوریس

زن از کجاحال میکند؟

همان طور که در این مطلب بیان کردیم زن ها از نقاط حساسی چون کلیتوریس، نوک سینه، واژن، باسن، ران ها، بازو، پشت کمر و … حال می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا