فیتنس بانوانبدنسازیبدنسازی بانوانتمرینات و حرکات ورزشیتناسب اندامچطوردانستنی هافیتنس

9 تمرین و ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه

سایز و اندازه سینه ­ها تا حد زیادی به ژنتیک افراد بستگی دارد. به همین دلیل بزرگ شدن سینه­ ها می­تواند یکی از سخت­ترین کارها برای هر خانمی به شمار رود. خیلی از خانم­ها برای اینکه سایز سینه خود را افزایش دهند به سراغ روش­هایی مثل انواع پمادها و روغن­های موضعی و یا روش­های جراحی خطرناک می­روند. این درحالی است که خیلی راحت می­توان از ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه (افزايش سايز سينه زنان با ورزش) استفاده کرد.

در حقیقت افزايش سايز سينه خانم ها با ورزش یکی از بهترین و مؤثرترین روش­های خانگی برای داشتن سینه­ هایی خوش فرم با اندازه مناسب است که هیچ عوارضی هم به همراه ندارد.

در این مطلب از فارسی رو تصمیم داریم حدود 9 ورزش برای بزرگ شدن سينه خانم ها در خانه را به شما عزیزان آموزش دهیم. پس اگر به دنبال راهی برای افزايش سايز سينه خانم ها در خانه هستید، تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

9 ورزش برای بزرگ کردن سینه زنان در خانه (افزايش سايز سينه خانم ها با ورزش)

همانطور که در ابتدای مطلب هم اشاره کردیم، یکی از بهترین راه­ها برای افزايش سايز سينه زنان در خانه ورزش کردن است. از همین رو ما لیستی از بهترین حركات ورزشی برای افزايش سايز سينه زنان را برای شما آماده کرده­ایم. اما پیش از معرفی این لیست لازم است بدانید که بزرگ شدن سینه خانم­ها با ورزش فقط درصورتی امکان­پذیر است که شما در انجام این حرکات تداوم داشته باشید. در واقع نباید انتظار معجزه داشته باشید و فقط با صبوری و تمرین و تکرار است که به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید.

1 . شنا سوئدی برای بزرگ شدن سینه

شنا سوئدی یکی از بهترین حرکات ورزشی برای بزرگ شدن سينه زنان است. انجام این ورزش به شدت روی بافت سینه تأثیر گذاشته و باعث رشد آن خواهد شد. برای انجام ورزش شنا، شما باید در حالتی که به شکم روی زمین دراز کشیده­اید دست­های خود را به اندازه عرض شانه باز کرده و تمام وزن بدنتان را به کمک دست­های خود و تنها با خم کردن آرنج­ها بالا و پایین ببرید.

این ورزش در ابتدا برای شما بسیار سخت خواهد بود، اما به تدریج می­توانید به راحتی آن را انجام دهید. توصیه می­کنیم این تمرین ورزشی را در سه ست 10 تایی انجام دهید تا تأثیر بیشتری داشته باشد.

همچنین بخوانید: ورزش فیتنس برای چاقی: 8 حرکت ورزشی فیتنس برای افزایش وزن

ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه

2. حرکت چرخش بازو

حرکت چرخش بازو یک نوع ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه است که بسیار ساده بوده ولی تأثیرات مثبت زیادی دارد. برای انجام این حرکت شما باید صاف ایستاده و دست­های خود را به صورتی که با سطح زمین موازی باشند از هم باز کنید. سپس در همان حالت دست­های خود را به صورت دایره­وار بچرخانید. این کار را یک دقیقه ادامه داده و بعد از آن، یک دقیقه دیگر در جهت مخالف تکرار کنید.

انجام این حرکت ورزشی دوبار در روز هم امکان پذیر است. برای اینکه این ورزش خیلی زودتر و بهتر اثر کند، می­توانید وزنه­های کوچک یک کیلویی را هم در دست خود گرفته و این حرکت را انجام دهید.

همچنین بخوانید: 6 علت لرزش بدن هنگام ورزش + 5 راه جلوگیری لرزیدن بدن در ورزش

ورزش برای بزرگ شدن سينه خانم ها در خانه

3. انجام حرکت گردش شانه برای بزرگ شدن سینه

انجام حرکت گردش شانه نوعی ورزش برای بزرگ کردن سینه زنان است. برای انجام آن، شما باید روی شکم دراز کشیده و دو دستتان را از هم باز کنید؛ سپس وزن بدنتان را روی هر دو دست انداخته و از زمین فاصله بگیرید. سپس در همین حالت سعی کنید آرنج­ها را کمی عقب برده و تیغه شانه را به هم نزدیک نمایید. چند ثانیه بعد به همان حالت اول برگشته و چند بار این کار را تکرار کنید. انجام مداوم همین تمرین ساده می­تواند تا حد زیادی باعث افزایش سایز سینه در شما شود.

همچنین بخوانید: عوارض و فواید ورزش در شب: ورزش کردن در شب برای لاغری خوب است؟

ورزش برای بزرگ کردن سینه زنان

4. افزايش سايز سينه زنان با ورزش پوش آپ

انجام حرکت ورزشی پوش آپ دیوار یک نوع ورزش خانگی برای بزرگ شدن سينه زنان است. این حرکت ورزشی تأثیر زیادی روی افزایش رشد بافت سینه دارد و انجام مداوم آن به شما در افزایش سایز سینه کمک خواهد کرد.

پوش آپ تا حد زیادی به شنا سوئدی شباهت دارد، با این تفاوت که در این حرکت باید دست خود را به جای سطح زمین روی سطح دیوار بچسبانید. پاهای شما باید عقب­تر قرار بگیرند و بدنتان حالتی زاویه­ای داشته باشد. این حرکت را هم در 3 ست  10 تایی انجام دهید.

همچنین بخوانید: آموزش تصویری گرم کردن بدن یا نرمش قبل از ورزش

بزرگ شدن سينه زنان با ورزش

 

5. پرس سینه افقی؛ یک ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه ساده و راحت

پرس سینه افقی بهترین ورزش برای بزرگ شدن سينه خانم ها در خانه است. در این ورزش شما باید به پشت دراز کشیده، دست­هایتان را به صورت مستقیم و صاف روبروی بدنتان قرار دهید. سپس هر دو آرنج خود را 90 درجه خم کرده و در همان حالت به سمت کنار بدن ببرید. این کار را در 3 ست و هر ست به مدت یک دقیقه تکرار کنید تا تأثیر آن را ببینید.

استفاده از وزنه برای انجام این ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه بسیار مؤثرتر خواهد بود.

همچنین بخوانید: چاق شدن ساق پا: 10 تمرین و حرکات ورزشی برای چاقی ساق پا

ورزش براي بزرگ كردن سينه خانم ها

6. افزایش سایز سینه خانم ­ها با حرکت پروانه

اگر به دنبال یک ورزش براي بزرگ كردن سينه خانم ها و خوش فرم شدن آن­ها در خانه می­گردید، می­توانید به انجام تمرین پروانه بپردازید. این حرکت ورزشی به یک توپ بدنسازی و دو دمبل نیاز دارد و انجام آن هم بسیار راحت است.

برای انجام حرکت پروانه، روی توپ نشسته و بدون اینکه تغییری در حالت پاهای خود ایجاد کنید، بدن خود را به سمت عقب ببرید. سپس دمبل­ها را گرفته و دست­هایتان را به دو طرف بدن خود برده و آرنج­هایتان را کمی خم کنید، چند ثانیه بعد دست­ها را به آرامی به سمت بالا و مقابل سینه خود قرار دهید. مجددا بعد از چند ثانیه دست­ها را به طرفین بدن برگردانده و این حرکت و ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه را چند بار تکرار کنید.

همچنین بخوانید: مدیسن بال چیست و چگونه با این توپ طبی ورزش کنیم؟

ورزش برای بزرگ شدن سينه زنان در خانه

7. بزرگ کردن سینه خانم­ ها با انجام کشش در حالت پلانک

انجام این ورزش برای بزرگ شدن سينه زنان در خانه به این صورت است که ابتدا باید در حالت پلانک قرار گرفته و کف هر دو دست خود را روی زمین قرار دهید. به طوریکه تمام بدن شما به صورت یک خط صاف قرار گرفته و کمرتان کمی از سطح شانه پایین­تر باشد. سپس باید دست راست را بلند کرده و مقابل خود قرار دهید. بعد از چند ثانیه به حالت اول برگشته و اینبار همین کار را با دست چپ انجام دهید.

بیشتر بخوانید: 21 ورزش عجیب و غریب: جالب ترین و عجیب ترین ورزش های جهان 

ورزش خانگی برای بزرگ شدن سينه زنان

8. انجام حرکت دیپ سینه برای داشتن سینه ­هایی با سایز مناسب و خوش فرم

انجام این ورزش برای بزرگ شدن سینه خانم ها بسیار مفید است. برای انجام دیپ سینه به یک صندلی با ارتفاع استاندارد و معمولی نیاز دارید. شما باید در حالتی قرار بگیرید که صندلی پشت سرتان قرار داده باشد، سپس کف دست­های خود را عقب برده و روی صندلی قرار دهید. سپس باید سعی کنید به آرامی و بدون برداشتن دست از روی صندلی بدن خود را بالا و پایین ببرید.

ممکن است انجام این ورزش برای بزرگ کردن سینه زنان در ابتدا کمی سخت باشد. اما به تدریج در این کار حرفه­ای تر شده و می­توانید تعداد ست­ های خود را افزایش دهید.

افزايش سايز سينه زنان با ورزش

9. حرکت کبرا؛ معروف ترین ورزش برای بزرگ شدن سينه خانم ها در خانه

بهترین ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه، انجام حرکت کبرا است که به یوگا مربوط می­شود. برخلاف تصورتان برای انجام این حرکت به هیچ مهارت خاص یا قدرت بدنی بالایی نیاز ندارید. فقط کافیست به شکم دراز بکشید، سپس دست­ها را دقیقا زیر شانه قرار داده و آرنج­هایتان را خم کنید. دقت کنید که پاهایتان باید به صورت کاملا صاف روی زمین قرار بگیرند. سپس سعی کنید که سینه خود را از زمین فاصله داده و حدودا 30 ثانیه در همین وضعیت بمانید. سپس به حالت اول برگشته و اینکار را تا 3 بار انجام دهید.

این ورزش برای بزرگ شدن سينه خانم ها در خانه بیشترین تاثیر را دارد و انجام مرتب آن باعث می­شود که شما به نتیجه مطلوب برسید.

همچنین بخوانید: اندام ساعت شنی چیست: چگونه هیکل ساعت شنی داشته باشیم؟

افزايش سايز سينه خانم ها با ورزش

سوالات متداول

بهترین حرکات ورزشی برای افزایش سایز سینه چیست؟

ورزش­هایی مثل شنا سوئدی، پوش آپ با دیوار، پرس سینه و… بهترین تمرینات برای افزايش سايز سينه خانم ها با ورزش هستند.

آیا ورزش برای درمان کوچک بودن سینه به صورت ژنتیکی موثر است؟

بله ورزش کردن حتی کوچک بودن ارثی و ژنتیکی سینه ­ها را هم درمان می­کند. بنابراین با ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه می توانید سایز سینه های کوچک ارثی را نیز افزایش دهید.

جمع بندی

بزرگ شدن سينه زنان با ورزش یکی از بهترین و موثرترین راه­ها برای افزایش سایز سینه به شمار می­­رود. شما می­توانید به راحتی و با انجام ورزش در خانه برای تناسب اندام ، حجم سینه ­های خود را افزایش دهید. در واقع ورزش برای بزرگ شدن سینه زنان در خانه یک روش بدون عارضه با نتایج ماندگار است و تمام خانم ­ها بدون هیچ محدودیت و هزینه ای می­توانند از آن بهره­مند شوند. حتی افرادی که به صورت ژنتیکی سینه ­های کوچکی داشته باشند هم با انجام چند تمرین ساده می­توانند بافت سینه خود را تقویت کنند.

فراموش نکنید که کمک گرفتن از ورزش برای بزرگ شدن سینه خانم ها در خانه کار زمان­بری است و به تداوم و صبوری نیاز دارد. از همین رو شما نباید در همان روزهای اول توقع رسیدن به نتیجه مطلوب داشته باشید.

شما چه حرکات ورزشی دیگری برای بزرگ شدن سینه خانم­ها در خانه می­شناسید؟ خوشحال می­شویم از بخش نظرات تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا