آرایش موآرایشی و زیباییاستایلدانستنی هالیستمد و فشن

20 مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه و دخترانه

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه و دخترانه چیست؟ مدل موی مناسب، یکی از اصلی‌ترین مواردی است که برای داشتن یک استایل مناسب باید به آن توجه کنید. آرایش موها می‌تواند تأثیر بسزایی در جذاب به ‌نظر رسیدن صورت شما داشته باشد و به همین دلیل است که قبل از کوتاه کردن موهایتان باید ابتدا فرم صورت خود را بشناسید و بعد اقدام به کوتاهی کنید. اگر صورت گرد و تپلی دارید، احتمالاً بارها احساس کرده‌اید انتخاب‌های محدودی برای کوتاه کردن موهایتان دارید و یا بارها شنیده‌اید که بهتر است موهایتان را کوتاه نکنید؛ اما اصلاً این‌طور نیست.

تنها کافیست مدل موی مناسب چهره‌تان را انتخاب کنید تا هم صورتتان کشیده‌تر به‌نظر برسد و هم مدل موی زیبایی داشته باشید. در ادامه این مطلب چندین مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه را برایتان آورده‌ایم تا ایده‌های نابی برای کوتاه کردن موهایتان داشته باشید. اگر علاقمند به آشنایی با مدل مو کوتاه برای صورت گرد و مدل موی کوتاه برای صورت گرد دخترانه هستید، تا انتهای این مطلب همراه فارسی رو باشید.

مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه و دخترانه

برای کوتاه کردن موها باید به فرم صورتتان توجه کنید. افرادی با فرم صورت گرد اغلب توصیه‌هایی مبنی بر کوتاه نکردن موهایشان می‌شنوند؛ چرا که این تفکر وجود دارد که کوتاه کردن موها باعث گردتر دیده شدن صورت می‌شود. اما حقیقت این است که توجه به برخی جزئیات در کوتاه کردن مو، می‌تواند به صورتتان فرم کشیده‌تری نیز بدهد. اگر می‌خواهید بدانید که فرم صورت گرد و دایره‌ای دارید یا نه، باید برخی موارد را در صورتتان بررسی کنید.

در صورت‌های گرد همه المان‌ها عرض یکسانی دارند؛ یعنی پیشانی، خط فک و گونه‌ها هم‌عرض هستند. هم‌چنین در این مدل صورت، هیچ زاویه‌ای دیده نمی‌شود. حال اگر فرم صورت خود را گرد ارزیابی کردید، می‌توانید از مدل‌های زیر برای کوتاه کردن موهایتان استفاده کنید. در ادامه چند مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه و دخترانه را برایتان آورده‌ایم.

همچنین بخوانید: استایل چیست + انواع استایل در دنیای مد و سبک لباس پوشیدن

مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه
بهترین مدل کوتاهی مو برای صورت گرد زنانه
مدل مو کوتاه برای صورت گرد زنانه
بهترین مدل کوتاهی مو برای صورت گرد دخترانه
مدل موی کوتاه برای صورت گرد دخترانه
مدل کوتاهی مو برای صورت گرد دخترانه
مدل مو کوتاه برای صورت گرد دخترانه
مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه
مدل موی کوتاه برای صورت گرد و تپل زنانه
مدل مو کوتاه برای صورت گرد زنانه
مدل موی کوتاه برای صورت گرد و تپل دخترانه
مدل موی خیلی کوتاه برای صورت گرد دخترانه

مدل موی کوتاه فشن برای صورت گرد دخترانه

اگر به دنبال مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه می‌گردید، برخی از مدل‌های فشن و ترند امروزی می‌تواند مناسب شما باشد. پیش از انتخاب مدل مو از بین ترند‌های هر دوره، سعی کنید تناسب آن مدل با فرم صورتتان را بسنجید. چند مدل موی کوتاه برای صورت گرد و تپل دخترانه را در ادامه این مطلب برایتان آورده‌ایم.

همچنین بخوانید: اندام ساعت شنی چیست: چگونه هیکل ساعت شنی داشته باشیم؟

مدل مو کوتاه برای صورت گرد و تپل دخترانه
مدل موی کوتاه برای صورت گرد و تپل زنانه
مدل مو کوتاه برای صورت گرد و تپل زنانه
مدل مو کوتاه برای صورت گرد و تپل دخترانه
بهترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه
مدل موی کوتاه فشن برای صورت گرد زنانه
بهترین مدل مو کوتاه برای صورت گرد زنانه
مدل مو کوتاه برای صورت های گرد و تپل دخترانه

مدل مو مصری برای صورت گرد دخترانه

مدل موی مصری یکی از محبوب‌ترین مدل‌ها برای کوتاهی میان بانوان است. این مدل مو می‌تواند انتخاب مناسبی برای افراد با صورت گرد باشد. چند مدل موی مصری برای صورت‌های گرد را در ادامه خواهید دید.

همچنین بخوانید: رازهای شیک پوشی: آموزش 7 نکات مهم در شیک پوشیدن لباس

بهترین مدل مو کوتاه برای صورت گرد دخترانه
مدل مو مصری برای صورت گرد دخترانه
مدل موی کوتاه برای صورت گرد و موی کم پشت زنانه
مدل مو مصری برای صورت گرد زنانه
مدل موی کوتاه برای صورت گرد و موی کم پشت دخترانه
مدل مو مصری کوتاه برای صورت گرد زنانه

مدل مو چتری کوتاه برای صورت گرد زنانه

مدل موی چتری یکی از پرطرفدارترین مدل‌ها در تمامی دوران است. احتمالا همه دختر خانم‌ها برا یک‌بار هم که شده اقدام به چتری زدن موهای خود می‌کنند؛ اما علت پشیمانی آن‌ها انتخاب مدل نادرست از بین انواع چتری‌هاست. بهترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد زنانه از بین انواع چتری‌ها، چتری فرق کج است. این نوع از چتری که پر و ضخیم است، می‌تواند بهترین مدل مو کوتاه برای صورت گرد زنانه باشد. در ادامه چند مدل مو کوتاه برای صورت گرد دخترانه از بین چتری‌ها برایتان آورده‌ایم.

همچنین بخوانید: علت موخوره مو و راه درمان آن + بهترین ماسک برای موخوره شدید

مدل موی کوتاه فشن برای صورت گرد زنانه
مدل مو چتری برای صورت گرد دخترانه
مدل موی کوتاه فشن برای صورت گرد دخترانه
مدل مو چتری برای صورت گرد زنانه
بهترین مدل کوتاهی مو زنانه برای صورت گرد
مدل موی چتری کوتاه برای صورت گرد دخترانه
بهترین مدل کوتاهی مو دخترانه برای صورت گرد
مدل موی چتری کوتاه برای صورت گرد زنانه
مدل موی کوتاه برای صورت گرد چاق زنانه
مدل موی چتری برای صورت گرد و پیشانی کوتاه زنانه

مدل مو کوتاه عروس برای صورت گرد و تپل

یکی از مهم‌ترین المان‌ها در تکمیل استایل عروسی، انتخاب مدل موی مناسب است. افرادی با صورت گرد و تپل، باید مدل‌هایی را انتخاب کنند که به‌جای گردتر کردن صورت، باعث کشیده‌تر شدن آن شود و چهره‌ را متعادل کند. در ادامه چند مدل مو کوتاه برای صورت گرد و تپل مخصوص عروسی آورده‌ایم.

همچنین بخوانید: ماسک مو خانگی | بهترین ماسک خانگی برای تقویت موهای آسیب دیده

مدل مو عروس برای صورت گرد و تپل
مدل موی کوتاه برای صورت گرد چاق عروس
مدل مو کوتاه عروس برای صورت گرد و تپل
مدل کوتاهی مو برای صورتهای گرد و چاق عروس

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت گرد دخترانه

بسیاری از مدل‌ موهای کوتاه می‌توانند برای صورت‌های گرد مناسب باشند؛ اما به طور کلی مدل‌هایی که در آن‌ها حجم مو در دوطرف صورت زیاد نباشد، بیشتر توصیه می‌شوند. این مدل‌ها می‌توانند کمی از گرد بودن صورت بکاهند. از طرفی لایه لایه بودن موها نیز به این قضیه کمک می‌کند. برای کمتر شدن گردی صورت و کشیده به نظر آمدن آن سعی کنید موهایتان را موج‌دار کنید. موهای صاف و لخت گردی صورت را بیشتر نشان می‌دهند. این موارد می‌توانند بهترین مدل مو کوتاه برای صورت های گرد و تپل دخترانه باشد.

سوالات متداول

بهترین مدل کوتاهی مو برای صورت گرد دخترانه چیست؟

انتخاب مدل مو علاوه‌بر این که به سلیقه شما بستگی دارد، باید با رعایت اصول همراه باشد. بهترین مدل مو برای صورت گرد، مدلی است که حجم آن در دو طرف صورت نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد. موی مجعد نیز مناسب صورت گرد است.

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید در یک اقدام آنی به آرایشگاه بروید و موهایتان را کوتاه کنید، دست نگه دارید. کوتاه کردن مو بهتر است با رعایت اصول و توجه به فرم صورت باشد. علاوه‌بر این که در انتخاب مدل مو باید به استایل و شخصیتتان توجه کنید تا یک مدل مناسب احوالاتتان انتخاب کنید، باید فرم صورت را نیز در نظر بگیرید. برای مثال صورت‌های کشیده و استخوانی برای تعدیل فرم صورت بهتر است از مدل‌هایی استفاده کنند که کمی حجم به صورتشان می‌دهد.

در مقابل صورت‌های گرد باید از مدل‌هایی استفاده کنند که کمی صورتشان را کشیده‌تر کرده و از پهنای صورتشان بکاهد. اگر صورت گرد و تپلی دارید، پیش از کوتاه کردن موهایتان، مدل‌ها را خوب بررسی کنید و در نهایت از یک فرد متخصص در حیطه آرایشگری کمک بگیرید. در این مقاله شما را با انواع مدل موی کوتاه برای صورت گرد دخترانه و زنانه آشنا کردیم. اگر مدل مو کوتاه برای صورت گرد زنانه و دخترانه دیگری در نظر دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا