روابط زناشویی و جنسیزوج و خانواده

پوزیشن 69 چیست؟|بررسی کامل مزایا، معایب و انواع پوزیشن 69

برای برقراری رابطه، پوزیشن های جنسی متفاوتی وجود دارد. برخی از پوزیشن های جنسی مثل همین پوزیشن 69 اگر به درستی انجام شود می تواند برای شما و پارتنرتان بسیار لذت‌بخش باشد.در این مقاله از فارسیرو انواع پوزیشن های 69 را بررسی می کنیم و مزایا و معایب انجام این پوریشن جنسی را به طور مفصل شرح می دهیم.


پوزیشن 69 چیست?

پوزیشن جنسی 69 یک پوزیشن محبوب دربین مردم است و می تواند برای افرادی که به دنبال هیجان و تجربه اتفاقات جدید هستند جالب باشد. نام این پوزیشن جنسی از حالت قرار گرفتن دو زوج در کنار هم گرفته شده است؛ همان جور که عدد 6 و 9 مشابه هم هستند و به صورت برعکس کنار هم قرار گرفته اند.

مزایای پوزیشن جنسی 69

1.احتمال باردار شدن در پوزیشن جنسی شست و نه، صفر است البته به شرطی که فقط همین پوزیشن69 را انجام دهید.

2.انجام پوزیشن های جنسی تکراری بعد از مدت ها می تواند آن حس خوشایند همیشگی را کمرنگ کند البته این از خصلت های انسان است که انجام کارهای تکراری کلافه اش می کند.

3.این پوزیشن جنسی برای برخی اوقات نیاز جنسی دارید ولی تمایلی به دخول وجود ندارد مناسب می باشد.

4.در پوزیشن شش ونه از شر بیماری های مقاربتی در امان خواهید ماند.

معایب پوزیشن جنسی 69

1.ما چون در آن واحد می توانیم یک کار را انجام دهیم ممکن است این حرکت برایمان سخت باشد چون شما هم باید لذت ببرید و هم در شرایطی قرار بگیرید که پارتنرتان لذت ببرد.

2.ممکن است یکی از زوجین  از انجام رابطه جنسی دهانی خوشش نیاد و نیاید او رامجبور به این کار کرد.

3.در پوزیشن هایی که در آن ها ارتباط چشمی صورت نگیرد قطعا نهایت لذت را نخواهید چشید.

4.اگر قد و وزنتان با پارتنرتان تفاوت زیادی دارد این پوزیشن جنسی مناسب شما نیست.

انواع پوزیشن 69

پوزیشن جنسی 69 به حالت های مختلفی می تواند انجام شود که به سه مورد از آن که متداول تر است اشاره خواهیم کرد

پوزیشن 69 ایستاده

این پوزیشن سکس از دو حالت دیگر سخت تر است ؛ به این دلیل که به قدرت و انعطاف بدنی نیاز دارد . زوجین اکثرا ترجیح می دهند به صورت نشسته و یا خوابیده آن را انجام دهند.برای انجام این پوزیشن سکس مرد صاف می ایستد و زن به صورت برعکس پاهایش را به گردن مرد قفل می کند.این پوزیشن را برای مدت طولانی بهنر است انجام ندهید.

پوزیشن 69 خوابیده

این پوزیشن متداول ترین حالتی هست که اکثر افراد آن را می شناسند. در این حالت مرد به روی زمین دراز می کشد و زن روی مرد به صورتی قرار می گیرد که به آلت مرد برسد و پاهایش دو طرف گردن مرد قرار می گیرد.این حالت چون پاها و آرنج زن در حالت بدی قرار می گیرد بهتر است طولانی انجام نشود.

پوزیشن 69 به پهلو

برای انجام این پوزیشن سکس همان مطالب گفته شده را به صورت خوابیده به پهلو انجام دهید برای این پوزیشن جنسی دیگر نیاز به قدرت بدنی نیازی ندارید و می توانید مدت زمان زیادی لذت ببرید.

سوالات متداول

پوزیشن 69 در دوران بارداری امکان پذیر است؟

بهتر است که این پوزبشن جنسی را در دوران بارداری انجام ندهید یا اگر تمایل دارید پوزیشی که امکان بارداری دارد انجام دهید می توانید پوزیشن فرغونی را انجام دهید. اگر دنبال نحوه انجام رابطه در دوران بارداری هستید می توانید مقاله رابطه جنسی در دوران بارداری را مطالعه بفرمایید.

چگونه رابطه دهانی انجام می‌شود؟

آغاز یک رابطه دهانی معمولاً با نوازش‌ و بوسیدن‌ به اصطلاح میک لاو آغاز می‌شود. لیسیدن و حرکات دورانی می‌تواند تجربه لذت‌بخش‌تری برای شریک شما ایجاد کند. در رابطه دهانی، ارتباط چشمی و تنفسی نیز نقش مهمی ایفا می‌کند. بنابراین، سعی کنید گاهی به چشمان شریک جنسی خود نگاه کنید و نفس‌هایتان را بر روی صورت و بدن او بفرستید.

سخن پایانی

همان طور که گفتیم برای برقراری رابطه، پوزیشن های جنسی متفاوتی وجود دارد. در این مقاله سعی کردیم آنچه برای پوزیشن جنسی 69 نیاز دارید به صورت کامل بیان کنیم. مهم ترین نکته ای که باید در این پوزیشن جنسی در نظر بگیرید اینست که چون سکس دهانی انجام می شود رضایت طرفین بسیار اهمیت دارد. در پایان نظرات شما باعث می شود که این مقاله را بهتر کنیم و بتوانیم در مورد پوزیشن های دیگر هم برایتان بنویسیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا