تعبیر خوابدانستنی ها

تعبیر خواب دزدی کردن: تعبیر دیدن دزد و دزدی در خواب از نظر معبران معروف دنیا!

در این مطلب از فارسی رو با تعبیر خواب دزدی کردن همراه شما هستیم. دنیای خواب و رؤیا دنیای عجیبی است و هنوز هم با وجود پیشرفت­هایی که در علم به وجود آمده، علت دقیق خواب دیدن مشخص نیست. در واقع هنوز هم دانشمندان نتوانسته­اند یک توجیه منطقی از این پیدا کنند که در دنیای خواب چه اتفاقی می­افتد و چرا خواب می­بینیم. با این وجود از گذشته­ تاکنون تعبیر خواب­های مختلف رواج یافته و افراد به دنبال تفسیر خواب­های خود بوده­اند.

برای مثال بزرگانی چون ابن سیرین یا یوسف پیامبر افرادی در تاریخ هستند که به تعبیر کردن خواب معروف بوده­اند. دیدن دزد در خواب هم یکی از خواب­های عجیبی است که احتمال دارد برای هرکس پیش بیاید. اگر می­خواهید بدانید دزد در خواب نشانه چیست و تفسیر و تعبیر دیدن دزد در خواب به شکل­های مختلف را بدانید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب ایمپلنت و کاشت دندان: 100% معتبر و کامل

نشانه و تعبیر دیدن دزد و دزدی در خواب

 

به طور کلی تفسیر و تعبیر دیدن دزدی در خواب چیست؟

تعبیر خواب دزدی کردن از نظر افراد مختلف ممکن است اندکی با هم متفاوت باشد؛ به عنوان مثال تعبیر خواب دزدی و یا تفسیر خواب دزدی از نظر ابن سیرین ممکن است با تعبیر خواب دزد از نظر روانشناسی متفاوت‌تر به نظر برسد. روانشناسان با توجه به تحقیقاتی که بر روی فعالیت‌های مغز داشته‌اند، متوجه شدند که در زمان خواب به صورت ناخوادگاه فعالیت‌های روانی بر روی مغز صورت می‌گیرد. ناخودآگاه قسمتی است که در عالم بیداری کاری انجام نمی‌دهد اما بر روی باورها و رفتار ما تاثیر زیادی دارد.

زمانی که فرد به خواب می‌رود، ناخودآگاه کنترل او را در دست می‌گیرد و این امر موجب می‌شود تا فرد بر روی رفتار خود کنترلی نداشته باشد. همان طور که اشاره کردیم ما در این مطالب می‌خواهیم بدانیم نشانه دزد در خواب و دیدن دزدی در خواب چیست؟ تعبیر دیدن دزد در خواب تفاسیر مختلفی دارد و این که دزدی در خواب شما برای چه موضوعی بوده متفاوت است.

به طور کلی تفسیر و تعبیر دیدن دزدی در خواب چیست؟

 

تعبير ديدن دزد در خانه

تعبير ديدن دزد در خانه به این صورت است که ممکن است مهمانی به خانه شما بیاید و یا یکی از دوستان شما از سفر می‌آیند و او را ملاقات می‌کنید. پس به طور کلی اگر ببینید که یک دزد در خانه شما حضور پیدا کرده، معنای بدی ندارد. یک فرد در صورتی که یک دزد را در خانه خود ببیند و با آن رو در رو شود قطعا می‌ترسد و این یعنی از ملاقات و دیدار با یکی از دوستان خود خوشحال می‌شوید.

حال اگر در خواب ببینید کسی در خانه شما دزدی می‌کند و یک مهمان یا مسافر از راه می‌رسد، این بدین معناست اگر یک مسافر از راه دور ندارید، پس باید در انتظار یک مهمان ناخوانده باشید. اگر در خواب به شما اطلاع دهند که یک دزد امده این یعنی از یک دوست و آشنا به شما یک خبر می‌رسد و یا از طرف دوستی نامه‌ای برای شما ارسال می‌شود. پس به طور کلی باید گفت که تعبير ديدن دزد در خانه بر خلاف بیداری بد نیست.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب سگ: 17 نشانه دیدن سگ در خواب از سیاه تا سفید

تعبیر خواب دزد ماشین

تعبیر خواب ماشین از نظر امام صادق این گونه بیان شده است: “دیدن خواب ماشین می‌تواند به این معنا باشد فرد ببینده خواب، راه و مسیری را پیش رو دارد که این مسیر کاملا درست است.” به طور کلی دیدن وسیله نقلیه یعنی درست بودن مسیر فرد در راهی که انتخاب کرده است. یا به عبارت دیگر این خواب نشان دهنده حرکت و رهبری فرد ببینده در زندگی او است. حرکت ماشین در واقع نشان دهنده حرکت به جلو و پیمودن مسیر است و توقف آن به عدم توانایی برای ادامه مسیر فرد اشاره دارد.

حال اگر خوابی که فرد می‌بیند در مورد دزدیدن ماشین باشد، این تعبیر متفاوت خواهد بود. تعبیر دیدن دزدی در خواب در مورد ماشین این گونه است: فردی در خواب ببیند که دیگران یک ماشین را می‌دزدند، این می‌تواند نشان دهنده رهبری و هدایت آن فرد باشد. حال اگر اگر کسی در خواب می‌بیند که ماشینی می‌دزدد، این یعنی آن فرد از زندگیش ناامید شده است و برای او اتفاقاتی رخ می‌دهد که او را از هدف ها و آرزوهایش دور می‌کند.

تعبیر خواب دزدیدن آدم و بچه

تعبیر خواب دزدی کردن اگر در مورد دزدیدن آدم و بچه باشد، تعبیر خوبی نیست. دیدن چنین خواب‌هایی می تواند نشان دهنده دعواها و درگیری‌های کوچک باشد؛ البته همیشه این موضوع صادق نیست و گاهی امکان دارد چنین خوابی نشان دهنده مشکلات و دردسرهای بزرگ در مسیر زندگی شما باشد که قرار است به زودی با این گرفتاری و مشکلات رو به رو شوید.

همچنین این نوع خواب و سرقت آدم در خواب می‌تواند به مشکلاتی که در حال حاضر در زندگی دارید اشاره داشته باشد. دیدن چنین خواب‌هایی می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. گاهی ممکن است دیدن این نوع خواب به دلیل از دست دادن دارایی‌های مختلف نظیر پول، رابطه، شغل، فرصت، جوانی و غیره باشد. این نوع خواب‌ها می‌توانند نشان دهنده اضطراب ببینده خواب و یا پیش­بینی فقدان موضوعی در آینده هم باشند. گاهی نیز ممکن است خواب دیدن دزدی آدم و بچه در مورد چیزهایی باشد که در زندگی خود از دست داده‌اید.

تعبیر خواب دزدیدن آدم و بچه

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب واژن: 26 تعبیر دیدن آلت تناسلی یا عورت زن در خواب

تعبیر خواب دزدیده شدن خودم

در صورتی که ببینده خواب ببیند که او را دزدیده‌اند، این یعنی این که او در بیداری احساس می‌کند تحت کنترل کسی است و یا نمی‌تواند بخشی از زندگی خود را به خوبی کنترل کند. به عبارت دیگر می‌توان گفت چنین خوابی بیانگر این است که برخی از جنبه‌های زندگی شما بر برخی دیگر تسلط دارند و اداره آن از کنترل شما خارج است.

به طور کلی اگر در خواب شما را بدزدند یعنی شما توانایی کنترل بخشی از زندگی را ندارید و این مسئله می‌تواند به هر دلیلی اتفاق افتاده باشد. حتی ممکن است نشان دهنده این باشد که شخصی مانع کنترل شما بر روی بخشی از زندگی­تان می‌شود. از سوی دیگر اگر خواب ببینید که خودتان کسی را می‌دزدید، این یعنی این که در واقعیت و در زندگی خودتان یک فرد را با نیازهای خود، خواسته­ها و یا عقایدتان تحت فشار گذاشته‌اید. این یعنی شما بر روی فردی نفوذ دارید و او را تحت فشار قرار می‌دهید.

تعبیر خواب دزدی از مغازه

ما در این قسمت تعبیر خواب دزد و دزدی (نشانه دزد در خواب) از یک مغازه را از نظر شیخ طوسی و ابن سیرین بیان می‌کنیم. از نظر شیخ طوسی اگر شما خواب ببینید که در روز یا شب دزدی قصد دارد تا از مغازه شما دزدی کند و وسایل آن را ببرد، این یعنی این که آشنایان یا افرادی که شما را می‌شناسند به دلیل این که موفقیت‌های پی در پی دارید به شما حسودی می‌کنند و این خواب یعنی شما پیروز خواهید شد و آن‌ها را شکست می‌دهید.

از نگاه ابن سیرین باید گفت تعبیر خواب دزدی کردن از مغازه معمولا معنا و تفسیر خوبی دارد و می‌تواند نشان دهنده موفقیت و شادی و نشاط در زندگی شما باشد. ایشان بیان می‌کنند که اگر فردی را دیدید که وسایل مغازه شما را جمع می‌کند و یا این که شیشه مغازه را شکسته تا بتواند وسایل مغازه را از آن خارج کند، این به این معناست که به شما خبرهای خوب و مثبتی می‌رسد و یا این که به همراه خانواده یا دوستان جهت خوشگذرانی به سفر خواهید رفت.

تعبیر خواب دزدی از مغازه

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب آلت تناسلی مرد: 34 تعبیر خواب عورت و آلت مردانه

تفسیر خواب دزدیدن طلا

یوسف پیامبر در تعبیر خواب خود ذکر می‌کند که دیدن دزد فتنه بود. در کتاب جامع تعبیر خواب گفته شده که زمانی که دزد وارد خانه کسی شود، قطعا به دنبال اشیا گران قیمت و طلا می‌گردد. طلا در خواب به معنای غم و اندوه است پس اگر ببینده خواب در خواب ببیند که کسی طلاهای او را دزدیده، تعبیر خواب او خوب است و آن فرد دوست شما خواهد بود؛ زیرا با دزدیدن طلاها غم و اندوه را از شما دور می‌کند.

تعبیر خواب دزد در مورد طلا در کنار پول به گونه دیگری نیز تفسیر شده است؛ ابراهیم کرمانی ذکر کرده که اگر فرد متاهلی در خواب ببیند که در حال دزدیدن طلا و یا پول است، این به این معناست که امکان دارد فرزند بزرگ و پسر او به راه خلاف کشیده ‌شود و به دلیل معاشرت با افراد ناباب به سمت گناه روی آورده است.

تعبیر خواب دزدیدن پرتقال

تعبیر خواب دزد در مورد دزدیدن پرتقال از نظر منوچهر مطیعی به این صورت است که پرتقال نشانه شیرینی و کامروائی خواهد بود. پرتقال میوه‌ای خوش عطر و خوش بو است، پس دیدن آن در خواب خوب بوده و تعبیر خوبی دارد؛ البته دیدن پرتقال در خواب که کال و نرسیده باشد، تعبیر خوبی ندارد. اگر در خواب ببینید که مقدار زیادی پرتقال دارید، یعنی مالی قرار است به شما داده شود و اگر تنها تعدادی پرتقال داشته باشید، آن‌ها فرزندان شما هستند.

اگر پرتقالی که در خواب نصیب شما شده است لک دار و له شده باشد به این معناست که یکی از فرزندان شما دچار بیماری و گرفتاری می‌شود و اگر فرزندی نداشته باشید این موضوع در مورد یکی از عزیزان شما خواهد بود. در صورتی که در خواب پرتقال‌هایی را از روی زمین و یا درخت جمع کنید تعبیر خوبی دارد؛ زیرا نشان دهنده این است که عزیزان خود را دور هم جمع می‌کنید.

تعبیر دیدن دزد زدن به خانه

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب خواستگار و خواستگاری کردن یا خواستگاری رفتن

تعبیر خواب دزدی از باغ میوه

اگر فردی خواب ببیند که دزد شده است و چیزی را به سرقت می‌برد، از دیدگاه روانشناسی این تعبیر خواب دزد به این صورت است که فرد ثروت زیاد، موقعیت عالی و عشقی بدون نقص را تجربه می‌کند. اگر در خواب خود ببینید که دزدی را در حال دزدی از باغ میوه گرفته‌اید این یعنی در جمعی صمیمی که قبلا حضور داشته‌اید، آن جمع دوباره دور هم جمع می‌شود.

به طور کلی دیدن میوه در خواب نشانگر خیر و برکت است اما هر میوه‌ای تعبیر خاص خود را دارد. اگر در خواب سبد میوه‌ای داشته باشید بدون این که بدانید چه نوع میوه‌ای داخل آن است، به طور کلی برای شما خیر و برکت به همراه خواهد داشت. اگر ببینده خواب از درختی میوه بچیند به اندازه آن میوه مال به دست خواهد آورد. به روایت حضرت دانیال در مورد خواب دیدن راجب انواع میوه‌ها باید گفت که دیدن میوه‌های ترش در خواب بیانگر غم و اندوه بوده است.

تعبیر خواب دزدی از مرده

حضرت دانیال می‌گوید که اگر در خواب از مرده چیزی بگیرید که مطاع دنیا باشد، تعبیر خوبی دارد و به این معناست که از جایی سود بی حسابی به شما می‌رسد. قبلا نیز اشاره کردیم تعبیر خواب دزد با توجه به موضوع آن متفاوت است، و در این قسمت نیز با توجه به این که چه چیزی از مرده گرفته می‌شود، تعبیر متفاوتی وجود دارد.

از نظر منوچهر مطیعی گرفتن لباس از مرده در خواب نشان دهنده افزایش عزت و اعتبار فرد و گرفتن آب بیانگر افزایش روزی است. در صورتی که ببینده خواب از مرده پولی را بگیرد تعبیر خواب او به این معناست که زکات مال خود را پرداخت نکرده است. اگر چیزی که از مرده به شما می رسد مواد خوراکی باشد، از دیدگاه حضرت دانیال روزی حلال است. به طور کلی دزدی از مرده با توجه به این که ببینده خواب چه چیزی را دزدیده است، تفاسیر و تعابیر متفاوتی دارد و باید هر موضوعی را جداگانه بررسی کنید.

تعبیر خواب دزدی از مرده

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب آب در اشکال مختلف

تعبیر خواب دزدی از پدر و مادر

اگر شما در گذشته زندگی خود به هر دلیلی چیزی را از پدر و مادر خود دزدی کرده‌اید، ذهن شما این موضوع را یه یاد دارد و به صورت ناخودآگاه این حادثه را به سطح می‌آورد و در خواب ان را به شما یادآوری می‌کند. در تعبیر خواب دزدی کردن از پدر و مادر این گونه بیان شده است که شما باید از به کار بردن حرف‌هایی که بعدا موجب پشیمانی شما می‌شود، خودداری کنید.

همچنین تعبیر دیگری که وجود دارد این است که چنین خوابی می‌توان به این معنی باشد که رفتار یک نفر در آینده ممکن است موجب شود تا شما در زندگی خود با مشکلاتی مواجه شوید. اگر چنین خواب‌هایی را می‌بینید بهتر است در رابطه با رفتاری که با پدر و مادر خود دارید، بیشتر دقت کنید. نکته دیگر این که شاید پدر و مادر شما مشکلی دارند که به دلیل رفتار شما نمی‌توانند آن را با شما در میان بگذارند.

تعبیر خواب دزدیدن از مسجد

تعبیر خواب دزدی از مسجد با توجه به این که چه کسی دزدی را انجام دهد تعابیر مختلفی دارد. اگر شما در خواب ببینید که از مسجد دزدی می‌کنید، این به این معناست که شما نماز و عبادت خود را ترک کرده‌اید یا ترک می‌کنید. دیدن دزدیدن قران از مسجد بیانگر تسریع در خواندن نماز است. در حال دیگر اگر ببینده خواب در حال دزدی اجزای مهم مسجد است، یعنی او خدا را فریب می‌دهد و در صورتی که ببیند قربانی می‌دزدد، بیانگر دروغ گفتن به خدا است.

پس تعبیر این که چه چیزی را از مسجد بدزدید، متفاوت است. برای مثال به روایت ابراهیم کرمانی دزدیده شدن کفش دارای چند تعبیر است: دزدیده شدن کفش نوزاد در مسجد نشانه غم و اندوه، دزدیده شدن کفش توسط فردی که مرده است، فلاکت و بدبختی، دزدی دمپایی نشانه شادی و سلامتی و دزدیدن کفش توسط اعضای خانواده در مسجد نشان دهنده بی­عدالتی است.

تعبیر خواب دزدیدن از ماشین

بیشتر بخوانید: 20 تعبیر خواب گوشواره طلا، نقره و بدل برای زن و مرد

تعبیر خواب دزدیدن از دیگران

به طور کلی دزدی از دیگران در خواب بد نیست و می‌تواند نشان دهنده به مهمانی رفتن و یا مسافرت رفتن به خارج از کشور باشد. البته تعبیر خواب دزد و دزدی از نظر هر فردی متفاوت است. ابن سیرین می‌گوید تعبیر خواب دزدی کردن به این معناست که با صاحب مال درگیری و دعوایی خواهید داشت.

اگر در خواب ببینید که اموال زیادی را از یک فرد دزدیده‌اید یعنی با صاحب همان مال درگیری پیدا می‌کنید. حال اگر در خواب ببینید که کسی اموال شما را دزیده است و ان فرد را نمی‌شناسید، این یعنی این که با فردی رابطه خویشاوندی برقرار می‌کنید و آن فرد به شما احترام زیادی می‌گذارد و شما محترم می‌دارد. در مطالب بالا در مورد دزدی وسایل مختلف تعابیر مختلفی را ارائه دادیم و با توجه به این که چیزی از دیگران می‌دزدید چه وسیله‌ای باشد، می‌توان برای آن تعابیر مختلفی در نظر گرفت.

تعبیر خواب حمله دزد با چاقو

به روایت استاد برومند اگر در خواب دزدی با چاقو به شما حمله کند، تعبیر این خواب به این صورت است که شما از برخی از ترس‌ها و نا امنی‌های زندگی عبور می‌کنید و یا این که احتمال دارد شما در آینده با اتفاق جدیدی رو به رو شوید و بخاطر آن مضطرب شوید.

اگر در خواب دزد به شما حمله کند و بتواند شما را با ضربات چاقو زخمی کند، تعبیر این خواب خوب نیست و به این معناست که افراد مختلفی ممکن است در هر زمینه‌ای مانند کاری یا احساسات به شما ضرری وارد کنند. به روایت شیخ طوسی اگر دزد شما را زخمی کند و شما دچار خونریزی شوید، این بیانگر این است که مال شما کم می‌شود و یا این که بیماری در خانواده شما افزایش می‌یابد. در صورتی که شما از دست دزد فرار کنید و او نتواند به شما حمله کند، این خواب خوب است و این یعنی دشمنان نمی‌توانند به شما زیانی وارد کنند.

دزد در خواب نشانه چیست

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب دندان: 33 نشانه خواب دندان از لق تا خراب

تعبیر خواب دزد از معبران معروف دنیا

تعبیر خواب دزد و دزدی کردن با توجه به نوع خواب متفاوت است. در این قسمت نظر معبران معروف در مورد تعبیر خواب دزد و تعبیر خواب دزدی کردن را برای شما آورده ایم که به شرح زیر است: 

تعبیر خواب دزد از نظر منوچهر مطیعی تهرانی 

از نظر منوچهر مطیعی تهرانی اگر خواب دزد دیدی نشان از دوست، مهمان و یا مسافر است و خارج از این سه تعبیر نیست. اینکه دزد در خواب چه چیزی می دزدد اهمیتی ندارد و تعبیری ندارد، اما آنچه که ما از دیدن دزد برداشت می کنیم اهمیت دارد و تعابیر مختلفی دارد. در تعبیر خواب ترس نشان از شادی است. بنابراین اگر صاحب خانه ای در خواب ببیند به خانه اش دزد زده و در مواجه با دزد می ترسد نشان از دیدار یک دوست است که باعث خوشحالی و شادی او می شود.

در صورتی که خواب دیدی دزد به خانه شما آمده مهمان و یا مسافری به خانه شما می آید. اگر از راه دور مسافری ندارید پس منتظر یک مهمان ناخوانده باشید. اگر در خواب ببینید که به شما خبر می دهند که دزد آمده، نشان از این است که خبری از دوستی به شما می رسد. در هر صورت برخلاف دنیای واقعی که دزد بد است اما خواب دزد بد نیست. 

تعبیر خواب دزد از نظر محمد ابن سیرین 

از نظر ابن سیرین اگر در خواب ببینید که مال و اموال کسی را دزدیدند نشان از این است که به آن شخص به اندازه ای که در خواب از او دزدیده شده، ضرر و زیان و غم و اندوه می رسد. 

تعبیر خواب دزد از نظر کرمانی

از نظر کرمانی اگر در خواب ببینید که دزدی چیزی از شما دزدیده است نشان از آن است که شخص به شما دروغ می گوید. 

اگر در خواب ببینید که در مسیری در حال حرکت هستید و دزد به شما می زند و شما را می کشد نشان از این است که خبر مصیبت باری به شما می رسد. 

تعبیر خواب دزد از نظر یوسف نبی

از نظر یوسف نبی دیدن دزد در خواب نشان از فتنه است.

تعبیر خواب دزد از نظر آنلی بیتون

از نظر آنلی بیتون اگر در خوب ببینید که دزدها به دنبال شما هستند نشان از این است که دشمنان خطرناکی با شما رقابت می کنند پس در ارتباطات خود حتما محتاط باشید. 

همچنین اگر در خواب ببینید که دزدی چیزی را سرقت می کند بیانگر کمبودها و عقده های روانی و بدشانسی های شما است. 

در صورتی که خواب ببینید شما متهم به دزدی شده اید، بیانگر این است که دیگران برداشتی اشتباه از رفتار شما می کنند و این موضوع باعث اذیت شدن شما می شود اما بعدا متوجه خواهید شد که این برداشت اشتباه به نفع شما خواهد بود. 

اگر در خواب ببینید کسی دیگر متهم به دزدی شده است نشان از این است که به خاطر یک استدلال هیجانی و شتابزده با شخصی درگیر می شوید. 

اگر در خواب ببینید که شما دزد هستید و ماموران در جستجوی شما هستند بیانگر این است که روابط اجتماعی نامطلوبی را خواهید داشت. 

اگر در خواب ببینید که یک دزد را تعقیب می کنید و یا دزدی را می گیرید بیانگر این است که به دشمنان خود مسلط خواهید شد. 

اگر در خواب ببینید که خانه یا محل کارتان را دزد زده است یعنی به شهرت اجتماعی شما حمله می شود و شما از خودتان در برابر دیگران دفاع می کنید. 

تعبیر خواب دزد از نظر امام صادق

از نظر امام صادق خواب دزد 4 نشانه است. 

غم و اندوه، زیان مال، جنگ کردن، نرخ های ارزان.

تعبیر خواب دزد از نظر حضرت دانیال

از نظر حضرت دانیال اگر خواب دزد دیدید از کارهایی که ترس رسوایی وجود دارد بپرهیزید و مراقب آبروی خود باشید. اگر دوستان ریاکار و ناباب دارید از آن ها دوری کنید و به شایعات و حرف های بی پایه و اساس توجه نکنید. 

تعبیر خواب دزد از کتاب جامع بانک خواب

در این کتاب آمده است که اگر دزدی به خانه ای بزند معمولا به دنبال چیزهای گران قیمت مانند طلا است. به طور کلی طلا در خواب نشان از غم و اندوه است. پس اگر در خواب دیدید که دزدی طلاهای شما را می دزدد یعنی غم و اندوهتان دور می کند. به تعبیر این کتاب دزد در خواب همان دوست در بیداری است. 

تعبیر خواب دزد از نظر لوک اویتنهاو

به تعبیر لوک اویتنهاو اگر خواب ببینید که طلا را می دزدند بیانگر خبرهای بد است و اگر خواب ببینید که پول می دزدند باید مراقب باشید. 

سوالات متداول

چرا همش خواب دزد میبینم؟

دیدن دزد در خواب تعابیر مختلفی دارد و شما باید با توجه به مطالب عنوان شده، تعبیر خواب خود را پیدا کنید.

تعبیر خواب کشتن دزد چیست؟

کشتن دزد در خواب نشانه رسیدن به اهداف است.

 

جمع بندی

به طور کلی تعبیر خواب دزد یا نشانه دزد در خواب همیشه بد نیست و گاهی می‌تواند بیانگر این باشد که انرژی خوب و مبثتی قرار است به ما منتقل شود. تعبیر خواب دزد را باید از نگاه افراد مختلف بررسی کنید زیرا تفسیر خواب دزد از نظر برخی از آن‌ها ممکن است تفاوت‌های باهم داشته باشند.

همان طور که در این مطالب متوجه شدید دزدی و تعبیر دیدن دزد در خواب شامل موارد مختلفی می‌شود و هر موضوع تعبیر خاص خود را دارد. خواب‌هایی که ما میبینیم ممکن است در اثر اتفاقاتی باشد که در زندگی خود تجربه کرده‌ایم و یا این که این خواب‌ها می‌خواهند به ما بفهمانند که مسیر زندگی خود را درست طی می‌کنیم و یا هر پیام دیگری را به ما منتقل کنند.

افراد زیادی در زمینه تعبیر خواب فعالیت می‌کنند و کتاب‌های تعبیر خواب زیادی را در اختیار افراد قرار داده‌اند اما از معتبرترین تعبیر خواب‌ها می‌توان به تعبیر خواب ابن سیرین، منوچهر مطیعی و کرمانی اشاره کرد. اگر شما هم تجربه­ های مشابهی در خصوص این نوع خواب­ ها و تعبیر آن­ها دارید، خوشحال می­شویم از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. ضمن عرض سلام خواب دیدم که در یک گروه خلافکار هستم که همگی به جز من خانم هستند خانمم و دوتا خواهر خانمم که فهمیده بودند من با یه گروه خلافکار هستم به پلیس اطلاع دادند و با پلیس به سمت خونه که ما مستقر بودیم اومدن. چندین خانم پلیس وارد شدن من که رفته بودم دوش بگیرم پیراهن و زیر پیراهنم در آورده بودم نپوشیدم به حیاط رفتم و در یک اتاق که دو در دو بود و به جا در یه پرده زده بودن مخفی شدم همه دستگیر شدن خانمم و دوتا خواهراش و چند تا زن پلیس داخل حیاط که بزرگ بود نزدیک اون اتاقک اومدن ولی نمیدونستن که من اونجان خانم های پلیس به خانمم گفتند که اگه من تسلیم بشم بهتره خانمم به شوخی گفت وگرنه سوراخ سوراخش می کنید خانم ها پلیس نگاه به اطراف میکردن یه عطری که همیشه میزدم تو جیب شلوارم بود و مقداری ریخته بود و خانمم متوجه بوش شده بود یه اسلحه رو زمین که افتاده بود بلند کرد منم که اسلحمو بلند کرده بودم میخواستم یه خانم پلیس رو بزنم و متوجه خانمم نبودم که یهو شکمم رو رگبار کرد خواهرای خانمم و خانم های پلیس که شوکه شده بودن نگاه به خانمم کردن و نگاهی به پرده کردن که پرده سوراخ سوراخ بود من که داشتم یه نگاهی به بدن سوراخ سوراخم میکردم یه خانم پلیس پرده رو کند و همگی بدن سوراخ سوراخمو دیدند یه خانم پلیس اومد و تفنگ از خانم گرفت و به خانمم گفت چکار کردی من آروم آروم بیرون میومدم خانم های پلیس اسلحه هاشونو طرفم گرفته بودن گفتن تسلیم شو خانمم و خواهراش که دست به سینه بودن گفتن تسلیم شو ولی من اسلحمو بلند کردم که خانم های پلیس منو زدن و در آخر یک تیر وسط پیشونیم خورد و من کشته شدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا