تناسب اندامدانستنی هانکات

آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند؟

برای شما هم سوال است که آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند؟ موهای بدن نه تنها یک چالش اجتماعی برای زنان، بلکه برای مردان نیز است. مردان مقدار بیشتری از هورمونی به نام تستوسترون دارند که یکی از دلایلی است که باعث می‌شود ریش، موهای سینه و موهای پشت در مردان بیشتر رشد کند، در حالی که زنان اینطور نیستند. اما آیا مردان نیز مانند زنان به لیزر نیاز دارند؟ آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند؟ در این مطلب از فارسیرو قرار است به این سوال که آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند یا نه پاسخ دهیم. پس اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید تا انتهای این بخش همراه ما باشید. 

بیشتر بخوانید: زن از کدام قسمت بدن مرد خوشش میاد و نگاه می کند + عکس

زنان در مورد موی بدن مردان چه فکری می کنند؟ 

مردان اغلب از خود می پرسند: چرا باید از شر موهای بدنم خلاص شوم، چرا نمی توانم همه چیز را طبیعی بگذارم؟ خوب، هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مردان باید موهای بدن خود را بزنند یا نه، باید به این موارد توجه کنید که، آیا واقعاً ظاهر و موهای بدن خود را دوست دارید؟ آیا احساس تمیزی می کنید؟ یکی از مهم‌ترین ملاحظات و سؤالاتی که مردان از خود می‌پرسند این است: زنان واقعاً در مورد موهای بدن مردان چه فکر می‌کنند؟

خوب، به لطف نظرسنجی AskMen، ما می‌توانیم بهتر بسنجیم که زنان واقعاً در مورد موهای بدن مردان چه فکر می‌کنند تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا لیزر موهای زائد برای شما مناسب است یا خیر. 

بر اساس این نظرسنجی، برخی از زنان در واقع بدن مردانه پر مو را نسبت به بدن مردان برهنه ترجیح می دهند. آنها احساس می کنند که بی مویی در مردان پیش از بلوغ و غیر طبیعی به نظر می رسد. این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که خانم‌ها موهای صورت و بدن مردان را ترجیح می‌دهند، زیرا آنها را مسن‌تر و عاقل‌تر نشان می‌دهد. این امر باعث می شود که زنان ظاهر را با بلوغ ذهنی مرتبط کنند. 

با این حال، در حالی که برخی از خانم ها موهای بدن مردانه را ترجیح می دهند، آنها همچنین احساس می کنند که نظافت مناسب هنوز باید حفظ شود و موهای زائد، به خصوص موهای پشت، باید از بین بروند. این به این دلیل است که مردان تازه داماد به ظاهر خود اهمیت می دهند. 

برخی از زنان آن را دوست ندارند

برخی از زنان در واقع ظاهر بی مو را به مردان ترجیح می دهند. آنها کمبود مو را با تمیزی مرتبط می‌دانند و وقتی سعی می‌کنند نوع بدن و توده عضلانی مردان را بررسی کنند، احساس می‌کنند که موهای بدن برایشان بدتر است. آن‌ها همچنین احساس می‌کنند که به دلیل استانداردهای اجتماعی که زنان باید رعایت کنند، مردان نیز باید در نواحی پایین‌تر خود موهای کمی داشته باشند.

آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند

زنان از موهای کدام قسمت از بدن مردان خوششان می آید؟ 

شاید تعجب آور نباشد که بسیاری از زنان از مردانی که موهای نواحی شرمگاهی خود را کوتاه می‌کنند یا کاملاً صاف می‌تراشند، قدردانی می‌کنند. به گفته برخی، این به مردان و زنان کمک می کند تا تمیزتر باشند. اما زنان از موهای بدن روی بازوها و پاهای مردان و حتی برخی روی سینه او اگر خیلی ضخیم یا مانند فرش نباشند، قدردانی می کنند.

در نهایت، به نظر می رسد که ناحیه ای که در آن موهای بدن دارید، اگر به درستی نگهداری شود، بلوغ را نشان می دهد و حتی اگر روی سینه باشد، می تواند جذاب به نظر برسد. اما عضلانی ترین قفسه سینه ای که با موهای بدن جنگل مانند پوشیده شده است، احتمالاً هیچ لطفی در اتاق خواب برای شما به همراه نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: زیباترین و بهترین مدل های زن ایرانی و خارجی معروف و جذاب + عکس

تمیز کردن موهای بدن بیش از همه

مهمتر از همه، زنان تمایل دارند تاکید کنند که موهای بدن که به درستی تمیز نشده باشد، یک مشکل بزرگ است. خواه موهای صورت، سینه یا ناحیه شرمگاهی شما باشد، موهای بدن شما باید دقیقاً مانند موهای سرتان کاملاً تمیز و کوتاه شوند. 

یک پرایمر حمام خوب، همراه با محلول‌های ضد عرق مانند دئودورانت و پودر باکیفیت، به شما کمک می‌کند که بهترین ظاهر و بوی خود را چه در طول روز و چه در صورت خوش شانسی با یک پارنتر خانم داشته باشید. اگر قبلاً این کار را نکرده اید، ایده خوبی است که تمیز کردن کامل موهای بدن در سرتاسر بدن را به بخشی منظم از برنامه روزانه خود تبدیل کنید.

همچنین باید کمی به اصلاح، به خصوص در اطراف ناحیه شرمگاهی فکر کنید. بسیاری از زنان در مطالعات ذکر شده در بالا گفتند که از موهای زائد در ناحیه شرمگاهی خوششان نمی آید. به خود و او لطفی کنید و همه چیز را کنترل کنید. 

تراشیدن قفسه سینه بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید اگر بخواهید آن را امتحان کنید. چه کسی می داند؟ شاید از این که بتوانید ماهیچه های سینه خود را واضح تر ببینید خوشحال شوید و طرف مقابلتان دفعه بعد که با شما رابطه دارد، شگفتی خوبی را تجربه کند!

زیبایی فرهنگی در مورد موی بدن مردان

اولین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که استانداردهای زیبایی برای مردان و زنان با زمان تغییر می کند. حتی یک قرن در تاریخ بشریت وجود نداشته است که مرد یا زن ایده آل در طول هر دهه یکسان به نظر برسد. با تغییر فرهنگ ایده آل بودن زن و مرد نیز تغییر خواهد کرد. 

اگر فقط به آثار هنری معروف دوران باستان و کلاسیک فکر کنید، می توانید این را ببینید. ظاهر زن ایده آل را در نظر بگیرید. اگر بخواهید به نقاشی یک زن زیبا در دوران رنسانس نگاه کنید، به احتمال زیاد او به طور قابل توجهی تپل‌تر از بسیاری از زنان ایده‌آل امروزی است که معمولاً در مقایسه باریک‌تر هستند.

به همین ترتیب، مرد ایده آل در طول زمان به طور قابل توجهی تغییر کرده است. فقط کافی است به دیوید میکل آنژ نگاه کنید تا ببینید که مردم رنسانس با جنگیدن مرد کامل چگونه باید باشد: بسیار عضلانی، قدبلند، اما در هیکل تنومند، و (در کمال تعجب!) با یک نیزه کوچک!

بنابراین پرسیدن اینکه آیا زنان موهای بدن مردان را دوست دارند یا خیر، از زاویه ای اشتباه به این سوال نزدیک می شود. چیزی که باید بپرسید این است که آیا زنان مدرن از موهای بدن مردانی که به نظرشان جذاب هستند قدردانی می کنند؟

بیشتر بخوانید: زن بیشترازکجاحال میکند؟ نقاط حساس در بدن زن که باید بدانید! 

سلیقه های مدرن در موی بدن مردان

در سلیقه مدرن آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند ؟ در پاسخ به این سوال، شما باید در نظر بگیرید که در چند دهه گذشته چه نمادهای مردانه بر فرهنگ عامه چیره شده است. این به شما ایده می دهد که زیبایی مدرن مردانه برای زنان دگرجنسگرا چگونه است. پس بیایید این کار را انجام دهیم. از دهه 1980، کمال زیبایی‌شناختی مردانه تا حد زیادی تحت سلطه ستارگان هالیوود و ازدیاد مجلات مصرفی بوده است. دهه 80 زمانی بود که قهرمانان اکشن مرد محبوبی مانند آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه بر صفحه نقره ای تسلط داشتند. همه ما دقیقاً می دانیم که ترمیناتور چگونه است!

اما ماهیچه ها تنها بخشی از جذابیت هستند، و نه یک رابطه مرموز. به هر حال، زنان همیشه عضلات مردان خود را دوست داشته اند. موهای بدن چطور؟

آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند

در واقع، دهه 80 و افزایش محبوبیت بدنسازان به طور قابل توجهی به تغییر سلیقه موهای بدن در طول سال ها کمک کرده است. بدنسازان و ستارگان اکشن سینما، چه آرنولد شوارتزنگر یا کریس ایوانز جدیدتر (از فیلم‌های کاپیتان آمریکای مارول)، فریب خورده‌اند: جای تعجب نیست.

اما وقتی به آن فکر می کنید، متوجه خواهید شد که اکثر ستاره های اکشن مرد سینه های خود را تراشیده اند. به همین دلیل است که بدنسازان اغلب تقریباً تمام موهای بدن خود و به خصوص موهای بدن در قسمت های اصلی که به تماشاگران نشان می دهند را می تراشند. دلیل آن هم این است که موهای بدن مانع از توجه به خطوط عضلانی و تمام کارهایی که مرد انجام داد تا عضلات خود را بسازد می شود. 

این روزها، همه جذاب‌ترین سلبریتی‌های مرد و ستاره‌های پاپ، بدن‌های خود را بسیار کامل‌تر از اجدادشان تراشیده‌اند. در واقع، می توانید به ستاره های اکشن دهه 70 فکر کنید و این تمایز را ببینید. تام سلک که در دهه‌های 60 و 70 محبوب‌تر بود، سینه‌ای پرمو داشت که در فیلم‌ها به نمایش گذاشته می شد.  حتی موهای بدن هریسون فورد برای زنان حاضر در فیلم های او به نمایش گذاشته شد.

اما پس از دهه 80، تراشیدن موهای بدن و نشان دادن تمام کارهایی که برای به دست آوردن بدنی عضلانی و جذاب انجام دادید، محبوب‌تر شد که یونانیان باستان می‌توانستند به آن افتخار کنند. این روزها این روند ادامه پیدا کرده است. ستاره‌های اکشن مدرن مانند هنری کاویل و کریس پرت تنها زمانی با پیراهن‌های باز بیرون دیده می‌شوند که موهای بدن خود را بتراشند.

آیا این به این معنی است که زنان موهای بدن را دوست ندارند؟

اصلا! بررسی محبوب ترین هیکل های مردانه زمان ما نیز جزئیاتی را در این ترجیحات آشکار می کند. در حالی که قفسه سینه و شکم معمولاً یا کاملاً صاف است، اکثریت قریب به اتفاق مردان به خود زحمت نمی‌دهند موهای بدن خود را روی پاها یا بازوهای خود بتراشند.

این منطقی است زیرا موهای آنجا نازک‌تر و سبک‌تر از موهایی است که روی سینه و پشت مردان می روید. 

برای بسیاری از مردان و زنان، چیزی که آنها را در مورد جنس مخالف جذب می‌کند، ویژگی‌های جسمانی است. به عنوان مثال، زنان مردانی را با شانه‌های پهن دوست دارند: ویژگی‌های فیزیکی که معمولاً خودشان ندارند. از طرف دیگر، مردان زنان با باسن پهن را دوست دارند: چیز دیگری که خودشان ندارند. 

زنان به طور طبیعی موهای بدن کمتری نسبت به مردان دارند و به طور کلی موهای سبک تر و نازک تری دارند، به استثنای ناحیه شرمگاهی. بنابراین جای تعجب نیست که وقتی از خانم ها پرسیده می شود، خانم ها کمی، موهای بدن را در آقایان ترجیح می دهند، البته نه زیاد.

به عنوان مثال، مجله مردانه از زنان پرسید که آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند یا خیر. در حالی که اکثریت گفتند که موهای بدن مردان را دوست دارند، اکثر آنها نیز با شرایطی گفتند که دوست دارند، و توضیح می دهند که موهای بدن نباید بسیار زیاد باشد. طبق گزارش نیویورک تایمز نیز نشان داد که زنان مقداری موی بدن در مردان را ترجیح می دهند.

بیشتر بخوانید: میک لاو چیست: فواید، انواع و مراحل Make love (عشق بازی)

آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند

سوالات متداول

آیا زنان بدن مردان بدون مو را ترجیح می دهند؟

در پاسخ به این‌که آیا زنان بدن مردان بدون مو را ترجیح می دهند باید گفت معیار های هر فرد درباره بدن زیبا می‌تواند بسیار شخصی و متفاوت است. در برخی فرهنگ‌ها و جوامع، بدن بدون مو در مردان به عنوان نشانی از آراستگی و بهداشت فردی تلقی می‌شود، در حالی که در برخی از دیگر جوامع، موی بدن نمادی از مردانگی و قدرت است. علاوه بر این، ترجیحات فردی زنان تحت تاثیر عوامل مختلفی چون ایده‌های فردی در مورد زیبایی، تجربیات شخصی، و نقش‌های مدیایی و فرهنگی شکل می‌گیرد. امروزه، با تنوع و گسترش عقاید و آزادی‌های فردی، بدن‌های بدون مو و با مو هر دو می‌توانند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشند.

کلام پایانی

آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند؟ در مجموع، حقیقت در مورد موهای بدن در جزئیات نهفته است، مانند بسیاری از موارد در مورد ترجیحات زنانه. برخی از موهای بدن می توانند برای خانم ها بسیار جذاب باشند، به شرطی که تمیز و مرتب باشند. در عصر حاضر، اصلاح موهای زائد بدن ایده خوبی است، زیرا در حال حاضر شبیه به تام سلک نیستید. اما چه کسی می داند؟ شاید این موضوع در چند دهه آینده تغییر کند. امیدواریم پاسخ سوال خود در مورد اینکه آیا زنان موی بدن مردان را دوست دارند یا نه گرفته باشید. ممنون که تا انتها همراه ما بودید. 

منبع: chassisformen

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا