بازیچه چیزیدانستنی ها

25 چالش های باحال و هیجان انگیز که حتما با دوستانتان امتحان کنید!

اگر به دنبال چالش های سرگرم کننده هستید تا با دوستان خود ساعات جذابی را سپری کنید به صفحه درستی آمده اید. ما برای این مقاله از فارسیرو TikTok، YouTube، و دیگر بخش های اینترنت را استخراج کردیم تا کاتالوگ کاملی از چالش های باحال و بازی‌هایی را که می توانید با دوستانتان اجرا کنید را آماده کنیم. این چالش های باحال را هم به صورت حضوری و هم مجازی می توانید اجرا کنید. با ما همراه باشید تا شما را با این چالش های باحال آشنا کنیم.

8 حرکت و ورزش فیتنس برای چاقی و افزایش وزن

 

چالش چرخ جایزه با خوراکی

این چرخ جایزه مانند چرخ ثروت است، با این تفاوت که هر مورد روی چرخ یک تکه از چیزی است (مثلاً، برخی از آنها می تواند پشمک یا خامه فرم گرفته، آب لیمو، سس تند و یا حتی خوراکی های بد مزه باشد). یک چرخ جایزه نوشتاری برای سرگرمی آماده کنید و اگر خوراکی های بد مزه را در چرخه خود دارید، از واکنش‌های بسیار شدید آماده شوید. این چالش های باحال را می توان از راه دور بازی کرد، فقط به دوستان خود بگویید از قبل به چه لوازمی نیاز دارند.

فارسیرو پیشنهاد می کند: آشنایی با ورزش پاتیناژ ، ورزشی شاد و جذاب!

چالش حدس شخص اصلی داستان

شاید شما این چالش های باحال را در TikTok دیده‌اید که شخصی با گفتن داستانی درباره یک فرد تصادفی از گذشته خود شروع می‌کند، سپس BOOM، مشخص می‌شود که آن شخص (شوهر/بهترین دوست/یکی از فامیل، یک چیز خنده‌دار یا تصادفی) است. اما اکنون باید این چالش های باحال را با دوستان خود انجام دهید، و شما باید داستانی تعریف کنید که دوستانتان قبلاً هرگز نشنیده اند. همه سعی می کنند قبل از اینکه داستان را به پایان برسانید حدس بزنند در مورد چه کسی صحبت می کنید، در آخر به این رای می دهند که چه کسی بهترین داستان را داشته است. 

 چالش گریم سه دقیقه ای

واقعا کهنه نمی شود: سعی کنید آرایش کامل خود را در سه دقیقه انجام دهید. با ظاهر روزمره خود شروع کنید و سپس از آنجا به بالا بروید. با چالش برانگیزترین ظاهرها پایان دهید: به مژه مصنوعی و کانتورینگ شدید فکر کنید. نتیجه چالش وقتی سعی می کنید آرایش کلاسیک دوستانتان را در سه دقیقه انجام دهید چه اتفاقی می افتد؟ مسلماً عالی به نظر نمی رسد، اما خنده دار خواهد بود. 

چالش آخرین عکس شما

این چالش های باحال را از قبل به دوستانتان نگویید تا غافلگیر شوند و از قبل عکس هایشان را آماده نکنند. آخرین سلفی وحشتناکی که گرفتی را به ما نشان بده. اولین عکسی را که با گوشی خود گرفته اید به ما نشان دهید. آخرین عکسی که برای پارتنرت فرستادی نشان بده و ….راستش، خیلی سریع خنده دار می شود. 

چالش های باحال

 چالش بدون هیچ گونه دستورالعمل

این چالش های باحال یک بازی محبوب یوتیوب‌برها است. چیزی را انتخاب کنید که همه بسازید (از پختن یک کیک کامل تا دوختن یک لباس). البته توجه داشته باشید که چیزی را انتخاب کنید که در آن هیچ کس تبحر نداشته باشد، مثلا دوستی در بین شما باشد که یک آشپز حرفه ای یا خیاطی است. نکته مهم اینکه اینترنت را برای راهنمایی نباید بررسی کنید. همه این کارها را همزمان در شرایط زمان‌بندی‌شده انجام دهید. به کسانی که بهترین نسخه را تکمیل کردند امتیاز دهید. مطمئنا هیجان انگیز خواهد شد و به تلاش های همه بخندید. 

چالش تشخیص گران قیمت تر بودن

در این چالش باید یکسری وسایل مثل رژ لب، لیوان، لامپ و …انتخاب کنند و ببینید چه کسی می تواند حدس بزند کدام یک گران ترین است. این چالش به نظر ساده می آید اما خیلی ها اشتباه به این چالش پاسخ می دهند. البته باید دقت داشته باشید که چه وسایلی را آماده می کنید. وسایلی نباشد که تفاوت قیمتشان مشخص است. 

 

چالش شیرین در مقابل تند

بسیار خوب، اگر می خواهید از خرید تنقلات برای مهمونی خود یک بازی بسازید، چند گروه غذایی ( ذرت بو داده، آب نبات و غیره) را انتخاب کنید و در هر گروه یک چیز شیرین و یک چیز تند بخرید. سپس، وقتی گروه دور هم جمع شدند، یک قرعه کشی تصادفی انجام دهید تا ببینید چه کسی باید خوراکی تند را بخورد و چه کسی از شیرینی لذت خواهد برد. تا پایان شب، خواهید دید که دهان چه کسی آتش گرفته و چه کسی (به طرز مشکوکی) شیرینی دلش را زده است.

چالش بازی فیلم

اگر شما و گروه تان از علاقه مندان به فیلم و سریال هستید، می توانید با این بازی کوچک تداعی کلمات سرگرم شوید. این چالش به این صورت است که اولین عضو گروه شما نام یک بازیگر را می گوید. سپس نفر بعدی فیلمی را می گوید که در آن بازی کرده است. سپس نفر بعدی بازیگر دیگری که در آن فیلم حضور داشته است را می گوید. و به این ترتیب بازی پیش می رود! 

فارسیرو پیشنهاد می کند: 8 ورزش برای چاقی بدن: چگونه با ورزش چاق شویم؟

چالش چرخ موسیقی

شما می توانید یک چرخ جایزه درست کنید و این با در هر قسمت نام یک موسیقی قرار دهید. با چرخاندن چرخه به هر کسی یک موسیقی می افتد که باید آن موسیقی را بخواند. به بهترین خواننده امتیاز دهید. حتما در هنگام خواندن موسیقی خندتان می گیرد. 

چالش تخم مرغ

لطفا عصبانی نشوید، زیرا هر چقدر هم که این موضوع مضحک به نظر برسد، شما و دوستانتان را برای ساعت ها مشغول خواهد کرد. مطابق با TikTok، اساساً یک تخم مرغ، موچین (یا هر ابزار دیگری که مناسب می‌دانید) و محافظ برای فضای کاری خود بردارید. سپس سعی کنید پوسته تخم مرغ را از غشای تخم مرغ جدا کنید بدون اینکه ترک بخورد. اولین کسی که تخم مرغش را می شکند، در مهمانی بعدی باید هزینه شام را پرداخت کند.

چالش نخندیدن

حتما این چالش را زیاد دیده اید. همه را در معرض اتفاقات خنده دار قرار دهید و دوستانتان نباید بخندند. اگر کسی خندید جریمه می شود. می توانید خنده دارترین کلیپی که دارید را پخش کنید و یا خودتان حرکات خنده دار دربیاورید. خلاصه به یک صورتی خنده اطرافیان را در بیاورید.

بازی پیش بینی

این یکی از چالش های جالب و سرگرم کننده است.  اساساً، شما و دوستانتان هر کدام سؤالی را انتخاب می‌کنید که می‌خواهید جهان به آن پاسخ دهد (مثلا امسال چه حال و هوای خواهم داشت؟ یا قرار ملاقات من در این هفته چگونه خواهد بود؟)، و سپس از طریق  موزیک پلیر گوشی خود به آنها پاسخ می‌دهید.

فقط کافیست وارد موزیک پلیر خود شوید و گزینه shuffle را فشار دهید، عنوان آهنگی که می آید همه چیزهایی را که باید بدانید را به شما می گوید. برای پاسخ سوال هر کسی از گوشی خودش استفاده کنید. 

یک صحنه فیلم معروف را بازسازی کنید

صفحه ای از یک فیلم را انتخاب کنید و از صوت صحنه های معروف فیلم استفاده کنید و آن را با دوستان خود بازسازی کنید. البته برای این کار، هر کسی مسئول لباس، تنظیم و فیلمبرداری کلیپ های خود است. یکی از شما همه را با هم ترکیب می کند. این یک چالش بازیگری است و شاید برایتان جالب باشد. افرادی که اعتماد به نفس بالایی دارند می گویند از نقش اصلی فیلم هم بهتر بازی کردند. 

فارسیرو پیشنهاد می کند: اندام ساعت شنی چیست: چگونه هیکل ساعت شنی داشته باشیم؟

چالش آهنگ را حدس بزنید

مبهم ترین نسخه آهنگی را که می توانید در YouTube پیدا کنید پخش کنید و ببینید کدام یک از دوستان شما *آخرین* کسی است که نام آن را برای شما پیامک می دهد. آن شخص باید در مهمانی بعدی شام بدهد. 

 ترکیب هر چی توی خانه دارید!

شما باید لیستی از مواد تصادفی که همه در آشپزخانه خود دارند تهیه کنید. یک تایمر تنظیم کنید و مسابقه دهید تا ببینید چه کسی خلاقانه ترین محصول نهایی را با توجه به این لیست ایجاد می کند. 

چالش خرگوش چاق

یک کیسه مارشمالو آماده کنید و ببینید چه کسی می‌تواند همزمان با گفتن «خرگوش چاق» بیشترین تعداد مارشمالو را در دهان خود جای دهد. شاید اون دوست شکمو که عاشق مارشمالو است در این چالش برنده شود.  

چالش لب خوانی

این چالش را هم به صورت حضوری و هم مجازی می توانید انجام دهید‌. به نوبت هر چیزی را از نقل قول های معروف گرفته تا متن آهنگ به زبان بیاورید و ببینید چه کسی می تواند اول حدس بزند که چه چیزی گفته اید؟ اگر به صورت مجازی این چالش را اجرا می کنید بهتر است کسی که حرف میزند صدای خود را آف کند که دیگران صدایی نشنوند. 

چالش لیمو ترش

از هر یک از دوستانتان بخواهید یک لیمو ترش بخورند. تایمر بذارید ببینید کدام یک، ثانیه بیشتری را بدون اینکه حالت صورتش تغییر کند لیمو را می خورد. هر کس بیشتر دوام بیاورد برنده است.

چالش های باحال

چالش سخت حمام یخ

همان طور که از اسم چالش مشخص است باید در یخ حمام کنید. برای انجام این چالش باید یک وان را پر از آب یخ و یخ کنید و سپس درون آن بخوابید. ببینید چه مدت می توانید این آب یخ را تحمل کنید؟ هر که بیشتر طاقت آورد برنده است. 

 

 چالش بیسکوییت کرم دار با طعم های مختلف

در این چالش های باحال انواع بیسکوییت کرم دار با طعم های مختلف را آماده می کنید. سپس چشم دوستانتان را ببندید و یکی یکی بیسکوییت ها را بدهید تا بخورند و طعم آن را حدس بزنند. به نظر چالش راحتی می آید اما گاهی تشخیص طعم بیسکوییت ها سخت است. 

چالش پیاز خام 

در این چالش باید در یک دقیقه یک پیاز کامل را بخورید. اگر موفق نشدید یک تنبیه ظالمانه در پیش دارید. باید آب پیاز را به چشماهایتان بمالید. 

 چالش پیتزا 

در این چالش یک سری کیسه با چیزهای نامشخص آماده شده است که باید به دوستانتان بدهید تا روی پیتزای خود بریزند و بعد از پخت آن را بخورند. لطفا در انتخاب محتوای داخل کیسه ها کمی مهربان باشید و چیزهای نامتعارف قرار ندهید که خوردن آن غیرممکن باشد. 

 چالش ساندویچ و بستنی

ترکیب ساندویچ و بستنی چی می شود؟ امیدوارم بعد از خوردن این ترکیب از هر دوی آن ها زده نشوید. در این چالش باید بستنی را داخل ساندویچ خود قرار دهید و بخورید. 

فارسیرو پیشنهاد می کند: 8 حرکت و ورزش فیتنس برای چاقی و افزایش وزن

چالش آرایش با چشم بسته

در این چالش باید چشم هایتان را ببندید و شروع به آرایش کردن کنید. نتیجه حتما خندار خواهد شد. 

چالش غذاهای تند 

شاید برخی از افراد غذاهای تند را دوست داشته باشند. اما خوردن غذاهای خیلی تند آن هم پشت سر هم و بدون آب سخت است. در این چالش دو ، سه نوع غذای بسیار تند را انتخاب می کنید و دوستتان باید در ۱۵ دقیقه همه آن ها را بخورد. 

 

کلام پایانی 

این روزها در فضای مجازی اجرای چالش های مختلف بسیار ترند شده اند. خیلی سرگرمی سالم و خوبی است. حتما شما هم چند تا از چالش های بالا را انتخاب کنید و با دوستان خود اجرا کنید و ساعات شادی را در کنار هم بگذرانید. راستی اگر چالشی مد نظر دارید که ما بیان نکردیم حتما در قسمت ثبت نظر برای ما بنویسید. ممنون که تا انتها همراه ما بودید امیدواریم به شما در ساخت لحظات شاد و خاطره انگیز کمک کرده باشیم‌. 

 

منبع: چالش های باحال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا