خانه و سبک زندگی

چگونه بهترین مدل ترازو دیجیتال را پیدا کنیم؟

چگونه بهترین مدل ترازو دیجیتال را پیدا کنیم؟

استفاده از بهترین مدل ترازو دیجیتال راهی عالی برای نظارت دقیق تغییر وزن در طول زمان است. ترازوی دیجیتال به شما در پیگیری اهداف تناسب اندام و سلامتی کمک میکند، اما برخی از این ترازوها نسبت به سایر موارد دیگر دقیق تر و قابل اعتمادتر هستند. بنابراین قطعاً ارزش سرمایه گذاری بیشتر بر اساس ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. ترازوهایی که برای وزن کشی استفاده می شوند، می توانند چیزی بیش از اندازه گیری وزن ساده داشته باشند. امروزه ترازوهای دیجیتال بسیاری در بازار وجود دارد. آنها می توانند وزن بدن را به دقت نمایش دهند، علاوه بر این برخی از این ترازوها قابلیت اندازه گیری های دیگر مانند شاخص توده بدنی، درصد چربی بدن، میزان متابولیک و حتی توده استخوانی و عضلات را نیز دارند. این ترازوها با داشتن بهترین مقیاس های اندازه گیری دیجیتال به شما در مدیریت اهداف کاهش وزن کمک می کنند. در زیر لیستی از بهترین مدل ترازو دیجیتال آورده شده است.

بهترین ترازوی هایتک مدل Hi-Ds58

ترازوی هایتک مدل Hi-Ds58  بهترین مدل ترازو دیجیتال ارزان قیمت است. جنس این ترازو از شیشه بوده و دارای صفحه نمایش دیجیتال با طراحی بسیار زیبا و شیک است. سنسور لرزشی ترازو با یک ضربه کوچک دست شروع به روشن شدن می کند و هنگامی که شما روی ترازو قرار می گیرید، وزن شما از طریق سنسورهای اندازه‌گیری آن محاسبه می‌ شود.

ترازوی هایتک مدل Hi-Ds58  بهترین مدل ترازو دیجیتال است که دارای  صفحه نمایش بزگ می باشد. بزرگی صفحه نمایش آن به شما کمک میکند تا به راحتی  اعداد نمایش داده شده را بخوانید. این ترازوی دیجیتال تحمل وزن تا 150 کیلو گرم را دارد و هر وزنی بیشتر از این مقدار روی آن قرار بگیرد، پیغام خطا به نمایش در خواهد آمد. میزان خطا و دقت این ترازو 100 گرم است. از قابلیت های دیگر این ترازو، مصرف بهینه باتری آن است. پس از پایین آمدن از ترازو و مشخص شدن میزان وزن، باتری های دستگاه به صورت خودکار خاموش می شوند، تا از اتلاف باتری ها جلوگیری شود.

ترازوی هایتک مدل Hi-Ds58
ترازوی هایتک مدل Hi-Ds58

منبع انرژی مورد استفاده برای این ترازو شامل چهار عدد باتری نیم قلمی است، که در پشت دستگاه تعبیه شده اند. هنگامی‌ که باتری‌ها در حال خالی شدن هستند، روی صفحه نمایش، هشدار مربوط به کمبود انرژی باتری به نمایش در می آید. نشانگر هشدار به این معناست که باتری ها باید برای برای افزایش نور صفحه و دقت ترازو تعویض شوند. اگر می خواهید اندازه گیری با کمترین خطا و بالاترین دقت انجام شود، سطحی که ترازو را روی آن قرار میدهید، باید بدون ناهمواری باشد تا سنسورهای ترازو بدون خطا  وزن واقعی را تشخیص دهند.

حتما بخوانید  بهترین مدل دستگاه اسپرسو ساز خانگی را بشناسید

نگاه اجمالی به ویژگی های ترازوی هایتک مدل Hi-Ds58

 • سطح شیشه‌ای
 • صفحه‌ نمایش بزرگ
 • قابلیت اندازه‌گیری تا 150 کیلوگرم
 • حداکثر خطا 100 گرم و
 • منبع انرژی، 4 باتری نیم‌ قلمی
 • طراحی ساده، نازک و شیک

خرید این محصول از دیجی کالا

بهترین ترازو دیجیتال لایکا مدل PS4010

بهترین مدل ترازو دیجیتال که امروزه بسیار محبوب است، ترازو دیجیتال لایکا مدل PS4010 می باشد. داشتن تناسب اندام و وزن مناسب علاوه بر زیبایی موجب بهبود و سلامت بدن نیز می شود. به همین دلیل امروزه ترازوهای دیجیتال به گونه ای طراحی می شوند که علاوه بر اندازه گیری وزن ظاهری بتوانند فاکتورهای دیگر سلامتی مانند میزان چربی، متابولیسم، فشار خون و آب بدن را اندازه گیری کنند. ترازو دیجیتال لایکا مدل PS4010 بهترین مدل ترازو دیجیتال با قیمت مناسب است که توانسته به درستی میزان چربی، آب بدن، و متابولیسم را براساس قد، وزن، سن و جنسیت مشخص و اندازه گیری نماید.

ترازو دیجیتال لایکا مدل PS4010
ترازو دیجیتال لایکا مدل PS4010

ترازو دیجیتال لایکا مدل PS4010 برای کاربرد خانگی طراحی و ساخته شده است. ابعاد آن  30.2 × 30.2 می باشد. این ترازوی دیجیتال نیز قابلیت تحمل وزن تا 150 کیلوگرم را دارد و میزان خطا آن 100 گرم است. از دیگر قابلیت های این ترازوی دیجیتال داشتن  صفحه‌ نمایش LED بزرگ و خوانا است، که با لمس پای فرد روی ترازو به صورت خودکار شروع به کار می کند.

این دستگاه با باتری سکه‌ای کار می کند و می تواند وزن بدن را بر اساس واحدهای مختلف اندازه گیری مانند کیلوگرم و پوند نشان دهد. در ترازوی دیجیتال لایکا مدل PS4010 برای جلوگیری از اتلاف انرژی سیستم خاموشی به صورت خودکار عمل می کند.

نگاه اجمالی به ویژگی های ترازوی دیجیتال لایکا مدل PS4010

 • سطح شیشه ای پلتفرم با ضخامت 8 میلی متر
 • صفحه نمایشگر LED بزرگ و خوانا با ابعاد 2 × 30.2
 • قابلیت تحمل وزن تا 150 کیلو گرم
 • میزان دقت 100 گرم
 • قابلیت اندازه گیری چربی، آب و متابولیسم بدن
 • سیستم خاموشی خودکار
 • باتری سکه ای قابل تعویض

خرید این محصول از دیجی کالا

بهترین ترازو دیجیتال بوش مدل PPW3300

اکثر افراد شرکت بوش را به خاطر تولید انواع لوازم‌ خانگی با کیفیت و استاندارد می شناسند. این شرکت در طی چند سال اخیر اقدام به ساخت و تولید بهترین مدل ترازو دیجیتال با قابلیت تحمل وزن بالا را کرده است. این ترازوی دیجیتال از اساسی ترین کالاهای خانگی است که توانسته طرفداران زیادی به خود جلب کند. ترازوی مدل PPW3300 دارای صفحه شیشه ای سفید رنگ است.

حتما بخوانید  لذت تهیه غذا در کمترین زمان با بهترین مارک های ساندویچ ساز ها

طراحی صفحه این ترازوی دیجیتال بسیار زیبا و شیک می باشد. صفحه نمایش دارای ابعاد 30 ×  30 می باشد. سنسور لرزشی ترازو از طریق تماس و لمس بدن برای نشان دادن تغییرات روشن می شود. هنگامی که شما روی ترازو می ایستید، سنسورهای اندازه گیری وزن شما را با دقت بالا اندازه گیری می کنند. ترازوی مدل PPW3300 دارای صفحه‌ نمایش بزرگی می باشد، که مانند دیگر ترازو های دیجیتال اعداد را کاملاً واضح و بزرگ نشان می دهد. ترازوی مدل PPW3300، بهترین مدل ترازو دیجیتال است که قابلیت تحمل وزن تا 180 کیلوگرم را دارد.

بهترین ترازو دیجیتال بوش مدل PPW3300
بهترین ترازو دیجیتال بوش مدل PPW3300

 

در صورت قرار گرفتن وزنی بیشتر از این مقدار روی ترازو، هشدار  خطا روی صفحه نمایش روشن می شود. میزان دقت و خطای دستگاه 100 گرم می باشد. هنگام پایین آمدن از ترازو برای جلوگیری از اتلاف انرژی و تخلیه باتری ها، دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود. باتری که در پشت دستگاه تعبیه شده از انواع باتری های سکه ای است.

هنگامی که باتری‌ها رو به اتمام هستند، روی صفحه نمایش عبارت LO ظاهر می شود. این عبارت به معنای افزایش نور صفحه و تعویض باتری‌ها است. زیرا هر چه میزان باتری کاهش یابد از دقت دستگاه کاسته می شود. برای اندازه گیری با بالاترین دقت ترازو باید در مکانی کاملاً صاف و هموار قرار بگیرد.

 نگاه اجمالی به ویژگی های ترازو دیجیتال بوش مدل PPW3300

 • صفحه شیشه ای واضح و خوانا با ابعاد 30 ×  30
 • قابلیت تحمل وزن تا 180 کیلوگرم
 • میزان خطا در اندازه‌گیری 100 گرم
 • منبع تغذیه، باتری سکه‌ای بوده
 • طراحی تخت و ساده‌ 17 میلی متری
 • صفحه‌نمایش با ابعاد 91 × 40 میلی‌متر

خرید این محصول از دیجی کالا

بهترین ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501

ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501 بهترین مدل ترازو دیجیتال مدرن است.  این ترازوی دیجیتال و مدرن با داشتن ظاهری زیبا از شهرت بسیاری در بین ترازو های دیجیتال برخوردار است. ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501 قابلیت محاسبه‌ی شاخص توده‌ی بدنی را دارد. شاخص توده‌ی بدنی یا BMI ، به تناسب وزن شخص با قد او می پردازد و بر اساس اندازه گیری های علمی میزان چاقی و لاغری فرد را نشان می دهد.

ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501 بهترین مدل ترازو دیجیتال است که علاوه بر اندازه گیری دقیق وزن به تعیین شاخص توده‌ی بدنی فرد نیز می پردازد.  قبل از اندازه‌گیری شاخص توده‌ی بدنی باید قد فرد اندازه گیری شده و به  دستگاه داده شود. پس از تعیین  وزن، این ترازو  BMI را محاسبه می کند. ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501  این قابلیت را دارد که اطلاعات بدنی 8 نفر را به طور همزمان ذخیره کند تا در اندازه گیری های بعدی نیازی به وارد کردن دوباره اطلاعات نباشد. BMI تنها یک عدد است که برای بسیاری افراد درک نسبت و ارتباط آن با وزن بدن دشوار است.

حتما بخوانید  بهترین تخت خواب کودک ,همه آنچه که باید بدانید!

بر همین اساس  ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501 علاوه بر عدد BMI با استفاده از  نقطه‌های روی صفحه نمایش، وضعیت بدنی فرد را از لاغر تا خیلی چاق دسته‌بندی می‌کند. صفحه‌ نمایش  ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501 دایره‌ای شکل با قطر 76 میلی‌متر است و به دلیل برخورداری از نور پس‌زمینه‌ سفید، اعداد در تاریکی هم به خوبی  دیده می‌شوند. ابعاد ترازو 33.5 × 31.5 × 2 سانتی‌متر است. جنس ترازو از شیشه آبدیده است  و وزن کلی دستگاه 1.5 کیلوگرم می باشد. این ترازوی دیجیتال قابلیت تحمل وزن تا  150 کیلوگرم را دارد.

در صورت قرار گرفتن وزنی بالاتر از این مقدار پیغام خطا روی صفحه نمایش دیده میشود. از دیگر قابلیت های این ترازوی دیجیتال اندازه گیری وزن بر اساس واحد های اندازه گیر متفاوت مانند کیلوگرم و پوند است. البته برای تغییر واحد اندازه گیری باید از دکمه‌ای که پشت ترازو قرار دارد، استفاده شود. میزان دقت ترازو 100 گرم است و این یعنی تغییرات وزن زیر 100 گرم قابل‌ محاسبه نیست.

برای اندازه‌گیری وزن باید روی ترازو قرار بگیرید  تا سنسورهای آن روشن شده و اندازه گیری را شروع کنند. پس از اندازه‌گیری وزن، ترازو به صورت خودکار خاموش می‌شود، تا از اتلاف انرژی جلوگیری شود. انرژی دستگاه به وسیله  باتری های نیم قلمی که در پشت ترازو تعبیه شده اند، تامین می شود.

 نگاه اجمالی به ویژگی های ترازو دیجیتال متئو مدل PS 501

 • قابلیت محاسبه‌ی شاخص توده‌ی بدنی یا همان BMI
 • ذخیره‌ سازی اطلاعات بدنی 8 فرد مختلف
 • تعیین میزان چاقی و لاغری
 • قابلیت اندازه گیری وزن بدن تا 150 کیلوگرم
 • صفحه‌ نمایش LCD دایره‌ای با قطر 76 میلی‌متر با نور پس‌زمینه‌ی سفید
 • اندازه گیری وزن بر اساس کیلوگرم و پوند
 • تامین انرژی با استفاده ازدو باتری نیم قلمی
 • قابلیت خاموشی خودکار
 • ساخته شده از شیشه آبدیده
 • ابعاد دستگاه 33.5 × 31.5 × 2

خرید این محصول از دیجی کالا

لیست ترازو های دیجیتالی ای که سایت فارسیرو برای شما قرار داده بود لیستی از برترین و پرفروش ترین ترازو های دیجی کالا میباشد برای مشاهده دیگر ترازو ها از لینک زیر اقدام نمایید/

مشاهده دیگر ترازو های دیجیتال

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا