هنرمندان و بازیگراناینفلوئنسرهاچه کسیدانستنی هامد و فشن

اسم اعضای بی تی اس به ترتیب سن از بزرگ به کوچک (تاریخ شمسی)

آیا اعضای بی تی اس به ترتیب سن را می شناسید؟ مطمئناً شما هم تا کنون یک بار نام بی‌تی اس را شنیده‌اید، بی‌تی اس BTS یک گروه خواننده و دنسر کره‌ای است که محبوبیت زیادی در سراسر دنیا دارد. محبوبیت این گروه کیپاپ کره‌ای فوق‌العاده بوده و نظرات زیادی را به خود جلب کرده است. برخی معتقدند که این گروه تنها در میان دختران نوجوان محبوبیت دارند، اما خب بی‌تی اس فن بوی‌های زیادی دارد. در واقع باید گفت مسأله اعجاب‌انگیز در مورد این گروه رابطه آن‌ها با طرفدارانشان است، طرفداران بی‌تی اس از سوی اعضا این گروه، خانواده بی‌تی اس نامیده شده­ و در طی سال‌های فعالیت گروه همواره کنار اعضا بوده‌اند.

ما امروز در این مطلب تصمیم داریم، اعضای بی تی اس به ترتیب سن را به شما عزیزان معرفی کنیم. اما قبل از معرفی اعضای BTS به ترتیب سن بهتر است بدانید که اعضای بی‌تی اس هر کدام به نوعی در موفقیت این گروه تأثیر‌گذار بوده و آن‌ها به کمک هم و طرفدارانشان به این میزان محبوبیت دست یافته‌اند. پس اگر می‌خواهید با سن اعضای بی تی اس از بزرگ به کوچک آشنا شده و در مورد این گروه کیپاپ معروف اطلاعات بیشتری به دست‌آورید، در ادامه با وب سایت فارسیرو همراه باشید!

معرفی کوتاه گروه BTS بی تی اس

بی تی اس یک گروه کیپاپ کره‌ای است که در سال ۲۰۱۳ تحت نظر کمپانی بیگ هیت فعالیشان را آغاز نموده‌اند. این گروه کیپاپ اولین بوی بند بزرگ دنیا است و همانطور که در بالا هم گفته شد طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. اعضای بی‌تی اس نام طرفداران خود را آرمی به معنای ارتش گذاشته‌اند. آر‌ام لیدر گروه بی‌تی اس می‌گوید آرمی برای ما ارتشی است که در مسیر موفقیت ما را همراهی کرده و در واقع اعضای بی‌تی اس آرمی را ارتش خود می‌دانند.

اگر تا این مرحله در مورد بی‌تی اس و اعضای آن کنجکاو شده‌اید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد اعضای بی تی اس به ترتیب سن آن‌ها به دست‌آورید، ادامه مطلب را از دست ندهید؛ چرا که در ادامه اطلاعات زیادی در مورد اعضای گروه بی تی اس به ترتیب سن در اختیار شما قرار می‌گیرد. اما قبل از آشنایی با سن اعضای بی تی اس از بزرگ به کوچک، بد نیست اطلاعات بیشتری در مورد این گروه کی پاپ کره‌ای به­دست آوردید.

گروه بی‌تی اس هفت عضو دارد، ۳ عضو این گروه در زمینه رپ و ۴ عضو دیگر در زمینه پاپ فعالیت می‌کنند. لازم به ذکر است که اعضای بی‌تی اس به علت استعداد فراوان در زمینه موزیک و رقص در بسیاری از جشنواره‌ها بین‌المللی جایزه کسب کرده‌اند. بی‌تی اس تنها گروه کی پاپ در دنیا است که در مراسم گرمی دعوت شده و بزرگ‌ترین استیج گرمی در سال ۲۰۲۲ به این گروه تعلق گرفت.

سن اعضای بی تی اس از بزرگ به کوچک

بهتر است بدانید که بی‌تی اس یکی از قطب‌های اقتصادی کره هم به شمار می‌رود، این گروه کیپاپ حتی بیشتر از کمپانی سامسونگ برای کره در آمد‌زایی داشته است و آمار‌های به دست آمده نشان می‌دهد، اعضای بی‌تی اس از تأثیر گذار‌ترین مردان کره هستند.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یون سوک یول ریئس جمهور کره در رتبه‌بندی تأثیر گذار‌ترین مردان کره جایگاه پایین‌تری نسبت به اعضای بی‌تی اس دارد. اعضای بی‌تی اس علاوه بر کشور خود در مجامع بین‌المللی هم از اعتبار زیادی برخودارند، این گروه بار‌ها در سازمان ملل به عنوان سفیران آسیای شرقی سخنرانی داشته و حتی در طی ماه‌های اخیر اعضای بی‌تی اس در کاخ سفید با رئیس جمهور ایلات متحده آمریکا دیدار کرده‌اند.

حال اگر می‌خواهید با این گروه خواننده آشنا شده و در مورد اعضای گروه بی تی اس به ترتیب سن آن اطلاعاتی کسب کنید، تا پایان همراه ما باشید.

سن اعضای بی تی اس از بزرگ به کوچک (تاریخ میلادی و شمسی)

همانطور که در بالا هم گفتیم بی‌تی اس هفت عضو دارد، اولین فردی که به این گروه پیوسته کیم نامجون لیدر بی‌تی اس بوده، معمولاً آرمی‌ها او را به نام آر‌ام یا رپ‌مانستر هم می‌شناسند. اما به طور کلی اعضای بی تی اس به ترتیب سن عبارت‌اند از کیم سوک-جین، مین یون-گی، کیم نامجون، جانگ هو-سوک، پارک جیمین- کیم تهیونگ- جئون جونگ‌کوک.

حال در ادامه قصد داریم تاریخ تولد اعضای بی تی اس به ترتیب سن و یک بیوگرافی کوتاه در مورد هر یک از آن‌ها به شما ارائه کنیم.

Kim Seok-jin

  •  کیم سوک‌-جین

اگر بخواهیم اعضا بی تی اس را به ترتیب سن به شما عزیزان معرفی کنیم باید بگوییم که کیم سوک-جین بزرگ‌ترین عضو بی‌تی اس بوده و در تاریخ ۴ دسامبر ۱۹۹۲ (۱۳ آذر ۱۳۷۱) در یکی از شهر‌های استان گیونگی-دو به نام گواچون به دنیا آمده است.

جین قبل از پیوستن به بی‌تی اس در رشته بازیگری مشغول به تحصیل بود، او حتی از سوی چند کمپانی بازیگری هم پیشنهاد‌هایی داشت اما هیچ کدام از آن‌ها قبول نکرد. بهتر است بدانید که جین به قصد بازیگری در کمپانی بیگ هیت تست داد، اما خب این کمپانی توانایی‌های خفته جین را کشف و او را به عنوان یکی از وکالیست‌های گروه بی‌تی اس استخدام نمود.

بد نیست که بدانید که در میان اعضای بی‌تی اس جین خانواده‌ای ثروتمند دارد، او از چهره زیبایی و صدایی بسیار دلنشن برخودار است. در حال حاضر جین به عنوان وکالیست و ترانه سرا در بی‌تی اس فعالیت می‌کند.

همچنین بخوانید: زیباترین و بهترین مدل های زن ایرانی وخارجی معروف و جذاب + عکس

اسم اعضای بی تی اس به ترتیب سن
  • مین یون-گی

مین یون-گی بعد از جین بزرگ‌ترین عضو بی‌تی اس است، مین یون-گی را شوگا و آگوست دی هم صدا می‌زنند. فن‌های شوگا معتقدند که ظاهر او شباهت زیادی به گربه‌ها دارد. یونگی یکی از رپر‌های بی‌تی اس بوده و استعداد او در زمینه ساخت ملودی خارق العاده است.

او در تاریخ ۹ مارس ۱۹۹۳ (۱۸ اسفند ۱۳۷۱) در دگو به دنیا آمد، او علاقه خود به رپ را از سال ۲۰۰۶ کشف کرد و شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یونگی قبل از پیوستن به کمپانی بنگتن یکی از رپر‌های زیر زمینی کره بوده است. در حال حاضر یونگی سریع‌ترین رپر دنیا شناخته شده و به جرئت می­توان گفت یونگی در زمینه رپ همتا ندارد.

تاریخ تولد اعضای بی تی اس به ترتیب سن
  • جونگ هو-سوک

جونگ هوسوک با نام هنری جیهوپ شناخته می‌شود، آرمی‌ها جیهوپ را‌ امید گروه بی‌تی اس می‌دانند. جیهوپ قوی‌ترین دنسر گروه بی‌تی اس بوده و در واقع لیدر دنس بی‌تی اس به شمار می‌رود.

جونگ هوسوک در ۱۸ فوریه ۱۹۹۴(۲۹ بهمن ۱۳۷۲) در شهر شهر گوانجو به دنیا آمده است. جیهوپ قبل از پیوستن به بی‌تی اس به عنوان یک دنسر زیر زمینی فعالیت داشته، اما اکنون یکی از بهترین دنسر‌ها و رپر‌های دنیا است.

در سال اخیر جیهوپ آلبوم سولوی خود با عنوان jack in the box منتشر کرد و چندی پس از انتشار آلبوم خود در به عنوان اولین کیپاپر در جشنواره لالوپالوزا روی استیج رفت.

اعضای bts به ترتیب سن
  • کیم نامجون

کیم نامجون همانطور که گفتیم اولین عضو گروه بی‌تی اس است. معمولاً در معرفی‌های گروه بی‌تی اس اسم نامجون قبل از اعضای دیگر برده می‌شود، اما اگر بخواهیم اسم اعضای بی تی اس به ترتیب سن را بیان کنیم، نامجون سومین نفر است.

نامجون در ۱۲ سپتامبر ۱۹۹۴ (۲۱ شهریور ۱۳۷۳) در ایلسان-گو به دنیا آمده و از سال ۲۰۱۳ فعالیت خود در زمینه موسیقی به عنوان لیدر گروه بی‌تی اس آغاز نموده. نام هنری نامجون آر‌ام بوده و برخی او را رپ‌مانستر صدا می‌زنند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در میان اعضای بی‌تی اس تنها آر‌ام به زبان انگلیسی مسلط است او در مصاحبه‌های خود گفته زبان انگلیسی را از سریال فرندز آموخته؛ از همین رو او در اکثر سخنرانی‌ها به عنوان مترجم اعضا فعالیت می‌کند.

همچنین بخوانید: زیباترین مردان جهان:جذاب ترین و خوشتیپ ترین مردان و پسران دنیا

گروه بی تی اس به ترتیب سن
  • پارک جیمین

پارک جیمین در ۱۳ اکتبر ۱۹۹۵ (۲۱ مهر ۱۳۷۴) در استان بوسان به دنیا آمده است. اگر بخواهیم نام اعضای بی تی اس به ترتیب سن را بیان کنیم، جیمین عضو پنجم گروه بوده و او را بزرگ‌ترین منکه لاین بی‌تی اس می‌دانند.

جیمین صدای زیبا و دوست داشتنی دارد، او عضو وکالیست بی‌تی اس بوده و برای چهار سال متوالی به عنوان بهترین دنسر مرد و در سال ۲۰۱۹ به عنوان محبوب‌ترین آیدل دنیا شناخته شده است.

  • کیم تهیونگ

کیم تهیونگ ملقب به وی ششمین عضو گروه بی‌تی اس به ترتیب سن بوده که در ۳۰ دسامبر ۱۹۹۵ (۹ دی ۱۳۷۴) در شهر گوچانگ به دنیا آمده است. تهیونگ به زیبایی معروف بوده و فن‌هایش او را الهه زیبایی می‌دانند. تهیونگ علاوه بر فعالیت در گروه بی‌تی اس به عنوان وکالیست در یک کیدارما به نام هوارانگ ایفای نقش کرده است.

تهیونگ به واسطه ظاهر زیبایش موفقیت بسیار زیادی در عرصه مدلینگ هم به دست آورده و حتی در سال اخیر به شوی برند معروف سیلین دعوت شده بود. در صورتی که بخواهیم سن اعضای بی تی اس به شمسی را بیان کنیم، باید بگوییم تهیونگ متولد ۹ دی ۱۳۷۴ است.

سن اعضای بی تی اس به ترتیب
  • جئون جونگ- کوک

جئون جونگ- کوک کوچک‌ترین فرد بی‌تی اس بوده و در ۱ سپتامبر ۱۹۹۷ (۱۰ شهریور ۱۳۷۶) در استان بوسان به دنیا آمده است. جونگ کوک و جیمین زادگاه مشترکی دارند و در خیلی از مواقع آن‌ها هم دیگر را تو منی، من توم به معنای نیمه یک دیگر صدا می‌زنند.

جونگ کوک علاقه زیادی به ورزش داشته و در زمینه بوکس فعالیت حرفه‌ای دارد، خیلی‌ها معتقدند که جونگ کوک همه فن حریف بوده و از استعداد ذاتی در زمینه‌های مختلف برخودار است. شاید جالب باشد که بدانید در حال حاضر وکال جونگ کوک در برخی از دانشگاه‌های موسیقی و هنر ایلات متحده آمریکا تدریس می‌شود.

همچنین بخوانید: معروف‌ ترین و بهترین مدل‌ های مرد ایرانی و خارجی زیبا و جذاب + عکس

اعضای گروه بی تی اس به ترتیب سن

سوالات متدوال

جوانترین عضو گروه بی تی اس کیست؟

جونگ کوک جوانترین عضو گروه بی‌تی اس است.

بزرگترین عضو گروه BTS کیست؟

کیم سوک جین با نام هنری جین بزرگ‌ترین عضو بی‌تی اس یا درواقع هیونگ گروه است.

جمع بندی

بی تی اس نامی آشنا در عرصه موسیقی بوده و همانطور که در بالا گفته شد این گروه کیپاپ کره‌ای طرفداران زیادی در عرصه بین‌المللی داشته و از محبوبیت زیادی برخودار است. ما امروز در این مطلب سعی داشتیم شما را با اعضای بی تی اس به ترتیب سن آشنا سازیم. همانطور که دریافتید سن اعضای بی تی اس از بزرگ به کوچک عبارت است از جین، یونگی، نامجون، جیهوپ، جیمین، تهیونگ و جونگ کوک.

قبل از آنکه به این مطلب پایین دهیم بهتر است بدانید چهار عضو بزرگ‌تر بی‌تی اس یعنی جین، یونگی، نامجون و جیهوپ را هیونگ لاین و سه عضو کوچکتر یعنی جیمین، تهیونگ و جونگ کوک را منکه لاین می‌دانند. ‌امیدواریم که با خواندن مطالب مربوط به سن اعضای بی تی اس به ترتیب اطلاعات جامع و کاملی در مورد این گروه کیپاپ موفق کسب کرده باشید. از اینکه تا به اینجا با وب سایت فارسی رو همراه بودید از شما صمیمانه سپاس گزاریم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا