جراحی‌ها و اقداماتسلامت و پزشکیموضوعات پزشکی

لیست برترین جراحان گوش ایران

دکتر نسرین یزدانی یکی از برجسته‌ترین جراحان سر و گردن و گوش حلق و بینی در ایران با سابقه‌ای بیش از 20 ساله در زمینه جراحی و تخصص در حوزه‌های متعدد پزشکی. دکتر یزدانی فارغ‌التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای فلوشیپ در جراحی سر و گردن از انجمن جهانی جراحان سر و گردن (IFHONS) می‌باشند، که این اعتبار بین‌المللی نشان از تخصص و تجربه بی‌نظیر ایشان در این حوزه دارد.

علاوه بر این، دکتر یزدانی فلوشیپ در اتولوژی نورواتولوژی جراحی قاعده جمحمه (head and neck) را نیز از دانشگاه محترم قاعده جمحمه اخذ نموده‌اند. با بیش از 10 هزار عمل جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی ایشان به عنوان یک استاد تمام (full professor) و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، به مرزهای جدید در دانش و تحقیقات پزشکی پیشروی کرده‌اند.

ایشان با تکنیک‌های پیشرفته جراحی، به همراه دقت و حوصله فراوان، به هر بیماری به عنوان یک موقعیت یکتا و با ارزش بسیاری نگریسته و برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن، از تمام توان و تخصص خود بهره می‌برند. دکتر یزدانی نه تنها به دلیل تخصص و تجربه‌اش، بلکه به عنوان یک استاد و راهنما نیز شناخته می‌شود و به افرادی که در زمینه پزشکی حرفه‌ای موفق می‌شوند، راهنمایی می‌کند.از طریق مراجعه به دکتر یزدانی، شما مطمئن هستید که در دستان یکی از بهترین جراحان گوش ایران قرار دارید که به زیبایی و سلامتی شما اهمیت می‌دهد.

دکتر سعید سهراب پور در سال ۱۳۸۲ وارد دانشگاه علوم پزشکی شیراز شده و دوره عمومی را با رتبه برتر سپری می‌کند و در سال ۱۳۹۰ وارد رشته گوش، حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌شود و در سال ۱۳۹۴ با رتبه دوم بورد تخصصی فارغ التحصیل شدند. با توجه به سوابق درخشان ایشان، وی به عنوان عضو هئیت عملی دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۹۵ منصوب شد و در سال ۱۴۰۰ به مرتبه علمی دانشیاری ارتقا یافت. دکتر سعید سهراب پور در طول ۶ سال بالغ بر ۱۵۰۰۰ هزار جراحی گوش، حلق و بینی و سر و گردن انجام داده است و در سال ۱۴۰۱ به عنوان استاد منتخب دانشگاه تهران منتخب گردید و در حال حاضر بالغ بر ۳۵ مقاله در زمینه رشته تخصصی خود دارا می‌باشد.

دکتر مریم یعقوبی در سال ۱۳۶۴ متولد شدند و در سال ۱۳۸۲ وارد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رشته ی پزشکی شدند و در ۱۳۹۰ پس از فارغ التحصیلی به عنوان دستیار گوش و حلق و بینی در دانشگاه اصفهان آغاز به کار نمودند و در سال ۱۳۹۴ فارغ التحصیل و موفق به دریافت بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن شدند و پس از آن دوران طرح تخصصی خود را در شهرستانهای گلپایگان و خوانسار و شهرضا گذرانده و در سال ۱۳۹۶ موفق به قبولی در فلوشیپ  اتولوژی_ نورواتولوژی دانشگاه تهران شدند و در آذر ماه ۱۳۹۷و دوره ی فلوشیپ را به پایان رسانیدند .طی این مدت انتشارات متعدد مقاله داشته اند و در نشر کتابهای منبع امتحان بورد تخصصی ره پویان شریف مشارکت فعال داشته اند . در حال حاضر در حال فعالیت در بیمارستان میلاد هستند و همچنین در بیمارستان فیروزگر در حال آموزش نسل جوان متخصصان گوش و حلق و بینی میباشند . بهمچنین در حال حاضر افتخار شاگردی و همکاری با اساتید بزرگی همچون  جناب آقای دکتر خرسندی و جناب آقای دکتر برقعی را دارند .

آدرس دکتر نسرین یزدانی

دکتر راضیه یابری محمد یکی از بهترین و خبره ترین جراحان و متخصصان گوش و حلق و بینی در تهران هستند که تحت نظر جراحان بزرگ و کارکشته ای آموزش دیده اند و توانسته اند با به دست آوردن تحصیلات برد تخصصی از دانشگاه تهران ، بیش از 15 سال در زمینه عمل های زیبایی گوش و بینی فعالیت داشته اند. دکتر یابری بهترین جراح گوش و بینی تهران ، از اصول خاصی تبعیت می کنند که همین موضوه باعث می شود ایشان زمان قابل توجهی را صرف افزایش مهارت های جراحی بینی و بهبود عملکرد های خود کند و در نهایت به یک پزشک مجرب و متبحر در زمینه جراحی های زیبایی صورت تبدیل گردد. ایشان برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات همواره زمانی را برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه تخصصی خود ، اختصاص می دهند.

دکتر شروین قوامی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی که در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی صورت متخصص هستند. ایشان تا به امروز در انجام جراحی زیبایی بینی  نتایج موفقی را در پرونده خود ثبت نموده اند.علاوه بر بینی ماحصل فعالیت های زیبایی مربوط به صورت مانند اتوپلاستی، بلفاروپلاستی، تزریق فیلر، بوتاکس و غیره هم در کارنامه ایشان خوش می درخشد. اساس تلاش های ایشان بر مبنای ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت زیباجویان قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا