اجتماعی

نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد! 

نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد چیست؟ اگر با مردی برای مدت طولانی درارتباط هستید، حتما می خواهید بدانید آیا می خواهد با شما ازدواج کند یا خیر. اغلب افراد به دلایل مختلفی می ترسند پیشنهاد ازدواج دهند. بنابراین، تنها راهی که باقی می ماند این است که به دنبال نشانه هایی باشید که او می خواهد با شما ازدواج کند. هر رابطه ای متفاوت است. هدف نهایی همه روابط ممکن است ازدواج نباشد.

اگرچه نمی‌توانیم مطمئن باشیم که پارتنر شما چه احساسی دارد، اما برخی از نشانه‌های گویا، ممکن است قصد او را نشان دهد. این علائم ممکن است حرکات ناگهانی یا تغییرات رفتاری آشکار نباشد اما نشانه هایی است که به شما می گوید پارتنرتان قصد ازدواج دارد یا نه.

در اینجا، ما فهرستی از 20 نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد را تهیه کرده ایم که نشان می دهد او می خواهد با شما زندگی خانوادگی داشته باشد یا نه. برای فهمیدن حس طرف مقابل خود در این بخش از فارسیرو همراه ما باشید.  

آنچه در ادامه می‌خوانید

20 نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد

برای فهمیدن حس علاقه و قصد طرف مقاله زبان بدن بسیار کمک کننده است. در زیر شما را با ۳۳ زبان بدن مردی که قصد ازدواج دارد آشنا می کنیم: 

بیشتر بخوانید: حرکاتی که حکایت از عشق مرد به زن دارد و چگونه می توان نشانه های پنهان در حرکات مرد عاشق را تشخیص داد؟

 1. شما همه چیز را در مورد او می دانید 

اگر مدتی است که قرار ملاقات گذاشته اید و او در مورد همه چیز گذشته، حال و آینده اش کاملاً با شما صادق است. نه تنها نشانه ای برای یک رابطه سالم است، بلکه نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد! است. علاوه بر این، انتظارات جامعه از مردان نیز به این معناست که آنها در به اشتراک گذاشتن احساسات خود راحت نیستند. اما اگر او هنوز هر چه در دلش هست را در مقابل شما خالی می کند، معنایی دارد. به اشتراک گذاشتن نقاط ضعف، ترس ها، آسیب ها و آسیب پذیری های او به این معنی است که او به شدت به رابطه شما متعهد است.

 1. او برنامه های آینده خود را با شما در میان می گذارد

یکی از اصلی ترین نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد!  این است که در مورد آینده با شما صادقانه صحبت می کند. او اهداف شغلی و زندگی خود را با شما در میان می‌گذارد و فعالانه تلاش می‌کند تا بفهمد شما در چه موقعیتی قرار دارید. تصمیماتش را بر اساس اهداف شما تنظیم می کند یا قبل از تصمیم‌گیری‌های مهم زندگی، شما را در نظر می گیرد. او در تصمیم گیری ها شما و زندگی مشترکتان را در ذهن خود دارد. استایل کریز می گوید: اگر او اغلب از «ما» بیشتر از «من» استفاده می‌کند، واضح است که می‌خواهد با شما ازدواج کند. 

 1. خانواده او را می شناسید

در بسیاری از فرهنگ ها، ملاقات با خانواده گام مهمی برای برنامه ریزی آینده است. اگر او شما را به خانواده اش یعنی پدر و مادر، خواهر و برادر و پدربزرگ و مادربزرگش معرفی کرده باشد، ممکن است بخواهد با شما ازدواج کند.

خانواده یک فرد اغلب افرادی هستند که در زندگی خود به آنها نزدیک هستند. با معرفی شما به آنها، او در خانواده خود این انتظار را ایجاد می کند که قرار است طولانی مدت در کنار شما باشد. به نوبه خود، او شما را عضوی از خانواده خود می کند، افرادی که از صمیم قلب دوستشان دارد.

نحوه صحبت او در مورد شما با خانواده اش نیز تفاوت زیادی ایجاد می کند. در یک سناریوی ایده آل، او می خواهد که خانواده اش شما را دوست داشته باشند و شما را به عنوان یک عضو بشناسند. مطمئناً؛ او به خانواده خود خواهد گفت که شما به اندازه آنها برای او مهم هستید. این یکی از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد! است.

نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد

 1. او می خواهد خانواده شما را ملاقات کند

یکی دیگر از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد ، اشتیاق او به ملاقات با خانواده شما است. اگر او از آن دسته افرادی است که برای مدت طولانی خود را با شما می بینید، با معرفی او به خانواده خود نیز احساس راحتی خواهید کرد.

وقتی با آنها آشنا شد، تلاش می کند تا تأثیر خوبی بر آنها بگذارد. او با آنها در ارتباط است و سعی می کند بدون کمک شما با آنها ارتباط برقرار کند. اگر می‌بینید که مادرتان دستور غذاهای مورد علاقه‌تان را برای او می‌فرستد یا پدرتان عکس‌های دوران کودکی‌تان را با او به اشتراک می‌گذارد، بدانید که او تمام تلاشش را می‌کند تا به خاطر شما به آن‌ها نزدیک شود.

 1. او تلاش می کند تا شما را به دوستانش معرفی کند

مانند خانواده اش، دوستانش نیز اغلب خانواده دوم او هستند. نظر آنها در مورد شما به اندازه پدر و مادر یا خواهر و برادرش برای او مهم است. بنابراین، او سعی می‌کند اطمینان حاصل کند که با گروه دوستان صمیمی‌اش خوب می‌شوید و آنها شما را دوست دارند و به شما اهمیت می‌دهند. اگر صمیمانه تلاش می کند تا افراد مورد علاقه خود، شما را دوست داشته باشند، احتمالاً از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد است.

بیشتر بخوانید: فاش کردن زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند!!

 1. او به فکر ازدواج است

اخیراً همه افراد حاضر به ازدواج نیستند یا به آن اعتقادی ندارند. ممکن است به این دلیل باشد که ازدواج فقط یک فرآیند قانونی برای عشق و محبتی است که از قبل وجود داشته است.

شما در مورد ازدواج با او صحبت کرده اید و متوجه شده اید که دیدگاه شما در مورد ایده و نهاد ازدواج تا حدی مطابقت دارد. اگر او به حرمت ازدواج اعتقاد دارد و می خواهد از نظر قانونی و عاشقانه به شما متعهد باشد، قطعاً کسی است که ازدواج را پیشرفت طبیعی یک رابطه می داند و این نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد است.

 1. در مورد اینکه آیا بچه می خواهید صحبت کرده اید

برای اکثر مردم خانواده بودن مستلزم داشتن فرزندان بیولوژیک است. اما این تصمیمی است که دو شریک باید با هم بگیرند. 

بر اساس اهداف حرفه ای و چشم انداز رشد، شما و دوست پسرتان باید در مورد تشکیل خانواده و بچه دار شدن بحث هایی داشته باشید. چه هر دوی شما آن را بخواهید یا نه، این واقعیت که با انتظارات خاصی در مورد پدر و مادر شدن موافقت کرده اید، گام بزرگی به سوی آینده است.

از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد این است که، به تصمیم شما برای مادر شدن (یا مادر نشدن) کاملا احترام می گذارد و هر آنچه را که برای سلامت جسمی و روحی شما بهتر است، پذیرا خواهد بود.

 1. شما به مهمانی های خانوادگی او دعوت شده اید

یکی از بزرگ‌ترین نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد این است که شما در حال حاضر در مهمانی های خانواده‌اش نقش ثابتی دارید. خواه پنجاهمین سالگرد ازدواج پدربزرگ و مادربزرگش، تولد پدرش یا عروسی برادرش باشد، از شما دعوت می شود در سازماندهی این رویداد شرکت کنید.

نشانه مردی که قصد ازدواج دارد

رویدادهای خانوادگی همچنین مکانی عالی برای ملاقات با خانواده بزرگ او هستند. بنابراین، این واقعیت که او با شناخت نزدیکان بزرگتر خود از شما مشکلی ندارد، نشانگر بزرگی است که او رابطه شما را جدی می گیرد و می خواهد روزی شوهر شما شود.

 1. او برای نظر شما در مورد تصمیماتش ارزش قائل است

قرار گرفتن در یک رابطه بالغ نیز به معنای یک تیم بودن است. شما در تصمیم گیری های دشوار به یکدیگر کمک می کنید. مهمتر از آن، او برای نظرات و پیشنهادات شما در مورد زندگی و تصمیماتش ارزش قائل است. او نه تنها از شما می خواهد که صدای او را بشنوید، بلکه حرف شما را جدی می گیرد و به آن فکر می کند تا مطمئن شود که شما در قضاوت های او مشارکت دارید. ممکن است در مورد وسیله جدیدی باشد که می‌خواهد بخرد یا یک جابجایی شغلی، اما این واقعیت که او نظر شما را در مورد آن جستجو می‌کند، این یکی از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد . 

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب خواستگار و خواستگاری کردن یا خواستگاری رفتن

 1. او به نیازها و ترجیحات شما اهمیت می دهد

یکی دیگر از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد این است که، خود به خود متوجه خواهید شد که او شروع به در نظر گرفتن نیازها و ترجیحات شما کرده و آنها را در رفتار خود تطبیق داده است. او به یاد می آورد که شما چه چیزهایی را دوست دارید و چه چیزهایی را دوست ندارید و سعی می کند در رفتار خود به آنها بپردازد.

اگر او تغییرات اساسی در برنامه و رفتار خود ایجاد کرده است تا اطمینان حاصل کند که شما در کنارش راحت و خوشحال هستید، ممکن است به زودی به فکر ازدواج با شما باشد.

 1. دوری از یکدیگر آسان نیست

اگر به یک سفر کاری یا سفر با دوستانش رفته باشد دلتنگت می شود. او به شما اطلاع می دهد که غیبت شما برای او سخت است و برای جبران آن پس از بازگشت کارهایی انجام می دهد. حتی اگر یک شب فاصله بین دیدن یکدیگر باشد، شما همیشه در ذهن او هستید. اگر بتواند آزادانه اشتیاق خود را نسبت به شما ابراز کند، یعنی به شما متعهد است که می خواهد در آینده با شما باشد. این واقعیت که او نمی تواند برای چند ساعت از شما دور بماند به این معنی است که او نمی تواند در آینده از شما دور بماند و این می تواند از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد باشد.

 1. شما نزدیکترین معتمد او هستید

یکی دیگر از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد این است که شما اولین کسی هستید که با هر آنچه در زندگی او می گذرد آشنا می شوید. چه خوب باشد چه بد، او همیشه شما را در شماره گیری سریع خود دارد. این به این دلیل است که او می داند که شما هم مانند او از شنیدن خبرهای خوب خوشحال و هیجان زده خواهید شد، و وقتی خبر بدی باشد، در کنارش می ایستید و دستش را می گیرید. 

بیشتر بخوانید: ترفند جذب جنس مخالف که فورا و شدیدا جواب می دهد!

نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد

 1. او به دیگران علاقه عاشقانه نشان نمی دهد

او ممکن است چندین دوست داشته باشد و هر روز صدها نفر جدید را ملاقات کند، اما می گوید که هیچ کس دیگری جز شما در ذهنش نیست. او درباره شما با غریبه ها صحبت می کند و به طور اتفاقی از شما نام می برد تا به مردم بفهماند که در دسترس نیست.

او ممکن است افراد دیگر را تحسین کند و در مورد کار یا شخصیت آنها صحبت کند، که باعث می شود این افراد را دوست داشته باشد، اما مطمئناً می دانید که هرگز به شکلی عاشقانه نیست.  این یکی از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد است.

 1. شما مهمترین فرد در زندگی او هستید 

شما اولین فردی هستید که او هنگام انجام کاری به آن توجه می کند و به شما اطلاع می دهد. اگر موقعیتی وجود داشت که او مجبور بود شما را در مقابل هر چیز دیگری انتخاب کند، مطمئنا شما را انتخاب می کرد. داشتن چنین سطحی از اطمینان و ایمنی راه جالبی است که به شما اطلاع می دهد که می خواهد آینده ای را با شما بسازد.  

 1. او می خواهد در سن معینی ازدواج کند

شما با او بحث ازدواج کرده اید و او به شما گفته است که می خواهد در سن معینی زندگی کند و خانواده بسازد. و اگر او به آن سن نزدیک باشد، تقریباً مشهود است که قصد دارد به زودی این سؤال را مطرح کند. اگر این یکی از نشانه های آشکاری نیست که او می خواهد با شما ازدواج کند، پس چیست؟ 

 1. او همیشه با دیدن شما هیجان زده و خوشحال است

او از دیدن شما هیجان زده است و شما می توانید آن را در چهره او ببینید. او برای لغو برنامه ها بهانه نمی آورد. او از اینکه همیشه شما را ملاقات می کند و با شما در مورد همه چیز صحبت می کند، به وجد می آید. او همچنین شما را با قرار و هدایایی غافلگیر می کند تا احساس خاصی به شما بدهد.

پبشنهاد فارسیرو: راز عجیب آینه آرایشگاه که فرکو فاش کرد و هیچ مشتری نمی‌داند!

 1. او همیشه از شما مراقبت می کند

آیا در دوران قاعدگی همش حواسش به شما است؟ وقتی تب شدید داشتید کنار شما نشسته است؟ آیا وقتی مریض بودید با شما دکتر آمده است؟ آیا او شما را تشویق می کند که به دنبال درمان برای سلامت روان خود باشید؟

اگر او می خواهد که شما از نظر جسمی و روحی سالم و شاد باشید، پسری نیست که دوست نداشته باشد تا آخر عمر با شما باشد. او به اندازه کافی از شما مراقبت می کند که این یکی از بزرگترین نشانه هایی است که او با شما ازدواج خواهد کرد. استایل کریز می گوید: اگر مردتان در شرایط سخت کنارتان می ماند و فرار نمی کرد، نشانه خوبی است که می خواهد با شما ازدواج کند. 

 1. شما دارایی مشترک دارید

دارایی هایی را به طور مشترک خریداری می کنید؟ از لباس بگیر تا چیزهای بزرگتر مانند حیوان خانگی یا ماشین. این نشان دهنده این است که طرف مقابل می خواهد شما همیشه کنارش باشید تا از دارایی های مشترکتان استفاده کنید. این یکی دیگر از نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد است.

 1. او در مورد پیر شدن با شما صحبت می کند

او از پیر شدن با شما صحبت می کند. حتی اگر به شیوه ای شوخی یا یک گفتگوی معمولی باشد، او به آینده دور با شما فکر می کند. اگر فکر می کنید که این مرد به فکر ازدواج با شما نیست، احتمالاً اشتباه می کنید. 

نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد

 20 . او برای شما ابراز نگرانی می کند 

او از شما می پرسد که روز شما چگونه بوده است و به طور کلی به آنچه در زندگی شما می گذرد علاقه مند است. او از شما می پرسد که کار شما چگونه بوده است و سعی می کند بفهمد که چرا استرس دارید یا مضطرب هستید. وقتی احساس خوبی ندارید او در کنار شماست و واقعاً نگران شما و سلامتی شماست. 

پیشنهاد فارسیرو: روش های خانگی پایین آوردن تب بدون دارو

 کلام پایانی 

زمانی که مدت زیادی با هم رابطه دارید و اکنون منتظر پیشنهاد ازدواج هستید یا نمی دانید که آیا پارتنر شما قصد ازدواج دارد یا نه حس بلاتکلیفی و اعصاب خوردی خواهید داشت. در این مطلب ۲۰ نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد را بیان کردیم که شما بتوانید متوجه احساس طرف مقابلتان شوید. اگر سعی کنند شما را به خانواده و دوستان خود معرفی کنند، برای نظرات و تصمیمات شما ارزش قائل شوند و به راحتی با شما صحبت کنند، این احتمال وجود دارد که به زودی این سوال را مطرح کنند!

ممنون که تا انتها همراه ما بودید، امیدواریم مطالب این بخش برای شما مفید بوده باشد. 

منبع: نشانه های مردی که قصد ازدواج دارد!

 سوالات متداول 

چقدر طول می کشد تا یک مرد بداند که می خواهد با شما ازدواج کند؟

یک مرد معمولاً حدود 6 تا 7 ماه زمان می‌برد تا بداند آیا کسی را که می‌خواهد با او ازدواج کند پیدا کرده است یا خیر.

چگونه بفهمیم که او قصد ازدواج دارد؟

اگر بتوانید کاملاً به او اعتماد کنید، مشکلات را با هم حل کنید و او را در آینده تجسم کنید، بدانید که مردی که با او قرار ملاقات دارید، قصد ازدواج دارد. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا