اجتماعیدانستنی ها

فاش کردن زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند!!

آیا می خواهید نشانه هایی را که او به شما علاقه مند است را دریابید؟ در دنیای زبان بدن، نشانه های ظریف زیادی وجود دارد که می تواند حس طرف مقابل را فاش کند.  اگر به دنبال این هستید که حس طرف مقابل خود را بدانید می توانید به زبان بدن او توجه کنید. اما چطوری از زبان بدن مرد متوجه شویم که به ما علاقه دارد یا نه؟ ما در این قسمت از سایت فارسیرو به شما می گوییم چطور زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند را متوجه شوید. پس برای دانستن این اسرار تا انتهای این بخش همراه ما باشید.   

زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند!  

زمانی که با یک مرد قرار دارید شاید حرکاتی را از او ببینید که نشان می دهد به شما علاقه دارد یا نه؟ البته به طور دقیق نمی توان به این موارد استناد کرد اما این ها می توانند کمک کننده باشند‌. در زیر تعدادی از زبان بدن مرد عاشق را برای شما آورده ایم: 

او را لمس کنید و عکس العملش را ببینید!! 

یک ترفند ظریف برای اینکه زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند را متوجه شوید این است که او را یک لمس کوتاه کنید. مثلا به سادگی بازوی او را با بازیگوشی یا در حالی که می خندید لمس کنید و ببینید که او چگونه واکنش نشان می دهد.

او ممکن است عکس العملی نشان ندهد، اما شما را لمس کرد، قطعا چراغ سبز را دریافت کرده اید. مردانی که جذب شما می شوند ممکن است حتی بیشتر شما را لمس کنند. اگر مردی فعالانه سعی می کند در طول تعامل شما را لمس کند، ممکن است به این معنی باشد که می خواهد به شما نزدیک شود یا فاصله بینتان را از بین ببرد.  

پیشنهاد فارسیرو: راز عجیب آینه آرایشگاه که فرکو فاش کرد و هیچ مشتری نمی‌داند!

مردمک های چشمانش گشاد خواهند شد 

یکی از زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند گشاد شدن مردمک چشم است. به مردمک چشمانش دقت کنید. آیا آنها گشادتر شده اند؟ گشاد شدن مردمک یک نشانه بسیار تحریک کننده است. هر چه اندازه مردمک بزرگتر باشد، علاقه بیشتر است. اما اگر آنها منقبض شوند؟ بله، احتمالاً نشانه خوبی نیست.

زمانی که ما جذب چیزی نمی شویم، مردمک های چشمانمان منقبض می شوند. مشخص شده است که چشم افراد در شرایط مختلف مانند هنگام تماشای غذاهای دلپذیر یا ناخوشایند، شخصیت های سیاسی، یک کودک معلول، صحنه های جنگ یا هنگام گوش دادن به موسیقی، گشاد یا منقبض می شود. نکته حرفه ای: اگر کسی جذب شما شود، ممکن است فوراً چشمانش را بالا ببرد.   

او تماس چشمی بیشتری با شما برقرار خواهد کرد 

تماس چشمی زیاد یکی از زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند. اگر در یک محیط اجتماعی هستید، نگاهی به اطراف بیندازید. مردانی که جذب می شوند ممکن است سعی کنند با شما تماس چشمی برقرار کنند. حتی ممکن است شاهد تلاش های مکرر او برای اتصال چشم به چشم باشید.

جستجوی تماس چشمی، حرکتی است که وقتی می‌خواهیم مکالمه را در موقعیت‌های اجتماعی یا دوستیابی شروع کنیم انجام می‌دهیم.  

زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند

بیشتر بخوانید: ترفند جذب جنس مخالف که فورا و شدیدا جواب می دهد!

نگاه های یواشکی پسر

مراقب حرکات چشمش باشید آیا حرکات او نشان می دهد که می خواهد یک نگاه سریع به شما داشته باشد؟  یک مرد زمانی که واقعا جذاب کسی شود، تماس چشمی زیادی برقرار می کند، و گهگاهی نیز نگاه خود را فرو می برد. فرورفتگی چشم زمانی است که چشم به شکل مثلث حرکت می کند.

در بیشتر موارد از یک چشم به چشم دیگر، اما گاهی اوقات آنها به زیر ناحیه گردن فرو می روند. مطالعات نشان می دهد که اگر مردان مجذوب کسی شوند، اغلب نگاه خود را از صورت به سینه و قسمت میانی خود می برند. بنابراین اگر ببینید او به زمین نگاه می کند، ممکن است در واقع سعی کند یک نگاه سریع به بدن شما بیندازد. 

او به شما نزدیک تر خواهد شد 

یکی دیگر از زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند نزدیک تر شدن به شما است. ممکن است متوجه تلاشی برای نزدیک شدن از نظر فیزیکی به خود شوید. مردانی که به شما علاقه مند هستند ممکن است سعی کنند فاصله را با موارد زیر نزدیک کنند: 

  • در یک رستوران ترجیح می دهد کنار شما بنشیند، به جای اینکه روبروی شما باشد
  • هی به جلو(به سمت شما) خم می شود
  • از نظر فیزیکی نزدیکتر به شما می ایستد یا حتی هنگام راه رفتن شما را لمس می کند

این رفتارها نشان می دهد که او در کنار شما راحت است. او حتی ممکن است سعی کند فضای بیشتری را اشغال کند یا به منطقه صمیمی شما نزدیک شود. به طور کلی مردانی که محیط اطراف خود را به حداکثر می رسانند و فضای بیشتری را اشغال می کنند، معمولاً توجه بیشتری به خصوص از سوی زنان دریافت می کنند.   

پیشنهاد فارسیرو: بهترین مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان

او تنه خود را به سمت شما خواهد چرخاند 

مردانی که به شما علاقه مند هستند احتمالاً در طول مکالمه مستقیماً با شما روبرو می شوند. حتی اگر با گروهی باشید، او ممکن است تمام تنه خود را به سمت شما بچرخاند. او حتی ممکن است خود را به گونه ای قرار دهد که ورود دیگران به مکالمه را دشوارتر کند، یا ممکن است از دوستانش جدا باشد تا بتواند در کانون توجه قرار گیرد. 

این یک نشانه بزرگ است! این بدان معناست که او بیشتر از دیگران پذیرای شما است. یکی از دوستان نزدیک به من داستانی را تعریف کرد که چگونه مردی به او و دوستانش نزدیک شد و با تک تک آنها به جز او صحبت کرد. او فکر می کرد که نادیده گرفته می شود، اما بعد متوجه شد که نیم تنه او تمام مدت رو به او است. معلوم شد که آن مرد همیشه به او علاقه داشته است.   

سعی می کند شما را بخنداند 

یکی از رایج ترین زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند این است که شما را می خندانند. مردانی که سعی در جلب شما دارند ممکن است سعی کنند شما را بخندانند. توانایی خنداندن دیگران در واقع یک ویژگی غالب است (فکر کنید: اگر بتوانم شما را تا این حد بخندانم، حدس بزنید که می توانم شما را وادار به انجام چه کارهای دیگری کنم).

اگر او شوخی می کند یا خنده دارتر از حد معمول رفتار می کند، نشانه خوبی است که او عاشق شما است. و هر چه مرد بیشتر بتواند شما را بخنداند، جذاب‌تر می‌شوید، زیرا خندیدن باعث ترشح دوپامین می‌شود. و حدس بزنید چه می شود؟ مردان نیز جذب کسانی می شوند که با آنها می خندند.   

او خودش را مرتب می کند 

یکی دیگر از زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند دائما مرتب کردن خود است. مردان به طور مداوم خود را برای به حداکثر رساندن جذابیت خود مرتب می کنند. وقتی در اطراف شخصی که دوستش دارد باشد، ممکن است رفتارهای پیشگیرانه افزایش یابد !

مرتب کردن مجدد لباس ها باز کردن دکمه‌های بالای پیراهن، تنظیم کت و شلوار، صاف کردن جوراب‌هایش، و مرتب کردن دوباره کراوات می‌تواند رفتارهای ظریفی باشد که باید به دنبال آن باشید. مردان می خواهند در اطراف دیگران تمیز و قدرتمند به نظر برسند.

موهایشان را مرتب می کنند. مردان ممکن است تارهای آویزان مو را بالا بزنند تا مطمئن شوند همه چیز سر جای خود است. مرتب کردن مو نه تنها باعث می شود که موها بهتر به نظر برسند، بلکه توجه را به موها جلب می کند زیرا چشمان ما جذب حرکت می شوند.  

به آینه نگاه می کند. اگر در کنار آینه یا پنجره راه می روید، ممکن است متوجه شوید که او به ظاهر خود توجه زیادی می کند. او ممکن است بررسی کند که آیا لباسش چروک است یا موهایش سر جایش است. 

زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند

به انگشتان پای او توجه کنید 

یکی از زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند جهت انگشتان پا است. مردان اغلب انگشتان پای خود را به سمت فردی که بیشتر به او علاقه دارند نشانه می گیرند.

حتی ممکن است زمانی که در گروهی هستید، با دوستان متوجه شوید، مردان احتمالاً انگشتان پای خود را به سمت جذاب ترین فرد در گروه نشانه می روند. اگر مردها به کسی علاقه ای ندارند، انگشتان پاهایشان معمولاً به سمت در یا به سمت بیرون زاویه دارند و به شخص خاصی اشاره نمی کنند. 

پبشنهاد فارسیرو: ۱۰ تا از بهترین کشور جهان برای زنان ۲۰۲۲

لب های او کمی باز می شود 

باز شدن لب ها یکی دیگر از زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند است. لب های کمی باز، نشان می دهد که او توجه خود را به شما جلب می کند. حتی ممکن است در اولین تماس چشمی متوجه باز شدن لب های او شوید.

این یک روش غیرکلامی برای این است که متوجه شوید مرد جذب شما شده است. حتی ممکن است متوجه شوید که مردان درست قبل از اینکه برای بوسه وارد شوند، لب های خود را باز می کنند. 

او با وسایل دیگر بازی می کند 

اگر او می خواهد شما را لمس کند اما به دلایلی نمی تواند، تمایل او به لمس شما ممکن است به اشیاء دیگر منتقل شود. ممکن است متوجه شوید که او با لیوان نوشیدنی خود بازی می کند یا انگشت خود را روی لبه لیوان خود می چرخاند. همچنین اگر متوجه این رفتار شدید، می‌توانید آن را متقابلاً انجام دهید، شروع به بازتاب زبان بدن او کنید، و هر دو به آنچه واقعاً در حال رخ دادن است، پی خواهید برد. 

 نکته مهم: دست زدن و بازی کردن به اشیاء دیگر می‌تواند نشانه زبان بدن افراد مضطرب نیز باشد، بنابراین به زبان بدن دیگر توجه کنید تا شک خود را به یقین برسانید. 

چهره او شادتر و رساتر خواهد بود 

مردی که جذب شما می شود ممکن است از نظر چهره بیانگرتر و رساتر باشد. یک مطالعه نشان می دهد که زنان حتی بیان مردان را به عنوان یک شاخص جذابیت می دانند. اگر او جذب شما شده باشد، احتمالاً حالات چهره مثبت تری نشان می دهد. در بیشتر موارد، اگر او جذب شما شود، شادی را در چهره او خواهید دید. این نشان دهنده یک لبخند واقعی است، در مقایسه با یک لبخند مودبانه اجتماعی. 

صدای او رساتر خواهد بود 

آیا نشانه های صوتی را می شناسید؟ مردانی که هیجان زده و از نظر روانی برانگیخته هستند، ممکن است از عطف بیشتر در صدای خود استفاده کنند و صدای آنها بیشتر از حد معمول رسا باشد. این نشانه بزرگی است که او به شما علاقه دارد.

آخرین باری که هیجان زده بودید را به یاد آورید و به صدایتان در آن زمان در مقایسه با صدایتان در حالت معمول فکر کنید. کاملا متفاوت است، درست است؟ مردانی که سعی می کنند هیجان خود را کنترل کنند، ممکن است حتی صدای خود را عمیق تر کنند تا خوش اخلاق تر به نظر برسند.  

زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند

سوراخ های بینی او بازتر می شود 

زمانی است که بینی فرد به طور لحظه ای باز می شود تا بتواند مقادیر بیشتری اکسیژن دریافت کند ممکن است نشانه هیجان و علاقه او باشد. شعله ور شدن سوراخ بینی قبل از دعوا نیز رایج است، اما می تواند در هنگام برانگیختگی و جذابیت نیز اتفاق بیفتد.

اگر او به شما علاقه دارد، ممکن است برای جذب شما، برای مدت کوتاهی سوراخ های بینی خود را در هیجان باز کند. از سوی دیگر، اگر او را اذیت کنید، و متوجه شعله ور شدن سوراخ بینی شدید، ممکن است به این معنی باشد که او عصبانی شده است.  

پیشنهاد فارسیرو: چطور در سایت علی‌بابا برای خرید بلیط هواپیما حساب کاربری بسازیم؟

کلام پایانی

زبان بدن در بسیاری از موارد می تواند کمک کننده باشد اما توجه داشته باشید که استثناعاتی نیز وجود دارد و گاهی نیز یک زبان بدن دو مفهوم را دارد. مثلا در جایی گفتیم که اگر با لیوان خود بازی کرد نشان دهنده این است که جذب شما شده است در صورتی که بازی کردن با اشیاء دیگر، گاهی نشانه اضطراب نیز می باشد.

در این مطلب چندین زبان بدن پسران که نشان می‌ دهد به شما علاقه دارند را بیان کردیم. امیدواریم مطالب این بخش برای شما مفید بوده باشد و بتوانید زبان بدن طرف مقابل خود را به خوبی متوجه شوید. 

منبع: زبان بدن

سوالات متداول

آیا مردان هنگام معاشقه دروغ می گویند؟ 

 مردان و زنان به طور متفاوتی دروغ می گویند، و علم می گوید مردان هنگام معاشقه دروغ می گویند. انگیزه های آنها برای دروغ گفتن متفاوت است:
مردان دروغ می گویند تا قوی تر، جالب تر و موفق تر به نظر برسند. آنها هشت برابر بیشتر از دروغگویی در مورد دیگران در مورد خود دروغ می گویند. اگر مردی سعی می کند شما را جذب کند، ممکن است در مورد استعدادها، مهارت ها و تجربیات خود دروغ بگوید تا خود را بهتر نشان دهد. 
 زنان کمتر در مورد خود دروغ می گویند و بیشتر برای محافظت از احساسات دیگران یا ایجاد احساس بهتر در دیگران دروغ می گویند. مثلا وقتی نظری مانند “کت و شلوار من چگونه به نظر می رسد؟” او ممکن است برای حفظ هماهنگی اجتماعی و ایجاد حس بهتر در شما پاسخ مثبت دهد.

چگونه متوجه شوید که او علاقه ای به شما ندارد؟

یک راه عالی برای بررسی اینکه آیا او به شما علاقه ای ندارد این است که به همه چیزهایی را که در این مطلب یاد گرفتید توجه کنید و به دنبال موارد متضاد باشید:
آیا او از دست زدن به شما اجتناب می کند؟
آیا مردمک چشم او تنگ شده است؟
آیا نیم تنه او به سمت در خروجی است؟
آیا بدنش آنقدر به دور متمایل شده است که حتی نمی توانید او را لمس کنید؟
نشانه های مخالف همگی نشانه های بی علاقگی هستند. به بدن او توجه زیادی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا