بهتریندانستنی هالیست

معرفی بهترین کانال های کارتون و انیمیشن تلگرام

خیلی از پدر مادرها برای سرگرمی کودکان دلبندشان به دنبال بهترین کانال تلگرام کارتون و انیمیشن هستند. زیرا در کانال های تلگرامی کارتون و انیمیشن های مختلفی را می توانید به راحتی دانلود کنید. به جرات می توان گفت کانال های تلگرام بهترین مرجع برای دانلود انواع کارتون و انیمیشن های قدیمی و جدید است. اگر نمیدانید کانال انیمیشن در تلگرام را از کجا پیدا کنید با ما همراه باشید. در این بخش از فارسیرو به بررسی بهترین کانال تلگرام کارتون و انیمیشن می پردازیم. اگر به دنبال بهترین کانال تلگرام برای انیمه هستید کلیک کنید.

11 تا از بهترین کانال های تلگرام کارتون و انیمیشن 

در این قسمت بهترین کانال های تلگرام کارتون و انیمیشن را برای شما آورده ایم. اگر به دنبال کانال انیمیشن تلگرامی هستید با کلیک روی گزینه ورود به هر کانال می توانید وارد آن کانال شده و از کارتون ها و انیمیشن های آن لذت ببرید. برخی از این کانال ها به قرار زیر است:  

 1. بهترین کانال تلگرام کارتون های قدیمی  @cartoun

این کانال یکی از بهترین کانال انیمیشن تلگرامی و همچنین بزرگترین کانال انیمیشن در تلگرام است. کانال af_en یکی از فعال ترین کانال های تلگرامی در زمینه کارتون و انیمیشن هست. این کانال روزانه انواع کارتون و انیمیشن با زیرنویس فارسی چسبیده و با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می دهد. در حال حاضر این کانال دارای 193 هزار عضو است که با توجه به فعالیت خوب این کانال بی شک در ادامه رشد خواهد کرد و اعضای بالاتری کسب خواهد کرد. برای ورود به کانال وارد لینک زیر شوید:  

ورود به کانال cartoun

 1. بهترین کانال تلگرام انیمیشن و کارتن @animelist_ir

اگر به دنبال بهترین کانال برای دانلود کارتون، انیمه و انیمیشن می گردید این کانال بهترین انتخاب است. این کانال علاوه بر اینکه جدیدترین های کارتون و انیمیشن را در اختیار شما قرار می دهد، نوستالژی هایی را به اشتراک می گذارد که با دیدن آن ها و تجدید خاطره ها حس و حالی خاص پیدا خواهید کرد.

این کانال بهترین مرجع برای دانلود انواع انیمیشن و کارتون بدون سانسور و با دوبله فارسی است. در حال حاضر این کانال دارای 189 هزار عضو است که با فعالیت حرفه ای و روزانه کانال مطمئنا در آینده مخاطبان بیشتری کسب خواهد کرد. اگر می خواهید وارد این کانال شوید روی لینک زیر کلیک کنید: 

ورود به کانال animelist_ir

 1. بهترین کانال تلگرام انیمیشن و کارتون کوتاه

یکی دیگر از بهترین کانال های تلگرام کارتون و انیمیشن می توان به کانال دانلود کارتون، انیمه و انیمیشن an_i5 اشاره کرد. این کانال انواع انیمه و انیمیشن را در ژانرهای مختلف ارائه می دهد. علاوه بر ارائه فایل دانلود، توضیحاتی در مورد انیمه و یا انیمیشن به همراه خلاصه داستان ارائه می دهد.

شما می توانید با مطالعه خلاصه داستان متوجه شوید که این انیمیشن را می خواهید دانلود کنید یا نه؟ دیدن نوستالژی های این کانال واقعا لذت بخش است. لازم به ذکر است که انیمیشن های این کانال دارای زیرنویس چسبیده هستند. این کانال در حال حاضر 135 هزار عضو دارد. برای ورود به این کانال روی لینک زیر کلیو کنید: 

ورود به کانال @Animation_kotah

بهترین کانال تلگرام کارتون و انیمیشن ، کانال فیلم کودکانه

 

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین کانال های دانلود فیلم و سریال تلگرام ایرانی و خارجی 

 1. بهترین کانال تلگرام کارتون و انیمیشن @ba_kg

از دیگر کانال تلگرام کارتون سینمایی جدید می توان به این کانال اشاره کرد. کانال @ba_kg با توجه به فعالیت خوبش در تلگرام در لیست بهترین کانال های کارتون و انیمیشن تلگرام جای دارد. این کانال انواع کارتون و انیمیشن را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین این کانال تلگرام انیمیشن های والت دیزنی  و نوستالژی های مثل بابالنگ دراز را قرار می دهد که حال ما را خوب می کند. 

نقطه ضعفی که این کانال دارد این است که تبلیغات زیادی می گذارد و این موضوع می تواند باعث آزار برخی از مخاطبان شود. این کانال در حال حاضر 117 هزار عضو دارد. برای ورود به کانال وارد لینک زیر شوید:  

ورود به کانال ba_kg

 1. بهترین کانال تلگرام کارتون و انیمیشن @aiodione

یکی دیگر از بهترین کانال های دانلود کارتون و انیمیشن در تلگرام کانال aiodione است. این کانال به صورت روزانه فعالیت می کند و انواع انیمیشن، کارتون و انیمه را به همراه توضیحات تکمیلی و خلاصه داستان در اختیار شما قرار می دهد.

اگر به دنبال کانالی برای دانلود کارتون و انیمیشن با دوبله فارسی، دو زبانه و بدون سانسور هستید این کانال بی شک یکی از بهترین انتخاب ها است. این کانال هم تبلیغات زیادی انجام می دهد اما با توجه به محتواهایی که ارائه می دهد ارزش عضویت را دارد. در حال حاضر کانال aiodione دارای 116 هزار عضو است. اگر قصد عضویت در این کانال را دارید وارد لینک زیر شوید:  

ورود به کانال aiodione

 1. بهترین کانال تلگرام کارتون و انیمیشن @mwhmddavala

این کانال نیز یکی دیگر از بهترین کانال های کارتون و انیمیشن تلگرام است. اگر به دنبال انواع انیمیشن در ژانرهای مختلف به صورت فیلم و سریال با دوبله فارسی هستید این کانال همان چیزی است که دنبال آن می گردید.

لازم به ذکر است که کانال mwhmddavala کیفیت های مختلفی از انیمیشن و کارتون های خود ارائه می دهد تا شما متناسب با نیلز خود هر کدام را که می خواهید دانلود کنید. برای انیمیشن های که به صورت فیلم هستند اطلاعات فیلم به همراه خلاصه داستان در اختیار شما قرار داده می شود تا با مطالعه آن ها اگر دوست داشتید فیلم را دانلود کنید. در حال حاضر این کانال 56 هزار عضو دارد. برای عضویت در این کانال لینک زیر را کلیک کنید: 

ورود به کانال mwhmddavala

 1. بهترین کانال بانک فیلم و انیمیشن تلگرام 

یکی دیگر از بهترین کانال های کارتون و انیمیشن در تلگرام کانال Cartoon_persian_HD است. این کانال یک کانال انیمیشن دخترونه در تلگرام است که انواع انیمیشن و کارتون را به صورت دوبله فارسی و دوزبانه بدون سانسور در اختیار شما قرار می دهد. همچنین کیفیت های مختلفی از این انیمیشن ها را ارائه می هد تا شما با توجه به حجم اینترنت و نیاز خود هر کدام را که می خواهید دانلود کنید.

این کانال مانند بسیاری از کانال های دیگر، برای هر انیمیشن اطلاعات کامل به همراه خلاصه داستان را به اشتراک می گذارد تا شما به راحتی بتوانید انتخاب کنید. پیشنهاد می کنیم کارتون ها و انیمیشن های این کانال را از دست ندهید. درحال حاضر این کانال نزدیک به هزار عضو دارد. برای ورود به این کانال لینک زیر را کلیک کنید: 

ورود به کانال بانک فیلم و انیمیشن تلگرام 

کانال تلگرام کارتون و انیمیشن دوبله فارسی

 1. بهترین کانال کارتون و انیمیشن تلگرام @cartoonbin

یکی دیگر از کانال های خوب در زمینه کارتون و انیمیشن کانال cartoonbin است. یک کانال انیمیشن دخترونه در تلگرام . این کانال نیز انواع کارتون و انیمیشن در ژانرهای مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. برای هر کارتون و انیمیشن اطلاعات لازم را به اشتراک می گذارد تا شما با اطلاعات بیشتری اقدام به دانلود چیزی که می خواهید بکنید. با استفاده از این کانال می توانید به صورت مستقیم انواع انیمیشن و کارتون های قدیمی و جدید به صورت فیلم و سریال را با کیفیت بالا و حجم کم دانلود کنید. این کانال در حال حاضر 12 هزار عضو دارد. برای ورود به این کانال لینک زیر را کلیک کنید:  

ورود به کانال @cartoonbin

 1. بهترین کانال کارتون و انیمیشن @SamanFillm

اگر برای تقویت زبان انگلیسی فرزند خود به دنبال کانالی می گردید که انواع کارتون و انیمیشن را با زبان انگلیسی و با زیرنویس انگلیسی ارائه دهد این کانال انتخاب خوبی است. این یک کانال تلگرام انیمیشن زبان اصلی است و شما می توانید برای تقویت زبان فرزند خود از آن استفاده کنید. برای ورود به این کانال لینک زیر را کلیک کنید: 

ورود به کانال SamanFillm

 1. بهترین کانال تلگرام کارتون و انیمیشن @mctvpro20

اگر به دنبال کانالی برای دانلود انواع انیمیشن و کارتون با دوبله فارسی می گردید این کانال یک انتخاب خوب است. این کانال اطلاعات کاملی به همراه خلاصه داستان از هر انیمیشن را در اختیار شما قرار می دهد تا با دیدی بازتر انیمیشن مورد علاقه خود را یافته و اقدام به دانلود آن کنید. این کانال در حال حاضر نزدیک به 6 هزار عضو دارد. برای عضویت در این کانال و دانلود انیمیشن و کارتون های مختلف وارد لینک زیر شوید:  

ورود به کانال @mctvpro20 

 

 1. بهترین کانال کارتون تلگرام @sponge_bob_ir

اگر شما هم دوست دار کارتون باب اسفنجی هستید این کانال به طور اختصاصی قسمت های مختلف کارتون باب اسفنجی را در اختیار شما قرار داده است. همچنین عکس پروفایل و والپیپرهای زیبا و جذابی از کارتون باب اسفنجی را برای شما به اشتراک گذاشته است. برای ورود این کانال لینک زیر را کلیک کنید: 

ورود به کانال باب اسفنجی 

بهترین کانال های کارتون و انیمیشن تلگرام

کلام پایانی 

امروز انیمیشن ها و کارتون ها به قدری جذاب هستند که فقط کودکان مخاطب آن ها نیستند بلکه بزرگسالان نیز دویت دارند آن ها را ببینند. اگر برای کودک دلبندتان و یا حتی برای خودتان به دنبال بهترین کانال تلگرام کارتون و انیمیشن هستید ما در این مطلب چندین کانال خوب که فعالیت خوبی در این زمینه دارند را به شما معرفی کردیم.

امیدواریم مطالب این بخش برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشیم به شما در یافتن کارتون و انیمیشن مورد نظرتان کمک کنیم. ممنون که تا انتهای این بخش همراه ما بودید. راستی به نظر شما بهترین کانال تلگرام برای دانلود کارتون و انیمیشن کدام کانال است؟ شما از چه طریق کارتون و انیمیشن دانلود می کنید؟ تجربه خود را در قسمت ثبت نظر برای ما و دیگر کاربران این سایت بنویسید. 

سوالات متداول

بهترین کانال تلگرام برای دانلود کارتون و انیمیشن کدام کانال است؟  

برای دانلود کارتون و انیمیشن کانال های بسیاری در شبکه های اجتماعی مختلف وجود دارد. ما در این مطلب چندتا از بهترین کانال های تلگرام را معرفی کردیم. می توان گفت از بین مواردی که معرفی کردیم کانال af_en از بهترین و فعال ترین کانال ها در این حوزه است. 

بهترین کانال تلگرام برای دانلود انیمه کدام کانال است؟  

کانال anime-hardsub یکی از بهترین کانال های دانلود انیمه می باشد. لازم به ذکر است که در مطلبی از سایت فارسیرو بهترین کانال های انیمه را نیز معرفی کردیم. پیشنهاد می کنیم سری به آن بزنید. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا