لیستبهتریندانستنی ها

معرفی بهترین کانال انیمه در تلگرام برای دانلود انیمه!

بهترین کانال انیمه در تلگرام کدام است؟ این روزها تلگرام یکی از بهترین مراجع برای دانلود انواع انیمه، فیلم، سریال و… است. بعضی از کانال های تلگرامی انقدر فعالیت خوب و کاملی دارند که دیگر نیاز نیست برای پیدا کردن چیزی که می خواهید ساعت ها در اینترنت بگردید. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به انیمیشن علاقه دارید بی تردید به دنبال بهترین کانال انیمه در تلگرام هستید. ما در این مطلب از فارسیرو بهترین کانال های تلگرام انیمه را برای شما آورده ایم.

تا با خیال راحت و با مقایسه کانال ها بهترین کانال را انتخاب کنید. پس برای پیدا کردن بهترین کانال انیمه تلگرام تا انتهای این بخش همراه ما باشید. راستی اگر به دنبال بهترین کانال های دانلود فیلم و سریال تلگرام ایرانی و خارجی می گردید ما در مقاله ای به طور کامل بهترین کانال انیمه در تلگرام را معرفی کردیم حتما سری به این کانال تلگرامی انیمه بزنید.

15 تا از بهترین کانال انیمه در تلگرام

در این قسمت کامل ترین مجموعه کانال هایی که در زمینه انیمه فعالیت دارند را برای شما آورده ایم که هر کدام به شرح زیر است: 

 1. بهترین کانال های تلگرام انیمه ، anime-hardsub

این کانال یکی از کانال های فعال و حرفه ای در زمینه انیمه است. یکی از ویژگی های خوب این کانال این است که انواع انیمه و انیمیشن هاردساب شده (انیمیشن با زیر نویس چسبیده روی ویدئو و غیر قابل برداشت) را در اختیار شما قرار می دهد. شعار این کانال این است که انیمیشن ها را با بالاترین کیفیت و کمترین حجم ارائه می دهد. در حال حاضر این کانال تقریبا 32 هزار عضو دارد و با توجه به فعالیت خوب کانال مطمئنا روز به روز به مخاطبانش افزوده می شود. برای ورود به این کانال تلگرامی انیمه لینک زیر را بزنید:  

ورد به کانال anime-hardsub 

 

 1. بهترین کانال تلگرام انیمه ، animetitan_new

یکی دیگر از بهترین کانال های انیمه در تلگرام می توان به @animetitan_new یا معرفی انیمه moarefianime اشاره کرد. این کانال نیز انواع انیمه را با کیفیت های مختلف در اختیار شما قرار می دهند تا متناسب با نیاز و حجم اینترنت خود هر کدام را که خواستید دانلود کنید. این کانال به صورت روزانه فعالیت داشته و انیمه های جدید را در اختیار شما قرار می دهد. در حال حاضر 1,100 عضو دارد. برای ورود به کانال لینک زیر را کلیک کنید: 

ورود به کانال @animetitan_new

 1. بهترین کانال دانلود انیمه ، anime boxy

یکی دیگر از کانال ها در لیست بهترین کانال انیمه تلگرام می توان به کانال anime boxy که یک کانال تلگرام انیمه با زیرنویس فارسی چسبیده است، اشاره کرد. این کانال علاوه بر اینکه انواع انیمه را به همراه زیرنویس چسبیده در اختیار شما قرار می دهد، جدیدترین اخبار در مورد انیمه را نیز با شما به اشتراک می گذارد. اگر شما هم دوست دارید اخبار مربوط به انیمیشن هایی را که می بینید، دنبال کنید و به دنبال یک کانال تلگرام انیمه با زیرنویس فارسی چسبیده هستید این کانال همان چیزی است که دنبالش می گردید. در حال حاضر دارای 1800 عضو است. برای ورود به کانال تلگرامی انیمه لینک زیر را کلیک کنید: 

ورود به کانال anime boxy

بهترین کانال های تلگرام انیمه

 1. بهترین کانال تلگرام انیمه ، animworlddl

یکی از بهترین کانال های انیمیشن در تلگرام که از فعال ترین کانال ها نیز محسوب می شود، کانال animworlddl است. این کانال انواع انیمه های درحال پخش و درخواستی را با انکود اختصاصی و هاردساب فارسی (زیرنویس چسبیده غیرقابل برداشت) در اختیار شما قرار می دهد. این مجموعه در یوتیوب و اینستاگرام نیز فعالیت دارند. در حال حاضر تقریبا 126 هزار عضو دارند. برای ورود به کانال لینک زیر را کلیک کنید:  

ورود به کانال animworlddl

 1. بهترین کانال دانلود انیمه ، animelist 

انیمه لیست یکی دیگر از کانال های انیمه و مانگا تلگرام است که انواع انیمه با زیرنویس فارسی را با شما به اشتراک می گذارد. این کانال سایت اختصاصی نیز دارد. همچنین برای اپنینگ و اندینگ، آرت و والپیپر انیمه ها، مانگا و اخبار نیز کانال جداگانه ارائه داده اند تا شما متناسب با چیزی که می خواهید وارد کانال مورد نظر شده و به راحتی انیمه ای که می خواهید را پیدا کنید. این کانال در حال حاضر 115 هزار عضو دارد. برای ورود به کانال لینک زیر را کلیک کنید: 

ورود به کانال animelist 

 1. بهترین کانال تلگرام انیمه ، AnimeSoftsub

کانال AnimeSoftsub یکی دیگر از بهترین کانال اای انیمه تلگرام است که انیمه های انکود شده را با بالاترین کیفیت و کمترین حجم ارائه می دهد. این کانال انواع انیمه های درحال پخش و پایان یافته را با زیر نویس فارسی چسبیده در اختیار شما قرار می دهد. این کانال در حال حاضر 3500 عضو دارد. برای ورود به کانال لینک زیر را کلیک کنید: 

ورود به کانال AnimeSoftsub

 1. بهترین کانال های تلگرام انیمه ، naruto_worlds

اگر می خواهید از اخبار انیمه و مانگای فوق العاده بوروتو اولین نفر مطلع شوی،  حتما عضو این کانال شوید. این کانال به طور اختصاصی اخبار و انیمه های بوروتو را در اختیار شما قرار می دهد. کانال تلگرام naruto_worlds در حال حاضر 7200 عضو دارد. برای ورود به این کانال لینک زیر را کلیک کنید:  

ورود به کانال naruto_worlds

 1. بهترین کانال انیمه در تلگرام ، anime_1404

این کانال یکی از کانال های خوب در زمینه انواع انیمه بوده است که متاسفانه به دلایلی فعالیتش متوقف شده است. اما اگر به دنبال انیمه های قدیمی هستید می توانید از پست های قبلی این کانال استفاده کنید. این کانال انیمه های خود را با زیرنویس فارسی و کیفیت بالا در اختیار شما قرار داده است. در حال حاضر 12,200 عضو دارد. برای ورود به کانال تلگرامی انیمه لینک زیر را کلیک کنید: 

ورود به کانال anime_1404

 1. بهترین کانال تلگرام انیمه ، soulreaperzone

یکی دیگر از بهترین کانال انیمه در تلگرام  soulreaperzone است که در حال حاضر 8800 عضو دارد. این کانال انواع انیمه را در کیفیت های مختلف در اختیار شما قرار می دهد. همچنین برای انیمه لیست، انیمه والپیپر و… نیز کانال جداگانه ارائه داده است تا شما راحت تر به چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. برای ورود به کانال لینک زیر را کلیک کنید:  

ورود به کانال soulreaperzone 

بهترین کانال انیمه در تلگرام

 1. بهترین کانال های تلگرام دانلود انیمه ، animewallpapers_hd

کانال animewallpapers_hd انواع انیمه و والپیپر را در اختیار شما قرار داده است. البته لازم به ذکر است که این کانال مدتی است که فعالیت نداشته و شما می توانید از انیمه ها و والپیپرهای قبلی که در کانال به اشتراک گذاشته است استفاده کنید. در حال حاضر این کانال 676 عضو دارد. برای ورود به کانال لینک زیر را کلیک کنید:  

ورود به کانال animewallpapers_hd 

 

 1. بهترین کانال تلگرام انیمه ، borutonarutonext

کانال borutonarutonext یکی دیگر از کانال های انیمه اختصاصی بوروتو است. این کانال قسمت های مختلف انیمه بوروتو، عکس و ریمیکس، آهنگ و کلیپ،  دیالوگ و بیوگرافی انیمه بوروتو را برای شما به اشتراک گذاشته است. لازم به ذکر است که این کانال مدتی هست که فعالیت نمی کند و در حال حاضر 1000 عضو دارد. برای ورود به کانال تلگرامی انیمه لینک زیر را کلیک کنید:  

ورود به کانال borutonarutonext 

 

 1. بهترین کانال دانلود انیمه ، myheroacademia 

 

یکی دیگر از کانال های خوب در زمینه انیمه کانال myheroacademia است. این کانال انواع انیمه و والپیپر را با کیفیت خوب در اختیار شما قرار می دهد. این کانال در حال حاضر نزدیک به 6 هزار عضو دارد. برای ورود به کانال لینک زیر را بزنید:  

ورود به کانال myheroacademia 

 

 1. بهترین کانال تلگرام انیمه ، KuraiScans

این کانال نیز یکی از کانال های خوب در زمینه انیمه است که انواع انیمه را با کیفیت مناسب در اختیار شما قرار می دهد. این کانال در حال حاضر 4400 عضو دارد. برای ورود به کانال لینک زیر را کلیک کنید:  

ورود به کانال KuraiScans 

 1. بهترین کانال انیمه در تلگرام ، animeprsian

یکی دیگر از کانال ها از لیست بهترین کانال تلگرام دانلود انیمه، کانال animeprsian است. این کانال نیز باکیفیت ترین انیمه، مانگا، مانهوا و… را در اختیار شما قرار می دهد. لازم به ذکر است که این کانال تا کنون فعالیت چندانی نداشته است و احتمالا در ادامه قوی تر ظاهر خواهد شد. در حال حاضر نزدیک به 300 عضو دارد. برای ورود به کانال تلگرامی انیمه لینک زیر را کلیک کنید:  

لینک ورود به کانال animeprsian 

بهترین کانال انیمه در تلگرام

 1. بهترین کانال انیمه در تلگرام ، EZdI

به عنوان آخرین مورد از لیست بهترین کانال انیمه تلگرام می توان به کانال EZdI که یک کانال تلگرام انیمه بدون سانسور است اشاره کرد. این کانال انواع انیمه را به زبان اصلی و بدون سانسور در اختیار شما قرار می دهد و یک کانال تلگرام دانلود انیمه با زیرنویس فارسی بدون سانسور است

. همچنین کیفیت های مختلفی از انیمه ها را ارائه می دهد تا شما متناسب با نیاز و حجم اینترنت خود کیفیت مناسب را دانلود کنید.

شعار این کانال، دانلود انیمه بدون سانسور با زیرنویس فارسی به ساده ترین حالت ممکن است. پس اگر به دنبال یک کانال تلگرام انیمه بدون سانسور هستید این کانال همان جایی است که دنبالش می گردید. این کانال در حال حاضر نیزدیک به 500 عضو دارد. برای ورود به کانال وارد لینک زیر شوید:  

ورود به کانال EZdI 

 

کلام پایانی 

اگر به انیمه علاقه دارید بی تردید در صدد یافتن بهترین مرجع برای دانلود انیمه های مورد نظر خود هستید. این روزها تلگرام بهترین و ساده ترین مرجع برای دانلود رایگان انواع انیمه و…  است. ما در این مطلب بهترین کانال انیمه در تلگرام را معرفی کردیم. امیدواریم با ارائه لیست بالا به شما در پیدا کردن انیمه های مورد نظر خود کمک کرده باشیم. ممنون که تا انتها همراه ما بودید. راستی شما انیمه های خود را از کجا دانلود می کنید؟ به نظر شما بهترین کانال های تلگرام برای دانلود انیمه کدام کانال است؟ حتما تجربه خود را در قسمت ثبت نظر برای ما و کاربران سایت بنویسید.

سوالات متداول

بهترین کانال انیمه در تلگرام کدام است؟ 

در این مطلب لیستی از بهترین کانال های انیمه در تلگرام را بیان کردیم که می توان گفت بهترین آن ها کانالanime-hardsub است.

کدام کانال علاوه بر انیمه اخبار انیمه هم به اشتراک می گذارد؟

anime boxy

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. دمتون گرم…. راحت میشه از تلگرام هر انیمه ای خواسی نگاه کنیم .. اونم بدون دردسر..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا