اجتماعیبهترینلیست

معرفی بهترین کانال های دانلود فیلم و سریال تلگرام ایرانی و خارجی 

به دنبال بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال هستید؟ این روزها ساده ترین راه برای دانلود فیلم و سریال استفاده از یک کانال تلگرامی خوب و کامل است. شاید کانال های فیلم و سریال بسیاری در پیام رسان های مختلف وجود داشته باشد اما این که کدام یک بهترین کانال فیلم و سریال است مهم است. زیرا برخی از کانال ها انقدر شما را به لینک های مختلف ارجاع می دهند و در آخر هم فیلم مورد نظر خود را پیدا نمی کنید.

حتما برای شما هم پیش آمده که وارد یک کانال تلگرام فیلم و سریال شده اید اما از تبلیغات زیاد و همچنین پاس دادن شما به کانال های دیگر کلافه شده اید. ما در این قسمت از سایت فارسیرو قصد داریم بهترین کانال های دانلود فیلم و سریال تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس اگر می خواهید خیلی راحت فیلم و سریال های مختلف را دانلود کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید تا انتها همراه ما باشید. 

آنچه در ادامه می‌خوانید

بهترین کانال های دانلود فیلم و سریال تلگرام ایرانی و خارجی 

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال کانالی است که روزانه جدیدترین فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی را به صورت رایگان به اشتراک بگذارد. همچنین به راحتی مخاطبان خود توجه داشته و از تبلیغات زیاد در کانال استفاده نکند یا برای دانلود فیلم یا سریال به هزار لینک دیگر ارجاع ندهد که در آخر فرد را از دانلود فیلم یا سریال پشیمان کنند.

در زیر چندین کانال تلگرام فیلم و سریال ایرانی و خارجی خوب و عالی را به شما معرفی می کنیم تا به راحتی فیلم و سریال مورد نظر خود را دانلود کنید. 

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ Film2Movie | فیلم تو مووی

بی تردید می توان گفت کانال Film2Movie یکی از بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال ایرانی و خارجی است. اگر به دنبال کانال تلگرام فیلم و سریال خارجی دوبله فارسی بدون سانسور هستید این کانال بهترین گزینه برای شما است. کانال فیلم تو مووی بسیار بروز است و به طور دقیق و منظم فیلم ها و سریال های خارجی را با انواع کیفیت در اختیار شما قرار می دهد. هم اکنون این کانال 33 هزار عضو دارد که به دلیل فعالیت حرفه ای و خوب کانال هر روز مخاطبان آن بیشتر و بیشتر می شود. این کانال وبسایت نیز دارد که می توانید برای دانلود فیلم و سریال از آن طریق نیز اقدام کنید. 

آدرس کانال: Film2movie 

 

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ کانال فیلم وین (Filmwin)

یکی دیگر از بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال کانال Filmwin است که مخاطبان بسیاری دارد. شما می توانید انواع فیلم و سریال ایرانی و خارجی بدون سانسور را از این کانال دانلود کنید. این کانال برای هر فیلم و سریال اطلاعات کاملی را قرار می دهد تا هر فرد با اطمینان فیلم و سریال مورد نظر خود را دانلود کند.

شما می توانید قبل از دانلود فیلم و سریال مورد نظر خود اطلاعاتی از جمله نام چندین نفر از بازیگران، ژانر فیلم یا سریال، اسم کارگردان، خلاصه داستان و همچنین امتیاز IMDb فیلم‌های موجود در کانال را مشاهده کنید. در حال حاضر این کانال 39 هزار عضو دارد. 

آدرس کانال Filmwin

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال 𝗙𝗫𝗙𝗜𝗟𝗠 (فیلم سون)

کانال فیلم سون یا 𝗙𝗫𝗙𝗜𝗟𝗠 نیز یکی از بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال خارجی بدون سانسور است. این کانال یکی از کانال های محبوب در بین فیلم بازان است که در حال حاضر 182 هزار عضو دارد. این کانال یکی از فعال ترین کانال های تلگرامی است که هر روز تعداد عضوهای آن بیشتر خواهد شد.

اگر به دنبال بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال خارجی دوبله فارسی بدون سانسور هستید که جدیدترین فیلم و سریال خارجی را در اختیار شما قرار دهد کانال تلگرام فیلم و سریال بدون سانسور 𝗙𝗫𝗙𝗜𝗟𝗠 بهترین انتخاب است. این کانال روزانه فیلم ها و سریال های جدید خارجی را با زیرنویس فارسی برای شما به اشتراک می گذارد. 

آدرس کانال 𝗙𝗫𝗙𝗜𝗟𝗠 (فیلم سون) 

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین کانال انیمه در تلگرام برای دانلود انیمه!

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ فیلم بازان

اگر آن زمان که استفاده از فیسبوک در ایران اوج گرفته بود را به خاطر دارید و شما هم یکی از کاربران فیسبوک بودید احتمالا صفحه فیلم بازان را دنبال می کردید. فیلم بازان یکی از قدیمی ترین صفحات سینمایی در فیسبوک است که در تلگرام نیز کانالی راه اندازی کردند و به فعالیت های خود ادامه دادند. با عضویت در این کانال می توانید جدیدترین فیلم ها را دانلود کرده و تماشا کنید. 

آدرس کانال فیلم بازان

 

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ لیدی ال LadyL Movies

یکی دیگر از کانال فیلم و سریال در تلگرام که به طور منظم فیلم و سریال های ایرانی و خارجی را منتشر می کند کانال لیدی ال LadyL است. شما می توانید از طریق این کانال انواع فیلم و سریال خارجی را با زیرنویس فارسی چسبیده به طور رایگان دانلود کنید. 

اگر می خواهید از فیلم و سریال های جدید کانال مطلع شوید می توانید صفحه اینستاگرام این کانال را دنبال کرده تا از جدیدترین های این کانال مطلع شوید. 

آدرس کانال LadyL Movies

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ کانال فیلم و سریال (Moviesفیلم)

یکی از بهترین کانال فیلم و سریال ایرانی رایگان کانال Serial&Movies است که با شروع فعالیت خود توجه مخاطبان زیادی را جلب کرد. اگر دوست دار فیلم ها و سریال های ایرانی هستید و به دنبال انواع مختلف آن ها با ژانرهای گوناگون هستید این کانال می تواند مناسب شما باشد.

با توجه به اینکه این کانال خلاصه فیلم ها و سریال ها را نیز در اختیار شما قرار می دهد می توانید قبل از دانلود فیلم و سریال خلاصه آن ها را مطالعه کنید و اگر مطابق با سلیقه شما بود آت را دانلود کنید.

آدرس کانال Moviesفیلم

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ کانال آی مووی (iMovie-DL)

اگر به دنبال یک کانال فیلم و سریال در تلگرام می گردید که علاوه بر اینکه انواع فیلم و سریال ایرانی و خارجی را در اختیار شما قرار دهد، اخبار و حاشیه های مربوط به فیلم ها و بازیگران را نیز به اشتراک بگذارد کانال iMovie همان کانالی است که شما دنبال آن می گردید. این کانال یکی از کامل ترین کانال های فیلم و سریال است که فیلم و سریال های روز دنیا را در اختیار شما قرار می دهد. 

آدرس کانال iMovie-DL

بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال؛ ریویو فیلم film reviwe 

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که از فیلم ها و سریال های پرجلوه جدید خسته شده اید و به دنبال فیلم های قدیمی تر، هنری و خاص هستید کانال ریویو فیلم مخصوص شما است. این کانال خاص را از دست ندهید. 

آدرس کانال فیلم ریویو 

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ کانال یک موویز (YekMovies)

یکی دیگر از کانال تلگرامی فیلم و سریال که علاوه بر ارائه فیلم و سریال به حواشی و اخبار نیز می پردازند کانال یک موویز است. این کانال سریال های روز دنیا را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید سریال های مورد نظر خود را به راحتی و رایگان از این کانال دانلود کنید و از دیدن آن ها لذت ببرید. 

آدرس کانال YekMovies

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ کانال فیلم و سریال دوستی ها (Doostihaa.com)

کانال تلگرامی و سایت دوستی ها یکی از بهترین مراجع برای دانلود فیلم و سریال است. این سایت سال هاست که در این زمینه فعالیت می کند و کانال تلگرامی آن نیز یکی از کانال های فعال فیلم و سریال است. اگر به دنبال بهترین کانال فیلم و سریال ایرانی رایگان و خارجی هستید این کانال می تواند به شما کمک کند. 

آدرس کانال Doostihaa.com

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ کانال فیلم و سریال جدید (IranFilm30)

یکی دیگر از کانال تلگرام فیلم و سریال رایگان که انواع فیلم و سریال ایرانی و خارجی را در اختیار شما قرار می دهد کانال IranFilm30 است. این کانال حواشی و اخبار سینمای ایران و بازیگران را نیز به اشتراک می گذارد. اگر می خواهید سریال های هفتگی ایرانی و دیگر فیلم و سریال های ایرانی و خارجی را با کیفیت مناسب دانلود کنید و از دیدن آن لذت ببرید این کانال انتخاب خوبی است. 

آدرس کانال IranFilm30

بهترین کانال فیلم و سریال بدون سانسور؛ کانال 30nama یا 30نما (Officialcinama) 

اگر به دنبال بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال ایرانی و خارجی هستید که به طور کامل اطلاعات کافی را به شما بدهد کانال 30nama انتخاب خوبی است. زیرا این کانال هم انواع فیلم و سریال روز دنیا را در اختیار شما قرار می دهد، هم اخبار و حواشی سینما را به اشتراک می گذارد و هم به نقد و بررسی فیلم های مختلف می پردازد. لازم به ذکر است که این کانال سایتی با همین اسم دارد که در همین راستا فعالیت می کند. 

آدرس کانال Officialcinama 

 

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ کانال تلگرام فیلم ایرانی آرشیو فیلم بینها

یکی از بهترین کانال فیلم و سریال ایرانی رایگان کانال آرشیو فیلم بینها است که انواع فیلم ها و سریال های ایرانی را با شما به اشتراک می گذارد. این کانال آرشیو کاملی از فیلم ها و سریال های ایرانی جدید و قدیمی است که شما می توانید به صورت رایگان آن ها را دانلود کنید. 

آدرس کانال آرشیو فیلم بینها

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال؛ کانال سینما فکت CinemaFact

یکی دیگر از بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال ایرانی و خارجی که هم جدیدترین فیلم ها و سریال های روز دنیا را در اختیار شما قرار می دهد، به اخبار و حواشی سینما نیز می پردازند، کانال CinemaFact است. پس اگر هم می خواهید فیلم ها و سریال های مختلف را دانلود کنید و هم تازه ترین اخبار و حواشی سینما و سلبریتی ها را نیز دنبال کنید این کانال همان چیزی است که دنبال آن بودید. 

آدرس کانال CinemaFact

بهترین کانال تلگرام فیلم و سریال

کلام آخر

دیگر گذشت آن زمان که برای گرفتن فیلم و سریال های مختلف باید به ویدئو کلوپ ها می رفتید و دوباره فیلم یا سریال را پس می دادید. حالا خیلی راحت در خانه می نشینید و از طریق کانال های تلگرامی فیلم و سریال مورد نظر خود را دانلود کرده و از دیدن آن لذت می برید. حتی با وجود اینکه تلگرام فیلتر شده است اما هنوز هم یکی از ساده ترین راه ها برای دانلود بی دردسر فیلم و سریال است.

در این مطلب از فارسیرو چندین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی و خارجی را معرفی کردیم. امیدواریم مطالب این بخش برای شما مفید بوده باشد. ممنون که تا انتها همراه ما بودید. راستی شما تا به حال از این کانال های تلگرامی استفاده کرده اید؟ تجربه خود را در قسمت ثبت نظر برای ما و دیگر کاربران فارسیرو بنویسید. 

سوالات متداول

بهترین کانال دانلود فیلم های ایرانی کدام است؟

از جمله بهترین کانال تلگرام دانلود فیلم و سریال ایرانی رایگان می توان به Film2Movie، کانال 𝗙𝗫𝗙𝗜𝗟𝗠 و کانال Filmwin اشاره کرد. 

بهترین کانال دانلود فیلم و سریال خارجی کدام است؟

یکی از بهترین کانال دانلود سریال خارجی کانال Filmwin است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا