دیزاین و دکوراسیونتزیینات خانهطراحی داخلی

5 نکته کلیدی در خرید مبل تخت شو با راهنمایی آرا سوفا

مبل تخت شو، وسیله ای کاربردی و شگفت انگیز است که کمتر کسی است که از آن بی اطلاع باشد.

مبل تختخواب شو ترکیب و ادغام دو وسیله حیاتی و مهم است با این تفاوت که شما هزینه یک وسیله را پرداخت میکنید اما دو وسیله کاربردی و مهم را از آن خود میکنید.

مبلی شکیل و تخت خوابی راحت را تنها با خرید یک مبل تختخواب شو برای خود دارید.

اما زمان خرید مبل تختخوابشو ممکن است بسیاری از فروشنده های گالری مبلمان و فروشگاه ها برای سود بیشتر و فروش خود چیز هایی را راجع به مبل تختخوابشو به شما نگویند و رازهایی درباره مبل تخت خوابشو وجود داشته باشد که شما از آن بی خبر باشید. این مقاله را تا انتها دنبال کنید تا راز های ناگفته و پنهان مبل تخت خواب شو را به شما بگوییم و خریدی راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید.

کیفیت:

کیفیت در مبل تختخواب شو حرف اول را میزند و ملاک شما برای خرید یک مبل تختخواب شو علاوه بر گزینه های دیگر باید در ابتدا کیفیت آن محصول باشد. کیفیت مبل تختخواب شو از این بابت اهمیت دارد که شما قرار است از مبل تخت شو هم به عنوان مبل و هم به عنوان تخت استفاده کنید پس مهم است که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. بسیاری از گالری های مبلمان و فروشگاه های مبل بخاطر فروش بیشتر خود از کیفیت مبلمان تولیدی خود بسیار کاسته اند و نهایت عمر مفید این گونه مبلمان 2 سال است، بعد از آن شاهد به صدا افتادن مبل و عدم کارایی درست آن خواهید بود.

مکانیزم:

این مکانیزم مبل تختخواب شو است که تعیین کننده طول عمر مفید مبلمان شماست. یک مبل تختخواب شو به فراخور جایی که در آن قرار میگیرد ممکن است به تعداد زیاد در طول روز به تخت تبدیل شده و یا بلعکس. پس اهمیت دارد که بدانید مکانیزم مبل تخت شو شما چه کیفیتی دارد. برند هایی هستند مثل آرا سوفا که مکانیزم های مبلمان خود را از بهترین برندهای اروپایی وارد کرده و کیفیت و دوام بینظیری را برای مبلمان خود ارائه می دهند.

نشیمن:

اهمیت جنس فومی که در ساخت مبل تخت شو استفاده میشود بسیار بالاست چرا که شما قرار است از آن به عنوان تخت خواب استفاده کنید پس لازم است همانقدر که حساسیت برای خرید تشک طبی تخت خواب خود به خرج میدهید به فوم به کار رفته در مبل تخت خواب شو خود هم پرس و جو کنید تا از بهترین گزینه استفاده کنید.

بدنه مبل:

بدنه یا استراکچر مبلمان تختخواب شو باید از دوام بالایی برخوردار باشند تا بتوان از آنها به عنوان تخت خواب های دو الی سه نفره با خیال راحت و بدون ترس از خراب شدن استفاده کرد. اگر مبلمان تخت شو از بدنه چوبی ساخته شده باشند شاید تحمل وزنی که انتظار میرود را نداشته باشند و نتوان از آن ها به خوبی استفاده کرد. بدنه چوبی مبلمان علاوه بر اینکه تحمل وزن بالا را ندارد و ممکن است به زودی و راحتی شکسته شوند در اثر فشار زیاد با مسائلی مثل صداهای زیاد و همچنین پوسیدگی در محیط های مرطوب و … هم مواجه هستند.

پارچه مبلی:

جنس پارچه مبلی استفاده شده در مبلمان تخت خواب شو باید به گونه ای باشد که بعد از استفاده مداوم دچار تغییر رنگ نشود. مشکل دیگه ای که ممکن است برای پارچه مبل تختخواب شو بیوفتد تغییر خواب پارچه است. موضوعی که که باید در انتخاب پارچه مبل تخت شو خود دقت کنید این است که لکه بری ساده و آسانی داشته باشد. چون شما قرار است به طور مداوم از آن استفاده کنید پس در معرض لکه ها قرار دارد به همین جهت باید پارچه مبلی شما توانایی لکه بری ساده را داشته باشد تا نگرانی از این بابت نداشته باشید.

جمع بندی:

در بالا راز هایی از انتخاب و خرید این نوع مبلمان به شما گفته شده است که اهیمت بسیاری بالایی در انتخاب بهترین ها دارد ولی ممکن است بسیاری از فروشندگان یا به دلیل عدم آگاهی دقیق و یا به دلیل تلاش برای فروش بیشتر محصول خود به شما از میزان اهمیت موارد بالا نگویند، پس بهتر است که خودتان قبل از خرید حتما راجع به موارد بالا تحقیق کنید و سوال هایی که لازم است بدانید را آماده کنید و از فروشنده بپرسید تا خریدی بدون نقص داشته باشید.

ممنون که مارا همراهی کردید.

منبع: https://arasofa.com/product-category/sofabed/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا