فناوری در زندگیاخبار فناوری

ربات فرستادن پست به اکسپلور چطور کار می کند؟

اگر دوست دارید سیل عظیمی از مخاطبان هدف تان روانه پیج اینستاگرام شما شوند اکسپلور اینستاگرام بهترین گزینه برای شماست. با وارد کردن پست های خود به اکسپلور می توانید بیشترین بازخورد را دریافت کنید. چون هم هزینه ای برای شما نخواهد داشت و هم اینکه فالوورهای کاملا هدفمند جذب می کنید. فرستادن پست ها به اکسپلور اینستاگرام از طریق ربات های اینستاگرامی امکان پذیر است. چون این ربات ها فعالیت های انسان گونه دارند و می توانند اینستاگرام را دور بزنند.

در این مقاله قصد داریم در مورد ربات فرستادن پست به اکسپلور اینستاگرام با شما صحبت کنیم. انقلاب بزرگی در اینستاگرام که شاید هنوز خیلی ها باورش ندارند. ربات فرستادن پست به اکسپلور دقیقا آن چیزیست که شما بهش احتیاج دارید. در ادامه همراه ما باشید تا از مزایا و نحوه کارکرد این ربات ها بیشتر به شما بگوییم. اگر واقعا اکسپلور رفتن پست هایتان برای شما مهم است حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.

چرا فرستادن پست ها به اکسپلور انقدر ارزشمند است؟

در یک کلام چون هزینه ای ندارد و جذب فالوور واقعی و هدفمند برای شما اتفاق می افتد. اکسپلور اینستاگرام دقیقا همان جایی است که انبوهی از مخاطبان هدف شما در آن جا وجود دارد. فقط کافی است آن ها را به پیج تان جذب کنید. زمانی که از طریق اکسپلور اینستاگرام فالوور جذب کنید دیگر کار تمام شده است چون رفتن پست های بعدی شما به اکسپلور ساده تر است. اگر بتوانید فقط یکی از پست های خود را به اکسپلور برسانید اینستاگرام به پیج تان علاقه مند می شود و از این بعد پست های شما راحت تر وارد اکسپلور می شود. این یعنی بدون هیچ هزینه ای بابت تبلیغات فالوورهای زیادی را جذب می کنید. اگر این روند را ادامه دهید قطعا فروش تان بالا خواهد رفت و در نهایت درآمد شما از طریق اکسپلور چندین برابر می شود.

 

ربات فرستادن پست به اکسپلور چیست و چطور کار می کند؟

ربات فرستادن پست به اکسپلور چطور کار می کند؟

حتما با ربات های اینستاگرامی آشنا هستید؟! ربات اینستاگرام کارش این است که فعالیت هایی که شما قرار است در اینستاگرام برای جذب فالوور انجام دهید را به صورت اتوماتیک برای شما انجام می دهد. ربات اینستاگرام ارسال پست به اکسپلور هم دقیقا همین کار را برای شما انجام می دهد فقط با هدف اینک پست شما را به اکسپلور بفرستد. در واقع ربات اینستاگرام به خودی خود برای شما معجزه نمی کند! فقط کارهایی را انجام می دهد که پست شما مورد توجه مخاطبان بیشتری قرار بگیرد و در نهایت به اکسپلور برود.

حالا ربات های اینستاگرام بردن پست به اکسپلور چطور کار می کنند؟ ساده است این ربات ها فعالیت هایی که شما باید انجام دهید را به شکل برنامه ریزی شده برای شما در طول شبانه روز انجام می دهند. فقط کافیست اکانت خود را به ربات متصل کنید و برنامه ریزی آن را انجام دهید. برخی از فعالیت های ربات های اینستاگرامی به این شکل هستند: ارسال کامنت هوشمند به صورت خوددکار، لایک کردن پست ها، سین کردن استوری ها، ارسال دایرکت اتوماتیک به مخاطبان هدف تان با پیام های کاملا سفارشی، بالا بردن ریچ، ایمپرشن و پروفایل ویزیت پیج تان و … این فعالیت ها به طور کلی باعث بالا رفتن نرخ تعامل کاربران با پیج تان می شود و به اکسپلور خور کردن پیج تان کمک بسیاری می کند.

 

آیا ربات فرستادن پست به اکسپلور واقعا کار می کند؟

در حال حاضر خیلی از ربات های اینستاگرامی به خاطر محدودیت هایی که اینستاگرام اعمال کرده است کار نمی کنند! اما ربات ارسال پست به اکسپلور به طور صحیح کار می کند. سایت هایی هستند مثلا جت فالوور که ربات فرستادن پست به اکسپلور را دارند و هم اکنون هم کاربران زیادی برای بردن پست های خود به اکسپلور از این ربات استفاده می کنند.

این ربات کاملا امن است و مشکلی را برای پیج تان بوجود نمی آورد! چون مدام در حال آپدیت و برطرف کردن باگ های امنیتی است. در حال حاضر هم اینستاگرام فعالیت های این ربات را نمی تواند شناسایی کند چون طبق آخرین الگوریتم های اینستاگرام طراحی شده است. پس با خیال راحت می توانید از ربات اینستاگرام جت فالوور استفاده کنید.

 

آیا به جز از ربات فرستادن پست به اکسپلور گزینه ای دیگری وجود دارد؟

خرید اکسپلور اینستاگرام

قطعا همیشه گزینه های بهتر نیز وجود دارد. اگر شک دارید که ربات فرستادن پست به اکسپلور درست کار نمی کند یا ممکن است به پیج تان آسیب برساند می توانید از خدمات ورود تضمینی پست به اکسپلور اینستاگرام که سایت های زیادی در ایران ارائه می کنند استفاده کنید. این خدمات شامل بالا بردن ریچ و ایمپرشن پست، لایک و کامنت پست، سیو و شیر پست است. اگر شما اقدام به خرید اکسپلور تضمینی از سایت اینبو کنید به محض ثبت سفارش مواردی که بهش اشاره کردیم روی پست شما اجرا می شود. قطعا در این صورت پست شما سریعا به اکسپلور اینستاگرام فرستاده می شود.

 

رفتن به اکسپلور اینستاگرام در یک قدمی شما!

واقعا اکسپلور اینستاگرام محیطی است که اگر فقط یک بار یکی از پست های خود را واردش کنید به قدری ورودی جذب می کنید که دیگر دلتان نمی خواهد پست تان از اکسپلور خارج شود. به همین دلیل همه ما در تلاشیم تا پیج مان وارد اکسپلور شود و بدون هزینه های زیاد بتوانیم فالوورهای پیج مان را زیاد کنیم. در این مقاله تمرکز اصلی ما روی ربات فرستادن پست به اکسپلور بود اما خب باید بدانید پکیج های تضمینی ورود به اکسپلور هم جواب می دهد. باز میل خودتان است که از کدام روش برای جذب ورودی از اکسپلور استفاده کنید. امیدواریم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید. اگر سوالی در مورد ربات فرستادن پست به اکسپلور اینستاگرام برای شما پیش  آمد حتما در بخش کامنت ها از ما بپرسید. فراموش نکنید اکسپلور اینستاگرام تنها گزینه شما برای رشد سریع و بی واسطه در اینستاگرام است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا