ارزهای دیجیتال

چگونگی استفاده از ووچر پرفکت مانی برای شارژ سایت های خارجی

خرید ووچر پرفکت مانی مثل تبدیل یک سفر طولانی و پر فراز و نشیب به دورهمی آخر هفته است. برای مسافرتی طولانی، آمادگی روانی و مالی بسیاری داشته باشید؛ چراکه باید در طول مسیر با ده‌ها نفر ارتباط بگیرید و چالش‌های فراوانی را پشت سر بگذارید تا به مقصد برسید. دورهمی‌های آخر هفته، اما با چند زنگ به دوستان و تعیین محل جمع‌شدن تمام می‌شود و نهایت لذت را از مدت زمانی می‌برید که کنار هم هستید.

انتقال بین‌المللی پول به روش سنتی، مثل سفر طولانی و پر فراز و نشیب است. تحریم‌های مالی علیه ایران، ساعات محدود اداری و عدم پشتیبانی کارت‌ بانک‌های ایرانی از نقل و انتقالات بین کشورها باعث شده است تا شرکت پرفکت مانی، قدمی برای کوتاه‌تر شدن سفر و کم‌کردن چالش‌ها بردارد. خرید ووچر پرفکت مانی بسیاری از واسطه‌های انتقال بین‌المللی پول را از سر راه برمی‌دارد و اجازه نمی‌دهد تا تحریم‌ها بر جابه‌جایی‌های مالی مردم عادی اثر بگذارد. در ادامه با چگونگی استفاده از ووچر پرفکت مانی برای شارژ سایت‌های خارجی با شما همراه خواهیم بود تا ابهامات شما در این مسیر را برطرف کنیم.

ووچر پرفکت مانی

اگر با ارزهای دیجیتال کار کرده باشید، می‌دانید که واحدهای پولی بسیاری در این بازارها وجود دارند که در قالب شبکه بلاکچین فعالیت می‌کنند. شرکت پرفکت مانی شبکه ارزی جدیدی راه‌اندازی کرده است تا واریز و برداشت بین‌المللی را آسان‌تر کند. ووچر پرفکت مانی یک شماره سریال ۱۶ رقمی دیجیتال، یک کد ۱۰ رقمی فعال سازی، میزان ارزش و تاریخ صدور ووچر دارد که مانند کارت شارژ عمل می‌کند.

با خرید ووچر پرفکت مانی می‌توانید واریز یا پرداخت هزینه خدمات یا کالاها در سراسر دنیا را انجام دهید. تفاوت ووچر با سایر روش‌های نقل و انتقال پول این است که نیازی به شماره کارت یا آدرس کیف پول طرف معامله ندارید. برای مثال، آشنا یا دوستی در خارج از کشور دارید که در شرایط اضطراری گیر افتاده است و نیاز به پول نقد دارد؛ تنها نیاز است که شماره سریال و کد فعال‌سازی ووچر را برای او ارسال کنید تا به پول نقد دسترسی پیدا کند.

مزایای خرید ووچر پرفکت مانی در پرداخت‌های بین‌المللی

ووچر پرفکت مانی مزایای زیادی برای پرداخت‌های بین‌المللی دارد؛ اول اینکه کاربران ایرانی بدون هیچ مشکلی می‌توانند از آن استفاده کنند. دوم اینکه سرعت انتقال وجوه بسیار بالاست و تراکنش‌ها به طور آنی انجام می‌شود. هزینه انتقال وجوه با پرفکت مانی نسبت به روش‌های سنتی بسیار پایین است که اصلا به چشم نمی‌آید.

یکی دیگر از مزایای خرید ووچر پرفکت مانی، امکان تبدیل سریع آن به پول نقد است. همچنین ووچر تاریخ انقضا ندارد و می‌توان آن را به ارزهای مختلف تبدیل کرد. استفاده از ووچر باعث می‌شود اطلاعات شخصی کاربر محفوظ بماند. در نتیجه، کاربران ایرانی ووچر پرفکت مانی را برای شارژ حساب‌های خارجی استفاده می‌کنند تا تحریم‌های مالی را دور بزنند و از امکانات بیشتری بهره‌مند شوند.

راه‌های خرید ووچر پرفکت مانی

شرکت پرفکت مانی در سراسر دنیا بیش از ۲۰۰ صرافی مختلف دارد که در بیش از ۱۰۰ کشور با ۲۲ زبان مختلف فعالیت می‌کنند؛ بنابراین برای دریافت ووچر پرفکت مانی دو راه اصلی وجود دارد.

خرید مستقیم از سایت پرفکت مانی

  1. در سایت پرفکت مانی حساب کاربری باز کنید.
  2. سپس حساب پرفکت مانی را شارژ کنید.
  3. گزینه برداشت در حساب پرفکت مانی را انتخاب کنید.
  4. خرید ووچر پرفکت مانی جدید را بزنید.
  5. میزان حجم ووچر را تعیین کنید.
  6. در نهایت تایید نهایی را انجام دهید تا اطلاعات ووچر برای شما نمایش داده شود.

خرید از صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال

به دلیل تحریم‌های مالی، حساب پرفکت مانی کارت‌های ایرانی را قبول نمی‌کند تا شارژ اولیه انجام شود. به همین جهت، صرافی‌های معتبر بسیاری در ایران خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را انجام می‌دهند تا نیاز کاربران ایرانی را برطرف کنند. کوینی‌فا یکی از صرافی‌‌های معتبر ایرانی است که امکان تهیه ووچر پرفکت مانی را فراهم کرده است.

راهنمای کامل شارژ حساب خارجی با ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی حاوی دو کد ۱۶ و ۱۰ رقمی است که برای شارژ حساب خارجی نیازمند هر دو کد است. در حال حاضر بسیاری از آنلاین شاپ‌های خارجی مانند آمازون، e-bay و علی‌بابا امکان شارژ حساب با خرید ووچر پرفکت مانی را در سایت گذاشته‌اند. در ادامه به صورت گام به گام به شما آموزش خواهیم داد که چگونه حساب خارجی را با ووچر پرفکت مانی شارژ کنید.

گام اول: ساخت حساب کاربری

وارد سایت آنلاین شاپ یا هر حساب خارجی دیگری شوید که قصد دارید از آن خدمات یا کالا خریداری کنید. یک حساب کاربری برای خود بسازید. اخیرا اکثر سایت‌‌ها به صورت مستقیم با اکانت گوگل حساب کاربری را می‌سازند که مدت زمان ساخت حساب کاربری را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

گام دوم: انتخاب بخش واریز وجه

شارژ حساب کاربری سایت‌های خارجی با روش‌های مختلفی انجام می‌شود. ووچر پرفکت مانی برای شارژ سایت‌های خارجی، کاربران را به سمت گزینه واریز وجه با ووچر پرفکت مانی می‌برد. البته عدم امکان واریز با کارت‌های ایرانی و تحریم‌های مسترکارت و ویزاکارت هم از دلایل دیگر این اتفاق هستند.

گام سوم: ورود اطلاعات ووچر پرفکت مانی

پس از خرید ووچر پرفکت مانی، کدهای ۱۶ و ۱۰ رقمی به شما داده می‌شود که باید در صفحه واریز وارد کنید تا شارژ حساب انجام شود. شماره سریال و کد فعال سازی را با دقت در پنجره باز شده وارد کنید و مدت کوتاهی منتظر بمانید تا حساب کاربریتان شارژ شود. معمولا در کم‌تر از چند دقیقه حساب کاربری شارژ می‌شود و شما می‌توانید خرید خدمات یا کالا را انجام دهید.

نکات امنیتی مهم در شارژ سایت خارجی با ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی یکی از راحت‌ترین و محبوب‌ترین روش‌ها برای انجام تراکنش‌های مالی آنلاین است. با وجود اینکه استفاده از ووچر پرفکت مانی بسیار ساده و مفید است؛ اما امنیت همواره یکی از نگرانی‌های کاربران این سرویس است. چند مورد از نگرانی‌های امنیتی کاربران را در ادامه با یکدیگر بررسی می‌کنیم و راه‌حل‌های مناسبی برای هر کدام به شما ارائه می‌دهیم.

انتخاب صرافی معتبر برای خرید ووچر پرفکت مانی

در دورانی که اکثر درگاه‌های پرداخت بین‌المللی ایران را تحریم کرده‌اند، پرفکت مانی دریچه ورود به بازار جهانی را باز گذاشته است؛ اما عده‌ای سودجو با تبلیغات زرد، خرید ووچر پرفکت مانی را برای کاربران دشوار کرده‌اند. صرافی‌های معتبر که سال‌هاست در این عرصه فعالیت می‌کنند، از سرمایه شما در برابر کلاهبرداران محافظت می‌کنند. صرافی کوینی‌فا با پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته و کم‌ترین کارمزد، کاربران ایرانی بسیاری را در سال‌های اخیر به خود جذب کرده است تا نگرانی ووچرهای جعلی را برطرف کند.

خرید پلکانی

اگر ووچر پرفکت مانی را برای اولین بار از صرافی جدیدی می‌خرید، سعی کنید که خرید خود را به چند بخش تقسیم کنید تا از اعتبار صرافی مطمئن شوید. برای مثال، اگر قصد دارید یک ووچر صد دلاری خریداری کنید، سه ووچر ۳۰ دلاری جداگانه خریداری کنید تا مطمئن شوید که صرافی ووچر تقلبی به شما نمی‌دهد.

محافظت از سریال و کد فعال‌سازی

تنها راه دست یافتن به پول موجود در ووچر پرفکت مانی، سریال ۱۶ رقمی و کد فعال سازی ۱۰ رقمی است. هر فردی که این دو کد را در دست داشته باشد، در کسری از ثانیه می‌تواند ووچر را در صرافی‌های آنلاین به پول نقد تبدیل کند. پس از خرید ووچر پرفکت مانی، سریال و کد فعال سازی را در جایی نگهداری کنید که افراد غریبه به آن دسترسی پیدا نکنند.

معرفی بهترین سایت صرافی دیجیتال برای خرید ووچر پرفکت مانی

شرکت پرفکت مانی از سال ۲۰۰۷ در حال فعالیت در بازار مالی بین‌المللی و از معدود سیستم‌های انتقال ارز است که ایران را تحریم نکرده است. بیش از ۲۰۰ صرافی معتبر در سراسر دنیا در حال خرید و فروش ووچرهای پرفکت مانی هستند. صرافی کوینی‌فا سامانه آنلاینی است که در بازار ارزهای دیجیتال و فروش ووچر پرفکت مانی فعال است. تمام تلاش صرافی کوینی‌فا ارائه منصفانه‌ترین و کم‌ترین کارمزد در خرید و فروش ارزهاست که در سال‌های اخیر نشان داده است به خوبی از پس این کار بر آمده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا