کسب و کار کوچکبازارها

کابینت آشپزخانه و انواع آن

محیط آشپزخانه یکی از مکان های پرکاربرد برای اغلب خانم های خانه دار است که وقت خود را در آن می گذرانند. دسترسی به تمام قسمت های آشپزخانه در مدت زمان کم، رنگبندی مناسب و جادار بودن فضا از جمله مواردی است که یک آشپزخانه جذاب برای خانم های خانه دار ایجاد می کند. تمامی این انتظارات با یک طراحی و اجرای کابینت حرفه ای برآورده می شود. فراموش نکنید کابینت آشپزخانه مهم ترین بخش خانه است.

ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد انواع کابینت های آشپزخانه توضیحاتی ارائه دهیم پس با ما همراه باشید.

کابینت آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه در حال حاضر چیزی فراتر از محل قرارگیری لوازم آشپزخانه هستند. با توجه به نزدیکی آشپزخانه به محیط پذیرایی و اصلی خانه در اغلب معماری زیبایی آشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

زیبایی و رنگ بندی آشپزخانه تاثیر مستقیمی روی سبک دکوراسیون داخلی منزل دارد. توجه داشته باشید چه سبکی از کابینت را برای منزل خود انتخاب می کنید.

کابینت سفید طلایی یا کابینت طوسی مشکی

در حال حاضر رنگ های پلی اورتان به کمک تولیدکنندگان کابینت آمده اند تا کابینت های آشپزخانه را از چیری که هستند جذاب تر کنند. با توجه به محدودیت رنگی چوب در تولید کابینت های تمام چوب، با استفاده از رنگ های پوششی پلی اورتان می توانید کابینت سبز، سفید، طلایی و … داشته باشید.

اینکه کابینت سفید طلایی انتخاب کنید یا سبک مدرن با رنگ طوسی و مشکی کاملا بستگی به سلیقه شخصی شما و سبک دکوراسیون داخلی منزل شما دارد.

اگر خیلی جسور باشید می توانید کابینت سبز یا حتی کابینت زرد را برای فضای آشپزخانه انتخاب کنید. چرا که نه ؟!

کابینت مدرن یا کلاسیک

در حال حاضر کابینت ها در 3 سبک اصلی تولید می شوند به اختصار آن ها را توضیح می دهیم:

کابینت کلاسیک

همانطور که از نام این سبک بر می آید کابینت های سبک کلاسیک دارای برش و ظریف کاری های زیادی هستند. اغلب کابینت های سبک کلاسیک در رنگ قهو های یا سفید عرضه می شوند. اگر محیط و فضای دکوراسیون داخلی شما کلاسیک است انتخاب این سبک می تواند گزینه خوبی باشد.

کابینت مدرن

سبک مدرن و مینیمال!

برای من جذاب ترین سبک کابینت محسوب می شود. تراش های کم و در عین حال بازی با رنگ های خاص می تواند ویژگی اصلی کابینت های سبک مدرن باشد.

رنگ طوسی، مشکی، سفید و .. با رنگ های پوششی پلی اورتان همه چیز ممکن است و هیچ محدودیتی در رنگ بندی وجود ندارد.

کابینت نئوکلاسیک

زمانی که کابینت های کلاسیک کمی بروزتر می شوند و از آن ظریف کاری ها و برش های اضافی کاسته می شود کابینت نئوکلاسیک خلق می شود. با توجه به محبوبیت بالای این سبک تعداد زیادی از افراد دوست دارند با انتخاب این سبک کابینت کلاسیک با چاشنی مدرن را تجربه کنند.

قیمت کابینت آشپزخانه

برای قیمت گذاری کابینت آشپزخانه فاکتورهای مختلفی دخیل است. انتخاب نوع چول، متراژ آشپزخانه، اکسسوری مورد استفاده در کابینت و نوع رنگ مورد نظر و نصب کابینت و هزینه های جانبی می تواند هزینه تمام شده کابینت منزل شما را تعیین کند.

پس برای قیمت کابینت نمی توانید به یک قیمت ثابتی برسید چون قیمت تمام شده مهم است. برای کابینت شما می توانید نوع سبک کابینت و چول مورد نظر برای کابینت را انتخاب کنید و به یک جمع بندی در مورد قیمت برسید.

 

ما در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کلی در مورد کابینت آشپزخانه و سبک های اصلی در تولید کابینت ارائه دهیم. شما می توانید با دیدن نمونه کارهای تولیدکنندگان کابینت نسبت به کیفیت عرضه کننده آن اطلاعات کسب کنید. هیچ وقت کیفیت را فدای قیمت نکنید به ویژه در مورد کالاهایی که به صورت روزمره با آن در ارتباط هستید و هر روز جلو چشم شماست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا