خدمات

سررسید تبلیغاتی ایران امروز

سررسید یا سالنامه یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شود که افراد بسیاری از گذشته تا به امروز از آن استفاده می‌کنند. قیمت مناسب سررسید 1402 باعث شده است تا مردم زیادی نسبت به تهیه و استفاده از آن اقدام کنند. کسانی که قصد خرید سررسید را دارند بهتر است هنگام خرید سررسید به این موارد توجه کنند.

  • هدف

مردم با هدف‌های مختلف نسبت به خرید سررسید 1402 اقدام می‌کنند. گاهی اوقات هدف مردم از تهیه سررسید هدیه دادن آن به دیگران است. زیرا هدیه دادن و هدیه گرفتن حس خوبی را در افراد به وجود می‌آورد. امروزه سررسیدها یا سالنامه‌ها به عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی نقش مهمی را در برندسازی کسب و کارها ایفا می‌کنند.

  • اندازه

یکی از مواردی که در زمان چاپ و خرید سررسید اهمیت به سزایی دارد ابعاد سررسید است. چاپ سررسید در اندازه‌های مختلف باعث می‌شود تا همه افراد بتوانند با توجه به نوع نیازشان از سررسید استفاده کنند.

  • عمومی یا اختصاصی بودن سررسید

سررسیدهای اختصاصی با توجه به سلیقه مشتری چاپ می‌شود بنابراین این مشتری است که مشخصات ظاهری، نوع مواد اولیه و نحوه چاپ تبلیغات در صفحات سررسیدهای اختصاصی را مشخص می‌کند. سررسیدهای عمومی در طرح و اندازه‌های مختلف و با توجه به نیاز عموم مردم چاپ می‌شود. مشتری در هنگام خرید سررسیدهای عمومی می‌تواند با توجه به سلیقه و نوع نیاز خود سررسیدهای مختلف را که از قبل چاپ شده اند در ابعاد و طرح‌های متفاوت تهیه یا سفارش خود را ثبت نماید.

  • نوع جلد

اولین قسمت سررسید که مشتری به آن نگاه می‌کند نوع جلد سررسید است. جلد سررسید یکی از اساسی‌ترین بخش‌های آن است. مشتری می‌تواند با توجه به حوزه کاری، سلیقه، میزان بودجه خود و موارد دیگر نسبت به انتخاب جلد سررسید اقدام نماید.

معرفی انواع مختلف سررسید و ابعاد آن

در این بخش به طور کامل درباره انواع مختلف سررسید 1402 و  ابعاد آن توضیح داده می‌شود.

سررسیدهای پالتویی یا جیبی:  بانوان بیشتر از سررسیدهای پالتویی یا جیبی استفاده می‌کنند. این سررسید با ابعاد 15 × 8.5 را می‌توان به راحتی در جیب لباس یا کیف گذاشت. بهتر است مراکزی که بانوان در آنجا بیشتر رفت و آمد می‌کنند این سررسیدها را تهیه نمایند و به بانوان هدیه دهند.

  • سررسیدهای قطع نیم وزیری: این سررسید دارای ابعاد× 16 12  است. نام دیگر این سررسید یک هشتم می‌باشد.
  • سررسید قطع اروپایی: ابعاد این سررسید 22 × 5 است. ابعاد مناسب این سررسید سبب شده است تا بیشتر افراد این سررسید را خریداری کنند.
  • سررسید قطع رقعی: ابعاد این سررسید 20 × 14 است و طرفداران خودش را دارد.
  • سررسید قطع وزیری: این سررسید دارای ابعاد 5 17 × است که هم اندازه ابعاد استاندارد کتاب‌ها می‌باشد و یکی از محبوب‌ترین انواع سررسیدها محسوب می‌شود.

 معرفی انواع جلد سررسید

در این بخش به طور مختصر درباره انواع جلد سررسید و کاربردی‌ترین نوع آنها شرح داده می‌شود. نمونه‌های سلفونی، چرم ترمو و نمونه‌های فانتزی از انواع مختلف جلدهای سررسید 1402 به شمار می‌آیند و هر کدام مشتریان خاص خودشان را دارند. این نوع جلدها برای تهیه سالنامه‌های تبلیغاتی ادارات و شرکت‌ها انتخاب خوبی خواهد بود.

در این بخش به معرفی روش‌های مختلف چاپ تبلیغاتی روی جلد انواع سررسیدها پرداخته می‌شود. چاپ تبلیغاتی طلاکوب برای جلدهای سلفونی سررسید 1402 مناسب است و باعث زیباتر نشان داده شدن سررسید می‌شود. روش داغ کوب برای چاپ برند، لوگو و نوشته‌های تبلیغاتی روی جلد کاربرد دارد. لازم به ذکر است که برای تهیه جلدهای فانتزی نمی‌توان از روش داغ کوب و طلاکوب استفاده کرد بنابراین بهتر است برای تهیه جلدهای فانتزی روش نصب پلاک‌های تبلیغاتی روی جلد را به کار گرفت. در تهیه سررسیدهای اختصاصی می‌توان جلد مخصوص سازمان یا کسب و کار را طراحی و چاپ نمود. بهتر است بدانید که لوگو، رنگ سازمانی، برند و مشخصات کسب و کار در قسمت‌های مختلف این نوع جلدها به چشم می‌خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا