خدمات

بانک اطلاعات تجاری ایران / معرفی مشاغل استان های مختلف در صفحه اول!

بانک اطلاعات تجاری ایران با نام برند “صفحه اول” (با آدرس اینترنتی: https://safheavval.com ) یک سامانه یکپارچه می باشد که اطلاعات جامعی درباره انواع مختلف مشاغل و حوزه‌های کاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این بانک اطلاعاتی شامل:

 • نام مشاغل
 • توضیحات کوتاه درباره هر شغل
 • موقعیت‌های شغلی مرتبط در حوزه جغرافیایی خاص
 • انواع خدمات مربوط به هر شغل

و دیگر جزئیات مربوط به هر حرفه را به کاربران خود ارائه می دهد.

“هدف از راه اندازی وب سایت صفحه اول معرفی مشاغل مختلف به متقاضیان خدمات آن حرفه می باشد”.

بانک اطلاعاتی تجاری صفحه اول به عنوان یک منبع مهم برای افرادی که به دنبال یافتن خدمات متفاوت و رفع نیازهای خودشان در یک حوزه جغرافیای خاص هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این بانک اطلاعاتی، افراد می‌توانند هر نوع خدماتی را که به آن نیاز دارند، در محدوده جغرافیایی خود جستجو کنند و تصمیم بگیرند از کدام یک استفاده کنند.

همچنین، صفحه اول می‌تواند برای کسب و کارها نیز مفید باشد، زیرا آن‌ها می‌توانند از این منبع برای معرفی کسب و کار خود در شهر یا هر منطقه جغرافیایی خاص استفاده کنند.

برخی از بانک‌های بزرگ اطلاعاتی تجاری/ مشاغل، اطلاعات را در قالب پایگاه‌های داده بزرگ و به روز نگهداری می‌کنند. این بانک‌ها ممکن است از طریق وب سایت‌های خود، برنامه‌های کاربردی موبایل و یا سایر واسطه ‌های کاربری قابل دسترسی باشند.

همچنین، برخی از بانک‌های اطلاعاتی مشاغل امکاناتی مانند امکان جستجوی پیشرفته بر اساس معیارهای مختلف، ارائه اطلاعات تماس با کسب و کارها، آدرس و یا اطلاعات مربوط به شبکه های اجتماعی کسب و کارها و یا حتی امکان رزرو نوبت به صورت آنلاین (متناسب با سطح کار) را نیز فراهم می‌کنند.

در کل، بانک اطلاعاتی مشاغل به عنوان یک منبع کاربردی و جامع در زمینه شغل و بازار کار عمل می‌کند و مزیت های آن دو سویه است. بدین منظور که به افراد و سازمان‌ها کمک می‌کند تا در انتخاب خدمات خود (از دید کاربران) و ارائه خدمات (از دید کسب و کارها) تصمیم گیری بهتری داشته باشند.

بانک اطلاعات مشاغل ایران | صفحه اول

معرفی مشاغل استان های مختلف در صفحه اول

معرفی مشاغل استان‌های مختلف در بانک اطلاعاتی صفحه اول به صورت سازماندهی شده و سیستماتیک انجام می‌شود. در این روش شما می توانید اطلاعات مربوط به کسب و کارهای مختلف را که توسط اشخاص متفاوتی در سطح شهر شما ارائه می شوند بیابید.

در نتیجه یافتن لیستی از مراکز یا خدمات بسیار راحت خواهد بود. برای مثال:

 • لیست کل رستوران های شیراز
 • لیست کل فروشگاه های پوشاک زنانه در شیراز

در ادامه با ذکر مثال بر پایه دو لیست فوق به شما توضیح خواهیم داد که این اطلاعات از دو جنبه حائز اهمیت است:

 1. معرفی بهترین کسب و کارهایی یک شهر به کاربران اینترنت
 2. تبلیغ کسب و کارهای خوب یک شهر (گسترش کسب و کارهای محلی و بومی)

یعنی در این حالت هم کاربران اینترنت بهترین رستوران های یک شهر را می یابند و هم صاحبان کسب و کارها می توانند خدمات خود را در سطح شهر یا حتی کشور تبلیغ کنند.

معرفی مشاغل حوزه های کاری مختلف در صفحه اول

صفحه اول سعی دارد تا تمامی مشاغل و کسب و کارها را که هر کدام در زمینه خود بهترین هستند به کاربران خود ارائه کند. نکته مهمی که در این راستا باید ذکر شود این است که ما به کاربران خود اطمینان می دهیم که مشاغل معرفی شده در صفحه اول زیر نظر صنف مربوطه فعالیت می کنند و مجوزهای لازم را در این زمینه دارند. لذا شما کاربران عزیز می توانید با خیال راحت برای کسب اطلاعات دقیق به صفحه اول مراجعه کنید. همچنین صاحبان کسب و کارها نیز می‌توانند اطلاعات مربوط به حوزه کاری خودشان را به صورت یک پروفایل شخصی سازی شده در صفحه اول به کاربران کل اینترنت نمایش دهند.

در حال حاضر تمام جنبه های مرتبط با کسب و کارهای زیر در صفحه اول پوشش داده شده است:

 • لیست کل مبل فروشی های شیراز
 • لیست کل فروشگاه های پوشاک مردانه در شیراز
 • لیست کل فروشگاه های لباس کودک در شیراز
 • لیست کل فروشگاه های سیسمونی در شیراز
 • لیست کل کافی شاپ های شیراز
 • لیست کل بیرون برهای شیراز
 • لیست کل نمایندگی های خودرو در شیراز
 • لیست کل فروشگاه های لوازم یدکی در شیراز

شایان ذکر است که تمامی لیست های فوق زیرمجموعه های بسیار زیادی نیز دارند. برای مثال “لیست مبل فروشی های خیابان وصال شیراز”. توجه به این مسئله باعث شده است که شما بتوانید اطلاعات هر کسب و کاری را در جزئی ترین مناطق هم به دست آورید.

به نقل از سایت ویرگول:

“بانک اطلاعاتی مشاغل که بسیاری آن را با نام دایرکتوری مشاغل (Business Directory) نیز می‌شناسند یک وب‌سایت یا رسانه جامع است که در آن کاربر می‌تواند به لیستی از مشاغل مختلف دسترسی پیدا کند. مشاغل براساس نوع فعالیت، مکان، زمینه فعالیت، حجم فعالیت و ابعاد شرکت گروه‌بندی می‌شوند.”

راهنمای پیدا کردن کسب و کارهای هر منطقه توسط صفحه اول

همانطور که پیشتر توضیح داده شد Safhe Avval یک مرجع اساسی برای پیدا کردن هرگونه نیاز و خدماتی است که محدود به یک منطقه خاص می شود. یعنی شما می‌توانید با توجه به لوکیشنی که در آن قرار دارید نزدیک ترین کسب و کارها را با توجه به نیازتان در آن منطقه پیدا کنید. بدین ترتیب علاوه بر رونق بخشیدن به کسب و کارهای کوچک، کاربران نیز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن به خدمات مورد نیاز خود دست یابند. در صورت علاقه به کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک وب سایت صفحه اول اقدام فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا