خدمات

چگونه استاد زبان خصوصی پیدا کنیم؟

بسیاری از زبان آموزان طرفدار کلاس های گروهی آموزش زبان هستند، خواه به دلیل به صرفه بودن هزینه ی این کلاس ها و یا خواه به دلیل داشتن پارتنر و همکلاسی زبان و امکان فعالیت های گروهی. اما این کلاس های گروهی علیرغم نکات و فواید مثبتی که دارد به این دلیل که امکان توجه به علایق و یا ضعف های تک تک زبان آموزان نمی باشد و نمیتوان کلاس را با سرعت هرکدام از آن ها پیش برد، انتخاب بسیاری از افراد شرکت در کلاس های خصوصی است.

به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال استاد و معلم زبان خصوصی می گردند. در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که چگونه می توانید استاد زبان خصوصی مناسب خود را انتخاب نمایید.

از کجا می توان استاد زبان خصوصی پیدا کرد؟

شما می توانید استاد زبان خود را بسته به این که ترجیح می دهید در کلاس آنلاین شرکت کنید یا حضوری انتخاب نمایید، البته هردو مزایا و معایب مختص خود را دارند. اساتیدی که به صورت آنلاین تدریس می کنند اغلب هزینه ی ارزان ‌تری نسبت به کلاس های حضوری دارند و از دیگر مزایای این است که دیگر احتیاجی به جا به جایی ندارید و می توانید از هرکجا که هستید در کلاس شرکت نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. آن‌ها همچنین می‌توانند از طیف گسترده‌ای از ابزارهای جدید برای نمایش متریال و تدریس استفاده نمایند. با وجود تمامی این عوامل و مزایا انتخاب تعدادی از زبان آموزان آموزش حضوری است.

در این قسمت خواهیم گفت چگونه می توانید استاد زبان مناسب خود را انتخاب نمایید.

1.آموزشگاه های زبان

بسیاری از آموزشگاه های زبان علاوه بر برگزاری کلاس های گروهی به صورت آنلاین و حضوری، کلاس های خصوصی نیز برگزار می نمایند. اگر جزو افرادی هستید که به استاد خصوصی زبان هستید که تمام فاکتور های یک آموزش کامل را داشته باشد، ما آموزشگاه دهخدا را پیشنهاد می کنیم. آموزشگاه دهخدا با فراهم ساختن بستر آموزش آنلاین زبان های رایج و کاربردی چون انگلیسی، فرانسوی ، آلمانی، ترکی استانبولی و حتی زبان های خاصی چون ارمنی، چکی، چینی ، کره ای، نروژی و… به شکل گروهی و خصوصی امکان یادگیری زبان را از هر نقطه ی ایران و حتی خارج از ایران ممکن ساخته است.

2. سایت های معرفی اساتید زبان

بسیاری از اساتیدی که مایل به کار در موسسات نیستند، در سایت های آموزش زبان عضو شده، مهارت ها و توانایی های خود را در قالب ویدیو توضیح می دهند و زبان آموزان در صورت تمایل می توانند با توجه به توضیحات استاد و نظرات دیگر زبان آموزان، استاد مورد دلخواه خود را انتخاب کرده و با او کلاس داشته باشند.

3.دانشجویان زبان

تعدادی از زبان آموزان که مایل به شرکت در کلاس خصوصی با هزینه ی پایینی هستند می توانند از دانشجویان سال اخر رشته های زبان که به دنبال کار نیمه وقت هستند بخواهند تا برایشان کلاس برگزار نمایند.

4. از گوگل کمک بگیرید

بسیاری از اساتید زبان وجود دارند که وبلاگ ها و سایت های شخصی خود را دارند و از این طریق محصولات و خدمات خود را اطلاع رسانی می کنند. در این مورد نیز باید خودتان بررسی نمایید که آیا مدرس دلخواه شمااست یا خیر. البته می توانید با مشاهده ی محتوای آنلاین سایت و یا وبلاگ استاد نیز توانایی های وی را بسنجید.

ویژگی های یک معلم زبان خوب چیست؟

1.دلسوزی و صبر استاد

2. مهارت استاد در زبان انگلیسی و روش تدریس مناسب.

2. استفاده حداقلی و عدم صحبت به زبان مادری.

3. توجه به اشکالات زبان آموزان و ایجاد انگیزه در آنها.

4. تدریس به جای گرامر و دروس و ارائه ی تکالیف متناسب.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا