وبسایت ها

آموزش روش های فعال سازی نیترو دیسکورد + خرید اشتراک

نرم افزارهای برقراری تماس صوتی در سال های اخیر فعالیت گسترده تری دارند. در این زمینه نیترو دیسکورد از جایگاه مهمی در میان این پلتفرم های آنلاین برخوردار است. اما فعال سازی نیترو دیسکورد در چند مرحله انجام می شود که برای استفاده اصولی از این برنامه باید با این مراحل آشنایی داشته باشید. کاربران ویندوز، آی او اس، مک و … به سهولت از این پلتفرم استفاده می کنند و تماس های صوتی خود را انجام می دهند. مزایای قابل توجه این برنامه سبب افزایش استقبال کاربران شده است.

ویژگی های مهم نیترو دیسکورد

پس از فعال سازی نیترو دیسکورد قابلیت های مهم این برنامه در دسترس شما قرار می گیرد. زمان پاسخگویی کم از مهمترین ویژگی های نیترو به شمار می رود که سبب گسترش کاربردهای این برنامه شده است. سرورهای چت رایگان این برنامه هم یکی از مهمترین ویژگی های آن است. تماس های صوتی در این برنامه اغلب بین دو یا چند کاربر انجام می گیرد. به این ترتیب استفاده گروهی از نیترو دیسکورد به سادگی انجام خواهد شد. اشتراک گذاری صدا و تصویر و سرورهای شخصی در این برنامه بر قابلیت های آن می افزاید.

امکانات نیترودیسکورد

فعال سازی نیترو دیسکورد با استفاده از قابلیت های مهم موجود در این پلتفرم مزایای بی شماری به همراه دارد. برخی از امکانات گسترده این برنامه را در زیر مشاهده می کنید:

  1. شما می توانید پروفایل خود را در این برنامه به سهولت شخصی سازی کنید و از قابلیت های آن در این زمینه بهره ببرید.
  2. پروفایل های این برنامه متحرک هستند و به همین خاطر استفاده از این پلتفرم را جذاب تر می کنند.
  3. در این برنامه از انواع سرورها حمایت می شود.
  4. پیام های متنی طولانی نیز در این برنامه ارسال می شوند و محدودیتی برای پیام رسانی به وجود نمی آورند.
  5. شما می تواند در بیشتر از 200 سرور عضو شوید.
  6. تماس های ویدیویی در این پلتفرم با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود.
  7. قابلیت بوست سرور هم در این پلتفرم مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

فعال سازی نیترو دیسکورد

فعال سازی اشتراک نیترو دیسکورد

فعال سازی نیترو دیسکورد به سهولت انجام می شود. برای استفاده از این برنامه می توانید، گیفت کارت های مربوط به آن را خریداری کنید. این گیفت کارت ها در پلن های یک ماهه تا یک ساله ارائه می شوند. شما می توانید هر یک از پلن های اشتراک نیترو دیسکورد را به سادگی خریداری کرده و بر حسب نیاز خود از آن ها استفاده کنید. اولین نکته ای که در خصوص اشتراک نیترو دیسکورد رعایت می شود، استفاده از آی پی غیر ایرانی است. در صورتی که آی پی شما از داخل ایران باشد، به برنامه متصل نخواهد شد.

مراحل فعال سازی برنامه

فعال سازی نیترو دیسکورد در چند مرحله ساده انجام می شود. در وهله اول باید وارد بخش تنظیمات شوید. در این بخش باید علامت چرخ دنده را بزنید. پس از ورود به تنظیمات باید به دنبال گزینه گیفت بگردید. در ادامه صفحه ای در بخش تنظیمات وارد می شود؛ در این بخش باید کدهای مخصوص گیفت کارت خریداری شده را وارد کرده و گزینه Redeem را بزنید. پس از انجام این مراحل ساده اشتراک مورد نظر فعال خواهد شد. مدت زمان استفاده از برنامه بسته به مدت اعتبار گیفت کارت شما تعیین می شود. شما می توانید در این دوره های زمانی از قابلیت های این برنامه استفاده کنید.

هزینه فعال سازی برنامه نیترو دیسکورد

قیمت و هزینه فعال سازی این برنامه بسته به عوامل مختلفی تعیین می شود. اکانت های این برنامه در چند لول در دسترس کاربران قرار می گیرند. برای خرید برنامه باید یکی از اکانت های موجود در برنامه را بر حسب نیازهای خود خریداری کنید. در صورتی که اشتراک های سالانه این برنامه را خریداری کنید، به جای پرداخت 12 ماهه برای اکانت، هزینه استفاده 10 ماهه آن را پرداخت خواهید کرد.

به این ترتیب در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد. اشتراک های نیترو در دو دسته کلاسیک و بوست قرار می گیرند و هزینه راه اندازی و فعال سازی هر یک از آن ها با هم متفاوت است. در حین خرید هر یک از این اشتراک ها باید به اصلی بودن نسخه برنامه دقت داشته باشید. نسخه های کرک شده برخی از فروشگاه قابلیت های مورد نظر را در برنامه به همراه ندارند و کاربران در استفاده از آن ها به مشکل بر می خورند.

آموزش فعال سازی نیترو دیسکورد

آشنایی با سرورهای دیسکورد

برای فعال سازی نیترو دیسکورد باید با سرورهای مخصوص این برنامه هم آشنایی داشته باشید. هر یک از این سرورها عملکرد برنامه را تحت تاثیر قرار می دهند. سرورهای بازی این برنامه برای گیمرهای ویدیویی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. در بخش بعدی سرورهای عمومی دیسکورد مورد توجه قرار می گیرند که قابلیت های ویژه ای را در اختیار کاربران قرار می دهند.

سرور استریم برنامه نیز پلتفرمی گسترده از قابلیت های آنلاین در دسترس کاربران قرار می دهد. به جز این موارد سرورهای فروشگاهی، سرورهای طنز و سرگرمی های برنامه، سرور برنامه نویسی و…. در این پلتفرم به کار رفته اند که هر یک امکانات مجزایی در ساختار این پلتفرم به وجود می آورند. برخی از کاربران این برنامه گیمرهای فعالی هستند که برای تبادل ارتباط با سایر بازیکنان از این برنامه استفاده می کنند. تکنولوژی های پیشرفته به کار رفته در این برنامه نیز همواره بر قابلیت های آن می افزایند. از میان این موارد می توان به تکنولوژی صدای به کار رفته در نیترو اشاره کرد که از اساسی ترین ویژگی های اپ به شمار می رود.

جمع بندی

در این صفحه به بررسی نحوه فعال سازی نیترو دیسکورد پرداختیم و برخی از پیش نیازهای راه اندازی این اکانت ها را بررسی کردیم. در صورتی که از اکانت های یک ساله این پلتفرم استفاده کنید، در هزینه های شما صرفه جویی شده و دو ماه استفاده رایگان از این برنامه هدیه می گیرید. هر یک از بخش بندی های نیترو برای برخی از کاربران مورد استفاده قرار می گیرند و قابلیت های ویژه ای دارند. شما می توانید نیترو را با استفاده از انواع سرورهای فعال در این برنامه به کار ببرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا