مد و فشناستایلاینفلوئنسرهامبانی مد و فشنمدلینگهنرمندان و بازیگران

معرفی سلبریتی ها و بازیگران با اندام ساعت شنی

همان طور که می دانید فرم اندامی مختلفی وجود دارد که یکی از فرم اندام های جذاب و پرطرفدار اندام ساعت شنی است. در این مطلب از فارسیرو قصد داریم بازیگران با اندام ساعت شنی را معرفی کنیم. البته بازیگران خارجی که اندام ساعت شنی دارند. اگر می خواهید با هنرمندان و بازیگران با اندام ساعت شنی خارجی آشنا شوید تا انتهای این بخش همراه ما باشید.
 

آنچه در ادامه می‌خوانید

معرفی سلبریتی های اندام ساعت شنی معروف

 
در زیر معروف ترین سلبریتی هایی که اندام ساعت شنی دارند را برای شما آورده ایم که عبارتند از:
 
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، جنیفر لوپز

 
جنیفر لوپز یکی از بازیگران داغ است که در حال پیر شدن است و نحوه حفظ بدنش هدف همه است. به شکل ساعت شنی بدن او فکر کنید که در تمام این سال ها نگش داشته است. او عاشق پوشیدن تمام لباس‌های سکسی مانند لباس‌هایی است که دارای شکاف تا بالای ران هستند. او دوست دارد تا جایی که ممکن است پوست بدنش را نشان دهد.
 
می دانم که شما هم متوجه گوشواره بازی او شده اید. گوشواره‌های او خارج از این دنیا هستند و هر وقت که گوشواره‌هایش را تکان می‌دهد، نمی‌توان از آنها غافل شد. او بیشتر از گوشواره های حلقه ای بزرگ استفاده می کند. بازی کفش او هم شوخی نیست. او عاشق پوشیدن کفش پاشنه بلند بدون در نظر گرفتن قدش است.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، Marilyn Monroe

 
او یک نماد مد بود و موهای بلوند خود را طوری آرایش می کرد که با لباس هایش ترکیب شود. دامن های کمر بلند و کمربندهای چرمی چیزی بود که او دوست داشت. کفش های پاشنه 6 اینچی نیز مورد علاقه او بود که با تی شرت ظاهر اداری جذابی به او می داد. تمام لباس‌های او برای او طراحی شده بود و اگر می‌خواهید بهترین ظاهر اداری را داشته باشید که شیک و جذاب به نظر برسد، به سبک مد او توجه کنید. وی در ۴ آگوست 1962 از دنیا رفت.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، امیلیا کلارک

 
بازی تاج و تخت یکی از فیلم هایی است که امیلیا کلارک با آن به موفقیت دست یافت. داشتن بهترین صحنه ها و لباس ها بهترین معامله با امیلیا است. لباس های فرش قرمز او خارج از این دنیا هستند. از آنجایی که امیلیا یک هنرپیشه ریزنقش 5’2 اینچی است، استایل های ساده و در عین حال شیک تمام آن چیزی است که او را جذاب تر می کند.
 
امیلیا همچنین طرح‌های موی ساده‌ای دارد که او را با لباس‌هایش شگفت‌انگیز نشان می‌دهد. بازی تاج و تخت الهام بخش برخی از سبک های مد هنری او بوده است، به خصوص بلافاصله پس از اولین انتشار. بیشتر لباس های او در خط فیلم بود.
 
 
بازیگران با اندام ساعت شنی

بازیگران با اندام ساعت شنی ، الیزابت تیلور

 
الیزابت به خاطر اندام ساعت شنی زیبایش و لباس های جذابش خبرساز شد. با توجه به اینکه او هشت ازدواج داشت، آخرین شوهرش بر استایل او تأثیر گذاشت و مد او را به سطح دیگری ارتقا داد.
استایل مد او کاملاً سکسی و هنری بود، جایی که او لباس هایی می پوشید که قسمت اعظم بالاتنه او را نشان می داد و نوع دراماتیکی از طرح بازوها داشت.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، اما رابرتز

 
مطمئناً، لباس های اِما همیشه خیره کننده هستند. آن‌ها از آن دسته لباس‌هایی هستند که هر جا که او می‌رود، سرها را برمی‌گرداند. لباس‌های فرش قرمز بیشتر لباس‌هایی هستند که بدن را در آغوش می‌گیرند و شیک هستند و با ویژگی‌های بدن اِما طراحی شده‌اند.
 
لباس‌های او بیشتر رنگ‌های روشن دارند و رنگ‌های دلپذیری دارند. سبک های مد که در درجه اول قابل ستایش هستند، از اما رابرتز هستند. با لباس های زیبایش اندام ساعت شنی خود را به رخ می کشد.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، دیتا فون تیز

 
دیتا فون تیز یکی دیگر از بازیگران اندام ساعت شنی است که بسیار خودنمایی می کند. دیتا لباس‌های کوتاه را دوست دارد، زیرا بدش نمی‌آید که هر جا می‌رود بدنش را بیش از حد نشان دهد. او همچنین لباسی را دوست دارد که توجه را به ناحیه کمرش جلب کند، زیرا کمر کوچکی دارد و می خواهد آن را به تمام دنیا نشان دهد.
 
نحوه ژست گرفتن دیتا برای عکس می تواند به شما بگوید که او دوست دارد شکل ساعت شنی خود را بدون توجه به آب و هوا نشان دهد.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، کت دنینگ

 
کت دنینگ انواع لباس ها را به همراه یک جفت پاشنه بلند می پوشد تا ظاهر را کامل کند. او طرفدار کفش های پاشنه بلند است. او می تواند به راحتی در آنها راه برود. بهترین لباس و استایل او فرش قرمز است که می تواند یکنواختی شلوار را بشکند و با مدل موی ساده لباس مجلسی ساده بپوشد.
 
دنینگ بدش نمی‌آید که سینه‌هایش را نشان دهد، بنابراین گاهی اوقات می‌تواند تصمیم بگیرد که راه سکسی را برود و لباس‌های سکسی مانند لباس‌هایی که شکاف‌هایی تا بالای ران دارند بپوشد. با کمال تعجب، کت و شلوارها نیز مورد توجه او هستند، و او آنها را می پوشد اما بیشتر آنهایی را انتخاب می کند که یک رنگ ساده دارند.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، کاترین هیگل

 
لباس های کاترین همیشه بدن را کمتر نشان می دهند. او عاشق لباس هایی است که بدنش را به خوبی می پوشاند. تمام فرش‌های قرمزی که او می‌پوشد، لباس‌های پوشیده و لباس‌هایی ساده هستند که بدن را کمتر نشان می‌دهند، و عمدتاً از مد هنری هستند که آن را بیشتر به چشم می‌آورند.
 
چیزهایی که او می تواند به دنیا نشان دهد لباس هایی است که بازوها و پاهای او را از ساق پا به پایین نشان می دهد. بازی کفش او نیز در سطح دیگری قرار دارد و او عاشق پوشیدن کتانی قرمز و گاهی اوقات کفش های کتانی است.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، کیت وینسلت

 
در طول سال‌ها، مد کیت از لباس‌های مشکی ساده و خیره‌کننده به سیلوئت‌های مدرن ارتقا یافته است. این حتی به لباس‌های سایه‌دار از رنگ‌های بلوک تبدیل شده است که بسیار عالی است زیرا نشان می‌دهد که او مطابق با صنعت مد تنظیم می‌شود.
لباس های او به خوبی طراحی شده اند و همه آنها زیبا به نظر می رسند. نوع پارچه های مورد استفاده برای ایجاد این طرح های پیش بینی شده نیز منحصر به فرد است. برخی با جلوه بازتاب، برخی برای طراحی لباس مجلسی با یقه توهم استفاده می شوند. هر چی میپوشه عالیه.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، جنا دوان

 
جنا به معنای واقعی کلمه همه چیز را تا زمانی که با ذائقه او مطابقت داشته باشد، دوست دارد. شلوار جین و لباس های کوتاه مورد علاقه او هستند. او همچنین عاشق حمل طرح های مختلف از بسته سرگرم کننده خود است. لباس های گلدار نیز مورد علاقه او هستند و او دوست دارد این لباس ها را با چکمه های مشکی بپوشد.
 
وقتی صحبت از مراسم فرش قرمز به میان می‌آید، او همچنین با لباس‌های دوست‌داشتنی که بدن را در آغوش می‌کشد خیره‌کننده به نظر می‌رسد، یا گاهی اوقات می‌تواند تصمیم بگیرد که منحصربه‌فرد باشد و لباس‌هایی بپوشد که به خوبی طراحی شده‌اند، چه در پشت و چه در ناحیه ران‌ها.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی، کورتنی کارداشیان

 
کورتنی حتی در برنامه تلویزیونی خانوادگی خود، همیشه لباس های ساده به تن داشته است. در طول رویدادهای فرش قرمز، در آن زمان است که شاید او بتواند تصمیم بگیرد که خارق العاده باشد. همانطور که می دانید، او یک مادر بسیار محتاط است که همیشه چیزی برای گفتن در مورد لباس پیدا می کند.
 
از زمانی که او شروع به قرار ملاقات با تراویس کرد، سلیقه او برای لباس های مشکی بیشتر شده است و لباس های مشکی بیشتری می پوشد، مخصوصاً چرم، و ظاهر را با یک جفت کفش پاشنه بلند کامل می کند. لباس های مشکی او بیشتر لباس های کوتاه هستند.
 
بازیگران با اندام ساعت شنی

بازیگران با اندام ساعت شنی ، کریستینا هندریکس

 
سینه های او اولین چیزی است که هنگام ملاقات حضوری یا دیدن عکس های او می بینید. او دوست دارد سینه هایش را به رخ بکشد و سوتین های فشاری جزو وسایلی هستند که باید در کمد لباس هایش داشته باشد، به خصوص وقتی در مراسم فرش قرمز شرکت می کند. لباس های ساده با یقه دلبند مورد علاقه او هستند.
 
او همچنین تاپ هایی می پوشد که در ناحیه سینه بیشتر دیده می شود و سینه او را نشان می دهد. اگر می‌خواهید نیم تنه خود را به رخ بکشید، می‌توانید راه او را برای مد انتخاب کنید.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، بریجت باردو

 
از آنجایی که بریجت یک فعال حقوق حیوانات است، این مانع از تبدیل شدن او به یک نماد مد نمی شود. زمانی که او در مجله بریتانیایی ووگ معرفی شد، این فرصت را پیدا کرد تا سلیقه خود را در مد به دنیا نشان دهد.
سلیقه او برای لباس های کوتاه در سطح دیگری است. او دوست دارد پاهای بلند خود را با کفش های پاشنه بلند، با کلاه و عینک آفتابی نشان دهد. لباس‌های او عموماً نمایشی است.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی، هالی بری

 
لباس های هالی خارج از این دنیا هستند. او می تواند ادبی را با هر لباسی بالا بکشد. او عاشق ظاهر قدیمی است و عاشق پوشیدن لباس هایی با کمربندهای ضخیم است که فراموش نشدنی هستند. به یاد ماندنی ترین لباسی که او تا به حال پوشیده لباسی است که در اسکار 2002 پوشیده بود. که تا به امروز یک موضوع روزمره طراحان و همه است.
 
اکسسوری های مورد علاقه او عینک آفتابی است که به تمام لباس هایش نزدیک می شود. هر زمان که به مد دهه 90 فکر می کنید، هالی بری همیشه به ذهن شما خطور می کند.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، جین منسفیلد

 
شلوار لباس مورد علاقه منسفیلد است. شلواری که بدن او را محکم دور کمرش بغل می‌کند و کمرش را جذاب و ریز نشان می‌دهد، تمام چیزی است که او می‌خواهد. اگر قصد دارید شلوارهایی را امتحان کنید که به شما انگیزه زیادی می‌دهد، می‌توانید طعم شلوار جین را انتخاب کنید. وقتی پای شلوار به میان می آمد، او یک نماد مد بود.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، سلما هایک

 
وقتی به سلما فکر می کنید، تمام چیزی که به ذهنتان خطور می کند سینه های بزرگ است. او بدون توجه به نوع لباسی که می پوشد، سینه های سکسی خود را نشان می دهد. او دامن های A-line را دوست دارد که شکل ساعت شنی او را نمایان می کند.
هر لباسی که باعث شود سلما احساس سکسی و زیبایی کند، برای او یک لباس ضروری است. تمام لباس های فرش قرمز او خیره کننده و جذاب هستند.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی، اسکارلت جوهانسون

 
وقتی به Black Widow، Under the Skin و Avengers: Endgame فکر می کنید، اسکارلت جوهانسون به ذهنتان خطور می کند. او پردرآمدترین بازیگر زن جهان در سال‌های 2018 و 2019 است. فروش بیش از 14.3 میلیارد دلار در سراسر جهان و حضور در فوربس شوخی نیست. جوهانسون مد خود را در طول سال ها تحت کنترل دارد، درست مانند حرفه بازیگری اش.
 
وقتی صحبت از فرش قرمز می شود، اسکارلت با مد شوخی نمی کند. لباس‌های جارویی مورد علاقه او هستند و لباس‌های قد وسط با کمرهای بریده تمام چیزی است که او در کمد لباس خود دارد. بیشتر لباس های او از رنگ های خنثی است.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی، سوفیا ورگرا

 
فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که سوفیا در همه آنها بازی کرده است، شواهد مد نمادین او را دارند. او شلوار جین را دوست دارد و لباس‌های مهم او انواع شلوار جین است. او حتی خط لباس شلوار جین خود را دارد که در آن همه انواع سلیقه های شلوار جین و طرح های جدید خود را که دائماً ارائه می کند به فروش می رساند.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی، بتی دیویس

 
بته به خاطر فیلم Jezabel و مد برجسته اش مشهور بود. او زرق و برق قدیمی هالیوود را با استفاده از کمد لباس ظریف خود تعریف کرد. او عاشق رنگ‌های روشن و سبک قدیمی بود که در تمام ست‌هایش آن را تکان می‌داد. بیانیه مد او به دلیل یک برنامه تلویزیونی موفق تر محبوب شد و الهام بخش بسیاری شد.
 
سبک مد هنری نیز مورد علاقه او بود. لباس‌های به‌سبک پر بهترین لباس‌های او بودند و او ظاهر خود را با یک جفت دستکش کامل می‌کرد. شما می توانید رد پای Bette را در سبک های مد قدیمی دنبال کنید.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی

بازیگران با اندام ساعت شنی ، سوفیا لورن

 
سوفیا همه لباس‌های پرنسس‌مانند و همه رویدادهای فرش قرمزش را دوست داشت، و در طول سال‌ها، به دلیل تلاش‌هایش برای اطمینان از اینکه لباس‌های مجلسی‌اش مردم را مجذوب کند، ملکه فرش‌های قرمز شد.
 
حتی با وجود همه برچسب‌ها، لورن هرگز واقعاً به آنچه مردم می‌گویند اهمیت نمی‌داد، و همین امر باعث شد استانداردهای او از نظر مد تعیین شود. این باعث شد بازیگران دیگر بخواهند از دستکش و مدل لباس مجلسی او کپی کنند.
 

بازیگران با اندام ساعت شنی ، ویوین لی

 
ویوین لی دو بار برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شد و حتی با وجود اینکه بیماری سل بر ایمنی او غلبه کرد، سبک مد او برای همیشه مورد علاقه همه است. لباس نمادینی که همه نمی توانند فراموش کنند، لباس قرمز است. همچنین این تنها ظاهر او در Vogue بود و از آن زمان، او همیشه به عنوان نماد مد در نظر گرفته شده است.
 
او مد دهه 50 را می پوشید و اکسسوری های زیبا و قابل تشخیص را به مراسم فرش قرمز اضافه می کرد. هر طراح می خواهد سبک و مد خود را کپی کند. از آنجایی که عکاسی سیاه و سفید بود، ویژگی های لباس او هنوز قابل توجه بود.
 
 

کلام آخر

 
در این مطلب سلبریتی ها و بازیگران با اندام ساعت شنی را برای شما معرفی کردیم. همچنین سبک لباس پوشیدن آن ها را نیز بیان کردیم تا بیشتر آشنا شوید که یک اندام ساعت شنی چه لباس هایی می پوشد. امیدواریم مطالب این بخش برای شما مفید بوده باشد. راستی شما بازیگر ایرانی می شناسید که اندام ساعت شنی داشته باشد؟ اگر می شناسید در قسمت ثبت نظر معرفی کنید.
 
منبع: hourglass-celeb

سوالات متداول

 

آیا کیم کارداشیان اندام ساعت شنی دارد؟

کیم کارداشیان با پوشیدن لباس های خاص سعی در نشان دادن اندام خود به صورت ساعت شنی دارد اما به طور کلی او اندامی گلابی شکل دارد.

چه لباس هایی مناسب اندام ساعت شنی است؟

این بحث مفصل است در مقاله ای از فارسیرو به معرفی لباس های مناسب اندام ساعت شنی پرداختیم آن مطلب را مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا