خدمات

راهنمای خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش به صورت قدم به قدم

امروزه بسیاری از کاربران اینستاگرام دغدغه ریزش فالوور را دارند و این سوال برایشان به وجود می آید که چگونه خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش ممکن است؟

همین مسئله افزایش و کاهش فالوور در اینستاگرام دغدغه بسیاری از افراد شده است. کاربران اینستاگرام به دلایل خاصی می خواهند فالوورهای خود را افزایش دهند که معمولاً بیشتر آنها برای ایجاد کسب و کار و درآمد ببیشتر به افزایش فالوور روی می آورند.

با ما در این مقاله از سایت خرید فالوور اینستاگرام همراه باشید تا درباره خرید فالوور و افزایش فالوور بدون ریزش اطلاعاتی کسب کنید و به راحتی بتوانید فالوور بدون ریزش برای پیج خود جذب کنید.

فالوور به چه کسانی گفته می شود؟

برخی افراد معنی فالوور را نمی دانند و اطلاعاتی درباره فالوور در اینستاگرام ندارند. به افرادی که در اینستاگرام شما را دنبال می کنند فالوور می گویند که در بخش (followers) در اینستاگرام مشخص می ‌شود که شما چقدر دنبال کننده دارید.

اوایل ساخت برنامه اینستاگرام همه فالوورها واقعی بودند، به طوری که برخی افراد به دلیل داشتن فالوور زیاد جزء کاربران معروف در اینستاگرام محسوب می شدند و برخی دیگر با فالورهای فیک، تعداد فالورهای خود را افزایش می دادند تا بتوانند به معروفیت و یا کسب کار خود رونق ببخشند.

شناخت فالوور فیک از واقعی

همانطور که از اسم فالوور واقعی مشخص است، به افرادی که شما از آنها شناخت کاملی دارید و در اینستاگرام شما را دنبال می کنند فالوور واقعی می گویند که پست ها و استوری های شما را در اینستاگرام لایک یا زیر پست ‌های شما کامنت می گذارند.

اما فالوورهای فیک این گونه نیستند و در اینستاگرام فعالیت ندارند و فقط در تعداد فالوورهای شما تاثیر می گذارند؛ به گونه ای که پست و استوری های شما را لایک نمی کنند و در بالا بردن لایک و کامنت شما هیچ تاثیری ندارند.

در برخی اوقات این سوال برای کاربران به وجود می آید که فالوور فیک چگونه فالووری است که در اینستاگرام حضور ندارد؟

به عنوان مثال شما با اکانت جدید (پیج جدید) وارد اینستاگرام می شوید و تعداد زیادی از افراد را دنبال می کنید اما از این پیچ هیچ استفاده ای ندارید و آن را به حال خود رها می کنید.

مسلما افراد نمی توانند از پیج به وجود آمده پست و استوری ببینند؛ زیرا در این پیج که افرادی را با آن دنبال کرده اید، هیچ فعالیتی ندارید و از آن هیچ استفاده ای نمی کنید.

خرید فالوور فیک

برای خرید فالوور فیک شما باید به شرکت هایی که خدمات اینستاگرام انجام می ‌دهند مراجعه کنید. این شرکت ها پیج های فیک زیادی در اینستاگرام می سازند. شما می توانید برای خرید فالوور فیک به این شرکت ها درخواست دهید تا آنها این کانت ها را وارد پیج شما کنند تا شما هر مقدار که فالوور فیک می ‌خواهید، خریداری کنید و به پیج خود اضافه کنید.

خرید فالوور بدون ریزش

همانطور که در مطالب بالا گفته شد، بسیاری از کاربران به دنبال افزایش فالوور هستند که با درخواست به سایت های خدمات اینستاگرامی، فالوورهای خود را افزایش می دهند. اما ممکن است برخی فالوورهای خریداری شده پیج شما را آنفالو کنند، که در این صورت با ریزش فالوور مواجه می شوید.

برای اینکه مطلب را بهتر متوجه شوید، مثالی در مورد ریزش فالوور بیان می کنیم تا در این زمینه آگاهی کامل کسب کنید.

هنگامی که تصمیم به راه اندازی یک پیج برای کسب و کار خود هستید، تعداد فالوورهای شما صفر است. اما زیاد کردن فالوور یک پیچ کاری بسیار سخت است و نیاز به صبر و زمان زیادی دارد.

در این مواقع یکی از راه هایی که می توانید تعداد فالوورهای پیج خود را بالا ببرید، خرید فالوور فیک است که می توانید به سایت های خدمات اینستاگرام مراجعه کنید و درخواست فالوور کنید.

اگر به دنبال فالوور واقعی هستید تا برای کسب و کار خود مشتری جذب کنید، در این مواقع وبسایت های فروش خدمات اینستاگرامی، پیج هایی که فالوور زیاد دارند و تصمیم به واگذاری این پیج را دارند به شما پیشنهاد می کنند.

با خریداری یکی از این پیچ ها و گذاشتن اولین پست و استوری جدید و همچنین تعویض عکس پروفایل برای پیج خود، تعداد زیادی از فالوور های پیج را از دست می دهید؛ زیرا بعضی افراد به دلیل نیاز نداشتن به پیج شما، آن را آنفالو می کنند.

بهتر است در این شرایط از پیج های فیک استفاده شود تا فالوورهای شما بدون ریزش باشند و تعداد زیادی افراد به پیج شما وارد شوند تا بر این اساس تعداد فالوورها زیاد شوند.

معایب و مزایای فالوور فیک

فالوور فیک ‏ هیچ کاربردی برای پیج شما ندارد و هیچ کاری انجام نمی دهد. با توجه به تعامل زیاد با کاربران برای اینستاگرام، این موضوع باعث می‌ شود پست های شما به اکسپلور وارد نشود و یا به سختی این کار انجام بپذیرد.

از دیگر معایب فالوور فیک این است که در کسب و کار شما تاثیری ندارند ولی می ‌توانند در جذب کاربران اینستاگرام تاثیر گذار باشد. مزایای فالوور فیک این است که شما دیگر ریزش فالوور ندارید و کاربران واقعی اطلاعاتی از تعداد لایک در پست ها و استوری های شما ندارند.

به همین دلیل بر اساس داشتن فالوور زیاد به شما درخواست دنبال کردن می دهند و شما می توانید درخواست آنها را قبول کنید.

با استفاده از پست و محتوای مخصوص برای تبلیغات پیجتان، فالوورهای واقعی زیادی به پیج تان اضافه می شوند که نه تنها منجر به ریزش فالوور نمی شوید، بلکه فالوورهای خود را افزایش می دهید.

نتیجه گیری

امیدواریم در این مقاله با توجه به راهنمایی های داده شده، جهت افزایش فالوور و ایجاد پیج جدید برای کسب و کار خود دچار مشکل نشوید. شما می توانید برای افزایش فالوور به راهنمای قدم به قدم خرید فالوور و لایک در اینستاگرام مراجعه کنید تا بتوانید بر اساس پیج های فیک و واقعی به کسب و کار خود از طریق اینستاگرام رونق ببخشید.

 

سوالات متداول در زمینه راهنمای خرید فالوور در اینستاگرام بدون ریزش

  1. فالوور به چه کسی گفته می شود؟

به افرادی که در اینستاگرام شما را دنبال می کنند فالوور می ‌گویند.

  1. فالوور واقعی یعنی چه؟

به افرادی که به پست و استوری های شما واکنش نشان می ‌دهند فالوور واقعی می گویند‌

  1. فالوور فیک یعنی چه؟

به افرادی که در اینستاگرام پیج می‌ زنند و فعالیتی در پیج خود ندارند و آن را به حال خود رها می کنند فالوور فیک می گویند.

  1. منظور از خرید فالوور بدون ریزش چیست؟

منظور همان پیج فیک است که باعث کاهش فالوور شما نمی شود و در افزایش آن نیز تاثیر گذار است.

  1. مهمترین مزیت فالوور فیک چیست؟

باعث افزایش دنبال کننده شما می ‌شود و دیگر شما در پیج خود ریزش فالوور ندارید.

  1. تفاوت فالوور فیک و واقعی چیست؟

فالوور فیک پست و استوری شما را لایک نمی کند اما فالوور واقعی دنبال کننده شماست و به پست ها و استوری های شما واکنش نشان می دهد.

  1. آیا خریداری فالوور فیک در کسب و کار موثر است؟

بله. زیرا تعداد زیادی از کاربران به دلیل دنبال کنندگان شما وسوسه شده تا این پیج را دنبال کنند و از تبلیغات پیجتان آگاه شوند.

  1. چگونه میتوان فالوور فیک یا واقعی خریداری کرد؟

از طریق سایت اینستاگرام و یا شرکت های خدمات اینستاگرام می ‌توانید دنبال کنندگان خود را افزایش دهید.

  1. یکی از مهمترین معایب پیج فیک چیست؟

شما با کاربران در اینستاگرام ارتباط ندارید و وارد شدن به اکسپلور برایتان دشوار است.

  1. منظور از ریزش فالوور چیست؟

ریزش فالوور یعنی افرادی که در ابتدا پیج را دنبال می کنند اما پس از مدتی پیج را آنفالو می کنند که در نتیجه منجر به ریزش فالوور می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا