بازی

آموزش طلایی کردن اسلحه کالاف دیوتی موبایل: چطور گان خود را طلایی کنیم؟

سری کالاف دیوتی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهانی است که توسط میلیون‌ها نفر در سراسر جهان به صورت روزانه تجربه می‌شود. نسخه کالاف دیوتی موبایل همانند نسخه‌های رایانه‌ای موفق شد تا به یک عنوان پرطرفدار تبدیل شود و هم اکنون کالاف دیوتی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌های گوشی‌های هوشمند است. این بازی در کشور ما نیز طرفداران بسیاری دارد، طرفدارانی که می‌خواهند بهترین اسکین‌ها را داشته باشند و مهارت خود را به دیگران نشان دهند. اگر شما نیز می‌خواهید بدانید که چطور‌ گان کالاف دیوتی موبایل را طلایی کنیم و تقویت اسلحه در کالاف دیوتی موبایل را انجام دهیم، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

اسکین‌های بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی کالاف دیوتی موبایل در حالی که برخی از اسکین‌ها باید خریداری شوند، اما اکثر آن‌ها را با استفاده از اسلحه و انجام ماموریت‌های مختلف می‌توان به صورت رایگان به دست آورد. مدتی پس از عرضه کالاف دیوتی موبایل، این بازی بخشی به نام Weapon Mastery را اضافه کرده است که اسکین‌های اختصاصی هر اسلحه در آن وجود دارد. تنها راه به دست آوردن این اسکین‌ها، انجام ماموریت‌ها و استفاده از سلاح‌ها برای از بین بردن دشمنان است.

هم اکنون برای هر اسلحه 5 سطح وجود دارد که طلا و پلاتینیوم از جمله محبوب‌ترین و با ارزش‌ترین آن‌ها هستند. آن‌ها ظاهری متفاوت به اسلحه‌ها می‌دهند و شما را از بقیه متمایز می‌کنند. همچنین این فرآیند منجر به تقویت اسلحه در کالاف دیوتی موبایل نیز می‌شود. اگر شما نیز به این اسکین‌ها علاقه دارید و می‌خواهید بدانید که چطور‌ گان کالاف دیوتی موبایل طلایی کنیم، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید؛ زیرا آموزش گرفتن اسکین طلایی اسنایپ در کالاف دیوتی موبایل را توضیح می‌دهیم.

چگونه در کالاف تفنگ را طلایی کنیم؟

برای به‌دست آوردن اسکین‌های جذاب، در ابتدا مهم است بدانیم چگونه ‌گان را طلایی کنیم. برای طلایی کردن اسلحه، در ابتدا نیازمند باز کردن اسکین‌های قبلی آن هستید. تمام اسکین‌های اختصاصی اسلحه‌ها، با انجام برخی فعالیت‌ها قابل انجام است و به عنوان مثال، برای برخی اسلحه‌ها باید در تعداد مشخصی از بازی‌های اعلام شده 10 کیل بگیرید. شما هر زمان که بخواهید می‌توانید پیشرفت انجام شده برای باز شدن هر اسکین را در منوی بازی و بخش سلاح‌ها مشاهده کنید.

چطور اسلحه کالاف دیوتی موبایل را طلایی کنیم؟

برای طلایی کردن‌ گان، روش‌های مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال اگر برای به‌دست آوردن‌ گان طلایی نیازمند گرفتن کیل زیادی هستید، مپ Shipment و مد Hardpoint می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این نقشه کوچک است و شما در آن شانس زیادی برای کشتن دشمنان و گرفتن کیل دارید، همچنین مد Hardpoint باعث طولانی‌تر شدن بازی می‌شود و فرصت بیشتری را برای تکمیل چالش‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه اسنایپ خود را طلایی کنید، مپ‌های بزرگتر بازی می‌تواند انتخاب بهتری برای شما باشد تا از فاصله دور بیشترین کیل را به‌دست‌ آورید.

گرفتن کیل زیاد در باز کردن اسکین‌ها اهمیت زیادی دارد و علاوه بر کیل، باید به زمان نیز توجه داشته باشید؛ زیرا برای باز کردن اسلحه گلد باید صد‌ها مچ بازی کنید و اگر این مچ‌ها طولانی باشند، ممکن است باعث خستگی شما شوند. توجه داشته باشید برای ثبت کیل‌ها در مراحل باز کردن ‌گان طلایی، باید حتماً تا آخر مچ ادامه دهید. فراموش نکنید می‌توانید به طور همزمان از چندین سلاح استفاده کنید و مراحل طلایی کردن‌ گان چندین اسلحه را به طور همزمان پیش ببرید. در ادامه چند مثال از نحوه به‌دست آوردن ‌گان طلایی آورده شده است.

چگونه M13 را طلایی کنیم؟

اگر از علاقه‌مندان M13 هستید و می‌خواهید بدانید که چگونه M13 را طلایی کنیم، پیشنهاد می‌کنیم مپ Shipment و مد Hardpoint را بازی کنید. این اسلحه در فواصل کوتاه و متوسط کشنده است و این مپ می‌تواند این فرصت را در اختیار شما قرار دهد تا به راحتی به ده‌ها کیل دست پیدا کنید. با ادامه بازی در مپ‌های کوچک و مد‌هایی که بیشترین میزان کیل را برای شما دارد، پس از مدتی مشاهده خواهید کرد که اسکین طلایی باز می‌شود.

چگونه اسنایپ خود را طلایی کنیم؟

اسنایپ از جمله اسلحه‌های جذاب کالاف دیوتی موبایل است و بسیاری به دنبال آموزش گرفتن اسکین طلایی اسنایپ در کالاف دیوتی موبایل هستند. اسلحه‌های اسنایپ معمولاً برای فواصل طولانی استفاده می‌شوند، پس مپ Shoot House می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد؛ زیرا در همان ابتدای اسپاون می‌توانید نقاط مناسبی را برای اسنایپ دشمنان پیدا کنید.

در حالی که کاربرد اصلی اسنایپ برای فواصل دور است، اما پس از مدتی شما با این اسلحه‌ها حرفه‌ای خواهید شد و حتی در مپ‌های کوچکتر نیز می‌توانید از فاصله نزدیک کیل بگیرید و اسنایپ خود را طلایی کنید. البته با توجه به شرایط و نحوه بازی منحصربه‌فرد خود، پس از مدتی می‌توانید بهترین نقشه و مد را برای پاسخ دادن به سؤال چگونه اسنایپ خود را طلایی کنیم پیدا کنید، برای دیدن انواع لیست مپ‌های کالاف دیوتی موبایل اینجا کلیک کنید.

چگونه اسنایپ خود را طلایی کنیم؟

چگونه M4 را طلایی کنیم؟

M4 از جمله دیگر اسلحه‌های مناسب برای نبرد‌های نزدیک یا با فاصله متوسط است، به همین دلیل همانند M13 می‌توانید از مپ Shipment یا دیگر مپ‌های کوچک استفاده کنید تا بیشترین کیل را در کمترین زمان بگیرید.

خرید اکانت کالاف راهی برای دستیابی سریع به اسکین طلایی

اگر به‌ گان‌های گلد علاقه دارید ولی حوصله و زمان بازی با هرکدام از اسلحه‌های بازی برای گلد کردن آن‌ها را ندارید، می‌توانید اقدام خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل کنید؛ اکانت‌هایی که در هرکدام از آن‌ها ممکن است ده‌ها گان گلد وجود داشته باشد. هم اکنون فروشگاه‌های مختلفی این امکان را به شما می‌دهند تا با خریداری اکانت، در سریع‌ترین زمان به اسلحه‌های متنوع گلد و پلاتینیوم دسترسی داشته باشید و مهارت خود را به دیگران نشان دهید.

جمع‌بندی

طلایی کردن اسکین اسلحه‌ها می‌تواند فرآیندی دشوار باشد، اما لازم است بدانید که در طی روند باز کردن اسکین طلایی، تقویت اسلحه در کالاف دیوتی موبایل را نیز انجام می‌دهید و مهارت شما با آن اسلحه‌ها افزایش پیدا می‌کند. موضوعی که باعث می‌شود به سلاح‌های بهتری دسترسی داشته باشید و تبدیل به بازیکنی حرفه‌ای شوید.

باز کردن اسلحه‌های گلد ممکن است به زمان زیادی نیازمند باشد، اما مطمئن باشید که ارزش آن را دارد و علاوه بر زیبایی، در تمام مچ‌ها می‌توانید با این اسکین‌ها مهارت خود را به دیگران نشان دهید. همچنین در صورتی که زمان مورد نیاز برای باز کردن اسکین گلد را ندارید، خرید اکانت از جمله گزینه‌های شما خواهد بود.

منبع کالاف سنتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا