پروتئین هاآشپزی

یکی از بهترین برند صنایع غذایی در ایران ؛ دراژه

صنایع غذایی دراژه یک شرکت بزرگ در زمینه تولید و عرضه محصولات غذایی در ایران است. این شرکت شامل سه شرکت با نام های شرکت صنایع غذایی فال، شرکت صنایع غذایی دراژه و شرکت بازرگانی دراژه می باشد. محصولات تولیدی این شرکت شامل تافی ها و دسرهای پودری با نام های تجاری مختلفی مانند الِمان، رویتال، اینجاست، فروتن و میلکی هستند که در بخش های مختلفی از بازار مصرف مورد استفاده قرار می گیرند.

برای تولید محصولات خود، شرکت صنایع غذایی دراژه از استانداردهای بین المللی مختلفی مانند استانداردهای ISO۹۰۰۱، ISO۲۲۰۰۰ وHACCP استفاده می کند و همچنین گواهینامه های تشویقی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران را دریافت کرده است.

به علاوه، شرکت بازرگانی دراژه نیز در زمینه واردات و عرضه محصولات غذایی در ایران فعالیت می کند، به خصوص نی شیرهای طعم دار با برند Sipahh (unistraw) از استرالیا، پاستیل از Trolli آلمان و پاستیل از Fini اسپانیا. با این حال، به دلیل محدودیت های واردات، فعلا این پروسه متوقف شده است.

محصولات شرکت صنایع غذایی دراژه شامل موارد زیر می‌شود:

  • تافی‌ها:
  • دسرهای پودری:
    • جلی‌دی (JellyD) شامل ژله‌های میوه‌ای، ژله‌های رژیمی، دسرهای میوه‌ای، کرم کارامل و کرم شکلات، دسرهای طلایی پاناکوتا و تیرامیسو

شرکت صنایع غذایی دراژه یکی از شرکت های برجسته در زمینه تولید و عرضه محصولات غذایی در ایران است و با رعایت استانداردهای بین المللی، تلاش می کند تا محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کند.

شرکت صنایع غذایی دراژه، یک شرکت گروهی در صنعت غذایی است که شامل سه شرکت با نام‌های شرکت صنایع غذایی فال، شرکت صنایع غذایی دراژه و شرکت بازرگانی دراژه می‌باشد. محصولات تولیدی این شرکت شامل تافی‌های مختلفی با نام تجاری اِلِمانEleman، رویتالRoytal، اینجاستInjust، فروتن Fruitten و میلکی Milky، و دسرهای پودری مانند ژله‌های میوه‌ای، ژله‌های رژیمی، دسرهای میوه‌ای، کرم کارامل و کرم شکلات، دسرهای طلایی پاناکوتا و تیرامیسو می‌باشد. این شرکت با رعایت کامل استانداردها و با کسب گواهینامه‌های ISO۹۰۰۱، ISO۲۲۰۰۰ وHACCP را از شرکت SGS سوئیس، تلاش می‌کند تا محصولات با کیفیت و ایمنی بالا را به بازار مصرف ارائه دهد. در کنار تولیدات داخلی، شرکت بازرگانی دراژه نیز محصولات غذایی وارداتی را به بازار ایران عرضه می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا