شبکه های اجتماعیآموزشدانستنی هافناوری در زندگی

آموزش کامل رفع ارور try again later در اینستاگرام (11 روش)

رفع ارور try again later در اینستاگرام چگونه است؟ امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و گره خوردن زندگی انسان با فضای مجازی، پیام‌رسان‌ها و به طور کلی فضای مجازی عضو جدایی ناپذیر زندگی ما محسوب می‌شوند. بسیاری از فعالیت‌های روزمره که در گذشته شکل دیگری داشتند، امروزه به واسطه فضای مجازی آسان‌تر شده و یا حتی به طور کلی تغییر کرده‌اند. برای مثال بسیاری از مشاغل توسط پیام‌رسانی به نام اینستاگرام توسعه یافته‌اند.

اینستاگرام، یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند است که می‌تواند کسب و کارها را ارتقاء دهد. از طرفی بسیاری از افراد از این پلتفرم برای یادگیری مطالب و مباحث گوناگون استفاده می‌کنند. طبیعی است که مقابل کسانی که آموزش‌هایی را ارائه می‌کنند، عده‌ای نیز به یادگیری آن مطالب بپردازند و یا از خدمات ارائه شده استفاده کنند. با وجود یک دنیا مزیت که می‌توان برای چنین پلتفرمی نام برد، گاهاً مشکلاتی نیز به وجود می‌آیند که کار را برای ما دشوار می‌کنند. برای مثال همین پیام‌رسان اینستاگرام گاهاً دچار ارورهایی می‌شود که فعالیت شما را محدود می‌کنند

برای رهایی از چنین مسائلی لازم است با برخی تکنیک‌ها آشنا باشید‌. در این مقاله به یکی از رایج‌ترین مشکلات اینستاگرام یعنی ارور try again later اینستاگرام پرداخته‌ایم. اگر می‌خواهید رفع ارور try again later در اینستاگرام را یاد بگیرید، تا انتهای این مقاله با سایت فارسیرو همراه باشید. به شما چند راه حل برای رفع خطای try again later در اینستاگرام را خواهیم گفت.

آنچه در ادامه می‌خوانید

4 علت خطای try again later  در اینستاگرام

ارور try again later در اینستاگرام می‌تواند بنا به دلایل گوناگون بروز پیدا کند. این مشکل چندان قدمتی ندارد و اولین بار در اپدیت 2020 این برنامه دیده شد. در واقع این ارور می‌تواند محدودیت‌هایی برای شما ایجاد کند که مشکلاتی را برایتان ایجاد می‌کند. برای مثال امکان لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن دیگران را برای مدتی نخواهید داشت. از طرفی این ارور مدت زمان محدودیت را به شما نمی‌گوید؛ بنابر این مشخص نیست که تا چه مدتی این ارور روی صفحه گوشی شما نمایش داده خواهد شد.

اگر چه بروز این مشکل می‌تواند علل متعددی داشته باشد، در این قسمت شما را با چند علت خطای try again later در اینستاگرام که شایع‌تر از سایر عوامل هستند، آشنا می‌کنیم.

همچنین بخوانید: کپی متن اینستاگرام : 7 سایت و برنامه کپی کپشن اینستاگرام

رفع ارور try again later در اینستاگرام

1. ارسال مکرر لینک‌های اسپم

لینک‌های اسپم یا هرزنامه‌ها که آن‌ها را در تلگرام و gmail نیز می‌بینید، در واقع پیام‌های تبلیغاتی هستند که منشأ و فرستنده مشخصی ندارند. زمانی که جواب این پیام‌ها را بدهید، دیگر از دست آن‌ها خلاصی ندارید. به همین دلیل بهترین راه، نادیده گرفتن آن‌هاست. اگر این پیام‌ها را برای دیگران ارسال کنید، مشکلاتی از جمله ارور تلاش مجدد برایتان به وجود می‌آید.

2. ریپورت شدن توسط چندین اکانت

اگر چندین اکانت شما را در اینستاگرام ریپورت کنند، مشکلاتی برای شما به وجود خواهد آمد. اگر تعداد این افراد بسیار زیاد باشد، اکانت خود را از دست می‌هید؛ اما اگر به آن حد نرسد، مشکلاتی مثل ارور تلاش مجدد برایتان به وجود می‌آید.

3. لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو و آنفالو کردن‌های مکرر و متعدد

زمانی که به تعداد بسیار زیاد در یک زمان محدود کامنت می‌گذارید و لایک می‌کنید یا اکانت‌های زیادی را فالو و انفالو می‌کنید، اینستاگرام شما را ربات تشخیص می‌دهد و چنین مشکلاتی را برایتان به وجود می‌آورد.

4. بدافزارها

بدافزارها یا همان ویرو‌ها می‌توانند باعث بروز چنین مشکلی شوند. وقتی برنامه‌ها را از منابع نامعتبر دانلود می‌کنید، احتمال این که با خود ویروسی را وارد تلفن همراه شما کنند زیاد است. به همین دلیل توصیه می‌شود برنامه‌ها را فقط از منابع معتبر دریافت کنید. ویروس‌ها می‌توانند طیف وسیعی از مشکلات را برای دستگاه شما از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ایجاد کنند.

10 روش حل مشکل try again later در اینستاگرام

برای رفع ارور try again later در اینستاگرام روش‌های متعددی وجود دارد. باید با امتحان کردن هر یک از این روش‌ها ببینید که کدام یک شکل شما را حل می‌کند. بسته به علت بروز این مشکل، روش‌های متفاوتی ممکن است مشکل را حل کنند. در ادامه 10 روش رفع خطا try again later در اینستاگرام را برایتان آورده‌ایم.

1. حل مشکل Too many attempts please Try again later

این مشکل اغلب به دلیل فعالیت زیاد در اینستاگرام به وجود می‌آید. اگر فعالیت ربات‌گونه داشته باشید، یعنی تعداد زیادی اکانت را فالو و یا انفالو کرده و لایک و کامنت‌ای مشابه فراوانی بگذارید، اینستاگرام با این پیام شما را مسدود می‌کند. گاهی نیز ممکن است از جانب یک کاربر ریپورت شوید. برای رفع این مشکل، باید برای چند روز با ایسنتاگرام خداحافظی کنید. حداقل بین 24 تا 48 ساعت، هیچ‌گونه فعالیتی در اینستاگرام نداشته باشید تا این مشکل حل شود. اگر هم‌چنان به فالیت ادامه دهید، مدت زمان بیشتری این پیغام را روی صفحه گوشی خواهید دید.

همچنین بخوانید: تغییر شماره اینستاگرام: آموزش عوض کردن شماره اکانت در اینستاگرام

ارور try again later اینستاگرام

2. رفع مشکل Network request failed please Try again later Instagram

برای رفع ارور try again later در اینستاگرام در صورتی که با اخطار فوق مواجه شدید، باید اینترنت تلفن همراهتان را چک کنید. اگر به وای‌فای متصل می‌شوید، یک بار اتصاص را قطع کرده و مجدداً متصل شوید. در صورت استفاده از دیتای موبایل نیز یک‌بار آن را خاموش و روشن کنید. گاهی ممکن است سرعت اینترنت آن‌قدر ضعیف باشد که با اینن پیغام از سمت ایسنتاگرام مواجه شوید.

بنابر این سرعت نت هم در این موضوع دخیل است. ضمناً فراموش نکنید که حجم بسته اینترنت خود را نیز چک کنید. در صورت اتمام حجم بسته اینترنت نیز با  ارور try again later اینستاگرام مواجه می‌شوید. بنابراین بررسی اینترنت هم یکی از راه‌های رفع ارور اینستاگرام try again later یا تلاش مجدد است.

3. حل مشکل try again later در اینستاگرام با خروج از اکانت

گاهی اوقات اکانت شما دچار باگ‌هایی می‌شود که غیر از خروج و ورود مجدد به اکانت چاره دیگری ندارد. برای رفع خطا try again later در اینستاگرام، می‌توانید از این راه حل استفاده کنید. برای خروج از اکانت لازم است صفحه پروفایل خود را باز کرده و سه خط گوشه سمت راست را انتخاب کنید تا منو باز شود. سپس گزینه setting را انتخاب کرده و به قسمت log out بروید. به این ترتیب از اکانت خود خارج می‌شود. توجه داشته باشید که رمز اکانت خود را به یاد داشته باشید؛ چون برای ورود مجدد به آن نیاز دارید.

همچنین بخوانید: آموزش ساخت استیکر اینستاگرام: ساختن ایموجی چهره برای اینستا

4. رفع ارور try again later در اینستاگرام با پاک کردن کش اینستا

یکی از روش‌های رفع خطای try again later در اینستاگرام، پاک کردن حافظه کش است. این تکنیک می‌تواند مؤثر باشد. برای این کار باید از تنظیمات برنامه در تلفن همراهتان قسمت کش را پاک کنید. توجه کنید که این قابلیت در گوشی‌های اندروید وجود دارد و در گوشی‌های آیفون، باید برنامه را لغو نصب و مجدداً نصب کنید.

در صفحه اصلی گوشی یا home screen روی برنامه اینستاگرام برای چند ثانیه نگه دارید. پنجره‌ای برای شما باز می‌شود که باید گزینه info و سپس storage را انتخاب کنید. در نهایت با انتخاب clear cache و clear data می‌توانید کش اینستاگرام را پاک کنید. حلا باید مجدداً وارد اکانت خود شوید.

5. حل مشکل try again later با وارد شدن از طریق دستگاهی دیگر

برای رفع ارور اینستاگرام try again later یا تلاش دوباره، می‌توانید یک بار با یک دستگاه دیگر وارد شوید. گاهی اوقات علت بروز مشکل، دستگاه شماست. استفاده از نسخه وب اینستاگرام نیز ممکن است مشکل شما را حل کند.

6. رفع ارور try again later در اینستاگرام با عوض کردن رمز

عوض کردن رمز نیز می‌تواند یک راه حل دیگر برای رفع خطا try again later در اینستاگرام باشد. برای عوض کردن رمز دو روش وجود دارد.  روش اول این که log out کنید و در هنگام ورود مجدد، از گزینه forgot password استفاده کنید. با این روش می‌توانید رمز  اینستای خود را عوض کنید.

روش دیگری نیز وجود دارد؛ به این صورت که در صفحه پروفایل خود، وارد setting شده و در قسمت security، گزینه password را انتخاب کنید. به این ترتیب می‌توانید با وارد کردن رمز فعلی و رمز جدید، پسورد اکانت اینستاگرام خود را تغییر دهید.

همچنین بخوانید: آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام: 8 راه جلوگیری از تبلیغ اینستا

رفع ارور اینستاگرام try again later یا تلاش مجدد

 

7. رفع خطای try again later اینستاگرام از طریق گزارش دادن به اینستاگرام

برای رفع ارور try again later اینستاگرام، می‌توانید این مشکل را به خود اینستاگرام اطلاع دهید تا آن را برای شما رفع کند. به این منظور می‌توانید از قسمت setting، گزینه help را انتخاب کنید. حالا باید با انتخاب گزینه report a problem مشکل خود را به اینستاگرام گزارش کنید. می‌توانید از اسکرین شات برای بهتر رساندن منظورتان استفاده کنید. در نهایت روی گزینه submit بزنید تا درخواست شما فرستاده شود. ممکن است بتوانید از این طریق ارور try again later  را حل کنید.

8. رفع مشکل try again later اینستاگرام با راه‎‌اندازی مجدد دستگاه

گاهی دستگاه شما دچار باگ‌های آنی شده که منجر به بروز مشکلاتی در برنامه‌های مختلف می‌شود. یکی از ابتدایی‌ترین راه حل‌ها برای رفع این مشکل، ری‌استارت کردن تلفن همراه است. این کار ممکن است بتواند مشکل خطای تلاش مجدد را حل کند.

9. رفع ارور try again later با لینک کردن اکانت اینستاگرام به فیس بوک

راه حل دیگری که برای رفع ارور اینستاگرام try again later یا تلاش مجدد وجود دارد، لینک کردن فیسبوک به اینستاگرام است. این مسئله می‌تواند به اثبات ربات نبودن شما به ایسنتاگرام کمک کند. برای این کار از قسمت setting، گزینه account را انتخاب کنید. حالا از این قسمت، گزینه sharing to other apps را انتخاب کرده و سپس روی گزینه facebook ضربه بزنید. به این ترتیب به اینستاگرام اجازه دسترسی به اکانت اینستاگرام خود را می‌دهید.

10. رفع خطای try again later با حذف لینک‌ها با سایر برنامه‌ها

برخلاف مورد قبل، گاهی وجود واسطه‌هایی برای ورود به اینستاگرام می‌تواند مشکلاتی از قبیل ارور try again later را به وجود بیاورد. به همین منظور برای رفع این مشکل لازم است این واسطه‌ها را از بین ببرید. وارد منوی setting شده و گزینه security را انتخاب کنید. در ادامه با انتخاب گزینه apps and websites می‌توانید لیست مواردی که به آن‌ها لینک شده‌اید را ببینید. آن‌ها را remove کنید تا مشکل شما حل شود.

همچنین بخوانید: معنی pronouns اینستاگرام + آموزش افزودن ضمیر در اینستاگرام

حل مشکل try again later در اینستاگرام

سوالات متداول

معنی try again later در اینستاگرام چیست؟

ارور try again later در اینستاگرام به معنای وجود مشکلی در ایسنتاگرام است که به شما اجازه دسترسی به برخی امکانات را نمی‌دهد. این ارور در واقع به شما می‌گوید که کاری خلاف قوانین اینستاگرام انجام داده‌اید.

بهترین روش رفع ارور try again later اینستاگرام چیست؟

برای رفع این ارور باید راه های مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام یک می‌تواند مشکل شما را حل کند. از آن‌جا که این مشکل ممکن است علت‌های متفاوتی داشته باشد، راه حل‌های متفاوتی نیز برای آن بیان می‌شود.

جمع‌بندی

اینستاگرام یکی از اصلی‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که تعداد زیادی از افراد در سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند. ماهیت منحصر به فرد این پیام‌رسان توانسته محبوبیت آن را بسیار بیشتر از سایر شبکه‌های اجتماعی کند. برخلاف اغلب شبکه‌های اجتماعی که فقط قابلیت دریافت و ارسال پیام را داشتند، اینستاگرام قابلیت‌های جدیدی را ارائه کرد که برای کاربران جدید و جالب بود. قابلیت ایجاد صفحه، پست گذاشتن و خصوصاً استوری که از قابلیت‌های جدید و جالب اینستاگرام بود، توجه عده زیادی را به خود جلب کرد.

این روزها اما اینستاگرام تنها محیطی برای سرگزم شدن نیست. این پیام‌رسان امروزه به محیطی برای یادگیری، کسب و کار و کسب درآمد نیز تبدیل شده است. مشاغل زیادی هستند که صرفاً بر پایه اینستاگرام فعالیت می‌کنند. تعدادی دیگر از مشاغل نیز برای توسعه کسب و کار خود، از این پلتفرم برای تبلیغ و جذب مخاطب استفاده می‌کنند. با وجود مزایای متعدد این پیام‌رسان، همواره مشکلاتی نیز وجود دارند که کار را کمی دشوار می‌کنند. برای مثال ارور try again late اینستاگرام یکی از ارورهای شایع است که این روزها عده زیادی از افراد را درگیر خود کرده است.

در این مقاله راه حل مشکل try again later در اینستاگرام را به شما گفتیم و علت خطای try again later در اینستاگرام را بررسی کردیم. اگر تجربه چنین مشککلی را در اینستاگرام داشته‌اید، راه حل خود را برای رفع ارور try again later در اینستاگرام را برای ما بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا