ترند های روز

با ایزی پک برای بسته بندی دست به سیاه و سفید نمی‌زنید؛ اما چطور؟

به نظر شما این امکان پذیر است که یک اسباب کشی بدون کوچکترین دخالت صاحبان خانه انجام شود؟

فرض کنید تنها یک روز به اسباب کشی یک خانواده باقی مانده و همه اعضا آن به انجام برنامه‌های روزمره خود مشغول‌اند بی‌آنکه کسی دست به کاری بزند و برای بسته بندی اثاثیه اقدامی بکند.

دیگر نه خبری از مرخصی است و نه از خستگی بعد از اسباب کشی. تمامی اتفاقاتی که گفته شد با ایزی پک امکان پذیرند اما چگونه؟

در مطلب از ایزی پک قصد داریم با جزئیات بیشتری اسباب کشی با ایزی پک را مورد بررسی قرار دهیم و به چگونگی این مسئله که در اسباب کشی با ایزی پک دست به سیاه و سفید نمی‌زند بپردازیم.

سختی اسباب کشی به بسته بندیشه!

کافیست یک نگاه به دور و بر اتاق‌های منزلتان بی‌اندازید تا چشمتان با تعداد بسیار زیادی از وسایل مختلف مواجه شود. نکته اصلی اینجاست که شما برای تک‌تک این اثاثیه هزینه جداگانه‌ای پرداخت کرده‌اید و هر کدام از آن‌ها بخشی از سرمایه غیر نقدی شما محسوب می‌شوند.

وقتی زمان اسباب کشی فرا می‌رسد شما باید تمامی این وسایل را به شکلی که کمترین فضای ممکن را اشغال کند در کارتن اسباب کشی بگذارید و چند ساعت بعد در منزل جدید از نو بچینید. اما این جمله به ظاهر که گفته شد، در عمل سرشار از دردسر‌های مختلف است. حتی در بعضی جا‌ها نیازمند تخصص کافی برای بسته بندی می‌باشد. شما می‌بایست از چندین روز قبل تمامی زمانی که در خانه هستید را صرف بسته بندی اثاثیه منزل کنید و اوضاع وقتی وخیم می‌شود که خانه شما طی سالیان مختلف با اثاثیه گوناگون پر شده باشد و ندانید بسته بندی اثاثیه را از کجا شروع کنید.

وقتی بسته بندی اثاثیه دیگه سخت نیست

در ایزی پک شما برای بسته بندی اثاثیه خود تو انتخاب در پیش رو دارید. راه اول استفاده از خدمات بسته بندی است. یعنی شما از چند روز قبل از تاریخ اسباب کشی وارد سایت ایزی پک می‌شوید و تمامی اثاثیه‌ای نیاز به بسته بندی کردن آن‌ها را دارید انتخاب می‌کنید. تا چند روز بعد از درخواست شما تیم بسته بندی ایزی پک به منزل شما بی‌آیند و با تجهیزات کامل مثل، کارتن اسباب کشی، پلاستیک حبابدار و بقچه لباس، دست به کار بسته بندی اثاثیه منزل شما شوند.

پلاستیک حبابدار

تیم ایزی پک تمامی وسایلی که شما از طریق سایت انتخاب کردید را به شکلی کاملا اصولی و با استفاده از پلاستیک حبابدار بسته بندی می‌کند و در درون کارتن اسباب کشی جا می‌دهند.

شاید شما بخواهید فقط وسایل چوبی خود را بسته بندی کنید. شاید هم خورده ریز‌ها یا ظروف شکستنی را انتخاب کنید. نکته حائز اهمیت اینجاست که شما هر وسیله‌ای را که انتخاب کنبد بسته بندی آن به طور تمام و کمال توسط تیم ایزی پک انجام می‌شود. اما یادتان باشد که در خدمات بسته بندی فرآیند باربری انجام نمی‌شود و انتقال اثاثیه به منزل جدید بر عهده شماست.

راه دوم برای بسته بندی اثاثیه، استفاده از خدمات کامل اسباب کشی است. در این خدمات دیگر خبر از انتخاب وسیله نیست. برای استفاده از این خدمات تنها کافی است تا با ایزی پک تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید تا بعد از اعزام کارشناس به منزل شما و برآورد هزینه قطعی، در صورت تایید شما پروژه اسباب کشی آغاز شود.

در خدمات کامل اسباب کشی صفر تا صد کارها بر عهده تیم ایزی پک است. به شکل که تیم چند نفره ایزی پک وارد منزل شما می‌شوند و شروع به بسته بندی ریز تا درشت وسایل می‌کند. در هر خانه همیشه تعدادی وسیله وجود دارد که بسته بندی آن‌ها در وهله اول نیازمند جداسازی است. مثل یخچال، تلویزیون یا سرویس خواب. در صورت استفاده از خدمات کامل اسباب کشی ایزی پک تمامی وسایلی که نیازمند جداسازی هستند به طور کامل جدا شده، بوسیله پلاستیک حبابدار و تجهیزات ایمنی سازی می‌شوند و در کارتن‌های مخصوص قرار می‌گیرند.

با بقچه لباس دیگه اتو کشیدن لازم نیست

حتی اگر کمد لباس شما هم ریخته است و استرس این را دارید که چگونه این همه لباس را بسته بندی کنید و به خانه جدید منتقل کنید بقچه‌های لباس بهترین انتخاب برای شما محسوب می‌شوند. از لباس‌های زمستانه گرفته تا تابستانه و حتی سایر منسوجات، مثل ملحفه‌ها را می‌توانید در بقچه لباس قرار دهید.

بقچه لباس

این بقچه لباس در سایز و طرح های مختلفی ارائه شدند که شما بسته به نیاز خود می توانید آن‌ها را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

با ایزی پک زندگی در جریانه

همان طور که گفته شد خدمات ایزی پک به شکلی طراحی شده‌اند تا زحمت اسباب کشی را برای شما به صفر برسانند و این پدیده پرزحمت را به یک اتفاق ساده و روزمره تبدیل کنند. تا از این به بعد شما در اسباب کشی‌های خود بجای به جان خریدن زحمات مختلف، دست به سیاه و سفید نزنید و به کارهای روزمره خود بپردازید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا