کسب و کار کوچکبازارهابرند های معروفبرندهای ایرانی

ظرایفی در مورد فرم شیر دستشویی!

به جز مواردی مانند قیمت شیر دستشویی، جنس استاندارد و گارانتی شیرآلات برخی نکات ظریف نیز در مورد فرم شیر دستشویی وجود دارد که در کمتر مقاله ای به آن اشاره شده است. مواردی مانند فرم دسته و اهمیت فرم شیر توالت در حفظ بهداشت و جهت دسته شیر اهرمی توالت فاکتورهایی هستند که با وجود اهمیتی که دارند، ممکن است در زمان خرید شیر توالت نادیده گرفته شوند.

شیر توالت یا شیر مخلوط توالت، علاوه بر جنبه کاربردی، در دکوراسیون سرویس حمام و دستشویی نیز تأثیر زیادی دارد. هر یک از مدل های مختلف شیر دستشویی با توجه به قابلیت های خاص خود، برای کاربرد منحصر به فردی مناسب تر است. شیر توالت ممکن است از نوع اهرمی و یا کلاسیک باشد. دما و فشار جریان آب در شیر اهرمی توالت به وسیله یک دسته اهرمی کنترل می شود که نسبت به کنترل آب به واسطه دسته های پیچی در مدل های کلاسیک، سهولت بیشتری دارد. قیمت شیر اهرمی توالت نیز نسبت به قیمت شیر دستشویی با دستگیره های پیچی تنوع بیشتری دارد. شیرآلات دستشویی ممکن است بر روی دیوار و یا در داخل دیوار نصب شوند. شیر توالت توکار که ساز و کار آن داخل دیوار قرار می گیرد، ظاهری خلوت و بسیار مدرن به فضای دستشویی می بخشد.

اهمیت انتخاب بهترین شیر دستشویی

شیرآلات دستشویی یا شیرآلات توالت از اساسی ترین تجهیزات منزل ایرانیان است و اهمیت بسیاری در زندگی روزانه دارد. انتخاب بهترین شیر توالت که در کنار تناسب قیمت شیر دستشویی با بودجه شما، ظاهر مناسبی دارد و کار کردن با آن و تمیز کردن آن ساده است، می تواند شما را از دردسرهای پرداختن به مسائل کوچک نجات دهد. به همین دلیل توجه به ظرایفی در مورد فرم شیر توالت مانند ابعاد آن و جهت دسته شیر دستشویی در زمان خرید شیرتوالت مهم است. ممکن است یک شیر دستشویی ارزان پیدا کنید که تمام شرایط مورد نظر شما را داشته باشد. اگر در این حالت جنس استاندارد شیرآلات و گارانتی را نیز بررسی کرده اید نیازی نیست قیمت شیر اهرمی توالت ارزان را به عنوان نشانه ای از کیفیت پایین شیر توالت به حساب بیاورید. قیمت شیرآلات ارزان ممکن است حاصل وزن پایین تر، به فراخور طرح اقتصادی آن، باشد که لزوماً کیفیت را تحت تاثیر قرار نمی دهد.

با توجه به بی ثباتی شرایط اقتصادی و افزایش قیمت شیرآلات، اهمیت خرید شیر توالت ارزان قیمت و با کیفیت نیز بیشتر شده است. برای خریدی به صرفه باید دو عامل کیفیت و قیمت شیر توالت را کنار هم در نظر بگیرید؛ چرا که بدون کیفیت، قیمت ارزان شیر دستشویی ممکن است به زودی گران تمام شود! دردسر و هزینه خرید دوباره و یا تعمیر یک شیر توالت بی کیفیت، هر چند ارزان، بیشتر از هزینه خرید یک شیر دستشویی ارزان ولی استاندارد است. کیفیت شیرآلات ارزان با یکدیگر تفاوت دارد و قیمت شیرآلات ارزان لزوماْ نشان دهنده کیفیت پایین آن ها نیست؛ مگر در شرایطی که از قیمت متوسط شیرآلات ارزان در بازار بسیار کمتر باشد.

شیر اهرمی توالت ارزانفرم دسته و ابعاد شیر دستشویی

فرم دسته شیرآلات توالت در سهولت کاربری و باز و بسته کردن آن ها تأثیر زیادی دارد. در صورتی که دسته بیش از حد کوتاه و یا به صورت نامتناسبی کوچک باشد ممکن است در زمان باز و بسته کردن شیر آب دستشویی دست از روی آن سر بخورد. بسته به مدل شیر دستشویی، طراحی اهرم آن نیز باید با ارگونومی بالا انجام شود.

اهمیت فرم شیر توالت در حفظ بهداشت

بعضی فرم های پر پیچ و تاب که دارای فرو رفتگی و برآمدگی های نسبتاً زیادی است فضای مناسبی جهت جمع شدن جرم و گرد و خاک و در نهایت آلوده شدن شیر دستشویی ایجاد می کنند. معمولاً دسترسی به گوشه و کنار این بخش های شیرآلات دشوار است و به همین دلیل امکان تمیز کردن آن ها وجود ندارد و این فرم شیرآلات توالت از نظر بهداشتی چندان مناسب نیست. بهتر است در زمان خرید شیر توالت مدلی را انتخاب کنید که تمیزکردن آن ساده تر باشد.

جهت دسته شیر اهرمی توالت

نکته دیگر زاویه قرار گرفتن دسته اهرمی است. اهرم کنترل آب بعضی اوقات عمود به زمین (رو به بالا یا پایین) و بعضی اوقات موازی با زمین (به سمت بیرون) طراحی و تعبیه می شود. در صورتی که سرویس بهداشتی شما کوچک است و احتمال برخورد با شیر توالت وجود دارد بهتر است مدلی تهیه کنید که دسته آن عمود به زمین باشد و در عین حال نسبت به فضای سرویس بهداشتی خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ نباشد.

شیر دستشویی استاندارد و با کیفیت

در این مقاله با اهمیت مواردی مانند فرم دسته و ابعاد شیر دستشویی، اهمیت فرم شیر توالت در حفظ بهداشت و جهت دسته شیر اهرمی آشنا شدید که در زمان خرید شیر توالت در کنار قیمت شیر دستشویی نیاز به بررسی دارند. یک تولیدی شیرآلات می تواند با در نظر گرفتن مهم ترین فاکتورها در زمان انتخاب شیر دستشویی، شیرآلاتی تولید کند که در کنار قیمت شیر اهرمی توالت ارزان دارای کیفیت بالا و کاربرد آسان نیز باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا