ارزهای دیجیتال

تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر

ووچر پرفکت مانی را می‌توان یکی از بهترین و ایده‌آل‌ترین ابزارها برای پرداخت مالی دانست. در واقع این وسیله همچون پول رایج در سطح اینترنت است. با این حال در طی چند سال گذشته، ارزهای دیجیتال محبوبیت بسیار بیشتری به خود گرفته‌اند. به همین جهت طیف زیادی از افراد، تمایل دارند تا ووچر پرفکت مانی خود را به تتر تبدیل کنند.

با این وجود بیشتر افراد نمی‌دانند چگونه ووچر پرفکت مانی خود را تبدیل به تتر کرده و از آن برای معاملات ارز دیجیتال استفاده کنند. این موضوع همان چیزی است که زمینه ساز اشتباهات بیشتر برای آنان می‌شود؛ چرا که گاهاً در اثر یک اشتباه کوچک، دارایی آنها از دست رفته و نمی‌توانند به شیوه‌ای مناسب تبادل خود را انجام دهند. همچنین ممکن است روشی را انتخاب کنند که کارمزدهای بیشتری را برای آنها به دنبال خواهد داشت.

ما سعی داریم تا در  این مقاله، جنبه‌های مختلف پیرامون این موضوع را خدمت شما عزیزان بیان کرده و مسیر پیش روی شما را شفاف‌تر کنیم. اگر به دنبال تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر هستید حتماً ما را تا انتهای این مقاله همراهی فرمایید.

آیا تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر ممکن است؟

تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر جزو اقداماتی است که متقاضیان زیادی دارد. در حقیقت هر دوی این موارد به عنوان ارزهای رایجی شناخته می‌شوند که در سطح اینترنت طرف‌داران زیادی دارند. به همین جهت است که تبدیل آنها به همدیگر می‌تواند مسیر نقل و انتقال دارایی بین بازارهای مختلف را ساده‌تر کند.

این تقاضا هم باعث شده تا تعداد زیادی از صرافی‌ها و پلتفرم‌های مختلف، امکان تبدیل مستقیم ووچر پرفکت مانی به تتر را ممکن کنند. البته امکان تبدیل غیر مستقیم هم وجود دارد که ما در ادامه هر دوی آنها را شرح می‌دهیم. اما در حال حاضر کافی است بدانید که تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر امری شدنی بوده و سختی چندانی هم ندارد.

 

روش‌های تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر

همان گونه که گفتیم، دو شیوه برای تبدیل ووچر پرفکت مانی به ارز دیجیتال وجود دارد. هر یک از این روش‌ها جنبه‌ها و مزایای خاص خود را دارند. به نحوی که هر کدام برای گروه خاصی از افراد مناسب هستند. ما در ادامه هر دو روش را خدمت شما ذکر کرده‌ایم.

 

روش غیر مستقیم تبدیل ووچر به تتر

اگر تابه‌حال با شبکه پرفکت مانی کار کرده باشید، می‌دانید که این پلتفرم امکان پشتیبانی از بیت کوین را هم دارد. به عبارت ساده‌تر، شما می‌توانید دارایی‌های خود را به صورت بیت کوین نگهداری کنید. همین عامل هم مسیر تعامل شبکه پرفکت مانی با جهان کریپتوکارنسی را ممکن می‌کند. بر مبنای این روش، شما می‌توانید ابتدا یک حساب در شبکه پرفکت مانی ایجاد کنید. ساخت این حساب ساده بوده و نیازی به احراز هویت ندارد.

از طرفی کاربران ایرانی هم تحریم نبوده و می‌توانند با شماره تماس خود نیز اقدام کنند. پس از این کار و به وسیله ووچر پرفکت مانی که در اختیار دارید، حساب خود را شارژ کنید. بعد از آن دارایی خود را به بیت کوین تبدیل کرده و به کیف پول بیت کوین در شبکه پرفکت مانی انتقال دهید. با این کار شما معادل پول دریافتی خود، بیت کوین دارید که در کیف پولت حساب پرفکت مانی تان نگهداری می‌شود.

حال می‌توانید این بیت کوین را به حساب خود در یک صرافی غیرمتمرکز انتقال دهید. سپس در صرافی غیر متمرکز، بیت کوین را به تتر تبدیل کنید. با این روش شما ووچر پرفکت مانی خود را به تتر تبدیل کرده‌اید. اما همان گونه که مشاهده کردید، این روش طولانی بوده و نیازمند چند مرحله انتقال مختلف در بین شبکه‌های گوناگون است.

این موضوع هم باعث شده تا کارمزد آن نسبت به روش مستقیم، به مراتب بیشتر باشد. با این حال باید خاطرنشان کنیم که این شیوه از تبدیل، برای افرادی که تمایل دارند کار خود را به صورت چراغ خاموش و بدون نیاز به احراز هویت انجام دهند، می‌تواند گزینه‌ای کارآمد باشد.

روش مستقیم

طولانی بودن روش قبلی در کنار کارمزد بالای آن، باعث شده تا تعداد زیادی از پلتفرم‌ها و شرکت‌های معتبر، راهکار سریع‌تر و ایمن‌تری را برای متقاضیان ایجاد کنند. در واقع آنها امکان خرید مستقیم تتر به وسیله ووچر پرفکت مانی را ممکن کرده‌اند. با این کار، به همان شیوه‌ای که با استفاده از ووچر پرفکت مانی در سایت‌های خارجی خرید اینترنتی انجام می‌دهید، می‌توانید به همان شیوه هم نسبت به خرید تتر اقدام کنید.

از آن جایی که خرج کردن پر پرفکت مانی هیچ گونه کارمزدی ندارد، لذا این روش می‌تواند به مراتب ارزان‌تر از راهکار قبلی باشد. با این حال باید عنوان کنیم که خرید تتر مشمول کارمزد شبکه می‌شود. همچنین صرافی هم برای خدمات خود مبلغی را به عنوان کارمزد دریافت می‌کند. البته باید خاطرنشان کنیم که مبلغ این کارمزد، معقول بوده و به مراتب اقتصادی‌تر از روش قبلی خواهد بود.

برای این کار هم کافی است صرافی ارائه دهنده این خدمات را پیدا کرده و وارد بخش خرید شوید. پس از آن مقدار تتر مورد نیاز خود را انتخاب و وارد مسیر پرداخت شوید. عموماً در این بخش، شما باید موجودی پرفکت مانی خود را وارد کنید. پس از آن بر مبنای کارمزد کسر شده و قیمت روز تتر، مقدار دریافتی شما مشخص می‌شود.

در صورت مایل بودن به انجام معامله، می‌توانید اطلاعات ووچر خود را وارد کرده و  پس از آن هم  آدرس کیف پول تتر خود را درج کنید. با این کار خرید تتر شما صورت گرفته و عموماً در کمتر از یک ساعت، تتر به آدرس کیف پول شما انتقال داده می‌شود.

نکات مهم برای تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر

تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر، می‌تواند مزیت‌های قابل توجهی داشته باشد که آن را برای معامله‌گران جذاب می‌کند. در واقع تتر به عنوان یک ارز پایه برای مبادلات در جهان کریپتوکارنسی قلمداد می‌شود. همین عامل باعث شده بیشتر افراد، تمایل داشته باشند تا دارایی‌های خود را به تتر تبدیل کرده و بر مبنای آن معاملات انجام دهند.

با این حال در بیشتر مواقع معاملات تتر غیر قابل بازگشت و رهگیری است. متأسفانه معاملات ووچر هم دقیقاً چنین شرایطی دارد. به همین جهت اگر اشتباه کوچکی در این حیطه داشته باشید، به احتمال زیاد متوجه زیان و ضرر مالی زیادی می‌شوید. ما در ادامه چند نکته کوچک را خدمت شما ذکر کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند تا فرایند تبدیل خود را در بهترین وجه ممکن انجام دهید.

 

پلتفرم انتخابی

اولین موردی که باید جهت تبدیل ووچر به تتر در نظر بگیرید، پلتفرم انتخابی شما است. اگرچه این روزها بسیاری از صرافی‌ها چنین خدماتی ارائه می‌دهند. اما همگی آنها اعتبار لازم را ندارند. به همین جهت اگر پلتفرم ناکارآمدی را انتخاب کنید، به احتمال زیاد ریسک موجود بر روی دارایی شما افزایش پیدا کرده و قادر به پیگیری آن نخواهید بود. لذا اولویت خود را بر روی پلتفرم‌هایی با اعتبار بالا و روند شفاف بگذارید.

 

میزان کارمزد

میزان کارمزد، فاکتور دیگری است که باید برای تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر لحاظ کنید. در واقع هر اندازه که کارمزد تبدیل شما کمتر باشد. یقیناً روش مورد نظر هم ایده‌آل‌تر خواهد بود. بدین منظور توصیه می‌کنیم تا قبل از هرگونه اقدام، ابتدا کارمزد صرافی‌های فعال در این حوزه را بررسی کرده و در مورد دریافتی نهایی از آنها سؤال کنید. برای مثال برخی از آنها کارمزدهای شبکه تتر یا موارد دیگر را ذکر نمی‌کنند. این در حالی است که از مبلغ نهایی شما کسر می‌شود. لذا باید اطلاعات لازم در این زمینه را دریافت کرده و بر مبنای آن اقدام کنید.

 

داشتن پشتیبانی

عموماً رویه تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر، دارای پیچیدگی نسبی است که بیشتر افراد تازه کار را دچار سردرگمی می‌کند. به همین جهت احتمال بروز مشکل در طول کار، برای آنها بیشتر می‌شود. در چنین موقعیتی، وجود یک تیم پشتیبانی مجرب می‌تواند روند کار را بسیار ساده‌تر کند. در واقع چنانچه تیم پشتیبانی مناسبی در این مسیر شما را همراهی کند، می‌توانید تبدیل خود را بدون مشکل و با سرعت بیشتری انجام دهید. لذا حتماً به وجود تیم پشتیبانی دقت کافی داشته باشید.

 

سرعت انجام کار

اگر بخواهید با تتر خود یک ارز دیجیتال دیگر را  خریداری کنید، یقیناً سرعت برای شما به یک مؤلفه حیاتی بدل می‌شود. چرا که در هر لحظه، قیمت ارز دیجیتال دیگر تغییر کرده و برای شما توجیه اقتصادی نداشته باشد. لذا باید اولویت خود را بر روی پلتفرم‌هایی قرار دهید که بیشترین سرعت عمل را در روند کارشان دارند. اگرچه فرایند خرید مستقیم به شیوه‌ای اتوماتیک انجام می‌شود، اما ممکن است بررسی اطلاعات و انتقال نهایی تتر، با اندکی تأخیر همراه باشد. لذا توصیه می‌کنیم که حتماً سرعت انجام کار را هم جویا شوید.

 

پروسه انجام

برخی از پلتفرم‌ها برای تبدیل ووچر پرفکت مانی به تتر، روند احراز هویت را هم الزامی کرده‌اند. اگرچه این موضوع در بیشتر پلتفرم‌ها بدون احراز هویت هم ممکن است، اما برخی از صرافی‌ها برای افزایش امنیت کار خود، این اقدام را هم در روند کار قرار داده‌اند. همچنین برخی از آنها، مراحل دیگری مانند ارائه اطلاعات شخصی، نیاز به تأیید حساب و موارد دیگر را به این پروسه اضافه کرده‌اند. این موضوع باعث می‌شود تا افراد زمان بیشتری از دست بدهند. به همین جهت توصیه می‌کنیم تا قبل از تبدیل خود، حتماً روند را هم از تیم پشتیبانی پیگیری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا