بازارهادانستنی هاوبسایت ها

بهترین سایت کاریابی خارجی برای یافتن شغل 2023

امروزه استفاده از سایت های کاریابی برای یافتن شغل مورد نظر خود، یکی از بهترین و کارآمدترین راه حل ها است. سایت های کاریابی ایرانی و خارجی بسیاری وجود دارد. اگر تصمیم به مهاجرت دارید و یا فریلنسر هستید و به دنبال درآمد دلاری هستید حتماً به دنبال بهترین سایت کاریابی خارجی هستید. در این مطلب از فارسیرو بهترین سایت های کاریابی خارجی برای جستوجوی کار را به ترتیب رتبه بندی برای شما آورده ایم. برای یافتن بهترین سایت کاریابی خارجی تا انتهای این بخش همراه ما باشید.

معرفی بهترین سایت کاریابی خارجی با رتبه بندی

عصر مدرن است. جستجوی شغل شما اکنون با هوش مصنوعی، اینترنت و 4 میلیارد سال تکامل فراهم شده است. هنگامی که بدانید چگونه از بهترین موتورهای جستجوی شغل یا همان بهترین سایت های کاریابی خارجی استفاده کنید، تا خط پایان مصاحبه ها پرش خواهید کرد و به سرعت به شغل رویایی خود دست خواهید یافت. در زیر 15 سایت برتر کاریابی خارجی را برای شما آورده ایم:

 • Indeed Job Search
 • Glassdoor Jobs
 • LinkedIn
 • Google for Jobs
 • Monster
 • ZipRecruiter
 • Simply Hired
 • CareerBuilder
 • Snag (سابق Snagajob)
 • LinkUp
 • Craigslist Jobs
 • US.jobs
 • Robert Half
 • Job.com
 • USAjobs.gov

این لیست از 15 بهترین سایت کاریابی خارجی ، همه چیزهایی را که برای یک مسیر سریع و بی دردسر به سمت اشتغال نیاز دارید، دارد. این بسترها نوعی وب سایت استخدامی هستند که آگهی های شغلی ارسال شده توسط کارفرمایان را ارائه می دهند.

تابلوهای شغلی می توانند عمومی باشند یا بر روی یک صنعت خاص مانند فناوری اطلاعات، خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی و … تمرکز کنند. سایت‌های شغلی با جمع آوری فهرست موقعیت های باز(افرادی که در حال حاضر به دنبال کار هستند)، کارفرمایان را با کارمندان بالقوه وصل می‌کنند. در ادامه سایت های معرفی شده را یک بررسی مختصر می کنیم.

بیشتر بخوانید: چگونه تماس بازاریابی تلفنی را شروع کنیم؟

بهترین سایت کاریابی خارجی  Indeed Jobs

سایت Indeed محبوب ترین سایت کاریابی خارجی است. هزاران شغل را در اختیار شما قرار می دهند. در این سایت تابلوهای شغلی برتر و طبقه بندی شده دیده می شود. همچنین برخی از کارفرمایان نیز می توانند به طور مستقیم در آن جا پست کنند.
برای یافتن شغل مورد نظر خود فقط کافی ست عنوان شغل و مکان را تایپ کنید. یک رزومه را بارگذاری کنید و برای درخواست با یک کلیک ثبت نام کنید. هنگامی که مشاغل جدیدی ظاهر می شوند که با جستجوهای شغلی ذخیره شده شما مطابقت دارند، می توانید هشدارهای ایمیلی دریافت کنید. جای تعجب نیست که این یک سایت شغلی پیشرو است.

بهترین سایت کاریابی خارجی Glassdoor

سایت Glassdoor نه تنها برای یادگیری حقوق و بررسی شرکت است بلکه یکی از بهترین موتورهای جستجوی کار در سراسر جهان است. ترکیب این دو قابلیت بسیار به شما در یافتن شغل مورد نظرتان کمک خواهد کرد. این سایت دارای یک رابط عالی و نرم است. نتایج جستجوی کار را ذخیره کنید و از آن مطلع شوید تا موقعیت های مختلف را فراموش نکنید.

بهترین سایت کاریابی خارجی LinkedIn Job Search

لینکدین نماینده خود را به عنوان یکی از بهترین وب سایت های کاریابی با دو عملکرد کلیدی ارائه داده است. اول، لیست های شغلی عالی را ارائه می دهد. ثانیاً، دسترسی به شبکه شما را بوت می‌کند. منابع انسانی علاقه مند به تهیه نامزدهای واجد شرایط هستند. کاربران می‌توانند یک حساب کاربری رایگان راه‌اندازی کنند، پروفایل‌های غنی پست کنند و با یک کلیک با بازیگران قدرتمند صنعت ارتباط برقرار کنند.

بهترین سایت کاریابی خارجی

بهترین سایت کاریابی خارجی Google for Jobs

برای این سایت، هوش مصنوعی مغز بزرگ گوگل را به کمک آمده است. این موتور جستجوی شغلی به شما کمک می کند تا آگهی های شغلی را پیدا کند.

اگر می‌توانید آگهی ها را مستقیماً از Google دریافت کنید، چرا از چندین سایت کاریابی استفاده کنید؟ به سادگی عنوان شغل را جستجو کنید، به عنوان مثال، شغل مدیر محصول را جستجو کنید. Google فهرستی از منافذ منطبق در نزدیکی شما ارائه می کند. روی نوار آبی بزرگ کلیک کنید تا مکان‌ها را اصلاح کنید و جستجوی پیشرفته‌تری برای یافتن مشاغل مرتبط‌تر انجام دهید.

بیشتر بخوانید: چطور در سایت علی‌بابا برای خرید بلیط هواپیما حساب کاربری بسازیم؟

بهترین سایت کاریابی خارجی Monster

سایت جستجوی کار Monster به دلیل داشتن نرخ بالای هرزنامه، محبوبیت خود را کمی در بین کاربران از دست داده است. اما به هر حال گفته می شود، فرصت های شغلی بسیار خوبی در این سایت وجود دارد. قابلیت انتخاب شغلی عالی دارد. به علاوه، به شما امکان می دهد رزومه خود را از کارفرمایان فعلی مسدود کنید.

بهترین سایت کاریابی خارجی  ZipRecruiter

سایت ZipRecruiter دارای بیش از 8 میلیون شغل است. داشتن یک رزومه کامل و خوب باعث صرفه جویی در زمان می شود. توجه داشته باشید که با سفارشی کردن رزومه خود برای هر شغل جدید،  مصاحبه های بیشتری را دریافت خواهید کرد.

از جمله امتیازات این سایت شامل پیام رسانی با کارفرمایان و تنظیم اعلان‌های مفید است. با توجه به بررسی های کاربران، قابلیت جستجو ممکن است تا حدودی کم باشد. با این حال، به لطف شبکه هیئت کار و هشدارهای آن، در بین استخدام کنندگان و جویندگان کار به طور یکسان محبوب است.

بهترین سایت کاریابی خارجی SimplyHired

تا اینجای مطلب بهترین سایت های کاریابی خارجی را برای شما آوردیم. تا اینجا حتما نیاز شما برطرف شده است. اما اگر هنوز هم به دنبال بهترین سایت کاریابی خارجی هستید همراه ما باشید. همانطور که گفته شد، SimplyHired یک سایت محبوب با یک رابط نرم و صاف است.

لیست های این سایت به اندازه بقیه مرتبط به نظر نمی رسد. به هر حال، به لطف مجموعه بزرگی از پیشنهادات و برنامه کاربردی تلفن همراه، این سایت را برای مردم محبوب کرده است.

بهترین سایت کاریابی خارجی  CareerBuilder

سایت CareerBuilder در فهرست بعدی ما از بهترین سایت های کاریابی قرار دارد. این سایت می تواند مشاغل را با کلمات کلیدی رزومه شما مطابقت دهد. ابزار Hire Insider آنها همچنین گزارش مفصلی از نحوه رقابت شما با سایر متقاضیان ارائه می دهد. تست های شغلی سایت می تواند به ارزیابی استراتژی شما کمک کند.

بهترین سایت کاریابی خارجی  Snag (Snagajob)

به دنبال کار ساعتی هستید؟ Snag ممکن است سایت مورد علاقه شما در میان برترین سایت های شغلی باشد. در موقعیت های غیر حقوقی تخصص دارد. جالب ترین ویژگی آنها؟ هنگامی که آنها مشاغل مشابه پیدا نمی کنند، به طرز شگفت انگیزی نزدیک ترین شغل را به شما پیشنهاد می کنند.

بهترین سایت کاریابی خارجی LinkUp

سایت LinkUp یکی از بهترین موتورهای جستجوی شغل را با افزودن یک پیچ و تاب ضد هرزنامه عالی ارائه می کند. از لیست های جعلی یا پیشنهادات پنج سال پیش خسته شده اید؟ LinkUp پشت شماست. هر افتتاحیه در این سایت شغلی بزرگ توسط انسان های واقعی به درستی تایید می شود. ابزارهایی مانند جستجوی خودکار کار، فرآیند را سریع و آسان می کند.

بهترین سایت کاریابی خارجی Craigslist

سایت Craigslist؟ بله، این یک سایت آگهی‌های آنلاین است که در بین وب‌سایت‌های کاریابی محبوبیت زیادی پیدا می‌کند. چرا؟ کارفرمایان از هرزنامه های موجود در سایت های شغلی بزرگ متنفرند. این باعث می‌شود که Craigslist گزینه‌ای خوب برای ارسال شغل باشد. شبیه آگهی‌های چاپی قدیمی است.

بهترین سایت کاریابی خارجی US.jobs

آیا به دنبال یک شغل دولتی هستید؟ سایت US.jobs بازوی هیئت‌های شغلی انجمن ملی آژانس‌های نیروی کار دولتی (NASWA) است. این سایت رابط کاربری آسان و هرزنامه بسیار کمی دارد. یک سایت عالی برای مشاغل دولتی محسوب می شود‌.

بهترین سایت کاریابی خارجی Robert Half

سایت RobertHalf در درجه اول یک آژانس کارکنان است. همچنین میزبان یکی از محبوب ترین موتورهای جستجوی کار است. وب سایت کار یاب آنها نسبت به سایر وب سایت های شغلی ضعیف تر است. برخی از کاربران همچنین شکایت دارند که رویکرد پراکنده آنها ممکن است کارفرمایان بالقوه را عصبانی کند.

بیشتر بخوانید: لیست مشاغل خانگی موفق: فهرست 340 شغل خانگی زودبازده در ایران

بهترین سایت کاریابی خارجی Job.com

سایت Job.com در میان برترین وب سایت های کاریابی منحصر به فرد است. از فناوری بلاک چین برگرفته از کد بیت کوین استفاده می کند. یک رزومه آپلود کنید، فوراً مطابقت شغلی دریافت کنید، درخواست دهید و مستقیماً با کارفرمایان ارتباط برقرار کنید. این رویکرد متفاوت ارزش امتحان را دارد.

بهترین سایت های کاریابی خارجی

بهترین سایت کاریابی خارجی USAjobs.gov

سایت USAjobs.gov پاسخ دولت ایالات متحده به بهترین هیئت های شغلی است. این به شما امکان می دهد بیش از 2.7 میلیون موقعیت فدرال را در هر شغلی که تصور کنید جستجو کنید.

به دنبال سایت های شغلی برتر بیشتر هستید؟

شما واقعاً هیچ وب سایت کاریابی عمومی دیگری را پیدا نخواهید کرد. هر پورتال دیگری با پورتال هایی که در اینجا نشان داده شده است راه اندازی می شود.
با این اوصاف، ما یک لیست عالی از 15 وب سایت جستجوی شغل خاص در را به شما ارائه دادیم. در آن، سایت های شغلی را خواهید یافت که هزاران شغل متفاوت را در اختیار شما قرار می دهند.

نکته مهم اینکه وقتی صحبت از سایت های شغلی آنلاین می‌شود، فقط در آن ها ثبت نام نکنید و دیگر به آن ها سر نزنید. شما باید حداقل بع صورت هفتگی جستجو و درخواست داشته باشید زیرا کارفرمایان ابتدا به کاربرانی که اخیراً فعال بوده اند پاسخ می دهند.

نکات مهم برای استفاده از سایت های کاریابی خارجی

لیست نکات وب سایت کاریابی زیر به طور جدی به شما کمک می کند تا بهترین شغل مورد نظر خود را در کمترین زمان پیدا کنید:
۱. هرزنامه را از بین ببرید: یک حساب ایمیل حرفه ای اختصاصی را فقط برای هشدارهای شغلی از وب سایت های استخدامی باز کنید. همچنین می‌توانید یک شماره تلفن Google Voice رایگان و خصوصی برای برنامه‌ها دریافت کنید.

۲. فقط یک وب سایت شغلی را انتخاب نکنید. سایت های شغلی برتر مانند Indeed، Glassdoor و Monster بسیاری از مشاغل مشابه را فهرست می کنند. با این حال، برخی از کارفرمایان فقط در یک سایت پست می گذارند. ثبت نام برای بیش از یک سایت می تواند شانس شما را افزایش دهد.

۳. از همه موتورهای جستجوی شغل استفاده نکنید. ثبت نام در هر 15 وب سایت برتر کاریابی خسته کننده خواهد بود و البته بیهوده. 2 تا 3 موردی را که بیشتر دوست دارید امتحان کنید تا خودتان را خسته نکنید. ثبت نام در بهترین سایت های کاریابی سخت نیست، اما هر چه سایت های جستجوی شغل بیشتری ثبت نام کنید، با هرزنامه های بیشتری مواجه خواهید شد.

بیشتر بخوانید: همه چیز درباره تحصیل در ترکیه

۴. فقط به درخواست شغلی خودکار یا درخواست با یک کلیک تکیه نکنید. درخواست خودکار بسیار ساده تر است و احتمال مصاحبه بسیار کمتر است. رزومه شما باید با هر شغلی که درخواست می دهید سفارشی شود.

۵.  برای هر شغلی درخواست ندهید. 75 درصد از کاندیداها می گویند که هرگز از حتی یک کارفرما در سایت های کاریابی پاسخی دریافت نمی کنند. دلیل آن این است که اکثر افراد برای هر شغلی درخواست می دهند، حتی زمانی که واجد شرایط نیستند، یا اینکه اکثر آنها رزومه را مطابق با پیشنهاد شغلی تنظیم نمی کنند. اگر رزومه خود را به درستی سفارشی نکنید، سیستم ردیابی متقاضی هرگز به شما اجازه ورود به استخدام کننده را نخواهد داد.

۶. اعلان ها را تنظیم کنید. تقریباً هر سایت شغلی به شما امکان می دهد اعلان هایی را برای جستجوهای شغلی ذخیره شده تنظیم کنید. با تعیین معیارهایی برای مکان، حقوق و عوامل دیگر از آنها استفاده کنید.

نکته مهم: کارفرمایان جعلی می توانند اطلاعات شما را از موتورهای جستجوی کار بیرون بیاورند و مدت ها پس از یافتن شغل برای شما مزاحمت ایجاد کنند. آدرس ایمیل یکبار مصرف و شماره تلفن Google Voice از این سواستفاده جلوگیری می کند.

بهترین سایت های کاریابی خارجی

کلام آخر

این روزها با توجه به وجود سایت های کاریابی مختلف به راحتی در هر جای دنیا می توانید شغل متناسب با مهارت خود را پیدا کنید. اگر قصد مهاجرت دارید و یا به دنبال دورکاری برای خارج از کشور هستید لازم است که شغل مورد نظر خود را از سایت های کاریابی خارجی پیدا کنید.

در این مطلب از فارسیرو بهترین سایت های کاریابی خارجی را به شما معرفی کردیم. امیدواریم مطالب این بخش برای شما مفید بوده باشد و به سوالات و ابهامات شما درمورد بهترین سایت کاریابی خارجی پاسخ داده باشیم. ممنون که تا انتها همراه ما بودید.

راستی شما تا به حال از سایت های کاریابی خارجی استفاده کرده اید؟ از کدام سایت؟ تجربه خود را برای ما و کاربران سایت بنویسید.

سوالات متداول

نحوه یافتن شغل آنلاین به چه صورت است؟

بهترین راه برای یافتن شغل آنلاین وب سایت های شغلی، شبکه سازی در لینکدین، و صفحات شغلی شرکت هایی که دوست دارید، است.

بهترین سایت کاریابی خارجی کدام است؟

بسته به نیاز شما بهترین سایت کاریابی Glassdoor، LinkedIn یا Indeed است. از Glassdoor برای داده های حقوق، LinkedIn برای شبکه و Indeed برای قدرت جستجوی مستقیم استفاده کنید.

کدام منبع آنلاین بیشتر برای جستجوی کار و استخدام استفاده می شود؟

به طور کلی یک پیوند 3 طرفه بین Indeed، Glassdoor و LinkedIn است. بسیاری از جویندگان کار از هر سه این موتورهای جستجوی کار استفاده می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا