مدلینگترند های روز

راهنمای خرید انواع سوتین مجلسی در بازار

بهترین مدل های سوتین مجلسی و ویژگی آن ها

اگر قصد خرید سوتین را داشته باشید، متوجه خواهید شد که تنوع مدل ها بسیار زیاد و این امر موجب سردرگمی می شود. پوشیدن یک سوتین مجلسی مناسب زمانی که می خواهید از لباس های شب و رسمی استفاده کنید، تاثیر زیادی در زیبایی و جلوه ی بیشتر لباس مجلسی دارد. فرم دهی و لیفت سینه ها موجب می شود لباس مجلسی شما تنخور بهتری داشته و اندام را زیباتر نشان دهد. مشکل بسیاری از خانم ها در استفاده کردن از انواع لباس زیر زنانه بخصوص سوتین همراه با لباس مجلسی، مشخص بودن بند و رد خط سوتین یا نامناسب بودن فرم سینه هاست؛ بخصوص در مورد لباس های شب با یقه های باز یا دکلته، ممکن است انتخاب سوتین مناسب سخت تر باشد. مدل های مختلف سوتین مجلسی برای این منظور طراحی شده اند و مشکل خانم ها در زمان پوشیدن لباس مجلسی را حل می کنند. قیمت سوتین مجلسی بسته به مدل سوتین، جنس آن، کیفیت و برند تولید کننده متفاوت است.

انواع سوتین مجلسی مناسب با لباس شب

سوتین مجلسی مدل های بسیار متنوعی دارد، برای انتخاب سوتین مناسب خود، باید هم به فرم سینه ها و هم مدل لباس خود دقت کنید و بر اساس آن سوتین مجلسی تهیه کنید. در خرید سوتین مجلسی ، علاوه بر مدل سوتین به کیفیت آن هم توجه کنید، چرا که در صورت ارزان و بی کیفیت بودن سوتین تنخور خوبی نداشته و زیبایی لازم را هم نخواهد داشت.

 

بعضی از مدل های جذاب سوتین مجلسی و ویژگی های آن عبارتند از :

سوتین مجلسی پلانچ :

یک سوتین برای هر مدل لباس مجلسی می خواهید؟ سوتین پلانچ مناسب شماست! سوتین پلانچ یکی از بهترین مدل های سوتین مجلسی است که هم سینه ها را خوش می کند و هم برای مدل های بسیار متنوعی از لباس مجلسی مناسب است. اگر می خواهید لباس مجلسی یقه باز، یا پشت باز بپوشید، سوتین پلانچ گزینه ای عالی است. بند های سوتین پلانچ فاصله ی زیادی از هم دارند و برای پوشیدن لباس یقه قایقی و یقه باز و هم چنین خانم هایی که شانه های پهن دارند مناسب است.

این مدل سوتین مجلسی، با وارد کردن فشار از پایین و کناره های سینه، سینه را خوش فرم تر، سفت تر و لیفت شده نشان می دهد.

در بعضی از سوتین های پلانچ می توان بند ها را جدا کرد، پس برای زمانی که می خواهید لباس مجلسی دکلته بپوشید هم می توانید از این سوتین استفاده کنید.

 

سوتین مجلسی بالکنی

می خواهید سینه های برجسته تر و زیباتری داشته باشید؟ سوتین بالکنی هم یک گزینه ی عالی برای استفاده با لباس مجلسی بخصوص با یقه ی باز است. به سوتین بالکنی، سوتین قفسه ای هم گفته می شود، دلیل آن این است که قفسه سینه را نمایان تر و زیبا تر نشان می دهد. سوتین بالکن دار تقریبا دو سوم سینه را پوشش داده و قسمت بالایی سینه ها مشخص است. فاصله ی زیاد بند های سوتین با هم نیز موجب شده بتوانید بخش بیشتری از سر شانه را نمایان کنید، بدون این که بند سوتین مزاحم شما باشد. سوتین بالکن دار معمولا اسفنجی و جک دار است تا سینه ها هرچه بیشتر لیفت شده و حجم بگیرند.

انواع لباس زیر زنانه

سوتین چسبی : بهترین سوتین مجلسی برای لباس های دکلته

اگر لباس شما دلکلته است، یا یقه و قسمت پشتی آن بسیار باز است و به هیچ وجه نمی خواهید بند های سوتین مشخص باشند، یک گزینه ی عالی، استفاده از سوتین چسبی یا چسب لیفت سینه است. همانطور که از اسم این نوع سوتین مشخص است، این چسب سینه ها را بالا کشیده و بسیار طبیعی و زیبا لیفت می کند. چسب لیفت سینه معمولا رنگ بدن است و از این جهت هم مناسب انواع لباس مجلسی است. نداشتن هیچ گونه رد دوخت یا لبه دوزی و قرار گیری سوتین هم سطح پوست، باعث می شود سوتین حتی از زیر لباس های بسیار نازک هم دیده نشود.

 

سوتین مجلسی پروانه ای

سوتین پروانه ای هم یکی از مدل های جالب و کاربردی سوتین چسبی است، که بدون بند پشتی، گردنی یا شانی بوده و برای پوشیدن با هر مدل لباس مجلسی، بخصوص لباس مجلسی های یقه باز عالی است. قسمت داخلی سوتین پروانه ای هم حالتی چسبی دارد. جنس سوتین پروانه ای می تواند ژله ای (سیلیکونی) یا شبیه به چسب های لیفت سینه باشد.

 

سوتین مجلسی دکلته (بدون بند)

لباس های دکلته از محبوب ترین لباس های مجلسی هستند که شانه ها، گردن و قفسه سینه را به خوبی نمایان می کند. اما مشکل بسیاری از خانم ها با این مدل لباس، حفظ کردن سینه ها و استفاده از سوتین است. در صورتی که از سوتین استفاده نکنید، سینه ها نازیبا و افتاده به نظر می رسند. اگر از سوتین های بندی استفاده کنید هم مسلما بند ها مزاحم خواهند بود. یک گزینه ی خوب، سوتین مجلسی دکلته است که فاقد بند بوده، اما با طراحی مخصوصی که دارد، سینه ها را گرد و خوش فرم نشان می دهد. البته این سوتین ها به اندازه ی سوتین چسبی یا سوتین های مجلسی بند دار سینه ها را لیفت نمی کنند، اما معمولا محکم و با ثبات طراحی می شوند.

 

سوتین مجلسی باستیر :

سوتین باستیر شبیه به یک گن یا کرست است، که بخش بیشتری از بالا تنه را می پوشاند. مزیت این مدل سوتین این است که زیر سینه و شکم را هم به خوبی در بر می گیرد، پس لباس مجلسی شما هم در تن زیباتر خواهد بود. بعضی از مدل های سوتین باستیر، حتی تا کمر هم می پوشانند و مانند گن لاغری عمل می کنند. این مدل سوتین بدون بند است، اما به دلیل طراحی خاص و جمع کننده، سینه ها را به سمت بالا هل داده و خوش حالت نشان می دهد.

خرید سوتین زنانه

نیم تنه مجلسی :

می خواهید بجای لباس و پیراهن های شب، از کت استفاده کنید؟ یک گزینه ی بسیار عالی برای پوشیدن زیر کت ها، که بسیار خاص و جذاب هم هست، نیم تنه مجلسی است. نیم تنه مجلسی نه تنها سینه، بلکه زیر سینه، بخشی از کمر و بالای سینه هم می پوشاند. حتی می توانید نیم تنه مجلسی را به تنهایی و بدون لباسی روی آن بپوشید، چون معمولی طرحی کار شده و فانتزی دارد. نیم تنه مجلسی پد دار فرم دهنده سینه هم هست و ایستایی بیشتری در تن دارد.

 

نکات مهم برای خرید سوتین مجلسی :

  • به مدل لباس شب خود دقت کنید. بهتر است برای لباس هایی با یقه یا قسمت پشتی باز، از سوتین مجلسی که فاقد بند است یا بند ها نمایان نیستند استفاده شود.
  • کیفیت سوتین مجلسی باید مناسب باشد، در صورتی که از مدل های ارزان و بی کیفیت استفاده کنید، سوتین خیلی زود کارایی و زیبایی خود را از دست می دهد.
  • سعی کنید یک سوتین مجلسی با کارایی بالا تهیه کنید تا بتوانید در دفعات متعدد از آن استفاده کنید.
  • بهتر است از سوتین مجلسی به مدت محدود استفاده کنید، چرا که این سوتین ها معمولا راحتی لازم برای استفاده ی روزانه را ندارند. هم چنین بهتر است سوتین مجلسی جنس ضد حساسیت و نرم و لطیف داشته باشد و به سینه ها فشار وارد نکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا