ترند های روز

8 خاصیت معجزه آسای استفاده از کوکتل پدیکور پودری

پوست بخش اعظمی از زیبایی و سلامت بدن را تشیل می دهد. صورت، دست ها و پاها به علت تماس مستقیم با نور خورشید و یا برخورد با سطوح مختلف، و هوا بیشتر ازسایر قسمت های بدن دستخوش آسیب قرار می گیرند. به همین منظور  رسیدگی به پوست صورت ، دست‌ها و پاها بیش از سایر قسمت های بدن مورد توجه قرار می گیرد.

پدیکور یکی از اقدامات مراقبتی و زیبایی در مورد شادابی و سلامت پا می‌باشد که معمولا در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود. با استفاده از این محصول گوشت‌های اضافه اطراف ناخن و پوست‌های مرده کف پا یا ترک پا با استفاده از وسایل و ابزار مخصوص برداشته می شود. همچنین ناخن‌ها به وسیله سوهان کشی، مرتب و فرم دهی می‌شوند. کوکتل پدیکور اساسی و اصلی ترین محصولی است که برای رسیدگی به پوست و ناخن پا تهیه می‌شود. خرید کوکتل پودری هامانا یکی از بهترین انتخاب ها و خرید های کوکتل جهت استفاده در منزل و سال های زیباییست که میتوانید با مراجعه به وبسایت این مجموعه بزرگ، به خرید کوکتل های پدیکور پودری در انواع اسانس ها و رنگ ها بپردازید.

آشنایی با کوکتل پدیکور

 • کوکتل پدیکور شامل توپک های کوچک دست سازی که در انواع مختلف و رایحه های گوناگون تولید می گردند. در ساخت این محصول مفید از مواد متنوعی مانند پتاسیم، روغن های طبیعی، نمک دریا، جوش شیرین، انواع اسانس ها و رنگ های جذاب استفاده شده است . هر یک از این مواد، دارای خاصیت های گوناگونی هستند که به لایه برداری و اسکراب پوست پا کمک می‌ کنند. همچنین این محصول ،دارای  ظاهری زیبا و دلنشین هستند و با موثر بودن بر پوست پاها،  موجب ترمیم، نشاط و شادابی و رطوبت آن‌ها می‌گردند.

 

خواص  مفید کوکتل پدیکور

کوکتل پدیکور با ترکیبات سودمند برای پوست، درد ایجاد شده از التهاب را کاهش می دهد و  موجب لایه برداری سلول های مرده پوست می‌شود. این توپک های کوچک  با تاثیرات شگفت انگیز،موجب رفع بوی بد پا می شود، درد پا ایجادشده از نقرس را کم می دهد و در درمان عفونت خیلی موثراست. در زیر به بعضی  از مهم ترین خواص و فواید کوکتل پدیکور اشاره می کنیم

 • لایه برداری پوست پا

یکی از اساسی‌ترین  موادی که درتهیه کوکتل پدیکور استفاده می شود، نمک پدیکور است. این ماده به شکل دانه های کریستالی است  از طریق لایه برداری موجب ترمیم و لطافت سطح آسیب دیده پوست می‌شود و باعث شادابی و طراوت پوست می شود.یکی دیگر از مواد  تشکیل دهنده تاثیرگذار بر صافی و لایه برداری پوست، جوش شیرین می باشد. این محصول موجب ایجاد حالت جوشان در بمب های حمام می شود، همچنین می تواند پوست را نرم  و لطیف کند و زبری آن را از بین ببرد.

 • درمان عفونت قارچی پا

این محصول، برای درمان عفونت ها و زخم های ظاهر شده در سطح پوست پا موثر است، و با خواص ضد قارچی و ضد میکروبی، موجب رفع عفونت و نرم کردن پوست می شود.ولی باید توجه داشته باشید  که بعضی از عفونت‌ها، مثل عفونت استاف، با  آب داغ یا مواد دارای سدیم بدتر می شوند، به همین جهت قبل از مصرف چنانچه عفونت پا دارید حتما با پزشکتان مشورت کنید.

 • رفع بوی بد پا

چنانچه از بوی بد پای خود پس از یک روز کاری طولانی ناراحت هستید، می توانید از این محصول استفاده کنید تا به راحتی  از بوی پای خود خلاص شوید. این خاصیت کوکتل ها به علت وجود جوش شیرین در آن هاست. بعلاوه ، اسانس های معطر موجود  در این محصولات می تواند رایحه دلنشینی و خوشبو را در پوست پای شما ایجاد کند.

 • آرامبخش درد پا

این ماده، موجب پاکسازی سموم و میکروب های عامل التهاب پوست می‌شود، همچنین می تواند موجب تسکین درد پا شود. اگر شما  پا درد یا میخچه دارید، برایکم شدن درد به خصوص پس از یک پیاده روی طولانی یا قرار گرفتن پا به مدت زیاد در کفش، پاهای خود را در حوضچه این ماده و آبگرم،قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید.

images_1697494112_652db46040f6a.jpg

 • رفع زبری پوست پاشنه پا

کوکتل پدیکور دارای خاصیت لایه‌ برداری است، و موجب جداسازی سلول های مرده لایه اپیدرم از بافت پوست می شود.همچنین به نرم شدن و رفع زبری پاشنه پا کمک می کند.قسمت های شست پا و پاشنه بیشترین صدمه را متحمل می ‌شوند و عموما این قسمت‌ها دچار زبری می‌شوند، با مصرف این محصول می توانید بافت نرم و لطیف را به جای، پاشنه های ترک خورده و زبر رونمایی کنید. تا حدودی هم مشکلات کوتیکول را برطرف کنید.

 • آرامش بخش اعصاب

معمولا ما پس از بازگشت از کار، خسته می شویم و نیاز به استراحت و روشی برای آرامش اعصاب داریم. برای کاهش خستگی، در حالی روی مبل نشسته اید و در حال تماشای فیلم هستید،تنها کافی است که یک ظرف آبگرم را آماده کنید و یک کوکتل پدیکور با یک رایحه دلنشین  را درون ظرف قرار دهید. مادامی که این بمب حمام در آبگرم در حال انفجار است پای خود را دردرون  آن قرار دهید. در طول چند ثانیه بوی خوشایندی فضا را پر خواهد نمود و با اثرکردن مواد موجود در آن موجب کنترل سیستم های عصبی پا، از بین بردن خستگی و آرامش اعصاب می شود.

 • بهبود جریان خون

سلامت پا نقش مهمی در سلامت عموم بدن دارد. پژوهش‌ها نشان داده است که ماساژ موجب بهبود گردش خون در بدن و پاها می‌شود.به همین دلیل اگر ماساژ پا و پدیکور پا به صورت همزمان انجام شود،باعث دفع سموم بدن شده وموجب افزایش گردش خون نیز می‌گردد.

 • تقویت ناخن ها

خیلی از مواقع  ممکن است ناخن های پا به شکل خشک و بی آب به نظر برسند. در چنین مواردی، استفاده از این ماده موجب افزایش رطوبت رسانی به ناخن ها شده و ظاهر آن ها بهبود می‌یابد. رفع کوتیکول های دور ناخن های پا نیزموجب  ترمیم وزیبایی ظاهر پاها خواهد شد.

 

انواع  محصولات کوکتل پدیکور پا

images_1697494097_652db451f31db.jpg

 • کوکتل های نمکی

این یکی از پرکاربرد ترین انواع کوکتل های پدیکور، است. در ساخت این نوع محصول از ترکیبات اسانس و نمک استفاده شده است. بیشترین کاربرد کوکتل های نمکی تمیز کردن دست ها و پاها می‌باشد.

 • کوکتل های طبیعی

ترکیبات این محصول شامل مواد و روغن های طبیعی است. به‌عنوان نمونه، روغن نعنا، روغن اسطوخودوس، نمک های اپسوم و روغن درخت چای در تهیه این نوع کوکتل استفاده شده است. طبیعی بودن این  تشکیلات این نوع کوکتل پدیکور،  موجب حس نشاط و شادابی در فرد می شود.

 • کوکتل های روغنی معطر

اگر  از ما بخواهید بهترین نوع محصول پا با خصوصیات درمانی را به شما معرفی کنیم، کوکتل های روغنی معطربهترین گزینه هستند. استفاده از روغن ها با خواص درمانی در تهیه این نوع کوکتل ها، موجب می شود تا احساس درد در دست ها و پاها به خیلی کم شود. این روغن ها که عموما معطرهم هستند، با ایجاد بویی دلنشین  موجب حس طراوت و شادابی در افراد می‌شود.

 • کوکتل های کرمی جوشان

این محصول پوست پا را به بهترین وجه آبرسانی و بازسازی می‌کند، همچنین این کوکتل ها گازدار بوده و همراه با جوشش در آب حل می شوند وموجب ترمیم پوست پا می‌شوند.

آیا می شود از این محصول پا در منزل استفاده کرد؟

بله، با کمی آشنایی در مورد نحوه استفاده می توانید این کار را در خانه انجام دهید.

 

کوکتل پدیکور پا را از کجا می شود تهیه کرد؟

این محصول پا را می توان از داروخانه ها، فروشگاه های لوازم آرایشی  و فروشگاه های آنلاین خریداری کرد. که یکی از معتبرترین مراکز خرید کوکتل پدیکور پودری، فروشگاه هامانا میباشد که این تولید کننده با استفاده از بهترین متریال در ساخت کوکتل پدیکور، نزدیک به 3 سال است که نام خود را در همه جا پخش نموده که میتوانید به صحت این قضیه با سرچ در اینترنت و دیجی کالا بپردازید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا