دانستنی هاچطورچه کسینکات

چرا سئو برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مهم است؟

چرا سئو برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مهم است؟ سئو چگونه باعث افزایش درآمد کسب و کارها میشود؟ چگونه با سئو سایت به درآمد بالا برسیم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر کسب و کارها فعالیت های خود را از طریق اینترنت رونق داده اند و توانسته اند با راه اندازی یک سایت و بهینه سازی آن به درآمد اینترنتی آنلاین بسیار بالایی دست پیدا کنند. همچنین افراد (مردم) دیگر مجبور نیستند برای خرید یک کالا یا سایر خدامات دیگر که امروزه به راحتی از طریق گوشی انجام میشود، وقت و زمان زیادی صرف کنند. در واقع در چند سال اخیر بیشتر کسب و کارها خدمات خود را به صورت اینترنتی انجام میدهند و روز به روز هم در حال افزایش است و به جرات میتوان گفت چند سال دیگر کمتر کسب و کاری پیدا میشود که به صورت سنتی کار کند.

به همین دلیل امروزه سئو و بهینه سازی سایت رونق بسیار زیادی پیدا کرده است و کسانی که به علم سئو و اهمیت سئو آشنایی دارند سریعتر و راحت تر توانسته اند از رقبای خود سبقت بگیرند و درآمد اینترنتی فوق العاده ای داشته باشند. همان طور که در کسب و کارهای سنتی برای افزایش فروش نیاز به تبلیغات گسترده دارید تا افراد بیشتری با خدمات شما آشنا شوند، در کسب و کار های اینترنتی هم اینگه است که به آن سئو سایت می گویند. در واقع افراد متخصص با پیاده سازی ترفندها و استراتژی های سئو، اقداماتی انجام میدهند که سایت شما در نتایج برتر گوگل در معرض دید مخاطبان زیادی قرار بگیرد تا بتوانید مشتریان زیادی جذب کنید و محصولات خودتان را به آنها ارائه دهید. در ادمه بصورت مختصر به سئو میپردازیم و خواهیم گفت که چگونه سئو کسب و کار شما را متحول خواهد کرد.

سئو چیست؟

سئو چیست؟ سئو به مجموعه ای از روش ها، تاکتیک ها و استراتژی های گفته میشود که برای رسیدن یک سایت به نتایج برتر گوگل بر روی آن انجام میشود. به عبارت دیگر سئو یعنی بهینه سازی یک سایت برای موتورهای جستجو گر است و اقداماتی که بر روی یک سایت انجام میشود، باید مطابق با قوانین و خواسته های گوگل باشد، تا بتواند در نتایج برتر قرار بگیرد.

چرا سئو برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مهم است؟

چرا سئو برای کسب و کارهای کوچک مهم است

در واقع سئو برای کسب و کارهای کوچک حکم یک غریق نجات را دارد. چرا که با کمک سئو میتوانید جان تازه ای به کسب کار خود دهید و از رقبای حوزه کاری خودتان سبقت گرفته و بازار را در دست بگیرید. شاید شما از جمله افرادی باشید که به تازگی برای کسب و کار خودتان یک سایت راه اندازی کرده اید، ولی بعد از مدتی متوجه میشوید که سایت شما هیچ ورودی و درآمدی برایتان ندارد و در قعر نتایج گوگل قرار گرفته است. خب باید بگوییم که برای دیده شده و رسیدن به نتایج برتر گوگل باید سایت خود را مطابق با قوانین و مقررات گوگل سئو و بهینه کنید.

همان طور که خودتان هم بارها در گوگل یک کلمه کلیدی را جستجو کرده اید و این را هم میدانید که کسانی که در اینترنت دنبال برطرف کردن نیازهای خودشان هستند، کمتر کسی پیدا میشود که وقتی یک کلمه کلیدی را در گوگل سرچ میکنند، به صفحه بعدی مراجعه کنند. در واقع بر اساس آمار گوگل بیش از 85% از کاربران به صفحه بعدی مراجعه نمیکنند و 75% از کاربران فقط بر روی لینک های اول تا سوم کلیک میکنند. خب حالا اگر سایت شما در صفحات 3،4،5 الی آخر قرار گرفته باشد، مسلما نباید توقع داشته باشید که مشتریان شما را انتخاب کنند، چرا که اصلا سایت شما را نمیبینند که بخواهند وارد سایت شما شوند. پس با این اوصاف برای رسیدن به درآمد اینترنتی ابتدا باید سئو سایت خود را به صورت اصولی انجام دهید تا در رتبه های برتر گوگل قرار بگیرید و  مردم شما را ببینند و انتخاب کنند.

روزانه بیش از 150 هزار سایت جدید راه اندازی میشود و روز به روز رقابت بر سر رسیدن به صفحه اول و رتبه های برتر افزایش می یابد و شما در میان این رقابت سنگین باید بتوانید رتبه و ترافیک سایت خود را افزایش دهید تا به درآمد اینترنتی برسید.

خب شاید شما این سئوال را از خود بپرسید که با این همه رقابت سنگین چگونه کسب و کار ما میتواند در نتایج برتر گوگل قرار بگیرد. در جواب باید بگویم که شما با انتخاب یک شرکت حرفه ای و کاربلد میتوانید خدمات سئو سایت خود را به آنها بسپارید، تا در کمترین زمان در برخی از کلمات کلیدی به نتایج برتر برسید و بعد از مدتی با درآمدی که کسب میکنید، برای کلمات دیگر کسب وکار خود هزینه کنید. در روش دوم شما میتوانید با شرکت در دوره های آموزشی سئو در شرکت های معتبر مانند: سئو موشک، نیوسئو، سئوادیو و غیره میتوانید سئو را بصورت حرفه ای یاد بگیرید و وبسایت خود را به نتایج برتر گوگل برسانید.

مزایای سئو برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ

مزایای سئو برای کسب و کارها

سئو برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ مزایای بسیار زیادی دارد. اگر سئو سایت شما بصورت اصولی انجام شده باشد و بتوانید به رتبه های برتر گوگل برسید:

 1. کسب و کار شما در معرض دید مشتریان زیادی قرار میگیرد که در نتیجه ورودی و ترافیک سایت افزایش میابد و به درآمد بی نظیری میرسید.
 2. سئو باعث افزایش رتبه، نرخ کلیک و ترافیک سایت میشود.
 3. با سئو دیگر کسب و کار شما مربوط به یک منطقه خاصی نیست و میتوانید از اکثر نقاط شهر و حتی کشور مشتری داشته باشید.
 4. اگر کسب و کار فروشگاهی داشته باشید به صورت 24 ساعته در طول شبانه روز میتوانید محصولات خود را بفروشید و درآمد فوق العاده داشته باشید.
 5.  سئو باعث برند و شناخته شدن کسب و کار شما در سطح کل کشور میشود. مثل (سایت فروشگاهی دی جی کالا یا سایت های آموزشی سئو مانند سئو موشک و نیوسئو )
 6. با سئو کردن سایت، کسب و کار شما در نزدیک ترین و دسترس ترین مکان برای مشتری قرار داد و کاربر تنها در عرض چند دقیقه از طریق گوگل شما را پیدا میکند و میتوانید محصولات خود را در اختیار آنها قرار دهید.
 7. سئو برای کسب و کارها یکی از کم هزینه ترین و ماندگارترین روش تبلیغاتی است.
 8. با سئو میتوانید مشتریان خود را به صورت هدفمند به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

گوگل چگونه سایتها را رتبه بندی میکند؟

گوگل چگونه سایتها را رتبه بندی میکند

گوگل برای رتبه بندی سایت ها قوانین خاص خودش را دارد. به زبان ساده گوگل را مثل یک دنیای واقعی در نظر بگیرید که هیچ گونه پارتی بازی در قوانین آن جا ندارد و هر سایتی که بتواند قوانین گوگل را بصورت صحیح و بهتر از رقبا انجام دهد، در نتایج برتر قرار میگیرد. مهمترین خواسته گوگل برطرف کردن نیاز کاربران و راضی نگه داشتن آنهاست. بنابراین در انجام سئو برای کسب و کارها باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربران خود را راضی نگه دارید و نکات و تکنیک هایی که برای افزایش رتبه سایت انجام میدهید، خلاف خواسته های گوگل نباشد.

هزینه سئو برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ چگونه است؟

هزینه سئو برای کسب و کارها

در واقع هزینه سئو برای کسب و کارها به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمیتوان بدون بررسی و آنالیز کردن اعلام کرد.

 • اینکه رقبای شما تا چه اندازه بر روی سئو سایت خود کار کرده اند و اکنون چگونه کار میکنند.
 • میزان رقابت در حوزه کسب و کار شما چقدر است.
 • اینکه درخواست و هدف شما از سئو سایت چه چیزی باشد.
 • میزان سختی کلمه کلیدی میتواند در هزینه سئو برای کسب و کارها نقش اساسی داشته باشد.
 • اکنون سایت شما در چه جایگاهی قرار دارد.
 • آیا اصلا سایت شما سئو شده است! یا نه یک سایت نوپا است؟
 • و اینکه خدمات سئو سایت خود را به چه شرکتی بسپارید.

برای آگاهی از هزینه خدمات سئو برای کسب و کار خود میتوانید به سایت seomoshak.com و صفحه خدمات سئو سایت مراجعه کنید تا با تمام جزئیات سئو و اقداماتی که نیاز است بر روی سایت شما انجام شود آگاه شوید. همچنین میتوانید با کارشناسان سئو موشک ارتباط بگیرید تا پس از مشورت کردن از هزینه های حدودی سئو برای کسب و کار خود مطلع شوید.

سخن پایانی

امروزه سئو برای کسب و کارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر شما از جمله افرادی هستید که میخواهید درآمد بالایی داشته باشید ولی نمیدانید چیکار کنید، قطعا سئو میتواند درآمد کسب و کار شما را متحول کند. پس توصیه مهرداد بیاتی کارشناس سئو سایت به شما عزیزان این است که همین امروز اقدام به راه اندازی سایت کنید و با انجام خدمات سئو سایت به صورت اصولی بر روی آن به رتبه های برتر گوگل برسید. بدون تردید بعد از چند ماه کار کردن درآمد بیزینس شما چندین برابر افزایش خواهید یافت. اگر به مشاوره سئو هم نیاز داشتید، میتوانید با کارشناسان سئو موشک تماس بگیرید و بصورت رایگان مشورت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا