بهترینلیست

کدام مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی برای خرید مناسب است؟

دستگاه تصفیه آب برند معروف آکواجوی یکی از قدیمی ترین و بهترین برندهای موجود در بازار ایران می باشد که دلیل معروفیت و محبوب بودن برند تصفیه آب آکواجوی بخاطر کیفیت بالای قطعات و فیلترهای تصفیه آب و ارائه خدمات پس از فروش بی نظیری است که به مشتریان آکواجوی پس از خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی ارائه می دهد.

شرکت آکواجوی برای اینکه همیشه به عنوان بهترین فروشنده باقی بماند، دارای بیش از 500 نماینده مجاز فروش و خدمات پس از فروش در ایران است که همه این نمایندگان زیر نظر شرکت آکواجوی فعالیت می کنند و همه نمایندگان ملزم به تبعیت از قوانین شرکت مرکزی آکواجوی می باشند و شما با مراجعه به هر کدام از تمام این نمایندگان مجاز آکواجوی می توانید از خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب اکواجوی چه در زمان ضمانت و چه پس از اتمام ضمانت برخوردار شوید.

در سال های اخیر نیز به دلیل پایین آمدن کیفیت آب، برندهای مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی وارد ایران شدند.

در سال های نه چندان دور به دلیل پایین بودن قیمت ارز خارجی، دستگاه های تصفیه آب قیمت کمی داشتند و اکثراً وارداتی بودند اما در سال های اخیر به دلیل گران شدن ارز خارجی برخی از شرکت های ایرانی اقدام به تولید دستگاه تصفیه آب خانگی کردند.

در ابتدا دستگاه تصفیه آب خوب و با کیفیتی را روانه بازار می کردند اما با سخت شدن واردات برندهای مختلف دستگاه تصفیه آب و به انحصار در آمدن تولید دستگاه های تصفیه آب، به مرور زمان از کیفیت تصفیه آب ایرانی نیز کاسته شد و هم اکنون به حدی رسیده که دیگر نمی توان از محصولات ایرانی با عنوان دستگاه تصفیه آب با کیفیت نام برد.

ما نمی خواهیم این مطلب را بگوییم که تمام شرکت ها و تولید کنندگان دستگاه تصفیه آب ایرانی محصول با کیفیت تولید نمی کنند و خدمات پس از فروش خوبی را به مشتری ارائه نمی دهند.

شرکت ها و تولید کنندگان تصفیه آب زیادی وجود دارند که با داشتن تمام مشکلاتی که در تولید یک تصفیه آب وجود دارد هنوز تصفیه آب خوب تولید می کنند و خدمات پس از فروش خوبی نیز به مشتری ارائه می دهند.

تنها راه فهمیدن کیفیت خدمات یک شرکت نیز جستجو در اینترنت و خواندن نظرات مردم و یا پرسیدن از مشتریانی است که آن محصول را خریداری کرده اند.

ما در مجموعه شرکت آبرسان تهران می خواهیم از یک برند خوب و معتبر در زمینه تولید و ارائه خدمات پس از فروش برای شما بگوییم که از ابتدای ورود آن برند به ایران تا به امروز توانسته با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش خوب مشتری را به خود جذب نماید و به یک برند معتبر و معروف تبدیل شود. این برند آکواجوی است که امروزه یک برند محبوب شده است.

در ادامه این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که چرا باید دستگاه تصفیه آب منزل خود را از شرکت آکواجوی بخرید و این خرید چه مزایایی دارد.

بهترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی

شرکت مرکزی آکواجوی دارای یک شبکه وسیع و گسترده فروش دستگاه تصفیه آب، قطعات و فیلتر می باشد که در تمام نقاط ایران مشتریان می توانند از این خدمات استفاده کنند.

این خدمات توسط نماینده هر شهر به مشتریان ارائه می شود که در تهران هم مشتریان عزیز می توانند به نمایندگی مرکزی آکواجوی تهران مراجعه نمایند و از خدمات خوب و بی نظیر ما بهره مند شوند.

بهترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی

از مزایای دارا بودن نمایندگی در تمام شهرهای ایران این است که شما مشتری محترم می توانید قطعات و فیلترهای برند آکواجوی را بصورت اصل تهیه نمایید و داشتن نماینده در هر شهر امکان تولید قطعه و فیلتر تقلبی را به صفر می رساند که هم اکنون نیز در مورد برند آکواجوی به این صورت است و امکان ندارد شما بتوانید قطعه و فیلتر تقلبی آکواجوی را در بازار پیدا کنید.

نداشتن فیلتر و قطعه تقلبی آکواجوی به این معنی می باشد که هنوز هیچ شرکتی اقدام به تولید فیلتر و قطعات تقلبی نکرده است و تمام فیلترها و قطعاتی که از طرف نمایندگان مجاز سرویس و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب آکواجوی به شما مشتریان محترم ارائه می شود تولید شرکت آکواجوی می باشد و فقط در یک کیفیت به مشتریان عرضه می شود.

آکواجوی برای اینکه بتواند پاسخ گوی تمام سلیقه های مشتریان باشد مدل های متنوعی از دستگاه های تصفیه آب را تولید کرده است که شما می توانید با انتخاب بهترین مدل دستگاه تصفیه آب آکواجوی برای منزل لذت یک خرید خوب را با برند آکواجوی تجربه کنید.

شرکت آبرسان تهران به عنوان یکی از بهترین نمایندگی آکواجوی جهت ارائه انواع خدمات فروش و پس از فروش دستگاه تصفیه آب اعلام آمادگی می کند.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی

فیلترها از قطعات اصلی و مصرفی دستگاه تصفیه آب آکواجوی هستند.

فیلترهای دستگاه تصفیه آب آکواجوی مانند دیگر برندهای دستگاه تصفیه آب هستند و باید در زمان مشخصی که توسط شرکت تولید کننده اعلام می شود تعویض شوند.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی بسیار مهم است به این دلیل که در صورت به تعویق افتادن تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی هم به سلامتی خود ضرر می رسانید و هم دستگاه تصفیه آب خود را از بین می برید.

توصیه اکید ما به شما این است که تعویض فیلتر تصفیه آب خود را هرگز به تعویق نیاندازید. از آنجا که تعویض تمام فیلترهای دستگاه تصفیه آب در یک زمان نیستند نباید تصور کنید که همیشه باید تمام فیلترهای دستگاه تصفیه آب را با هم تعویض کرد و در نتیجه در سال هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت. در نظر بگیرید که با هزینه روزانه و سالانه خرید آب معدنی مقایسه کنید می بینید که هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب یک دهم خرید آب معدنی خواهد بود.

برخی از مشتریان آنقدر از فیلترهای تصفیه آب استفاده می کنند تا همه فیلترها با هم خراب شوند به همین دلیل به زمان تعویض فیلتر آب تصفیه آکواجوی دقت نمی کنند و تا مشکلی برای تصفیه آب پیش نیاید اقدام به تعویض فیلترها نمی کنند که این مسئله برای سلامتی مشتری ضرر دارد.

تعویض فیلتر آکواجوی

تعویض فیلتر آب تصفیه کن آکواجوی در زمان مشخص شده نقش زیادی در بالا رفتن عمر مفید دستگاه تصفیه آب آکواجوی و سالم ماندن مخزن تصفیه آب دارد و مانع از تجمع باکتری در مخزن می شود.

زمانی که شما دستگاه تصفیه آب آکواجوی را می خرید پس از نصب دستگاه تصفیه آب باید حداکثر تا یک سال بعد فیلترهای پایین دستگاه تصفیه آب آکواجوی که به آنها فیلتر پیش تصفیه یا فیلتر پایین می گویند تعویض شوند.

دستگاه های تصفیه آب آکواجوی مانند مدل الیت، لوتوس، لیلیوم و تولیپ که از فیلتر این لاین برند آکواجوی در پایین دستگاه تصفیه آب استفاده می کنند حد اکثر تا 12 ماه و دستگاه های آکواجوی مانند مدل پرایم، لجند و 401 که در پایین دستگاه از فیلتر کارتریجی مارک آکواجوی استفاده می کنند حداکثر تا 9 بعد تعویض فیلتر شوند.

دو فیلتر نیز در بالای دستگاه آب تصفیه کن آکواجوی وجود دارد که در همه مدل های تصفیه آب آکواجوی یکسان است و مدل این دو فیلتر یکی است که به فیلتر کوچکتر، فیلتر کربن نهایی یا فیلتر پُست کربن گفته می شود که 12 الی 15 ماه از اولین استفاده از این فیلتر باید تعویض شود.

این فیلتر، فیلتر بو گیر دستگاه تصفیه آب می باشد که در صورت عدم تعویض به موقع ممکن است آب بوی ماندگی و یا بوی نامطبوع بگیرد.

فیلتر دومی که کمی بزرگتر نیز می باشد فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب آکواجوی می باشد و این فیلتراصلی ترین و مهمترین فیلتر آکواجوی می باشد که وظیفه گرفتن رسوب و مواد زائد دیگر بر عهده این فیلتر است.

زمان تعویض فیلتر ممبران در صورتی که فیلترهای پایین دستگاه آکواجوی به موقع و در زمان گفته شده تعویض شوند 24 الی 36 ماه می باشد.

به دلیل داشتن گرفتاری و مشکلات زیاد مشتریان، بیشتر افراد زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خود را فراموش می کنند و ممکن است سالها از زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شان بگذرد و متوجه این مسئله نشوند.

شرکت آبرسان تهران با اطلاع از اینکه مشتری ممکن است زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود را فراموش کند در زمان سر رسید تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی با مشتری تماس حاصل نموده و زمان تعویض فیلتر آب تصفیه و همچنین تعداد فیلترهایی را که باید تعویض شوند را به مشتری اعلام می کند.

در این زمان با هماهنگی با مشتری، زمان و ساعت مراجعه سرویس کار با مشتری هماهنگ خواهد شد و برای مشتری جهت انجام کار، سرویس کار اعزام می نماید.

سرویس کارانی که به منزل مشتری اعزام می شوند اولاً ملزم به رعایت اصول اخلاقی در منزل مشتری هستند و دوم دارای تجربه کافی برای انجام تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما هستند و تمام سرویس کاران از سوی شرکت آکواجوی تایید صلاحیت شده اند.

مشتریان محترمی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب آکواجوی را دارند و یا می خواهند از خدمات پس از فروش تصفیه آب آکواجوی برخوردار شوند می توانند با شماره های 77999407 – 77999423 تماس بگیرند تا از خدمات ویژه ما بهره مند شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا