راهنمای خرید

راهنمای انتخاب منو تالار عروسی

انتخاب منو تالار عروسی یکی از مهم‌ترین بخش‌های پروسه حجیم و پرمشغله جشن عروسی است. در این میان سلیقه‌های مختلف اجازه یک انتخاب راحت و بی‌دغدغه را از زوجین گرفته و آن‌ها را برای رسیدن به نتیجه نهایی با چالش مواجه می‌سازد. نمی‌توان از این حقیقت غفلت ورزید که انتخاب یک منو خاص یعنی معرفی دیدگاه و شأن اجتماعی عروس و داماد، ازاین‌رو نه‌تنها برای زوجین بلکه برای خانواده‌های آن‌ها نیز انتخاب منو بسیار مهم و موردبحث است.

گزینه‌های موجود برای انتخاب منو تالار عروسی

برای آنکه بتوانید، یک مجلس عروسی را بر گذار نمایید، گزینه‌های مختلفی برای انتخاب منو تالارهای عروسی تهران در مقابل دارید که هر یک دارای معایب و مزایای به‌خصوص خود هستند. بامطالعه آن‌ها درمی‌یابید که کدام موردشان باسلیقه، بودجه و سبک فرهنگی شما سازگاری بیشتری داشته و برای شما بهترین گزینه محسوب می‌شوند.

  • منو سالن عقد های تهران به شیوه سرو دیس:

شیوه سرو دیس به علت اینکه تداعی‌کننده همان محیط خانوادگی است برای بسیاری مطلوب است. در این روش دیس‌ها و کاسه‌های برنج و خورشت بر روی میز متناسب با تعداد نفرات چیده شده و افراد خود مسئول سرو آن برای دوستان و آشنایانشان هستند. انتخاب منو سالن عقدهای تهران  بر اساس سرو دیس به علت عدم رسمیت، امکان چینش چند نوع غذای مختلف متناسب با ذائقه مهمان‌ها و ایجاد صمیمیت بیشتر بین حاضرین از مزایایی است که بسیاری باوجود هزینه بالاتر این روش را انتخاب و اجرا می‌کنند.

برای سالن عقد تهران و محضر که استفاده بیشتری دارد این مورد استفاده میشود و غذا شیک تری سرو می شود.

گزینه های منو تالار عروسی

  • منو باغ تالارهای تهران به شیوه پرسی:

در این روش غذاها به‌صورت پُرسی سرو و در مقابل مهمانان بر روی میز چیده می‌شود. البته معمولاً از یک پیش‌غذا، دسر و سالاد نیز که از قبل بر روی میز تعبیه‌شده، استفاده می‌کنند. از مزایای این روش حالت رسمی‌تر، قابلیت برنامه‌ریزی و صرفه‌جویی در هزینه‌ها است. البته از معایب آن نیز محدودیت غذایی برای مهمانان و نیاز به خدمه بیشتر را می‌توان ذکر نمود.

برای باغ تالارهای تهران این نوع مرسوم است و استفاده می شود و معمولا طرفداران زیادی هم دارد.

  • منو تالار عروسی به شیوه سرو بوفه:

سرو به‌صورت بوفه شامل یک میز طولانی آراسته‌شده با انواع و اقسام غذاها و نوشیدنی‌ها است. در این حالت مهمان‌ها با سخت‌ترین سلیقه و نیاز نیز می‌توانند یک یا چند غذای موردعلاقه متناسب با شرایط جسمی‌شان را یافته و برای خود سرو نماید. به‌راستی جذابیت چنین مهمانی‌هایی بالا است و ازنظر جلوه بصری عالی و از باب سلیقه مهمان برترین مدل مجلس عروسی به شمار می‌رود. اگرچه بسیاری به علت هزینه بالای این نوع مهمانی از انتخاب آن صرف‌نظر می‌کنند، اما به‌راستی باشکوه‌تر از آن را نمی‌توان در میان سبک‌های رایج در مجالس یافت.

راهنمای ساده انتخاب منو تالار عروسی در تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا