لیستدانستنی ها

قیمت هر متر مربع آپارتمان در فردیس کرج به تفکیک منطقه

قیمت هر متر مربع آپارتمان در فردیس کرج چقدر است؟ گرانترین و ارزانترین منطقه فردیس کجاست؟ در کدام منطقه فردیس سرمایه گزاری کنیم؟ قیمت هر متر مربع اپارتمان نوساز در فردیس چقدر است؟ این ها تنها بخشی از سوالاتی است که امروز در این مقاله به طور کامل به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. پس تا انتها با ما همراه باشید.

جدول قیمت هر متر خانه در مناطق محتلف فردیس

قیمت هر متر مربع آپارتمان در فردیس کرج بین 23,000,000 الی 37,000,000 تومان می باشد. در این قسمت کامل ترین جدول موجود درباره قیمت هر متراژ اپارتمان در فردیس را خدمت شما عزیزان آماده کرده ایم. توجه داشته باشید این قیمت ها مربوط به دی ماه سال 1402 خورشیدی می باشد و به صورت نسبی خدمتتان ارائه شده است و بسته به امکانات هر خانه متفاوت خواهد بود.

نام منطقه

قیمت بر حسب متر مربع

سه راه حافظیه

23 میلیون تومان

فلکه اول (میدان 15 خرداد)

25 میلیون تومان

فلکه دوم (میدان 17 شهریور)

29 میلیون تومان

فلکه سوم (میدان استقلال)

28.500 میلیون تومان

کانال شرقی و غربی

28 میلیون تومان

فلکه چهارم (میدان آزادی)

26 میلیون تومان

فلکه پنجم (میدان جمهوری اسلامی)

25 میلیون تومان

قریشی شمالی

24.500 میلیون تومان

قریشی جنوبی

24 میلیون تومان

بلوار تندرستی

23.500 میلیون تومان

بلوار امام رضا (ع)

25.500 میلیون تومان

شهرک وحدت

27.500 میلیون تومان

شهرک ناز

24 میلیون تومان

شهرک منظریه

27 میلیون تومان

ویژگی هایی همچون نزدیک بودن به پایتخت، ارزان بودن خانه به نسبت مناطق مهم کرج باعث شده است تا شهرستان فردیس یکی از بهترین گزینه هایی باشد که هموطنان عزیزمان می توانند برای مهاجرت و سکونت و البته سرمایه گزاری بر روی آن حساب ویژه ای باز کنند. برای مشاوره رایگان و آگاهی از آخرین فایل های این شهرستان می توانید به صفحه “قیمت آپارتمان در فردیس کرج” مراجعه کنید.

قیمت اپارتمان نوساز در فردیس چقدر است؟

قیمت اپارتمان نوساز در فردیس

قیمت اپارتمان نوساز در فردیس را باید به دو صورت بررسی کنیم. از آنجایی که چند سالی است که برج سازان بزرگ کشور نیز به ساختن برج های چندین طبقه ای در فردیس روی آورده اند، به همین جهت علاوه بر ساختمان های 4 الی 6 طبقه ای شهر، باید نیم نگاهی نیز به قیمت برج های فردیس داشته باشیم.

از آنجایی که خیابان های شاخه اصلی فردیس، به علت شلوغی جمعیت توان ارائه زمین به برج سازان را ندارند، این برج باغ های مسکونی معمولا در مناطقی همچون بلوار تندرستی و بلوار قریشی ساخته می شوند و به همین جهت کمی ارزانتر از خانه های نوساز شاخه های اصلی فردیس هستند. به هر طریق قیمت اپارتمان های نوساخت در این شهرستان به صورت زیر است:

  • قیمت اپارتمان نوساز در شاخه اصلی فردیس: بین 40 تا 53 میلیون تومان

  • قیمت برج های نوساز فردیس: بین 42 تا 50 میلیون تومان

ارزانترین و گرانترین منطقه فردیس کجاست؟

حد فاصل میان فلکه دوم فردیس تا کانال غربی و شرقی، گران ترین خانه های فردیس را تشکیل می دهند؛ البته این در حالی است که نخواهیم از شهرک دهکده سخن بگوییم. این شهرک بسیار زیبای قدیمی که بزرگانی همچون احمد شاملو در آن زندگی می کرده اند، یکی از بهترین و گران ترین مناطق فردیس به شمار می آید. حد فاصل فلکه سوم تا کانال فردیس در رتبه محله های گران قرار می گیرد. فلکه چهارم، سه راه حافظیه و فلکه پنجم نیز به ترتیب می توانند در رتبه های بعدی خانه های ارزانتر فردیس جای بگیرند.

نکته مهمی که در این رابطه باید حتما در نظر داشته باشید این است که میزان نزدیک بودن خانه به فلکه های اصلی شهر، طبقه خانه، داشتن امکاناتی همچون آسانسور، پارکینگ و انباری مواردی هستند که به صورت مستقیم بر روی ارزان و گران بودن خانه تاثیر می گذارند. همچنین برای بازدید از جدیدترین آگهی های خانه در فلکه پنجم می توانید از صفحه “قیمت آپارتمان در فلکه پنجم فردیس کرج” دیدن نمایید.

کیفیت زندگی در فردیس چگونه است؟

کیفیت زندگی در فردیس

خیابان های شاخه اصلی فردیس، با اینکه از سرزندگی بیشتری برخوردار هستند و محبوبیت بسیاری نزد شهروندان این شهر دارند، اما جمعیت بسیاری را نیز در خود جای داده است. صرف نزدیک بودن این خانه ها به فلکه های اصلی این شهر، باعث شده است تا قیمت خانه های آن ها گرانتر از دیگر مناطق باشد. منطقه ای مانند بلوار قریشی شمالی فردیس یکی از محله هایی است که شما عزیزان می توانید برای سکونت ارزان تر انتخاب کنید. این محله علاوه بر قیمت پایینتر خانه ها، از سکوت و آرامش بیشتری نیز برخوردار است.

حد فاصل میان فلکه پنجم تا سه راه حافظیه، هر روز بعد از ظهر تا پاسی از شب میزبان همشهریانی است که می خواهند از مغازه های شهر خرید کنند و یا هوایی تازه کنند. در این تایم از روز ترافیک به اوج خود می رسد و برای حمل و نقل بهتر است از سمت بلوار امام رضا(ع) و یا بلوار قریشی استفاده نمایید.

بهترین منطقه فردیس برای سرمایه گزاری کجاست؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بهترین نقطه برای سرمایه گزاری وجود ندارد. گاهی یک خانه تقریبا گران در محله ای گران، می تواند رشد قیمتی مناسب تری را به نسبت یک خانه ارزان در محله ای ارزان برای شما به همراه داشته باشد. بهترین راه برای سرمایه گزاری موفق این است که شما با یکی مشاوران املاک خوب شهرستان فردیس مشورت کنید تا به نسبت بودجه ای که در اختیار دارید بتوانید بهترین خانه را برای سرمایه گزاری تهیه کنید. برای این کار می توانید به این وبسایت مراجعه کنید.

رشد قیمت خانه های فردیس به چه صورت بوده است؟

خوب به یاد دارم که در سال 1394 قیمت یک خانه نوساز در فردیس متری 2 میلیون و 200 هزار تومان محاسبه میشد. امروز و در سال 1402 اگر قیمت هر متر مربع خانه نوساز در فردیس را 40 میلیون نیز در نظر بگیریم، می توانیم دریابیم که این روند آیا برای سرمایه گزاری مناسب بوده است یا خیر! این در صورتی بود که شما یک خانه در شاخه اصلی فردیس خریداری می کردید؛ بلوار قریشی فردیس از آن سال تا به امروز رشد بسیار بهتری را تجربه کرده است. تشخیص نحوه انتخاب منطقه مورد نظر برای سرمایه گزاری کاری است که باید از یک مشاور املاک معتبر این شهر طلب کنید.

آیا در فردیس ترافیک وجود دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که بستگی دارد! به طور مثال اگر از ساعات آغازین صبح و پس از شروع کار مدارس بخواهید در شهر تردد کنید، با ترافیکی کاملا روان مواجه خواهید بود؛ اما اگر سفر خود را به ساعات بعدازظهر و پایانی روز موکول کنید، احتمالا با ترافیک روبرو خواهید شد. همیشه به یاد داشته باشید که بعدازظهر زمانی است که مردم شهر فردیس برای گشت و گذار و تفریح در بلوار اصلی آن رفت و آمد می کنند.

فاصله فردیس تا مراکز شهرهای دیگر

یکی از ویژگی های شهرستان فردیس، نزدیک بودن به بیشتر مناطق معروف استان البرز و تهران است.میدان آزادی تهران، مترو صادقیه، گلشهر، شهریار، هشتگرد و دیگر شهرها و همین موضوع باعث شده است تا این شهرستان پرجمعیت البرز را بتوانیم یکی از بهترین مناطق برای سکونت و سرمایه گزاری بدانیم. حال در قالب یک جدول فاصله شهرهای دیگر تا فردی را خدمتتان معرفی کرده ایم.

نام مرکز

فاصله تا فردیس

میدان آزادی تهران

44 کیلومتر

گلشهر

22 کیلومتر

رباط کریم

36 کیلومتر

شهریار

12 کیلومتر

ملارد

10 کیلومتر

مارلیک

2.4 کیلومتر

اندیشه

5.5 کیلومتر

اطلاعات کلی شهرستان فردیس

حال اگر قصد خود را برای خرید خانه در فردیس کرج گرفته اید، بهتر است که کمی درمورد اطلاعات کلی و عمومی این شهرستان نیز بدانید. جالب است بدانید که فردیس در سال 1393 به شهرستان تبدیل شد و بیمارستان آن نیز به تازگی توسط دکتر ابراهیم رئیسی به بهره برداری رسید.

نام شهرستان

فردیس

سال شهرستان شدن

1393 شمسی

جمعیت

800 هزار نفر

پیش شماره تلفن

026

مساحت

88 کیلومتر مربع

نام دانشگاه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردیس

لقب

پر تراکم ترین شهر کشور

تعداد فلکه های اصلی شهر

5 فلکه

سخن پایانی

در پایان باید خدمتتان عارض شویم که اگر قصد خرید آپارتمان در شهرستان فردیس را دارید، باید حتما با یک مشاور ملکی مطمئن کار خود را پیش ببرید. هنگام خرید خانه علاوه بر چک کردن سند خانه، نکات مهم دیگری نیز وجود دارد که توجه به آن ها می تواند خریدی مطمئن تر و با آرامش خیال بیشتری برایتان به ارمغان آورد. در این مقاله به بررسی قیمت هر متر مربع خانه در فردیس کرج پرداختیم و دیدی کلی از شهرستان فردیس را خدمتتان ارائه کردیم. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با خرید ملک در فردیس می توانید به وبسایت اسحاق عبدلی، یکی از مشاورین املاک شهرستان فردیس مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا