خدمات

برترین شرکت ارائه کننده خدمات مدیریت ساختمان و خدمات هتلینگ در شمال تهران

حتماً می‌دونید که داشتن آرامش و آسایش مداوم در هر ساختمان به مدیریت صحیح نیاز داره. مدیریت ساختمان جزو فعالیت‌های سنگین و زمان‌برِ و قطعاً کسی که به این پست و سمت می‌رسه، با مسئولیت‌ها و چالش‌های زیادی روبرو می‌شه. ساختمان‌های زیادی هستند که به خاطر عدم مدیریت صحیح و نداشتن بازرس فنی با مشکلات متعددی سروکار دارن. با توجه به اینکه این مسئولیت، سنگین هست و به انرژی و زمان زیادی نیاز داره، کمتر کسی در یک ساختمان، مدیریت اون را به عهده می‌گیره. درحالی‌که ممکنه ساکنین ساختمان مدام از معضلات نداشتن مدیر مناسب رنج ببرن. هلدینگ طاها به‌عنوان یک شرکت مدیریت ساختمان در شمال تهران با ارائه خدمات هتلینگ و نگهداری ساختمان، به خوبی می‌تونه دغدغه‌های ساکنین ساختمان‌های مختلف را رفع کنه و آرامش رو به زندگی اون‌ها برگردونه. با ما همراه باشید تا در مورد خدمات این شرکت صحبت کنیم.

اهمیت مدیریت ساختمان

قبل از اینکه هلدینگ طاها رو معرفی کنیم، بهتره مختصری راجع به اهمیت مدیریت در ساختمان‌های مختلف صحبت کنیم. تا چند سال گذشته در هر مجتمع یا ساختمان مسکونی، تجاری و اداری یکی از اعضای ساکن در ساختمان مسئولیت مدیریت اون رو به عهده می‌گرفت، اما با توجه به اینکه این روزها مجتمع‌ها و ساکنین اون‌ها گسترده‌تر شدن و تأسیسات ساختمانی هم با پیچیدگی‌های بیشتری همراه شدن، مدیریت ساختمان، بر اساس مقررات قانونی از عهده افراد غیرمتخصص و بی‌تجربه خارج‌شده. این در حالیه که هنوز هم نمی‌تونیم اهمیت این موضوع رو نادیده بگیریم. داشتن یک مدیر متخصص و کاربلد برای هر ساختمان باعث می‌شه که بهره‌برداری از اون به حداکثر میزان خودش برسه و رضایت ساکنین هم جلب بشه. هر نوع ساختمان گذشته از نوع کاربری که داره، به مراقبت هماهنگی و رسیدگی نیاز داره. درصورتی‌که اگه اختلالی در این رسیدگی مستمر ایجاد بشه، ساکنین ساختمان با مشکلات زیادی روبه‌رو می شن.

هلدینگ طاها

حالا که بااهمیت مدیریت ساختمان آشنا شدید، می‌تونید به خوبی خدمات باکیفیت و منحصربه‌فرد گروه طاها رو درک کنید. این گروه سرمایه‌گذاری و فنی مهندسی از سال ۸۸ پایه‌گذاری شده و به‌عنوان یک شرکت رسمی ثبت‌شده شناخته می‌شه. این شرکت تونسته با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه ساختمان و فاکتورهای مربوط به اون، جایگاه خودش رو تثبیت کنه و رضایت کارفرمایان و مشتریان زیادی را به‌دست بیاره. گروه طاها در بازار ساخت‌وساز، سیستم‌های مدیریتی و حوزه‌های مختلف دیگر، شهرت و آوازه بسیاری به‌دست آورده. دکتر امین نعیم آبادی به‌عنوان مدیر‌عامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره هلدینگ طاها و تمام همکاران ایشان در تلاشند که به دنبال توسعه فناوری‌های صنعت ساخت‌وساز در کشور به اهداف والای خودشون در راستای تبدیل‌شدن به یک مجموعه پیشرو در صنعت ساختمان برسن. نیروهای متعهد این شرکت در حوزه‌های مختلف تولید، بازاریابی و فروش منابع انسانی، مالی و سرمایه‌گذاری تلاش می‌کنن و شما می‌تونید با بررسی خدمات این شرکت شاهد مسیر متعالی اون‌ها باشید. هلدینگ طاها دارای 5 شرکت تابعه است که کلیه خدمات و فعالیت های مورد نیاز در صنعت ساختمان را توسط این شرکت ها و با یک مدیریت واحد و یکپارچه مدیریت میکند.

خدمات شرکت مدیریت ساختمان طاها

اگه بخوایم خدمات این شرکت رو معرفی کنیم، باید موضوعات مختلفی را موردبررسی قرار بدیم. با توجه به اینکه هدف ما معرفی یک شرکت معتبر در حوزه خدمات هتلینگ و مدیریت مجتمع‌های مختلف هست، صرفاً این بخش از خدمات هلدینگ طاها رو در شمال تهران بررسی می‌کنیم.

خدمات نگهداری ساختمان

خدمات نگهداری و بهره‌برداری از ساختمان‌های مختلف خودش یک مسئولیت بسیار سنگینه و از استراتژی‌های متنوع و اصولی تشکیل می‌شه. ازجمله این خدمات می‌تونیم به استراتژی‌ها و مستندات فنی برای اجرای برنامه‌های تعمیرات و نگهداری تأسیسات مختلف، تأمین امنیت و سلامت ساختمان از طریق ایمنی تأسیسات ،خدمات بهداشتی، حراست و نگهبانی، مدیریت مشاعات، مدیریت مالی و هزینه‌های جاری و مواردی از این قبیل اشاره کنیم. مشاعات شامل محوطه و تجهیزات هر ساختمان مثل استخر، لابی، آسانسور و پله‌ها و مواردی از این قبیل باید به‌صورت مرتب، نظافت و میکروب‌زدایی بشن تا حفظ سلامت تک تک ساکنین ساختمان تأمین بشه.

مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ - نظافت

علاوه بر این‌ها نظافت تأسیسات مختلف در هر مجتمع یا ساختمان، علاوه بر اینکه امکان بهره‌وری بیشتری را فراهم می‌کنه، راندمان دستگاه‌ها را افزایش داده و طول عمر تجهیزات مختلف رو زیاد می‌کنه. شرکت مدیریت ساختمان طاها قبل از اینکه بخش‌های فنی هر ساختمان به تعمیر نیاز پیدا کنه، با سرویس‌های دوره‌ای، تمامی مشکلات احتمالی رو برطرف و کنترل می‌کنه. همون‌طور که گفتیم مسئولیت و خدمات نگهداری ساختمان خیلی گسترده است. به‌عنوان‌مثال نگهداری مشاعات ساختمان و تأمین امنیت آن به مدیریت صحیح بخش حراست نیاز داره که هلدینگ طاها برای این منظور از دوربین‌های مداربسته و فاکتورهای امنیتی دیگه استفاده می‌کنه.

خدمات هتلینگ

این نوع خدمات درواقع به فعالیت‌هایی اطلاق می‌شه که در راستای بهینه‌سازی کاربری یک ساختمان و تبدیل اون به یک مجتمع لوکس و لاکچری صورت می‌گیره. هلدینگ طاها در ساختمان‌های مختلف، در راستای ارائه خدمات هتلینگ امکاناتی را ارائه می‌ده که شما تصور کنید در یک هتل لوکس با تمام امکانات زندگی می‌کنید. در این خدمات می‌تونیم روف گاردن، لاندری، مدیریت مشاعات شامل استخر، سونا و جکوزی، سالن بیلیارد، سالن جیم، سالن سینما، حمام ترکی، کافی شاپ، محوطه‌سازی، لابی من، پذیرش و ورودی، استخدام پرسنل خدماتی و نیروهای تشریفاتی و مواردی از این قبیل رو نام ببریم.

علاوه بر اینکه این شرکت مدیریت ساختمان، خودش خدمات تشریفاتی را در مجتمع‌های اداری، ویلایی، تجاری و مسکونی ارائه می‌ده، دوره‌های آموزش تخصصی رو برای تیم‌های اجرایی برگزار می‌کنه. این شرکت طوری خدمات آموزشی رو ارائه می‌ده که مطمئن بشه تیم‌های اجرایی شایستگی مدیریت و نگهداری ساختمان و بهره‌برداری از مجتمع‌های مختلف را دارند. در نهایت هم یک گواهینامه معتبر به دانش‌پذیران ارائه می‌کنه. تمامی پرسنل خود شرکت هم آموزش‌دیده و متخصص هستند. خدمات متنوع هتلینگ این شرکت باعث می‌شه تمام امکاناتی که در یک ساختمان دارید، جنبه لاکچری بودن به خودشون بگیرن.

مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ - آکادمی طاها

جمع‌بندی پیرامون مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ

در این مطلب در مورد بهترین شرکت‌های مدیریت ساختمان و اهمیت آن صحبت کردیم و گروه طاها رو به‌عنوان برترین شرکت در این زمینه به ویژه مدیریت ساختمان و ارائه خدمات هتلینگ در شمال تهران و برای مجتمع های برند، لوکس و فاخر معرفی نمودیم. دکتر امین نعیم آبادی و همکارانش خدمات بی‌نظیری رو در حوزه نگهداری ساختمان و هتلینگ مجتمع‌های مختلف ارائه میدن. شما می‌تونید مدیریت مجتمع‌های مختلف تجاری، اداری، مسکونی و ویلایی رو به این شرکت متخصص و متعهد بسپارید و از کیفیت خدمات اون لذت ببرید. شما می‌تونید در هر ساختمانی که زندگی می‌کنید از خدماتی که از این گروه تخصصی دریافت می‌کنید، احساس لاکچری بودن و لوکس بودن رو تجربه کنید. شرکت فنی مهندسی طاها علاوه بر خدماتی که در حوزه ساختمان و مدیریت اون ارائه میده، با آموزش‌های تخصصی، تیم‌های اجرایی مختلف رو برای ارائه خدمات مشابه آماده می‌کنه لذا پیشنهاد میکنم به وب سایت هلدینگ طاها به آدرس https://pst.co.ir مراجعه و شرح خدمات در حوزه های مختلف را مطالعه و از خدمات شرکت بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا